Dalyellup Beach SLSC Twilight Run
14 Nov 2015
Results
Details
 
Contact
8km Run
4km Run
4km Walk
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
[1]
2
Page 1 of 2 (70 items)
Pos
Race No
Share
Name
Name
Time
Time
(Net Time)
Cat Pos
(Gen Pos)
Net Time
Category
Cat Pos
Gender
Gen Pos
Pace
52
149
Chayse Parson STRAWBERRY TITANS
Chayse Parson STRAWBERRY TITANS #149
Male Teams
00:36:35.58
00:36:35.58
(Finished)
5
(25)
Finished
Teams
5
Male
25
9:08 min/km
5
147
Tor Labriola
Tor Labriola #147
Male 18-29
00:24:15.29
00:24:15.29
(Finished)
3
(4)
Finished
18-29
3
Male
4
6:03 min/km
65
146
Kyle Dumsitrascu THE TRADIES
Kyle Dumsitrascu THE TRADIES #146
Male Teams
00:43:27.34
00:43:27.34
(Finished)
11
(29)
Finished
Teams
11
Male
29
10:51 min/km
15
145
Geksle Dumitrascu
Geksle Dumitrascu #145
Female 40-49
00:26:35.56
00:26:35.56
(Finished)
1
(4)
Finished
40-49
1
Female
4
6:38 min/km
10
144
Dexter Guppy
Dexter Guppy #144
Male Under 12
00:25:13.40
00:25:13.40
(Finished)
2
(9)
Finished
Under 12
2
Male
9
6:18 min/km
1
141
Ben Andel
Ben Andel #141
Male 18-29
00:20:16.90
00:20:16.90
(Finished)
1
(1)
Finished
18-29
1
Male
1
5:04 min/km
134
Tasmyn VERHAAF
Tasmyn VERHAAF #134
Male Under 16
DNS
DNS
(DNS)
DNS
Under 16
Male
min/km
32
131
Alison TIMMS
Alison TIMMS #131
Female 40-49
00:30:55.42
00:30:55.42
(Finished)
3
(10)
Finished
40-49
3
Female
10
7:43 min/km
13
130
Liam TILBROOK
Liam TILBROOK #130
Male 18-29
00:26:28.62
00:26:28.62
(Finished)
4
(11)
Finished
18-29
4
Male
11
6:37 min/km
14
129
Genevieve TILBROOK
Genevieve TILBROOK #129
Female 50-59
00:26:32.91
00:26:32.91
(Finished)
1
(3)
Finished
50-59
1
Female
3
6:38 min/km
128
Sandy TEMPLE
Sandy TEMPLE #128
Female 40-49
DNS
DNS
(DNS)
DNS
40-49
Female
min/km
12
127
Jessica TAYLOR
Jessica TAYLOR #127
Female Under 12
00:25:47.18
00:25:47.18
(Finished)
1
(2)
Finished
Under 12
1
Female
2
6:26 min/km
16
126
Brad TAYLOR
Brad TAYLOR #126
Male 40-49
00:26:46.37
00:26:46.37
(Finished)
3
(12)
Finished
40-49
3
Male
12
6:41 min/km
66
125
Tricia TASSELL
Tricia TASSELL #125
Female 50-59
00:46:47.99
00:46:47.99
(Finished)
3
(37)
Finished
50-59
3
Female
37
11:41 min/km
57
123
Ryley STRANGER
Ryley STRANGER #123
Female Under 8
00:40:31.53
00:40:31.53
(Finished)
1
(31)
Finished
Under 8
1
Female
31
10:07 min/km
56
122
Danielle STRANGER
Danielle STRANGER #122
Female 30-39
00:40:31.44
00:40:31.44
(Finished)
5
(30)
Finished
30-39
5
Female
30
10:07 min/km
30
121
Bianca STRANGER
Bianca STRANGER #121
Female Under 12
00:30:54.92
00:30:54.92
(Finished)
3
(8)
Finished
Under 12
3
Female
8
7:43 min/km
20
115
Michael SIMONS
Michael SIMONS #115
Male Under 16
00:27:24.89
00:27:24.89
(Finished)
5
(15)
Finished
Under 16
5
Male
15
6:51 min/km
50
110
Beth ROBBINS
Beth ROBBINS #110
Female Under 16
00:35:20.85
00:35:20.85
(Finished)
5
(26)
Finished
Under 16
5
Female
26
8:50 min/km
58
108
Carolyn RICHARDS
Carolyn RICHARDS #108
Female 40-49
00:40:31.68
00:40:31.68
(Finished)
7
(32)
Finished
40-49
7
Female
32
10:07 min/km
40
103
Alysha PELUSEY
Alysha PELUSEY #103
Female Under 16
00:33:23.91
00:33:23.91
(Finished)
3
(17)
Finished
Under 16
3
Female
17
8:20 min/km
37
102
Rori Parsons BARRI SQUAD
Rori Parsons BARRI SQUAD #102
Female Teams
00:32:03.92
00:32:03.92
(Finished)
2
(14)
Finished
Teams
2
Female
14
8:00 min/km
53
101
Amity Parsons DOUBLE TROUBLE
Amity Parsons DOUBLE TROUBLE #101
Female Teams
00:36:36.63
00:36:36.63
(Finished)
6
(28)
Finished
Teams
6
Female
28
9:09 min/km
94
Zahn NITARSKI-BELL
Zahn NITARSKI-BELL #94
Male Under 12
DNS
DNS
(DNS)
DNS
Under 12
Male
min/km
47
93
Kate NIGHTINGALE
