John Septimus Roe Secondary Cross Country
17 Apr 2024
Results
Details
Links
Race Series
 
Contact
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
1
2
3
...
15
16
17
[18]
19
20
21
22
Page 18 of 22 (1058 items)
Fav
Pos
Race No
Share
Name
Name
Time
Time
Cat Pos
(Gen Pos)
Category
Cat Pos
Time Behind Cat
Gender
Gen Pos
Team
Pos In Team
Dist
Pace
Wave
208
Kate ANGELEVSKI
Kate ANGELEVSKI #208
Female Y08
DNS
DNS
Y08
Female
KELM
3.5
Wave 3 Yr08
141
207
Nate WILLIAMSON
Nate WILLIAMSON #207
Male Y07
00:20:05.53
00:20:05.53
19
(117)
Y07
19
00:06:02.92
Male
117
KELM
24
3.5
5:44 min/km
Wave 2 Yr07
330
206
Brandon WILKINSON
Brandon WILKINSON #206
Male Y07
00:28:01.01
00:28:01.01
43
(239)
Y07
43
00:13:58.41
Male
239
KELM
58
3.5
8:00 min/km
Wave 2 Yr07
312
205
Julian VO
Julian VO #205
Male Y07
00:27:17.55
00:27:17.55
36
(231)
Y07
36
00:13:14.95
Male
231
KELM
54
3.5
7:47 min/km
Wave 2 Yr07
204
Milania TODOROSKI
Milania TODOROSKI #204
Female Y07
DNS
DNS
Y07
Female
KELM
3.5
Wave 2 Yr07
630
203
Adriana STROH
Adriana STROH #203
Female Y07
00:38:09.75
00:38:09.75
51
(261)
Y07
51
00:19:43.40
Female
261
KELM
106
3.5
10:54 min/km
Wave 2 Yr07
515
202
Ashley SMITH
Ashley SMITH #202
Female Y07
00:33:50.68
00:33:50.68
36
(191)
Y07
36
00:15:24.33
Female
191
KELM
86
3.5
9:40 min/km
Wave 2 Yr07
201
Dion PALETHORPE
Dion PALETHORPE #201
Male Y07
DNS
DNS
Y07
Male
KELM
3.5
Wave 2 Yr07
315
200
Harry NOBLE
Harry NOBLE #200
Male Y07
00:27:23.22
00:27:23.22
39
(234)
Y07
39
00:13:20.62
Male
234
KELM
55
3.5
7:49 min/km
Wave 2 Yr07
714
199
Rashmi NILAKSHAN
Rashmi NILAKSHAN #199
Female Y07
00:40:51.54
00:40:51.54
61
(315)
Y07
61
00:22:25.19
Female
315
KELM
121
3.5
11:40 min/km
Wave 2 Yr07
620
198
Mayor MAYOR
Mayor MAYOR #198
Male Y07
00:37:46.02
00:37:46.02
68
(367)
Y07
68
00:23:43.42
Male
367
KELM
104
3.5
10:47 min/km
Wave 2 Yr07
659
197
Charlotte MAYNARD
Charlotte MAYNARD #197
Female Y07
00:39:07.34
00:39:07.34
55
(285)
Y07
55
00:20:40.99
Female
285
KELM
116
3.5
11:10 min/km
Wave 2 Yr07
640
196
Able LIAN
Able LIAN #196
Male Y07
00:38:25.99
00:38:25.99
71
(370)
Y07
71
00:24:23.39
Male
370
KELM
111
3.5
10:58 min/km
Wave 2 Yr07
498
195
Lewis LI
Lewis LI #195
Male Y07
00:33:17.95
00:33:17.95
58
(319)
Y07
58
00:19:15.35
Male
319
KELM
79
3.5
9:30 min/km
Wave 2 Yr07
776
194
Danny LE
Danny LE #194
Male Y07
00:43:27.50
00:43:27.50
89
(422)
Y07
89
00:29:24.89
Male
422
KELM
133
3.5
12:25 min/km
Wave 2 Yr07
660
193
Lenise KOBELKE
Lenise KOBELKE #193
