Dalyellup Beach SLSC Twilight Run
14 Nov 2015
Results
Details
 
Contact
8km Run
4km Run
4km Walk
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
[1]
2
Page 1 of 2 (70 items)
Pos
Race No
Share
Name
Name
Time
Time
(Net Time)
Cat Pos
(Gen Pos)
Net Time
Category
Cat Pos
Gender
Gen Pos
Pace
22
1
Blake ADAMS
Blake ADAMS #1
Male Under 12
00:28:11.92
00:28:11.92
(Finished)
3
(16)
Finished
Under 12
3
Male
16
7:02 min/km
26
2
Jack ADAMS
Jack ADAMS #2
Male Under 12
00:30:12.86
00:30:12.86
(Finished)
4
(20)
Finished
Under 12
4
Male
20
7:33 min/km
24
3
Kade ADAMS
Kade ADAMS #3
Male Under 8
00:28:26.42
00:28:26.42
(Finished)
1
(18)
Finished
Under 8
1
Male
18
7:06 min/km
43
6
Jess BABICH
Jess BABICH #6
Female Under 12
00:34:02.18
00:34:02.18
(Finished)
4
(19)
Finished
Under 12
4
Female
19
8:30 min/km
21
7
Tash BABICH
Tash BABICH #7
Female 30-39
00:27:34.67
00:27:34.67
(Finished)
1
(6)
Finished
30-39
1
Female
6
6:53 min/km
38
8
Bella Barbour BARRI SQUAD
Bella Barbour BARRI SQUAD #8
Female Teams
00:32:03.92
00:32:03.92
(Finished)
3
(15)
Finished
Teams
3
Female
15
8:00 min/km
51
9
Jacey Barbour DOUBLE TROUBLE
Jacey Barbour DOUBLE TROUBLE #9
Female Teams
00:36:35.38
00:36:35.38
(Finished)
4
(27)
Finished
Teams
4
Female
27
9:08 min/km
55
10
Grace BARON
Grace BARON #10
Female Under 12
00:38:21.49
00:38:21.49
(Finished)
6
(29)
Finished
Under 12
6
Female
29
9:35 min/km
67
11
Lachlan BARON
Lachlan BARON #11
Male Under 12
00:51:44.64
00:51:44.64
(Finished)
6
(30)
Finished
Under 12
6
Male
30
12:56 min/km
11
13
Stuart BARON
Stuart BARON #13
Male 40-49
00:25:15.17
00:25:15.17
(Finished)
2
(10)
Finished
40-49
2
Male
10
6:18 min/km
23
15
Trevor BELL
Trevor BELL #15
Male 40-49
00:28:13.79
00:28:13.79
(Finished)
5
(17)
Finished
40-49
5
Male
17
7:03 min/km
48
16
Colleen BESSELL
Colleen BESSELL #16
Female 40-49
00:35:03.73
00:35:03.73
(Finished)
6
(24)
Finished
40-49
6
Female
24
8:45 min/km
34
17
Jessica BESSELL
Jessica BESSELL #17
Female 18-29
00:31:26.99
00:31:26.99
(Finished)
1
(11)
Finished
18-29
1
Female
11
7:51 min/km
41
18
Kim BESSELL
Kim BESSELL #18
Male 50-59
00:33:42.85
00:33:42.85
(Finished)
2
(24)
Finished
50-59
2
Male
24
8:25 min/km
29
19
Dash BILSTON
Dash BILSTON #19
Male Under 12
00:30:49.30
00:30:49.30
(Finished)
5
(22)
Finished
Under 12
5
Male
22
7:42 min/km
35
22
Sue CHAPMAN
Sue CHAPMAN #22
Female 50-59
00:31:51.42
00:31:51.42
(Finished)
2
(12)
Finished
50-59
2
Female
12
7:57 min/km
44
32
Juliette DAVIES
Juliette DAVIES #32
Female 40-49
00:34:07.36
00:34:07.36
(Finished)
4
(20)
Finished
40-49
4
Female
20
8:31 min/km
2
36
Sean DENEHEY
Sean DENEHEY #36
Male 18-29
00:20:30.92
00:20:30.92
(Finished)
2
(2)
Finished
18-29
2
Male
2
5:07 min/km
19
48
Todd GRIGO
Todd GRIGO #48
Male 40-49
00:27:19.39
00:27:19.39
(Finished)
4
(14)
Finished
40-49
4
Male
14
6:49 min/km
9
50
Darren HANDS
Darren HANDS #50
Male 40-49
00:25:02.92
00:25:02.92
(Finished)
1
(8)
Finished
40-49
1
Male
8
6:15 min/km
6
51
Oakley HANDS
Oakley HANDS #51
Male Under 16
00:24:20.92
00:24:20.92
(Finished)
2
(5)
Finished
Under 16
2
Male
5
6:05 min/km
25
52
Garry HASTIE
Garry HASTIE #52
Male 50-59
00:29:30.86
00:29:30.86
(Finished)
1
(19)
Finished
50-59
1
Male
19
7:22 min/km
18
53
Bryce HAYES
Bryce HAYES #53
Male Under 16
00:27:10.63
00:27:10.63
(Finished)
4
(13)
Finished
Under 16
4
Male
13
6:47 min/km
3
54
Jayden HORNE
Jayden HORNE #54
Male Under 16
00:22:12.60
00:22:12.60
(Finished)
1
(3)
Finished
Under 16
1
Male
3
5:33 min/km
46
56
Jorja HORSFALL
Jorja HORSFALL #56
Female Under 12
00:34:37.78
00:34:37.78
(Finished)
5
(22)
