Euroz Hartleys Port to Pub
16 Mar 2024
Results
Details
Links
Race Series
 
Contact
Euroz Hartleys 25km Ultra
Hotel Rottnest Solo 19.7km
KC Australia Duo
HiF Team of 4
Bhagwan Marine Team of 6
HiF Team of 4 Assisted
Bhagwan Marine Team of 6 Assisted
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
1
[2]
3
Page 2 of 3 (118 items)
Fav
Pos
Race No
Share
Name
Name
Time
Time
Gen Pos
Time Behind Cat
Gender
Gen Pos
Club
Dist
Pace
Wave
51
69
Flynn BLACKBURN
Flynn BLACKBURN #69
Male 
07:02:22.55
07:02:22.55
28
01:51:57.43
Male
28
19.75
21:23 min/km
Wave 2
52
68
David BLACK
David BLACK #68
Male 
07:05:31.20
07:05:31.20
29
01:55:06.08
Male
29
Positive Swim Squad
19.75
21:32 min/km
Wave 2
53
135
Dennis LINDGREN
Dennis LINDGREN #135
Male 
07:05:34.27
07:05:34.27
30
01:53:42.08
Male
30
Pod Squad
19.75
21:32 min/km
Wave 3
54
76
Jonathan BULLEN
Jonathan BULLEN #76
Male 
07:06:47.43
07:06:47.43
31
01:54:55.25
Male
31
19.75
21:36 min/km
Wave 2
55
106
Jol GODBOLD
Jol GODBOLD #106
Male 
07:08:42.98
07:08:42.98
32
01:55:41.19
Male
32
19.75
21:42 min/km
Wave 2
56
155
Andrew PAGE
Andrew PAGE #155
Male 
07:09:16.53
07:09:16.53
33
01:12:22.34
Male
33
Podsquad North Cottesloe
19.75
21:44 min/km
Wave 3
57
141
Brooke MADDESTRA
Brooke MADDESTRA #141
Female 
07:11:06.50
07:11:06.50
24
01:55:45.71
Female
24
19.75
21:49 min/km
Wave 3
58
169
Jordan THYER
Jordan THYER #169
Male 
07:11:28.02
07:11:28.02
34
01:59:35.83
Male
34
19.75
21:50 min/km
Wave 3
59
73
Ryan BOOTS
Ryan BOOTS #73
Male 
07:12:09.40
07:12:09.40
35
02:01:44.28
Male
35
19.75
21:52 min/km
Wave 2
60
165
Michael SMITH
Michael SMITH #165
Male 
07:13:53.36
07:13:53.36
36
02:03:28.25
Male
36
19.75
21:58 min/km
Wave 3
61
87
Susan DOLGOY
Susan DOLGOY #87
Female 
07:17:37.66
07:17:37.66
25
Female
25
Claire Evans Swim
19.75
22:09 min/km
Wave 2
62
140
Nicky MACKENZIE
Nicky MACKENZIE #140
Female 
07:17:38.91
07:17:38.91
26
02:02:18.12
Female
26
Claire Evans Swim
19.75
22:09 min/km
Wave 2
63
129
David KYLE
David KYLE #129
Male 
07:18:19.21
07:18:19.21
37
02:05:17.42
Male
37
Positive Lifestyle
19.75
22:11 min/km
Wave 3
64
142
Adam MARTIN
Adam MARTIN #142
Male 
07:22:22.89
07:22:22.89
38
02:09:21.10
Male
38
E-Swim
19.75
22:23 min/km
Wave 3
65
118
Ben HUMPHREYS
Ben HUMPHREYS #118
Male 
07:22:32.37
07:22:32.37
39
01:25:38.18
Male
39
19.75
22:24 min/km
Wave 2
66
71
Simone BLASER
Simone BLASER #71
Female 
07:25:08.35
07:25:08.35
27
02:09:47.56
Female
27
19.75
22:32 min/km
Wave 2
67
171
Klara Louise TRAVLOS
Klara Louise TRAVLOS #171
Female 
07:28:12.10
07:28:12.10
28
Female
28
Churchlands Senior High School
19.75
22:41 min/km
Wave 3
68
121
Sasha JOHNSON
Sasha JOHNSON #121
Female 
07:28:53.82
07:28:53.82
29
01:30:19.50
Female
29
19.75
22:43 min/km
Wave 2
69
96
Leesa EQUID
Leesa EQUID #96
Female 
07:28:54.06
07:28:54.06
30
01:30:19.74
Female
30
Pod Squad
19.75
22:43 min/km
Wave 2
70
163
Peter ROWE
Peter ROWE #163
Male 
07:33:25.94
07:33:25.94
40
01:36:31.75
Male
40
Positive Swim Squad
19.75
22:57 min/km
Wave 3
71
170
Sophie TOWNES
Sophie TOWNES #170
Female 
07:36:21.82
07:36:21.82
31
01:56:18.69
Female
31
Positive Swim Squad
19.75
23:06 min/km
Wave 3
72
109
Tara GROUT
Tara GROUT #109
Female 
07:37:30.99
07:37:30.99
32
01:18:38.84
Female
32
Bruceys Squad
19.75
23:09 min/km
Wave 2
73
160
Mark RADFORD
Mark RADFORD #160
Male 
07:37:31.73
07:37:31.73
41
01:40:37.54
Male
41
Bruceys Swimmers
19.75
23:09 min/km
Wave 2
74
180
Jodie WINNETT
Jodie WINNETT #180
Female 
07:40:41.34
07:40:41.34
33
02:25:20.56
Female
33
