Act-Belong-Commit Augusta Adventure Fest
8 Nov 2015
Results
Details
 
Contact
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
All genders
Male
Female
Mixed
All categories
Junior U15
Junior U18
Prime (18-39 years)
Veteran (40-49 years)
Vintage (50-59)
Masters (60+)
AR Pair
Team of 2 Prime
Team of 2 Veteran
Team of 4 Female
Team of 4 Male
Team of 4 Mixed
Team of 4 Junior
Team of 4 Veteran
All clubs
Sort by finish order
Sort by race number
Sort by name
Sort by category
Sort by team
1
[2]
3
4
5
6
7
...
10
11
12
13
Page 2 of 13 (625 items)
Pos
Race No
Share
Name
Name
Time
Time
Cat Pos
(Gen Pos)
Category
Cat Pos
Gender
Gen Pos
State
Country
Run
Swim
Paddle
MTB
Pace
Run
O/Pos
C/Pos
G/Pos
Swim
O/Pos
C/Pos
G/Pos
Paddle
O/Pos
C/Pos
G/Pos
MTB
O/Pos
C/Pos
G/Pos
TeamRun
O/Pos
C/Pos
G/Pos
51
613
Team Made to Move Physiotherapy
Team Made to Move Physiotherapy #613
Mixed Team of 4 Mixed
04:49:52.10
04:49:52.10
5
(16)
Team of 4 Mixed
5
Mixed
16
WA
AUS
Kelly McGinnity
Russell Leadbetter
Graham Hush
Dean Edwards
5:06 min/km
01:08:33.20
100
10
29
00:32:10.80
66
15
39
01:11:29.50
40
9
19
01:40:35.00
135
26
63
00:17:03.60
88
3
19
52
500
Team Sports Medicine Glengarry
Team Sports Medicine Glengarry #500
Male Team of 4 Male
04:49:56.30
04:49:56.30
13
(35)
Team of 4 Male
13
Male
35
WA
AUS
Andrew Stanford
Peter O'Connell
Andrew Hayden
Duncan Sullivan
5:06 min/km
01:13:41.60
181
37
111
00:32:23.30
71
21
26
01:14:33.50
70
13
35
01:29:55.00
39
9
24
00:19:22.90
204
30
129
53
379
Team Shao & Andy
Team Shao & Andy #379
Mixed Team of 2 Veteran
04:50:12.90
04:50:12.90
1
(17)
Team of 2 Veteran
1
Mixed
17
WA
AUS
Shao Wu
Andy Garswood
Andy Garswood
Shao Wu
5:07 min/km
01:08:34.20
101
2
30
00:29:05.40
20
1
8
01:11:29.90
41
1
20
01:44:49.60
178
12
82
00:16:13.80
63
3
10
54
365
Team Having Fun
Team Having Fun #365
Mixed Team of 2 Prime
04:50:45.40
04:50:45.40
5
(18)
Team of 2 Prime
5
Mixed
18
WA
AUS
Jeremy Sangster
Pat Woolley
Pat Woolley
5:07 min/km
01:03:06.90
41
4
7
00:33:57.00
103
17
62
01:20:03.30
125
12
60
01:35:47.60
80
7
31
00:17:50.60
129
14
34
55
171
Andrew ELLIOTT
Andrew ELLIOTT #171
Male Veteran (40-49 years)
04:50:46.90
04:50:46.90
9
(36)
Veteran (40-49 years)
9
Male
36
WA
AUS
Andrew Elliott
Andrew Elliott
Andrew Elliott
Andrew Elliott
5:07 min/km
01:08:15.00
91
12
57
00:34:31.50
114
2
41
01:16:50.30
94
12
47
01:36:33.30
90
10
47
00:14:36.80
19
3
16
56
429
Team NiColt
Team NiColt #429
Mixed Team of 2 Veteran
04:51:10.20
04:51:10.20
2
(19)
Team of 2 Veteran
2
Mixed
19
WA
AUS
Todd Colton
Julian Nichols
Julian Nichols
Todd Colton
5:08 min/km
01:15:19.00
204
9
66
00:30:21.10
33
2
18
01:13:29.50
60
4
31
01:33:31.50
61
4
24
00:18:29.10
159
6
44
57
531
Team Busso Boys
Team Busso Boys #531
