NIPSSA Regional Cross Country
25 Jun 2021
Results
Details
 
Contact
Year 2
Div A Year 3
Div A Year 4
Div A Year 5
Div A Year 6
Div B Year 3
Div B Year 4
Div B Year 5
Div B Year 6
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
1
[2]
3
Page 2 of 3 (122 items)
Fav
Pos
Race No
Share
Name
Name
Time
Time
Cat Pos
(Gen Pos)
Category
Cat Pos
Time Behind Cat
Gender
Gen Pos
Team
Team Result
Team Pos
Pos In Team
Dist
Pace
51
253
Pia BARBIERRI
Pia BARBIERRI #253
Female Y2
00:03:35.35
00:03:35.35
13
(13)
Y2
13
00:00:18.34
Female
13
Padbury Catholic
43
1
3
0.85
4:13 min/km
52
895
Archie WEBSTER
Archie WEBSTER #895
Male Y2
00:03:35.48
00:03:35.48
39
(39)
Y2
39
00:00:38.29
Male
39
St James' Anglican
51
2
6
0.85
4:13 min/km
53
262
Tyson SITA
Tyson SITA #262
Male Y2
00:03:35.69
00:03:35.69
40
(40)
Y2
40
00:00:38.51
Male
40
Padbury Catholic
89
5
5
0.85
4:13 min/km
54
790
Lucas FOXCROFT
Lucas FOXCROFT #790
Male Y2
00:03:35.90
00:03:35.90
41
(41)
Y2
41
00:00:38.71
Male
41
St Anthony's
153
9
3
0.85
4:14 min/km
55
414
Tessa LOVELL
Tessa LOVELL #414
Female Y2
00:03:36.67
00:03:36.67
14
(14)
Y2
14
00:00:19.66
Female
14
St Mark's ACS
62
5
3
0.85
4:14 min/km
56
785
Emily KILGALLON
Emily KILGALLON #785
Female Y2
00:03:37.26
00:03:37.26
15
(15)
Y2
15
00:00:20.26
Female
15
St Anthony's
132
7
1
0.85
4:15 min/km
57
519
Mila BELLOTTI
Mila BELLOTTI #519
Female Y2
00:03:38.28
00:03:38.28
16
(16)
Y2
16
00:00:21.28
Female
16
St Stephen's Duncraig
55
4
2
0.85
4:16 min/km
58
524
Rorke ALLISON
Rorke ALLISON #524
Male Y2
00:03:38.53
00:03:38.53
42
(42)
Y2
42
00:00:41.35
Male
42
St Stephen's Duncraig
106
7
5
0.85
4:17 min/km
59
422
Adam WILLIAMS
Adam WILLIAMS #422
Male Y2
00:03:38.73
00:03:38.73
43
(43)
Y2
43
00:00:41.54
Male
43
St Mark's ACS
87
4
4
0.85
4:17 min/km
60
520
Chloe DEIMEL
Chloe DEIMEL #520
Female Y2
00:03:39.09
00:03:39.09
17
(17)
Y2
17
00:00:22.09
Female
17
St Stephen's Duncraig
55
4
3
0.85
4:17 min/km
61
735
Gabriel ANSELMO
Gabriel ANSELMO #735
Male Y2
00:03:39.13
00:03:39.13
44
(44)
Y2
44
00:00:41.95
Male
44
St Andrew's
111
8
4
0.85
4:17 min/km
62
734
Molly STUBBERFIELD
Molly STUBBERFIELD #734
Female Y2
00:03:39.60
00:03:39.60
18
(18)
Y2
18
00:00:22.59
Female
18
St Andrew's
111
6
1
0.85
4:18 min/km
63
522
Olivia PETROPULOS
Olivia PETROPULOS #522
Female Y2
00:03:41.52
00:03:41.52
19
(19)
Y2
19
00:00:24.51
Female
19
St Stephen's Duncraig
55
4
4
0.85
4:20 min/km
64
420
Charlie SCOTT
Charlie SCOTT #420
Male Y2
00:03:41.57
00:03:41.57
45
(45)
Y2
45
00:00:44.38
Male
45
St Mark's ACS
87
4
5
0.85
4:20 min/km
65
313
Matilda GILES
Matilda GILES #313
Female Y2
00:03:41.60
00:03:41.60
20
(20)
Y2
20
00:00:24.59
Female
20
Peter Moyes