Female Y07
00:39:07.78
00:39:07.78
56
(286)
Y07
56
00:20:41.43
Female
286
KELM
117
3.5
11:10 min/km
Wave 2 Yr07
404
192
Sam JANCESKI
Sam JANCESKI #192
Male Y07
00:30:04.22
00:30:04.22
48
(276)
Y07
48
00:16:01.62
Male
276
KELM
69
3.5
8:35 min/km
Wave 2 Yr07
649
191
Selina HUYNH
Selina HUYNH #191
Female Y07
00:38:39.56
00:38:39.56
54
(276)
Y07
54
00:20:13.21
Female
276
KELM
113
3.5
11:02 min/km
Wave 2 Yr07
489
190
Felix HUYNH
Felix HUYNH #190
Male Y07
00:32:57.15
00:32:57.15
56
(314)
Y07
56
00:18:54.55
Male
314
KELM
78
3.5
9:24 min/km
Wave 2 Yr07
705
189
Olivia HUGHES
Olivia HUGHES #189
Female Y07
00:40:19.88
00:40:19.88
58
(307)
Y07
58
00:21:53.53
Female
307
KELM
120
3.5
11:31 min/km
Wave 2 Yr07
11
188
Ashton HARDINGHAM
Ashton HARDINGHAM #188
Male Y07
00:14:02.60
00:14:02.60
1
(11)
Y07
1
Male
11
KELM
1
3.5
4:00 min/km
Wave 2 Yr07
645
187
Flynn GOWRAN
Flynn GOWRAN #187
Male Y07
00:38:33.40
00:38:33.40
74
(373)
Y07
74
00:24:30.80
Male
373
KELM
112
3.5
11:00 min/km
Wave 2 Yr07
609
186
Lana GARLETT
Lana GARLETT #186
Female Y07
00:36:56.42
00:36:56.42
47
(250)
Y07
47
00:18:30.06
Female
250
KELM
102
3.5
10:33 min/km
Wave 2 Yr07
298
185
Jacob DIXON
Jacob DIXON #185
Male Y07
00:26:51.39
00:26:51.39
34
(224)
Y07
34
00:12:48.79
Male
224
KELM
53
3.5
7:40 min/km
Wave 2 Yr07
593
184
Miles DAWSON
Miles DAWSON #184
Male Y07
00:36:22.10
00:36:22.10
66
(349)
Y07
66
00:22:19.50
Male
349
KELM
99
3.5
10:23 min/km
Wave 2 Yr07
267
183
Tala CHOUEIB
Tala CHOUEIB #183
Female Y07
00:25:29.03
00:25:29.03
13
(64)
Y07
13
00:07:02.68
Female
64
KELM
44
3.5
7:16 min/km
Wave 2 Yr07
447
182
Kalene CHAN
Kalene CHAN #182
Female Y07
00:31:18.62
00:31:18.62
24
(151)
Y07
24
00:12:52.27
Female
151
KELM
75
3.5
8:56 min/km
Wave 2 Yr07
142
181
Emily BINGHAM
Emily BINGHAM #181
Female Y07
00:20:06.09
00:20:06.09
2
(25)
Y07
2
00:01:39.73
Female
25
KELM
25
3.5
5:44 min/km
Wave 2 Yr07
730
180
Alex BENEDETTO
Alex BENEDETTO #180
Male Y07
00:41:21.95
00:41:21.95
86
(411)
Y07
86
00:27:19.34
Male
411
KELM
122
3.5
11:49 min/km
Wave 2 Yr07
333
179
Elijah BARDILL
Elijah BARDILL #179
Male Y07
00:28:03.50
00:28:03.50
44
(242)
Y07
44
00:14:00.90
Male
242
KELM
59
3.5
8:01 min/km
Wave 2 Yr07
223
178
Mabioor ACHIEK
Mabioor ACHIEK #178
Male Y07
00:23:35.95
00:23:35.95
26
(176)
Y07
26
00:09:33.35
Male
176
KELM
40
3.5
6:44 min/km
Wave 2 Yr07
387
177
Jorja STOITIS
Jorja STOITIS #177
Female Y12
00:29:36.42
00:29:36.42
11
(118)
Y12
11
00:12:39.58
Female
118
DURH
69
3.5
8:27 min/km