Male Team of 4 Male
04:51:19.50
04:51:19.50
14
(37)
Team of 4 Male
14
Male
37
WA
AUS
Cam Best
Gary Haggarty
Tony Best
Neil Sinclair
5:08 min/km
01:10:18.50
137
27
85
00:32:46.70
77
22
27
01:14:50.70
74
14
37
01:32:25.90
52
14
32
00:20:57.70
287
45
159
58
119
Emily WILSON
Emily WILSON #119
Female Prime (18-39 years)
04:51:51.70
04:51:51.70
2
(2)
Prime (18-39 years)
2
Female
2
NZL
Emily Wilson
Emily Wilson
Emily Wilson
Emily Wilson
5:08 min/km
01:07:05.00
73
5
6
00:36:52.10
178
5
12
01:18:14.60
109
1
2
01:34:58.60
70
3
4
00:14:41.40
22
3
3
59
682
Team Cruel Sea
Team Cruel Sea #682
Mixed Team of 4 Veteran
04:52:05.00
04:52:05.00
6
(20)
Team of 4 Veteran
6
Mixed
20
WA
AUS
Greg Fraser
Chris Brooks
Kent Morison
Andy H
5:09 min/km
01:07:26.40
75
4
19
00:27:44.80
9
1
4
01:18:22.50
111
15
54
01:38:30.20
114
11
51
00:20:01.10
238
12
77
60
558
Team Guiness Monsters 2
Team Guiness Monsters 2 #558
Male Team of 4 Male
04:52:54.20
04:52:54.20
15
(38)
Team of 4 Male
15
Male
38
WA
AUS
Glen Gibson
Bradley Hitchcock
Justin Brown
Andrew Good
5:09 min/km
01:02:10.90
33
8
27
00:35:25.00
136
42
53
01:22:03.20
152
27
71
01:30:16.80
41
10
25
00:22:58.30
363
58
193
61
594
Team The Four Woods
Team The Four Woods #594
Mixed Team of 4 Mixed
04:52:56.00
04:52:56.00
6
(21)
Team of 4 Mixed
6
Mixed
21
WA
AUS
Matthew Ellwood
Laura Ellwood
David Ellwood
Aaron Ellwood
5:09 min/km
01:13:59.70
187
21
60
00:33:28.30
95
20
57
01:17:48.80
103
21
51
01:30:16.60
40
7
15
00:17:22.60
104
6
25
62
416
Team Rick & Mud
Team Rick & Mud #416
Mixed Team of 2 Veteran
04:53:22.90
04:53:22.90
3
(22)
Team of 2 Veteran
3
Mixed
22
WA
AUS
Ric Vittino
John Contessi
John Contessi
Ric Vittino
5:10 min/km
01:09:18.00
113
3
32
00:34:07.30
106
6
65
01:18:43.40
114
6
57
01:31:50.70
47
3
18
00:19:23.50
206
11
61
63
107
Jess HUSTON
Jess HUSTON #107
Female Prime (18-39 years)
04:53:41.50
04:53:41.50
3
(3)
Prime (18-39 years)
3
Female
3
WA
AUS
Jess Huston
Jess Huston
Jess Huston
Jess Huston
5:10 min/km
01:08:17.60
94
7
9
00:36:33.50
167
4
11
01:19:36.70
121
3
4
01:33:12.20
58
2
2
00:16:01.50
55
8
10
64
126
Kristen GADSDON
Kristen GADSDON #126
Female Prime (18-39 years)
04:54:21.70
04:54:21.70
4
(4)
Prime (18-39 years)
4
Female
4
WA
AUS
Kristen Gadsdon
Kristen Gadsdon
Kristen Gadsdon
Kristen Gadsdon
5:11 min/km
01:07:42.10
81
6
8
00:33:47.30
99
1
5
01:21:39.10
147
6
11
01:36:19.30
86
5
7
00:14:53.90
28
5
6
65
102
Elizabeth DORNOM
Elizabeth DORNOM #102
Female Prime (18-39 years)
04:54:49.80
04:54:49.80
5
(5)
Prime (18-39 years)
5
Female
5
VIC
AUS
Elizabeth Dornom
Elizabeth Dornom
Elizabeth Dornom
Elizabeth Dornom
5:11 min/km
01:06:47.00
70
4
5
00:38:06.00
209
8
19
01:19:33.60
120
2
3
01:35:41.70
78
4
6
00:14:41.50
23
4
