ACC Cross Country
27 May 2021
Results
Details
 
Contact
U15 - Open
U13 - U14
No Limits Multi-Class - U15-Open
No Limits Multi-Class - U13-U14
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
1
2
3
...
9
[10]
11
12
...
48
49
50
Page 10 of 50 (2453 items)
Fav
Pos
Race No
Share
Name
Name
Time
Time
Cat Pos
(Gen Pos)
Category
Cat Pos
Time Behind Cat
Gender
Gen Pos
Team
Pos In Team
Dist
Pace
Wave
1km
Pace
O/Pos
C/Pos
G/Pos
2.7km
Pace
O/Pos
C/Pos
G/Pos
4km
Pace
O/Pos
C/Pos
G/Pos
1751
Marcus Oosthuizen
Marcus Oosthuizen #1751
Male U/16
DNS
DNS
U/16
Male
KINGSWAY
4
Wave 8 U16 Boys
1761
Carl Jankowitz
Carl Jankowitz #1761
Male U/19
DNS
DNS
U/19
Male
KINGSWAY
4
Wave 10 U19 Boys
1762
Harriet Brown
Harriet Brown #1762
Female U/19
DNS
DNS
U/19
Female
KINGSWAY
4
Wave 9 U19 Girls
1814
Lara Sibraa
Lara Sibraa #1814
Female U/15
DNS
DNS
U/15
Female
KOLBE
4
Wave 5 U15 Girls
1817
Tori Ziegelaar
Tori Ziegelaar #1817
Female U/15
DNS
DNS
U/15
Female
KOLBE
4
Wave 5 U15 Girls
1823
Euan Vincent
Euan Vincent #1823
Male U/15
DNS
DNS
U/15
Male
KOLBE
4
Wave 6 U15 Boys
1828
Noah Da Silva
Noah Da Silva #1828
Male U/16
DNS
DNS
U/16
Male
KOLBE
4
Wave 8 U16 Boys
1829
Gabriella Baluk
Gabriella Baluk #1829
Female U/16
DNS
DNS
U/16
Female
KOLBE
4
Wave 7 U16 Girls
1835
Charis Kingston
Charis Kingston #1835
Female U/16
DNS
DNS
U/16
Female
KOLBE
4
Wave 7 U16 Girls
1836
Storm Edgar
Storm Edgar #1836
Male U/16
DNS
DNS
U/16
Male
KOLBE
4
Wave 8 U16 Boys
1841
Cooper Hunt
Cooper Hunt #1841
Male U/19
DNS
DNS
U/19
Male
KOLBE
4
Wave 10 U19 Boys
1843
Alexander Lanzafame
Alexander Lanzafame #1843
Male U/19
DNS
DNS
U/19
Male
KOLBE
4
Wave 10 U19 Boys
1844
Danupa Bandara
Danupa Bandara #1844
Male U/19
DNS
DNS
U/19
Male
KOLBE
4
Wave 10 U19 Boys
1846
Liam Privilege
Liam Privilege #1846
Male U/19
DNS
DNS
U/19
Male
KOLBE
4
Wave 10 U19 Boys
1848
Karis Rogers
Karis Rogers #1848
Female U/19
DNS
DNS
U/19
Female
KOLBE
4
Wave 9 U19 Girls
1851
Sophie Wainwright
Sophie Wainwright #1851
Female U/19
DNS
DNS
U/19
Female
KOLBE
4
Wave 9 U19 Girls
1857
Xavier Garner
Xavier Garner #1857
Male U/19
DNS
DNS
U/19
Male
KOLBE
4
Wave 10 U19 Boys
1858
Jessica Rowe
Jessica Rowe #1858
Female U/19
DNS
DNS
U/19
Female
KOLBE
4
Wave 9 U19 Girls
1855
Caitlin Cooper
Caitlin Cooper #1855
Female U/19
DNS
DNS
U/19
Female
KOLBE
4
Wave 9 U19 Girls
1861
Eloise Powell
Eloise Powell #1861
Female U/19
DNS
DNS
U/19
Female
KOLBE
4
Wave 9 U19 Girls
1901
Ace Wareing
Ace Wareing #1901
Male U/15
DNS
DNS
U/15
Male
LA SALLE
4
Wave 6 U15 Boys
1904
Lily Paterson
Lily Paterson #1904
Female U/16
DNS
DNS
U/16
Female
LA SALLE
4
Wave 7 U16 Girls
1907
Emma Blackie
Emma Blackie #1907
Female U/16
DNS
DNS
U/16
Female
LA SALLE
4
Wave 7 U16 Girls
1909
Evan Smith
Evan Smith #1909
Male U/16
DNS
