Kolbe Catholic College Cross Country
8 Apr 2019
Results
Details
Links
Race Series
 
Contact
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
1
2
3
...
9
[10]
11
12
...
22
23
24
Page 10 of 24 (1171 items)
Fav
Pos
Race No
Share
Name
Name
Time
Time
Cat Pos
(Gen Pos)
Category
Cat Pos
Time Behind Cat
Gender
Gen Pos
Team
Pos In Team
Points
Pace
161
659
Gabriella BALUK
Gabriella BALUK #659
Female Y08
00:16:09.20
00:16:09.20
7
(33)
Y08
7
00:03:06.69
Female
33
Rice
26
34
5:23 min/km
164
745
Blake ALLEN
Blake ALLEN #745
Male Y08
00:16:16.74
00:16:16.74
19
(129)
Y08
19
00:04:13.98
Male
129
Rice
27
22
5:25 min/km
167
646
Jesse BRITTEN
Jesse BRITTEN #646
Male Y10
00:16:17.88
00:16:17.88
25
(131)
Y10
25
00:04:10.56
Male
131
Rice
28
16
5:25 min/km
171
639
Arghya BISWAS
Arghya BISWAS #639
Male Y08
00:16:23.84
00:16:23.84
20
(133)
Y08
20
00:04:21.08
Male
133
Rice
29
21
5:27 min/km
178
761
Oliver WAINWRIGHT
Oliver WAINWRIGHT #761
Male Y11
00:16:32.77
00:16:32.77
28
(138)
Y11
28
00:05:03.78
Male
138
Rice
30
13
5:30 min/km
180
609
Aimable MUKIZA
Aimable MUKIZA #609
Male Y08
00:16:34.78
00:16:34.78
21
(140)
Y08
21
00:04:32.02
Male
140
Rice
31
20
5:31 min/km
184
617
Robert DUCKMANTON
Robert DUCKMANTON #617
Male Y10
00:16:37.94
00:16:37.94
27
(143)
Y10
27
00:04:30.62
Male
143
Rice
32
14
5:32 min/km
189
756
Charlie COTTER
Charlie COTTER #756
Male Y10
00:16:43.56
00:16:43.56
28
(146)
Y10
28
00:04:36.24
Male
146
Rice
33
13
5:34 min/km
196
669
Connor MOREY
Connor MOREY #669
Male Y10
00:16:53.74
00:16:53.74
29
(151)
Y10
29
00:04:46.42
Male
151
Rice
34
12
5:37 min/km
199
711
Katie LANGLEY
Katie LANGLEY #711
Female Y12
00:16:56.67
00:16:56.67
3
(46)
Y12
3
00:02:01.88
Female
46
Rice
35
38
5:38 min/km
204
743
Kade REEMEYER
Kade REEMEYER #743
Male Y07
00:17:00.53
00:17:00.53
23
(158)
Y07
23
00:04:58.61
Male
158
Rice
36
18
5:40 min/km
205
605
Declan O'DONNELL
Declan O'DONNELL #605
Male Y07
00:17:00.73
00:17:00.73
24
(159)
Y07
24
00:04:58.81
Male
159
Rice
37
17
5:40 min/km
206
780
Marco FLORENCA
Marco FLORENCA #780
Male Y09
00:17:02.56
00:17:02.56
28
(160)
Y09
28
00:04:37.01
Male
160
Rice
38
13
5:40 min/km
221
755
Callum BAXTER
Callum BAXTER #755
Male Y10
00:17:20.81
00:17:20.81
33
(171)
Y10
33
00:05:13.48
Male
171
Rice
39
8
5:46 min/km
243
779
Madelyn ATKINS
Madelyn ATKINS #779
Female Y09
00:17:56.45
00:17:56.45
8
(60)
Y09
8
00:03:55.89
Female
60
Rice
40
33
5:58 min/km
248
626
Erin KLOPPER
Erin KLOPPER #626