2
0.85
4:20 min/km
66
256
Sofie LYNCH
Sofie LYNCH #256
Female Y2
00:03:42.32
00:03:42.32
21
(21)
Y2
21
00:00:25.32
Female
21
Padbury Catholic
43
1
4
0.85
4:21 min/km
67
1000
Aadi PATEL
Aadi PATEL #1000
Male Y2
00:03:42.98
00:03:42.98
46
(46)
Y2
46
00:00:45.79
Male
46
St Stephen's Carramar
91
6
5
0.85
4:22 min/km
68
108
Wiiliam RAPPARD
Wiiliam RAPPARD #108
Male Y2
00:03:43.18
00:03:43.18
47
(47)
Y2
47
00:00:46.00
Male
47
Lake Joondalup Baptist
156
10
2
0.85
4:22 min/km
69
521
Isobelle HAYES
Isobelle HAYES #521
Female Y2
00:03:43.54
00:03:43.54
22
(22)
Y2
22
00:00:26.54
Female
22
St Stephen's Duncraig
55
4
5
0.85
4:22 min/km
70
315
Emily SMITH
Emily SMITH #315
Female Y2
00:03:44.56
00:03:44.56
23
(23)
Y2
23
00:00:27.55
Female
23
Peter Moyes
3
0.85
4:24 min/km
71
582
Harper YEATS
Harper YEATS #582
Female Y2
00:03:45.35
00:03:45.35
24
(24)
Y2
24
00:00:28.34
Female
24
Whitford Catholic
44
2
4
0.85
4:25 min/km
72
107
Ryder MANSELL
Ryder MANSELL #107
Male Y2
00:03:45.42
00:03:45.42
48
(48)
Y2
48
00:00:48.23
Male
48
Lake Joondalup Baptist
156
10
3
0.85
4:25 min/km
73
731
Willow HENDERSON
Willow HENDERSON #731
Female Y2
00:03:47.35
00:03:47.35
25
(25)
Y2
25
00:00:30.34
Female
25
St Andrew's
111
6
2
0.85
4:27 min/km
74
106
Micah HARVEY
Micah HARVEY #106
Male Y2
00:03:47.44
00:03:47.44
49
(49)
Y2
49
00:00:50.26
Male
49
Lake Joondalup Baptist
156
10
4
0.85
4:27 min/km
75
792
Lennon POWER
Lennon POWER #792
Male Y2
00:03:47.84
00:03:47.84
50
(50)
Y2
50
00:00:50.66
Male
50
St Anthony's
153
9
4
0.85
4:28 min/km
76
1095
Amelie AYTON
Amelie AYTON #1095
Female Y2
00:03:48.20
00:03:48.20
26
(26)
Y2
26
00:00:31.20
Female
26
Whitford Catholic
44
2
5
0.85
4:28 min/km
77
995
Edith MORSON
Edith MORSON #995
Female Y2
00:03:48.60
00:03:48.60
27
(27)
Y2
27
00:00:31.60
Female
27
St Stephen's Carramar
162
9
1
0.85
4:28 min/km
78
104
Kaden COYLE
Kaden COYLE #104
Male Y2
00:03:48.97
00:03:48.97
51
(51)
Y2
51
00:00:51.79
Male
51
Lake Joondalup Baptist
156
10
5
0.85
4:29 min/km
79
737
Matthew KEANE
Matthew KEANE #737
Male Y2
00:03:49.06
00:03:49.06
52
(52)
Y2
52
00:00:51.88
Male
52
St Andrew's
111
8
5
0.85
4:29 min/km
80
788
Taj BARALET
Taj BARALET #788
Male Y2
00:03:50.08
00:03:50.08
53
(53)
Y2
53
00:00:52.89
Male
53
St Anthony's
153
9
5
0.85
4:30 min/km
81
730
Lani CALLAGHAN
Lani CALLAGHAN #730
Female Y2
00:03:50.60
00:03:50.60
28
(28)
Y2
28
00:00:33.59
Female
28
St Andrew's
111
6
3
0.85
4:31 min/km
82
260
Peter KADAK
Peter KADAK #260
Male Y2
00:03:51.09
00:03:51.09
54
(54)
Y2
54
00:00:53.91
Male
54
Padbury Catholic
89
5
6
0.85
4:31 min/km
83
416
Ruby ZAPPARA
Ruby ZAPPARA #416
Female Y2
00:03:51.25
00:03:51.25
29
(29)
Y2
29
00:00:34.25