DNS
U/16
Male
LA SALLE
4
Wave 8 U16 Boys
1924
Dylan Hall
Dylan Hall #1924
Male U/19
DNS
DNS
U/19
Male
LA SALLE
4
Wave 10 U19 Boys
1926
Caleb Reed
Caleb Reed #1926
Male U/19
DNS
DNS
U/19
Male
LA SALLE
4
Wave 10 U19 Boys
1927
Ashton Kelly
Ashton Kelly #1927
Male U/19
DNS
DNS
U/19
Male
LA SALLE
4
Wave 10 U19 Boys
1928
Tyson Brown
Tyson Brown #1928
Male U/19
DNS
DNS
U/19
Male
LA SALLE
4
Wave 10 U19 Boys
1929
Mason Eves
Mason Eves #1929
Male U/19
DNS
DNS
U/19
Male
LA SALLE
4
Wave 10 U19 Boys
1933
Gabe Leo
Gabe Leo #1933
Male U/15
Query
Query
U/15
Male
LA SALLE
4
Wave 6 U15 Boys
00:04:05.34
4:05 min/km
1977
Luke Owens
Luke Owens #1977
Male U/15
DNS
DNS
U/15
Male
LAKE JOONDALUP
4
Wave 6 U15 Boys
1990
Mya Fifield
Mya Fifield #1990
Female U/16
DNS
DNS
U/16
Female
LAKE JOONDALUP
4
Wave 7 U16 Girls
1994
Nadia Godley
Nadia Godley #1994
Female U/16
DNS
DNS
U/16
Female
LAKE JOONDALUP
4
Wave 7 U16 Girls
1996
Mia Read-Maxino
Mia Read-Maxino #1996
Female U/16
DNS
DNS
U/16
Female
LAKE JOONDALUP
4
Wave 7 U16 Girls
1998
Riley Jackson
Riley Jackson #1998
Male U/16
DNS
DNS
U/16
Male
LAKE JOONDALUP
4
Wave 8 U16 Boys
2000
Joshua Bryden
Joshua Bryden #2000
Male U/19
DNS
DNS
U/19
Male
LAKE JOONDALUP
4
Wave 10 U19 Boys
2004
Ethan Battle
Ethan Battle #2004
Male U/19
DNS
DNS
U/19
Male
LAKE JOONDALUP
4
Wave 10 U19 Boys
2005
Isabella Thorby
Isabella Thorby #2005
Female U/19
DNS
DNS
U/19
Female
LAKE JOONDALUP
4
Wave 9 U19 Girls
2046
Olivia Satherley
Olivia Satherley #2046
Female U/15
DNS
DNS
U/15
Female
LIVING WATERS
4
Wave 5 U15 Girls
2051
Gabrielle Hicks
Gabrielle Hicks #2051
Female U/15
DNS
DNS
U/15
Female
LIVING WATERS
4
Wave 5 U15 Girls
2052
Levasan Chetty
Levasan Chetty #2052
Male U/15
DNS
DNS
U/15
Male
LIVING WATERS
4
Wave 6 U15 Boys
2049
Matthew Hume
Matthew Hume #2049
Male U/15
DNS
DNS
U/15
Male
LIVING WATERS
4
Wave 6 U15 Boys
2058
Jed Moore
Jed Moore #2058
Male U/16
DNS
DNS
U/16
Male
LIVING WATERS
4
Wave 8 U16 Boys
2059
Lachlan Marshall
Lachlan Marshall #2059
Male U/16
DNS
DNS
U/16
Male
LIVING WATERS
4
Wave 8 U16 Boys
2060
Lucy Bullock
Lucy Bullock #2060
Female U/16
DNS
DNS
U/16
Female
LIVING WATERS
4
Wave 7 U16 Girls
2062
Celine Turner
Celine Turner #2062
Female U/16
DNS
DNS
U/16
Female
LIVING WATERS
4
Wave 7 U16 Girls
2065
Caitlin Allan
Caitlin Allan #2065
Female U/16
DNS
DNS
U/16
Female
LIVING WATERS
4
Wave 7 U16 Girls
2067
Georgia Satherley
Georgia Satherley #2067
Female U/16
DNS
DNS
U/16
Female
LIVING WATERS
4
Wave 7 U16 Girls
2068
Abbey Galbraith
Abbey Galbraith #2068
Female U/16
DNS
DNS
U/16
Female
LIVING WATERS
4
Wave 7 U16 Girls
2070
Rees Wilson
Rees Wilson #2070
Male U/19
DNS
DNS
U/19
Male
LIVING WATERS
4
Wave 10 U19 Boys
1
2
3
...
9
[10]
11
12
...
48
49
50
Page 10 of 50 (2453 items)
© 2023