Female Y11
00:18:02.25
00:18:02.25
11
(62)
Y11
11
00:04:24.25
Female
62
Rice
41
30
6:00 min/km
249
762
Jordan WINTHER
Jordan WINTHER #762
Female Y11
00:18:03.76
00:18:03.76
12
(63)
Y11
12
00:04:25.75
Female
63
Rice
42
29
6:01 min/km
251
791
James POWELL
James POWELL #791
Male Y11
00:18:05.09
00:18:05.09
34
(188)
Y11
34
00:06:36.10
Male
188
Rice
43
7
6:01 min/km
274
614
Taj PINKER
Taj PINKER #614
Male Y09
00:18:20.05
00:18:20.05
39
(205)
Y09
39
00:05:54.49
Male
205
Rice
44
2
6:06 min/km
279
682
Kieron PILUTKIEWICZ
Kieron PILUTKIEWICZ #682
Male Y12
00:18:24.55
00:18:24.55
29
(208)
Y12
29
00:07:34.22
Male
208
Rice
45
12
6:08 min/km
288
716
Francisco ORTEGA OLATE
Francisco ORTEGA OLATE #716
Male Y07
00:18:31.60
00:18:31.60
33
(212)
Y07
33
00:06:29.68
Male
212
Rice
46
8
6:10 min/km
289
632
Rory JONES
Rory JONES #632
Male Y07
00:18:31.75
00:18:31.75
34
(213)
Y07
34
00:06:29.83
Male
213
Rice
47
7
6:10 min/km
290
661
Cierra O'DONNELL
Cierra O'DONNELL #661
Female Y08
00:18:33.73
00:18:33.73
16
(77)
Y08
16
00:05:31.21
Female
77
Rice
48
25
6:11 min/km
300
724
Mitchell CARTWRIGHT
Mitchell CARTWRIGHT #724
Male Y09
00:18:47.04
00:18:47.04
40
(217)
Y09
40
00:06:21.49
Male
217
Rice
49
1
6:15 min/km
301
728
Tabor WUKSTA
Tabor WUKSTA #728
Male Y09
00:18:47.06
00:18:47.06
41
(218)
Y09
41
00:06:21.51
Male
218
Rice
50
1
6:15 min/km
302
713
Oliver BERRY
Oliver BERRY #713
Male Y07
00:18:52.84
00:18:52.84
36
(219)
Y07
36
00:06:50.92
Male
219
Rice
51
5
6:17 min/km
306
657
Jamie DANIELS
Jamie DANIELS #657
Male Y07
00:18:53.86
00:18:53.86
37
(221)
Y07
37
00:06:51.94
Male
221
Rice
52
4
6:17 min/km
311
652
Sealtiel LOS BANOS
Sealtiel LOS BANOS #652
Male Y11
00:18:58.42
00:18:58.42
40
(225)
Y11
40
00:07:29.43
Male
225
Rice
53
1
6:19 min/km
312
732
Luke HOLLAND
Luke HOLLAND #732
Male Y11
00:18:58.65
00:18:58.65
41
(226)
Y11
41
00:07:29.66
Male
226
Rice
54
1
6:19 min/km
328
694
Darryl COENRAAD
Darryl COENRAAD #694
Male Y08
00:19:22.84
00:19:22.84
39
(232)
Y08
39
00:07:20.09
Male
232
Rice
55
2
6:27 min/km
331
612
Griffin DAVENPORT
Griffin DAVENPORT #612
Male Y09
00:19:30.05
00:19:30.05
43
(235)
Y09
43
00:07:04.50
Male
235
Rice
56
1
6:30 min/km
341
704
Jack BUXTON
Jack BUXTON #704
Male Y10
00:19:44.03
00:19:44.03
43
(242)
Y10
43
00:07:36.71
Male
242
Rice
57
1
6:34 min/km
343
684
Ethan RODELAS
Ethan RODELAS #684
Male Y12
00:19:45.44
00:19:45.44
35
(243)
Y12
35
00:08:55.11
Male
243
Rice
58
6
6:35 min/km