Wave 7 Yr12
210
176
Saksham RANA
Saksham RANA #176
Male Y12
00:23:00.73
00:23:00.73
19
(167)
Y12
19
00:09:23.35
Male
167
DURH
40
3.5
6:34 min/km
Wave 7 Yr12
175
Matthew PAGONIS
Matthew PAGONIS #175
Male Y12
DNS
DNS
Y12
Male
DURH
3.5
Wave 7 Yr12
501
174
Olivia OAKLEY
Olivia OAKLEY #174
Female Y12
00:33:25.00
00:33:25.00
14
(181)
Y12
14
00:16:28.16
Female
181
DURH
96
3.5
9:32 min/km
Wave 7 Yr12
812
173
Peyton NEWMAN
Peyton NEWMAN #173
Female Y12
00:47:19.45
00:47:19.45
54
(371)
Y12
54
00:30:22.61
Female
371
DURH
133
3.5
13:31 min/km
Wave 7 Yr12
745
172
Thomas MCKEOWN
Thomas MCKEOWN #172
Male Y12
00:42:07.66
00:42:07.66
40
(415)
Y12
40
00:28:30.28
Male
415
DURH
126
3.5
12:02 min/km
Wave 7 Yr12
171
Sofia MAURO
Sofia MAURO #171
Female Y12
DNS
DNS
Y12
Female
DURH
3.5
Wave 7 Yr12
170
Baden KRUGER
Baden KRUGER #170
Male Y12
DNS
DNS
Y12
Male
DURH
3.5
Wave 7 Yr12
120
169
Nick HART
Nick HART #169
Male Y12
00:19:22.56
00:19:22.56
9
(102)
Y12
9
00:05:45.19
Male
102
DURH
21
3.5
5:32 min/km
Wave 1 (Blue Ribbon)
67
168
Macy FAIR
Macy FAIR #168
Female Y12
00:16:56.84
00:16:56.84
1
(6)
Y12
1
Female
6
DURH
11
3.5
4:50 min/km
Wave 1 (Blue Ribbon)
521
167
Kimberley EDMONDS
Kimberley EDMONDS #167
Female Y12
00:33:54.96
00:33:54.96
15
(195)
Y12
15
00:16:58.12
Female
195
DURH
98
3.5
9:41 min/km
Wave 7 Yr12
775
166
Jakeb D'SOUZA
Jakeb D'SOUZA #166
Male Y12
00:43:26.14
00:43:26.14
46
(421)
Y12
46
00:29:48.77
Male
421
DURH
130
3.5
12:24 min/km
Wave 7 Yr12
165
Hannah CREAM
Hannah CREAM #165
Female Y12
DNS
DNS
Y12
Female
DURH
3.5
Wave 7 Yr12
540
164
Olivia CORVAIA
Olivia CORVAIA #164
Female Y12
00:34:50.93
00:34:50.93
16
(206)
Y12
16
00:17:54.09
Female
206
DURH
102
3.5
9:57 min/km
Wave 7 Yr12
166
163
Anton COOMBLAS
Anton COOMBLAS #163
Male Y12
00:21:22.97
00:21:22.97
18
(136)
Y12
18
00:07:45.60
Male
136
DURH
32
3.5
6:06 min/km
Wave 7 Yr12
504
162
Charles CHASE
Charles CHASE #162
Male Y12
00:33:27.49
00:33:27.49
36
(321)
Y12
36
00:19:50.12
Male
321
DURH
97
3.5
9:33 min/km
Wave 7 Yr12
66
161
Jake CATON
Jake CATON #161
Male Y12
00:16:56.63
00:16:56.63
4
(61)
Y12
4
00:03:19.26
Male
61
DURH
10
3.5
4:50 min/km
Wave 1 (Blue Ribbon)
160
Megan BROOKS
Megan BROOKS #160
Female Y12
DNS
DNS
Y12
Female
DURH
3.5
Wave 7 Yr12
23
159
Christopher BLOOD
Christopher BLOOD #159
Male Y12
00:14:39.11
00:14:39.11
3
(22)
Y12
3
00:01:01.74
Male
22
DURH
3
3.5
4:11 min/km
Wave 1 (Blue Ribbon)
1
2
3
...
15
16
17
[18]
19
20
21
22
Page 18 of 22 (1058 items)
© 2023