4
66
134
Rachael SMITH
Rachael SMITH #134
Female Veteran (40-49 years)
04:54:55.60
04:54:55.60
1
(6)
Veteran (40-49 years)
1
Female
6
WA
AUS
Rachael Smith
Rachael Smith
Rachael Smith
Rachael Smith
5:12 min/km
01:05:27.90
56
1
3
00:37:17.30
189
1
15
01:21:15.60
140
1
8
01:35:19.10
73
1
5
00:15:35.70
43
2
8
67
477
Team PS
Team PS #477
Mixed Team of 4 Veteran
04:55:05.00
04:55:05.00
7
(23)
Team of 4 Veteran
7
Mixed
23
WA
AUS
Gary Peace
Steve Johnston
Steve Johnston
Paul Lander
5:12 min/km
01:06:13.30
66
2
16
00:33:15.40
89
14
52
01:26:43.10
219
23
96
01:31:18.10
45
4
17
00:17:35.10
118
5
31
68
514
Team Life's Better
Team Life's Better #514
Male Team of 4 Male
04:55:23.60
04:55:23.60
16
(39)
Team of 4 Male
16
Male
39
WA
AUS
Pete Burnheim
Richard Williams
Christopher Marr
J Sparkes
5:12 min/km
01:07:39.30
78
18
51
00:31:17.40
50
17
20
01:21:41.00
148
26
69
01:37:15.10
98
20
49
00:17:30.80
111
13
70
69
582
Team apg Homes
Team apg Homes #582
Male Team of 4 Male
04:56:02.50
04:56:02.50
17
(40)
Team of 4 Male
17
Male
40
WA
AUS
Alex Dearle
Ryan Webb
John O'Sullivan
Stuart Jeffs
5:13 min/km
01:02:39.80
36
11
30
00:27:33.30
7
4
4
01:37:48.80
357
60
174
01:29:24.10
36
8
22
00:18:36.50
167
23
104
70
469
Team #UNITED FUEL & TURBO
Team #UNITED FUEL & TURBO #469
Mixed Team of 4 Mixed
04:56:43.40
04:56:43.40
7
(24)
Team of 4 Mixed
7
Mixed
24
WA
AUS
Brett Cassidy
Asa Nowell
Jorden Ringrose
Jorden Ringrose
5:13 min/km
01:15:02.80
200
22
65
00:32:39.70
74
18
44
01:04:08.30
9
2
3
01:46:17.20
197
36
91
00:18:35.40
165
9
46
71
627
Team MARGARET RIVER HEMP CO
Team MARGARET RIVER HEMP CO #627
Mixed Team of 4 Veteran
04:56:55.60
04:56:55.60
8
(25)
Team of 4 Veteran
8
Mixed
25
WA
AUS
Georgina Wilkinson
Geoff Gibbs
Gary Rogers
Mandy Lane
5:14 min/km
01:17:30.10
246
17
87
00:32:25.10
72
10
42
01:14:04.20
66
8
32
01:35:42.60
79
7
30
00:17:13.60
97
4
23
72
248
Adam PASSMORE
Adam PASSMORE #248
Male Veteran (40-49 years)
04:57:54.40
04:57:54.40
10
(41)
Veteran (40-49 years)
10
Male
41
WA
AUS
Adam Passmore
Adam Passmore
Adam Passmore
Adam Passmore
5:15 min/km
01:05:29.70
57
8
44
00:36:19.20
162
7
67
01:19:04.70
115
15
56
01:40:32.30
134
13
65
00:16:28.50
69
13
49
73
401
Team Chocolate Holmes
Team Chocolate Holmes #401
Mixed Team of 2 Prime
04:58:15.00
04:58:15.00
6
(26)
Team of 2 Prime
6
Mixed
26
WA
AUS
Leon Berthelsen
Brodie Holmes
Brodie Holmes
Leon Berthelsen
5:15 min/km
01:09:46.50
127
12
38
00:27:47.50
10
1
5
01:03:25.00
7
1
2
01:52:07.00
258
25
116
00:25:09.00
436
39
180
74
651
Team Sandy Crew
Team Sandy Crew #651
Mixed Team of 4 Mixed
04:58:16.20
04:58:16.20
8
(27)
Team of 4 Mixed
8
Mixed
27
WA
AUS
Aya Okano
Laura Tafuro
Brant Tapley
Dave Berry
5:15 min/km
01:26:35.80
388
46
145