359
698
Kaziah PHILLIPS
Kaziah PHILLIPS #698
Female Y08
00:19:50.78
00:19:50.78
19
(103)
Y08
19
00:06:48.26
Female
103
Rice
59
22
6:36 min/km
360
720
Mia BRITTEN
Mia BRITTEN #720
Female Y08
00:19:50.99
00:19:50.99
20
(104)
Y08
20
00:06:48.47
Female
104
Rice
60
21
6:36 min/km
364
675
Dylan STUBBERFIELD
Dylan STUBBERFIELD #675
Male Y11
00:19:52.96
00:19:52.96
43
(257)
Y11
43
00:08:23.97
Male
257
Rice
61
1
6:37 min/km
371
610
Trent RACUNICA
Trent RACUNICA #610
Male Y08
00:19:59.36
00:19:59.36
44
(261)
Y08
44
00:07:56.60
Male
261
Rice
62
1
6:39 min/km
375
640
Seth PUNTIGAM
Seth PUNTIGAM #640
Male Y08
00:20:01.99
00:20:01.99
46
(264)
Y08
46
00:07:59.24
Male
264
Rice
63
1
6:40 min/km
384
637
Christian ANDERSEN
Christian ANDERSEN #637
Male Y08
00:20:17.80
00:20:17.80
48
(267)
Y08
48
00:08:15.04
Male
267
Rice
64
1
6:45 min/km
386
638
Marena ANTHON
Marena ANTHON #638
Female Y08
00:20:22.40
00:20:22.40
25
(119)
Y08
25
00:07:19.88
Female
119
Rice
65
16
6:47 min/km
392
729
Bridgette PINKER
Bridgette PINKER #729
Female Y10
00:20:29.53
00:20:29.53
17
(124)
Y10
17
00:06:35.47
Female
124
Rice
66
24
6:49 min/km
396
774
Jared MIDDLETON
Jared MIDDLETON #774
Male Y08
00:20:31.16
00:20:31.16
49
(269)
Y08
49
00:08:28.41
Male
269
Rice
67
1
6:50 min/km
397
693
Benjamin BROWN
Benjamin BROWN #693
Male Y08
00:20:33.58
00:20:33.58
50
(270)
Y08
50
00:08:30.82
Male
270
Rice
68
1
6:51 min/km
399
784
Dateka SCHNEIDER
Dateka SCHNEIDER #784
Female Y09
00:20:38.43
00:20:38.43
16
(128)
Y09
16
00:06:37.87
Female
128
Rice
69
25
6:52 min/km
421
777
Jed ARTHUR
Jed ARTHUR #777
Male Y09
00:21:04.92
00:21:04.92
47
(278)
Y09
47
00:08:39.37
Male
278
Rice
70
1
7:01 min/km
440
742
Caitlin MAGUIRE
Caitlin MAGUIRE #742
Female Y07
00:21:20.77
00:21:20.77
36
(155)
Y07
36
00:07:43.37
Female
155
Rice
71
5
7:06 min/km
449
687
Jesse LOVEGROVE
Jesse LOVEGROVE #687
Female Y07
00:21:27.62
00:21:27.62
39
(162)
Y07
39
00:07:50.23
Female
162
Rice
72
2
7:09 min/km
463
719
Paul BARING
Paul BARING #719
Male Y08
00:21:36.82
00:21:36.82
62
(295)
Y08
62
00:09:34.06
Male
295
Rice
73
1
7:12 min/km
465
769
Annalise BROWN
Annalise BROWN #769
Female Y07
00:21:39.01
00:21:39.01
43
(169)
Y07
43
00:08:01.61
Female
169
Rice
74
1
7:13 min/km
470
644
Alexander LORIMER
Alexander LORIMER #644
Male Y09
00:21:41.53
00:21:41.53
49
(301)
Y09
49
00:09:15.98
Male
301
Rice
75
1
7:13 min/km
1
2
3
...
9
[10]
11
12
...
22
23
24
Page 10 of 24 (1171 items)