Kate NIGHTINGALE #93
Female 30-39
00:34:39.41
00:34:39.41
(Finished)
4
(23)
Finished
30-39
4
Female
23
8:39 min/km
45
88
Suzanne MUNGIOLI
Suzanne MUNGIOLI #88
Female 40-49
00:34:32.68
00:34:32.68
(Finished)
5
(21)
Finished
40-49
5
Female
21
8:38 min/km
36
86
Parris Michell BARRI SQUAD
Parris Michell BARRI SQUAD #86
Female Teams
00:32:03.92
00:32:03.92
(Finished)
1
(13)
Finished
Teams
1
Female
13
8:00 min/km
54
85
Jake Michell STRAWBERRY TITANS
Jake Michell STRAWBERRY TITANS #85
Male Teams
00:36:43.51
00:36:43.51
(Finished)
7
(26)
Finished
Teams
7
Male
26
9:10 min/km
63
84
Rani Micale THE TRADIES
Rani Micale THE TRADIES #84
Female Teams
00:43:26.93
00:43:26.93
(Finished)
9
(35)
Finished
Teams
9
Female
35
10:51 min/km
4
83
Lauren MELLETT
Lauren MELLETT #83
Female Under 16
00:22:59.90
00:22:59.90
(Finished)
1
(1)
Finished
Under 16
1
Female
1
5:44 min/km
64
82
Sarah Mcleod THE TRADIES
Sarah Mcleod THE TRADIES #82
Female Teams
00:43:27.33
00:43:27.33
(Finished)
10
(36)
Finished
Teams
10
Female
36
10:51 min/km
31
81
Sue MAZZUCCHELLI
Sue MAZZUCCHELLI #81
Female 40-49
00:30:55.42
00:30:55.42
(Finished)
2
(9)
Finished
40-49
2
Female
9
7:43 min/km
17
80
Sarah MAZZUCCHELLI
Sarah MAZZUCCHELLI #80
Female Under 12
00:27:09.17
00:27:09.17
(Finished)
2
(5)
Finished
Under 12
2
Female
5
6:47 min/km
28
78
Troy MATTABONI
Troy MATTABONI #78
Male 40-49
00:30:17.54
00:30:17.54
(Finished)
6
(21)
Finished
40-49
6
Male
21
7:34 min/km
62
77
Sarah Lloyd THE TRADIES
Sarah Lloyd THE TRADIES #77
Female Teams
00:43:26.93
00:43:26.93
(Finished)
8
(34)
Finished
Teams
8
Female
34
10:51 min/km
39
76
Carly LEMMONE
Carly LEMMONE #76
Female 30-39
00:32:50.93
00:32:50.93
(Finished)
2
(16)
Finished
30-39
2
Female
16
8:12 min/km
33
75
Matthew LEISHMAN
Matthew LEISHMAN #75
Male 40-49
00:31:22.33
00:31:22.33
(Finished)
7
(23)
Finished
40-49
7
Male
23
7:50 min/km
7
74
Max LEA
Max LEA #74
Male Under 16
00:24:25.86
00:24:25.86
(Finished)
3
(6)
Finished
Under 16
3
Male
6
6:06 min/km
8
73
Luke LEA
Luke LEA #73
Male Under 12
00:24:44.84
00:24:44.84
(Finished)
1
(7)
Finished
Under 12
1
Male
7
6:11 min/km
27
72
Anna LEA
Anna LEA #72
Female Under 16
00:30:15.20
00:30:15.20
(Finished)
2
(7)
Finished
Under 16
2
Female
7
7:33 min/km
49
69
Emma KIRKHAM
Emma KIRKHAM #69
Female Under 16
00:35:20.43
00:35:20.43
(Finished)
4
(25)
Finished
Under 16
4
Female
25
8:50 min/km
59
63
Jackie KAMPEN
Jackie KAMPEN #63
Male 30-39
00:41:30.22
00:41:30.22
(Finished)
1
(27)
Finished
30-39
1
Male
27
10:22 min/km
60
62
Charlotte KAMPEN
Charlotte KAMPEN #62
Female Under 8
00:41:30.93
00:41:30.93
(Finished)
2
(33)
Finished
Under 8
2
Female
33
10:22 min/km
61
61
Blake KAMPEN
Blake KAMPEN #61
Male 30-39
00:41:31.43
00:41:31.43
(Finished)
2
(28)
Finished
30-39
2
Male
28
10:22 min/km
42
57
Lisa ILLAQUA
Lisa ILLAQUA #57
Female 30-39
00:33:54.32
00:33:54.32
(Finished)
3
(18)
Finished
30-39
3
Female
18
8:28 min/km
46
56
Jorja HORSFALL
Jorja HORSFALL #56
Female Under 12
00:34:37.78
00:34:37.78
(Finished)
5
(22)
Finished
Under 12
5
Female
22
8:39 min/km
3
54
Jayden HORNE
Jayden HORNE #54
Male Under 16
00:22:12.60
00:22:12.60
(Finished)
1
(3)
Finished
Under 16
1
Male
3
5:33 min/km
18
53
Bryce HAYES
Bryce HAYES #53
Male Under 16
00:27:10.63
00:27:10.63
(Finished)
4
(13)
Finished
Under 16
4
Male
13
6:47 min/km
25
52
Garry HASTIE
Garry HASTIE #52
Male 50-59
00:29:30.86
00:29:30.86
(Finished)
1
(19)
Finished
50-59
1
Male
19
7:22 min/km
6
51
Oakley HANDS
Oakley HANDS #51
Male Under 16
00:24:20.92
00:24:20.92
(Finished)
2
(5)
Finished
Under 16
2
Male
5
6:05 min/km
[1]
2
Page 1 of 2 (70 items)