Finished
Under 12
5
Female
22
8:39 min/km
42
57
Lisa ILLAQUA
Lisa ILLAQUA #57
Female 30-39
00:33:54.32
00:33:54.32
(Finished)
3
(18)
Finished
30-39
3
Female
18
8:28 min/km
61
61
Blake KAMPEN
Blake KAMPEN #61
Male 30-39
00:41:31.43
00:41:31.43
(Finished)
2
(28)
Finished
30-39
2
Male
28
10:22 min/km
60
62
Charlotte KAMPEN
Charlotte KAMPEN #62
Female Under 8
00:41:30.93
00:41:30.93
(Finished)
2
(33)
Finished
Under 8
2
Female
33
10:22 min/km
59
63
Jackie KAMPEN
Jackie KAMPEN #63
Male 30-39
00:41:30.22
00:41:30.22
(Finished)
1
(27)
Finished
30-39
1
Male
27
10:22 min/km
49
69
Emma KIRKHAM
Emma KIRKHAM #69
Female Under 16
00:35:20.43
00:35:20.43
(Finished)
4
(25)
Finished
Under 16
4
Female
25
8:50 min/km
27
72
Anna LEA
Anna LEA #72
Female Under 16
00:30:15.20
00:30:15.20
(Finished)
2
(7)
Finished
Under 16
2
Female
7
7:33 min/km
8
73
Luke LEA
Luke LEA #73
Male Under 12
00:24:44.84
00:24:44.84
(Finished)
1
(7)
Finished
Under 12
1
Male
7
6:11 min/km
7
74
Max LEA
Max LEA #74
Male Under 16
00:24:25.86
00:24:25.86
(Finished)
3
(6)
Finished
Under 16
3
Male
6
6:06 min/km
33
75
Matthew LEISHMAN
Matthew LEISHMAN #75
Male 40-49
00:31:22.33
00:31:22.33
(Finished)
7
(23)
Finished
40-49
7
Male
23
7:50 min/km
39
76
Carly LEMMONE
Carly LEMMONE #76
Female 30-39
00:32:50.93
00:32:50.93
(Finished)
2
(16)
Finished
30-39
2
Female
16
8:12 min/km
62
77
Sarah Lloyd THE TRADIES
Sarah Lloyd THE TRADIES #77
Female Teams
00:43:26.93
00:43:26.93
(Finished)
8
(34)
Finished
Teams
8
Female
34
10:51 min/km
28
78
Troy MATTABONI
Troy MATTABONI #78
Male 40-49
00:30:17.54
00:30:17.54
(Finished)
6
(21)
Finished
40-49
6
Male
21
7:34 min/km
17
80
Sarah MAZZUCCHELLI
Sarah MAZZUCCHELLI #80
Female Under 12
00:27:09.17
00:27:09.17
(Finished)
2
(5)
Finished
Under 12
2
Female
5
6:47 min/km
31
81
Sue MAZZUCCHELLI
Sue MAZZUCCHELLI #81
Female 40-49
00:30:55.42
00:30:55.42
(Finished)
2
(9)
Finished
40-49
2
Female
9
7:43 min/km
64
82
Sarah Mcleod THE TRADIES
Sarah Mcleod THE TRADIES #82
Female Teams
00:43:27.33
00:43:27.33
(Finished)
10
(36)
Finished
Teams
10
Female
36
10:51 min/km
4
83
Lauren MELLETT
Lauren MELLETT #83
Female Under 16
00:22:59.90
00:22:59.90
(Finished)
1
(1)
Finished
Under 16
1
Female
1
5:44 min/km
63
84
Rani Micale THE TRADIES
Rani Micale THE TRADIES #84
Female Teams
00:43:26.93
00:43:26.93
(Finished)
9
(35)
Finished
Teams
9
Female
35
10:51 min/km
54
85
Jake Michell STRAWBERRY TITANS
Jake Michell STRAWBERRY TITANS #85
Male Teams
00:36:43.51
00:36:43.51
(Finished)
7
(26)
Finished
Teams
7
Male
26
9:10 min/km
36
86
Parris Michell BARRI SQUAD
Parris Michell BARRI SQUAD #86
Female Teams
00:32:03.92
00:32:03.92
(Finished)
1
(13)
Finished
Teams
1
Female
13
8:00 min/km
45
88
Suzanne MUNGIOLI
Suzanne MUNGIOLI #88
Female 40-49
00:34:32.68
00:34:32.68
(Finished)
5
(21)
Finished
40-49
5
Female
21
8:38 min/km
47
93
Kate NIGHTINGALE
Kate NIGHTINGALE #93
Female 30-39
00:34:39.41
00:34:39.41
(Finished)
4
(23)
Finished
30-39
4
Female
23
8:39 min/km
40
103
Alysha PELUSEY
Alysha PELUSEY #103
Female Under 16
00:33:23.91
00:33:23.91
(Finished)
3
(17)
Finished
Under 16
3
Female
17
8:20 min/km
58
108
Carolyn RICHARDS
Carolyn RICHARDS #108
Female 40-49
00:40:31.68
00:40:31.68
(Finished)
7
(32)
Finished
40-49
7
Female
32
10:07 min/km
50
110
Beth ROBBINS
Beth ROBBINS #110
Female Under 16
00:35:20.85
00:35:20.85
(Finished)
5
(26)
Finished
Under 16
5
Female
26
8:50 min/km
20
115
Michael SIMONS
Michael SIMONS #115
Male Under 16
00:27:24.89
00:27:24.89
(Finished)
5
(15)
Finished
Under 16
5
Male
15
6:51 min/km
[1]
2
Page 1 of 2 (70 items)