00:30:19.20
32
7
17
01:07:25.10
19
5
7
01:36:41.30
91
16
37
00:17:14.80
99
5
24
75
10
Dan BAYLISS
Dan BAYLISS #10
Male Prime (18-39 years)
04:58:37.60
04:58:37.60
15
(42)
Prime (18-39 years)
15
Male
42
WA
AUS
Dan Bayliss
Dan Bayliss
Dan Bayliss
Dan Bayliss
5:16 min/km
01:00:56.80
24
14
19
00:42:35.70
332
40
154
01:21:01.00
138
21
66
01:39:26.30
121
22
60
00:14:37.80
20
12
17
76
584
Team Freeballers
Team Freeballers #584
Mixed Team of 4 Mixed
04:59:04.00
04:59:04.00
9
(28)
Team of 4 Mixed
9
Mixed
28
WA
AUS
Crandon Keddie
Nicole Hearn
Jason Gard
Mike Harwood
5:16 min/km
01:08:27.40
98
9
28
00:40:49.10
295
53
141
01:26:04.70
211
35
93
01:24:20.90
20
2
5
00:19:21.90
202
14
58
77
86
Rhys THOMAS
Rhys THOMAS #86
Male Prime (18-39 years)
04:59:41.10
04:59:41.10
16
(43)
Prime (18-39 years)
16
Male
43
WA
AUS
Rhys Thomas
Rhys Thomas
Rhys Thomas
Rhys Thomas
5:17 min/km
01:00:44.80
21
12
17
00:41:57.50
314
38
141
01:25:40.10
202
27
99
01:35:06.00
71
17
40
00:16:12.70
61
24
42
78
650
Team Kaitlin And The Boys
Team Kaitlin And The Boys #650
Mixed Team of 4 Mixed
04:59:42.60
04:59:42.60
10
(29)
Team of 4 Mixed
10
Mixed
29
USA
Kaitlin Chandler
William Brooks
Matt Hill
Tim Auton
5:17 min/km
01:15:35.90
209
23
68
00:36:21.00
163
32
87
01:23:08.00
164
31
78
01:28:53.70
33
5
12
00:15:44.00
47
2
6
79
554
Team DownerandOut
Team DownerandOut #554
Male Team of 4 Male
05:00:19.00
05:00:19.00
18
(44)
Team of 4 Male
18
Male
44
WA
AUS
Paul Girardi
Dan Kitts
Mark Glossop
Mark Weston
5:17 min/km
01:09:26.30
116
25
72
00:35:33.30
140
44
57
01:20:04.10
126
23
62
01:37:44.40
108
23
54
00:17:30.90
112
14
71
80
364
Team The Coasters
Team The Coasters #364
Mixed Team of 2 Prime
05:00:50.20
05:00:50.20
7
(30)
Team of 2 Prime
7
Mixed
30
WA
AUS
Marcus Pelusey
Phillip Hope
Phillip Hope
Marcus Pelusey
5:18 min/km
01:07:59.10
84
9
24
00:31:40.60
57
9
33
01:27:33.20
230
17
99
01:37:01.90
93
9
39
00:16:35.40
72
3
11
81
510
Team The A-Team
Team The A-Team #510
Male Team of 4 Male
05:01:32.60
05:01:32.60
19
(45)
Team of 4 Male
19
Male
45
WA
AUS
Andrew Baylee
Haize Joly
Trevor Tilley
Jason Pontre
5:19 min/km
01:15:21.30
205
44
125
00:27:03.80
4
2
2
01:11:15.30
37
11
20
01:49:58.70
233
49
118
00:17:53.50
131
16
83
82
363
Team TOP GUN
Team TOP GUN #363
Mixed Team of 2 Prime
05:01:54.20
05:01:54.20
8
(31)
Team of 2 Prime
8
Mixed
31
WA
AUS
Dave Allan
Chris Marshall
Dave Allan
Chris Marshall
5:19 min/km
01:07:39.70
79
7
21
00:38:10.30
212
26
105
01:25:36.30
199
16
89
01:33:01.90
56
3
21
00:17:26.00
106
9
26
83
569
Team Team Schlossgold
Team Team Schlossgold #569
Male Team of 4 Male
05:01:55.90
05:01:55.90
20
(46)
Team of 4 Male
20
Male
46
WA
AUS
Craig Gerrand
Michael Pether
Wade Jarvis
Tim Villa
5:19 min/km