Positive Swim Squad
19.75
23:19 min/km
Wave 3
75
117
Riley HUGHES
Riley HUGHES #117
Male 
07:40:47.47
07:40:47.47
42
02:30:22.35
Male
42
19.75
23:19 min/km
Wave 2
76
91
Charlotte EASTWELL
Charlotte EASTWELL #91
Female 
07:42:32.70
07:42:32.70
34
00:14:20.60
Female
34
19.75
23:25 min/km
Wave 2
77
92
Rebecca EASTWELL
Rebecca EASTWELL #92
Female 
07:42:33.26
07:42:33.26
35
02:27:12.47
Female
35
19.75
23:25 min/km
Wave 2
78
181
Micah WESLEY
Micah WESLEY #181
Male 
07:43:47.75
07:43:47.75
43
02:33:22.63
Male
43
Bunbury Baptist College
19.75
23:29 min/km
Wave 3
79
134
Jack LEEKONG
Jack LEEKONG #134
Male 
07:44:08.72
07:44:08.72
44
02:33:43.61
Male
44
19.75
23:30 min/km
Wave 3
80
124
Elspeth KELDER
Elspeth KELDER #124
Female 
07:47:28.91
07:47:28.91
36
01:48:54.59
Female
36
Positive Swim Squad
19.75
23:40 min/km
Wave 2
81
177
Brad WESTERN
Brad WESTERN #177
Male 
07:48:43.34
07:48:43.34
45
02:35:41.55
Male
45
Swim Smooth
19.75
23:43 min/km
Wave 3
82
161
Steve RAYNES
Steve RAYNES #161
Male 
07:56:07.15
07:56:07.15
46
01:59:12.96
Male
46
19.75
24:06 min/km
Wave 3
83
107
Brett GREAY
Brett GREAY #107
Male 
07:58:18.68
07:58:18.68
47
02:45:16.89
Male
47
19.75
24:13 min/km
Wave 2
84
112
Jessica HAZELDINE
Jessica HAZELDINE #112
Female 
08:04:50.85
08:04:50.85
37
02:24:47.73
Female
37
Claire Evan’s Swim
19.75
24:32 min/km
Wave 2
85
144
Jeremy MCCLURE
Jeremy MCCLURE #144
Male 
08:07:17.09
08:07:17.09
48
02:55:24.91
Male
48
19.75
24:40 min/km
Wave 3
86
116
Andrew HOPKINS
Andrew HOPKINS #116
Male 
08:13:38.66
08:13:38.66
49
03:01:46.47
Male
49
19.75
24:59 min/km
Wave 2
87
99
Melanie FLUX
Melanie FLUX #99
Female 
08:16:00.18
08:16:00.18
38
02:17:25.86
Female
38
Positive Swim Squad
19.75
25:06 min/km
Wave 2
88
75
Colin BRODIE
Colin BRODIE #75
Male 
08:19:19.45
08:19:19.45
50
02:13:16.69
Male
50
19.75
25:16 min/km
Wave 2
89
147
Natalie MEWS
Natalie MEWS #147
Female 
08:22:29.56
08:22:29.56
39
02:03:37.41
Female
39
19.75
25:26 min/km
Wave 3
90
132
Joseph LAUNDY
Joseph LAUNDY #132
Male 
08:22:41.54
08:22:41.54
51
03:10:49.36
Male
51
Cockburn Masters Swim Club
19.75
25:27 min/km
Wave 3
91
72
Jonel BOONZAAIER
Jonel BOONZAAIER #72
Female 
08:23:16.82
08:23:16.82
40
02:04:24.67
Female
40
19.75
25:28 min/km
Wave 2
92
164
Riley SCOTT
Riley SCOTT #164
Male 
08:25:28.15
08:25:28.15
52
Male
52
Quinns Baptist College - Secondary School
19.75
25:35 min/km
Wave 3
93
81
Edwina COGHLAN
Edwina COGHLAN #81
Female 
08:30:15.60
08:30:15.60
41
03:14:54.82
Female
41
19.75
25:50 min/km
Wave 2
94
78
Mia CARA-SOUTHEY
Mia CARA-SOUTHEY #78
Female 
08:32:35.68
08:32:35.68
42
02:34:01.36
Female
42
Eswim Rotto Squad
19.75
25:57 min/km
Wave 2
95
70
Emily BLAND
Emily BLAND #70
Female 
08:36:28.51
08:36:28.51
43
03:21:07.72
Female
43
Positive Swim Squad
19.75
26:09 min/km
Wave 2
96
158
Polly PHILLIPS
Polly PHILLIPS #158
Female 
08:38:50.19
08:38:50.19
44
03:23:29.40
Female
44
Positive Swim Squad
19.75
26:16 min/km
Wave 3
97
162
Tim ROBINSON
Tim ROBINSON #162
Male 
08:43:50.96
08:43:50.96
53
02:46:56.77
Male
53
Positive Swim Squad
19.75
26:31 min/km
Wave 3
98
153
Joseph OSHANNESSY
Joseph OSHANNESSY #153
Male 
08:44:30.74
08:44:30.74
54
00:19:02.59
Male
54
Positive Swim Squad
19.75
26:33 min/km
Wave 3
99
152
Greg OSHANNESSY
Greg OSHANNESSY #152
Male 
08:44:31.65
08:44:31.65
55
03:31:29.86
Male
55
Positive Swim Squad
19.75
26:33 min/km
Wave 3
100
123
Greg JOHNSON
Greg JOHNSON #123
Male 
08:47:42.56
08:47:42.56
56
03:34:40.77
Male
56
19.75
26:43 min/km
Wave 2
1
[2]
3
Page 2 of 3 (118 items)
© 2023