Female
29
St Mark's ACS
62
5
4
0.85
4:32 min/km
84
997
Nia READ
Nia READ #997
Female Y2
00:03:52.06
00:03:52.06
30
(30)
Y2
30
00:00:35.05
Female
30
St Stephen's Carramar
162
9
2
0.85
4:33 min/km
85
102
Mara-Jade WILSON
Mara-Jade WILSON #102
Female Y2
00:03:52.29
00:03:52.29
31
(31)
Y2
31
00:00:35.29
Female
31
Lake Joondalup Baptist
160
8
1
0.85
4:33 min/km
86
787
Isabel WALKER
Isabel WALKER #787
Female Y2
00:03:53.08
00:03:53.08
32
(32)
Y2
32
00:00:36.07
Female
32
St Anthony's
132
7
2
0.85
4:34 min/km
87
255
Addyson JAMES
Addyson JAMES #255
Female Y2
00:03:53.27
00:03:53.27
33
(33)
Y2
33
00:00:36.27
Female
33
Padbury Catholic
43
1
5
0.85
4:34 min/km
88
258
Tiffany PELLICANO
Tiffany PELLICANO #258
Female Y2
00:03:53.27
00:03:53.27
34
(34)
Y2
34
00:00:36.27
Female
34
Padbury Catholic
43
1
6
0.85
4:34 min/km
89
793
Marcus TANG
Marcus TANG #793
Male Y2
00:03:54.13
00:03:54.13
55
(55)
Y2
55
00:00:56.95
Male
55
St Anthony's
153
9
6
0.85
4:35 min/km
90
1003
Jack WAKELING
Jack WAKELING #1003
Male Y2
00:03:54.72
00:03:54.72
56
(56)
Y2
56
00:00:57.54
Male
56
St Stephen's Carramar
91
6
6
0.85
4:36 min/km
91
101
Hermione WALKER
Hermione WALKER #101
Female Y2
00:03:54.85
00:03:54.85
35
(35)
Y2
35
00:00:37.84
Female
35
Lake Joondalup Baptist
160
8
2
0.85
4:36 min/km
92
418
Jack LEE
Jack LEE #418
Male Y2
00:03:55.15
00:03:55.15
57
(57)
Y2
57
00:00:57.97
Male
57
St Mark's ACS
87
4
6
0.85
4:36 min/km
93
887
Tanami SANDERS
Tanami SANDERS #887
Female Y2
00:03:55.32
00:03:55.32
36
(36)
Y2
36
00:00:38.31
Female
36
St James' Anglican
54
3
4
0.85
4:36 min/km
94
411
Maddie FULLER
Maddie FULLER #411
Female Y2
00:03:55.70
00:03:55.70
37
(37)
Y2
37
00:00:38.70
Female
37
St Mark's ACS
62
5
5
0.85
4:37 min/km
95
412
Zahra GREIVE
Zahra GREIVE #412
Female Y2
00:03:55.70
00:03:55.70
38
(38)
Y2
38
00:00:38.70
Female
38
St Mark's ACS
62
5
6
0.85
4:37 min/km
96
885
Emmy HERBERTE
Emmy HERBERTE #885
Female Y2
00:03:56.11
00:03:56.11
39
(39)
Y2
39
00:00:39.10
Female
39
St James' Anglican
54
3
5
0.85
4:37 min/km
97
696
Leighton PHAN
Leighton PHAN #696
Male Y2
00:03:56.22
00:03:56.22
58
(58)
Y2
58
00:00:59.04
Male
58
Our Lady of Mercy
240
11
1
0.85
4:37 min/km
98
733
Peyton STONE
Peyton STONE #733
Female Y2
00:03:56.72
00:03:56.72
40
(40)
Y2
40
00:00:39.72
Female
40
St Andrew's
111
6
4
0.85
4:38 min/km
99
884
Ella CONSTANTINE
Ella CONSTANTINE #884
Female Y2
00:03:56.85
00:03:56.85
41
(41)
Y2
41
00:00:39.84
Female
41
St James' Anglican
54
3
6
0.85
4:38 min/km
100
782
Amelia HICKS
Amelia HICKS #782
Female Y2
00:03:56.92
00:03:56.92
42
(42)
Y2
42
00:00:39.92
Female
42
St Anthony's
132
7
3
0.85
4:38 min/km
1
[2]
3
Page 2 of 3 (122 items)
© 2023