01:14:08.10
190
39
116
00:28:54.90
19
11
12
01:26:32.30
215
40
107
01:30:43.30
43
11
26
00:21:37.30
313
52
172
84
663
Team Team caffeinated
Team Team caffeinated #663
Mixed Team of 4 Veteran
05:02:06.40
05:02:06.40
9
(32)
Team of 4 Veteran
9
Mixed
32
WA
AUS
Charlie Gilkes
Jason Spiro
Gregory Bayne
Richard Clark
5:19 min/km
01:16:45.50
236
15
82
00:33:22.10
92
15
55
01:08:32.00
24
2
10
01:43:52.40
164
17
74
00:19:34.40
216
10
66
85
105
Bernadette DORNOM
Bernadette DORNOM #105
Female Prime (18-39 years)
05:02:07.00
05:02:07.00
6
(7)
Prime (18-39 years)
6
Female
7
VIC
AUS
Bernadette Dornom
Bernadette Dornom
Bernadette Dornom
Bernadette Dornom
5:19 min/km
01:08:49.10
105
8
10
00:35:06.40
131
3
8
01:21:29.50
145
5
10
01:41:36.40
145
7
9
00:15:05.60
31
6
7
86
406
Team 2 Long Men
Team 2 Long Men #406
Mixed Team of 2 Prime
05:02:07.50
05:02:07.50
9
(33)
Team of 2 Prime
9
Mixed
33
WA
AUS
Mike Longman
Andrew Longman
Mike Longman
Andrew Longman
5:19 min/km
01:17:31.30
247
26
88
00:37:47.60
203
23
100
01:30:00.70
260
21
115
01:20:02.50
12
1
3
00:16:45.40
78
5
13
87
387
Team Narrogin Wheelers
Team Narrogin Wheelers #387
Mixed Team of 2 Prime
05:02:37.70
05:02:37.70
10
(34)
Team of 2 Prime
10
Mixed
34
WA
AUS
Tim Wiese
Paul Keppel
Tim Wiese
Paul Keppel
5:20 min/km
01:08:16.50
92
10
27
00:32:06.20
63
11
37
01:12:59.70
57
7
30
01:46:15.20
196
18
90
00:23:00.10
364
35
140
88
425
Team Team GRAV
Team Team GRAV #425
Mixed Team of 2 Veteran
05:02:54.20
05:02:54.20
4
(35)
Team of 2 Veteran
4
Mixed
35
WA
AUS
Greg Robinson
Andrew Varnavides
Greg Robinson
Andrew Varnavides
5:20 min/km
01:12:35.50
168
6
51
00:33:59.10
105
5
64
01:31:29.50
282
20
126
01:29:01.40
34
2
13
00:15:48.70
51
1
8
89
507
Team Phat Punks
Team Phat Punks #507
Mixed Team of 4 Mixed
05:03:02.50
05:03:02.50
11
(36)
Team of 4 Mixed
11
Mixed
36
WA
AUS
Sarah Ware
Ben Koontz
Nathan Paull
Shaun Height
5:20 min/km
01:13:57.50
184
20
58
00:36:18.50
161
31
86
01:27:52.90
236
39
104
01:29:52.90
38
6
14
00:15:00.70
29
1
2
90
80
Todd STANES
Todd STANES #80
Male Prime (18-39 years)
05:03:18.20
05:03:18.20
17
(47)
Prime (18-39 years)
17
Male
47
WA
AUS
Todd Stanes
Todd Stanes
Todd Stanes
Todd Stanes
5:20 min/km
01:11:00.50
150
36
94
00:35:27.40
137
8
54
01:13:17.60
59
10
28
01:46:53.60
204
33
100
00:16:39.10
74
29
53
91
390
Team Steve and Ian
Team Steve and Ian #390
Mixed Team of 2 Prime
05:03:47.00
05:03:47.00
11
(37)
Team of 2 Prime
11
Mixed
37
WA
AUS
Steven Lear
Ian Morrison
Steven Lear
Ian Morrison
5:21 min/km
01:18:10.20
261
27
93
00:32:03.20
62
10
36
01:30:17.80
263
22
117
01:26:21.60
24
2
8
00:16:54.20
83
7
16
92
64
Hadley NIGHTINGALE
Hadley NIGHTINGALE #64
Male Prime (18-39 years)
05:04:05.40
05:04:05.40
18
(48)
Prime (18-39 years)
18
Male
48
WA
AUS
Hadley Nightingale
Hadley Nightingale
Hadley Nightingale
Hadley Nightingale
5:21 min/km
01:04:29.00
46
17
37
00:38:32.10
223
21
93
01:24:06.70
178
23
86
01:40:49.00
137
24
67
00:16:08.60
59
23
40
93
573
Team Just For Fun
Team Just For Fun #573
Male Team of 4 Male
05:04:28.30
05:04:28.30
21
(49)
Team of 4 Male
21
Male
49
WA
AUS
Steve York
Darryl Franklin
Kevin Volek
Christopher Hardy
5:22 min/km
01:12:15.10
162
36
102
00:39:32.50
259
67
112
01:17:28.30
99
18
49
01:37:45.50
109
24
55
00:17:26.90
107
12
69
94
679
Team this time again
Team this time again #679
Mixed Team of 4 Veteran
05:04:28.80
05:04:28.80
10
(38)
Team of 4 Veteran
10
Mixed
38
WA
AUS
Jay Morgan
Peter Winter
Kevin Jaques
Bryan Stanley
5:22 min/km
01:20:21.20
298
23
109
00:33:42.30
96
16
58
01:14:34.00
71
9
35
01:37:33.80
104
9
45
00:18:17.50
148
9
39
95
49
Ben JURY
Ben JURY #49
Male Prime (18-39 years)
05:04:44.60
05:04:44.60
19
(50)
Prime (18-39 years)
19
Male
50
WA
AUS
Ben Jury
Ben Jury
Ben Jury
Ben Jury
5:22 min/km
01:05:42.10
59
21
45
00:43:35.80
349
43
165
01:26:23.40
213
28
106
01:32:49.20
55
15
34
00:16:14.10
64
26
44
96
293
Ken RINGROSE
Ken RINGROSE #293
Male Vintage (50-59)
05:04:55.80
05:04:55.80
1
(51)
Vintage (50-59)
1
Male
51
WA
AUS
Ken Ringrose
Ken Ringrose
Ken Ringrose
Ken Ringrose
5:22 min/km
01:10:00.20
135
2
84
00:39:43.20
265
3
117
01:14:03.80
65
1
33
01:44:19.60
170
7
86
00:16:49.00
80
3
57
97
666
Team Watered Down 8
Team Watered Down 8 #666
Mixed Team of 4 Veteran
05:05:22.00
05:05:22.00
11
(39)
Team of 4 Veteran
11
Mixed
39
WA
AUS
Paul Blackford
Andrew Richardson
Phillip Best
Trevor Pollard
5:23 min/km
01:23:47.70
339
26
120
00:30:56.30
42
7
25
01:11:43.30
43
5
22
01:37:13.80
97
8
42
00:21:40.90
316
16
116
98
472
Team Warriors
Team Warriors #472
Mixed Team of 4 Mixed
05:05:56.70
05:05:56.70
12
(40)
Team of 4 Mixed
12
Mixed
40
WA
AUS
Rory Thomson
Simon Bedbrook
Andy Roberts
Emma Bedbrook
5:23 min/km
01:07:36.50
76
6
20
00:28:49.90
16
4
7
01:16:10.20
86
17
43
01:52:16.80
260
44
118
00:21:03.30
290
34
103
99
244
David OFFER
David OFFER #244
Male Veteran (40-49 years)
05:06:14.80
05:06:14.80
11
(52)
Veteran (40-49 years)
11
Male
52
WA
AUS
David Offer
David Offer
David Offer
David Offer
5:24 min/km
01:08:18.10
95
13
59
00:44:05.70
356
40
171
01:16:38.20
92
11
45
01:40:39.50
136
14
66
00:16:33.30
70
14
50
100
361
Team JP
Team JP #361
Mixed Team of 2 Prime
05:06:51.20
05:06:51.20
12
(41)
Team of 2 Prime
12
Mixed
41
WA
AUS
Peter Rasmussen
Peter Rasmussen
Jake McDonald
Jake McDonald
5:24 min/km
01:13:35.60
180
15
57
00:38:30.90
222
27
110
01:14:41.40
72
8
36
01:43:13.50
158
15
71
00:16:49.80
82
6
15
1
[2]
3
4
5
6
7
...
10
11
12
13
Page 2 of 13 (625 items)