Fremantle Ports Swim Thru
9 Dec 2023
Results
Details
Links
Race Series
 
Contact
1.6km Classic
3.2km Challenge
250m Try-It Swim
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
[1]
2
3
4
5
6
Page 1 of 6 (279 items)
Fav
Pos
Race No
Share
Name
Name
Time
Time
Cat Pos
(Gen Pos)
Category
Cat Pos
Time Behind Cat
Gender
Gen Pos
Team
Pos In Team
EstTime
Wetsuit
Pace
Wave
22
384
Isabella ROBINSON
Isabella ROBINSON #384
Female Under 18
00:26:04.11
00:26:04.11
1
(6)
Under 18
1
Female
6
00:27:00
16:17 min/km
Wave 3 Orange
24
429
Anna WILKES
Anna WILKES #429
Female Under 18
00:26:07.26
00:26:07.26
2
(7)
Under 18
2
00:00:03.14
Female
7
00:25:00
16:19 min/km
Wave 3 Orange
29
179
Alana BEANEY
Alana BEANEY #179
Female Under 18
00:26:54.99
00:26:54.99
3
(9)
Under 18
3
00:00:50.88
Female
9
00:28:01
16:49 min/km
Wave 3 Orange
37
310
Abby LA THANGUE
Abby LA THANGUE #310
Female Under 18
00:28:47.74
00:28:47.74
4
(10)
Under 18
4
00:02:43.63
Female
10
00:30:00
17:59 min/km
Wave 3 Orange
64
170
Olive ASQUITH-FLYNN
Olive ASQUITH-FLYNN #170
Female Under 18
00:31:02.32
00:31:02.32
5
(19)
Under 18
5
00:04:58.20
Female
19
00:40:00
19:23 min/km
Wave 5 Yellow
132
361
Clare PEAKER
Clare PEAKER #361
Female Under 18
00:35:02.38
00:35:02.38
6
(54)
Under 18
6
00:08:58.26
Female
54
00:32:00
21:53 min/km
Wave 4 Blue
174
327
Madeleine MAXWELL
Madeleine MAXWELL #327
Female Under 18
00:38:20.09
00:38:20.09
7
(79)
Under 18
7
00:12:15.97
Female
79
00:42:00
23:57 min/km
Wave 6 Purple
348
Isabella NEVE
Isabella NEVE #348
Female Under 18
DNS
DNS
Under 18
Female
02:02:00
Wave 6 Purple
167
Caitie ARBERY
Caitie ARBERY #167
Female Under 18
DNF
DNF
Under 18
Female
00:30:00
Wave 3 Orange
263
Zoe GUETTINGER
Zoe GUETTINGER #263
Female Under 18
DNS
DNS
Under 18
Female
00:25:01
Wave 3 Orange
299
Matilda KELLY
Matilda KELLY #299
Female Under 18
DNF
DNF
Under 18
Female
00:37:00
Wave 5 Yellow
1
241
Thomas DREVERMAN
Thomas DREVERMAN #241
Male Under 18
00:20:12.59
00:20:12.59
1
(1)
Under 18
1
Male
1
00:20:00
12:37 min/km
Wave 3 Orange
2
439
Sam ZOLLNER
Sam ZOLLNER #439
Male Under 18
00:20:33.80
00:20:33.80
2
(2)
Under 18
2
00:00:21.20
Male
2
00:20:20
12:51 min/km
Wave 3 Orange
4
355
Zack PALANDRI
Zack PALANDRI #355
Male Under 18
00:21:40.04
00:21:40.04
3
(4)
Under 18
3
00:01:27.44
Male
4
00:20:08
13:32 min/km
Wave 3 Orange
32
406
Finlay SULLIVAN
Finlay SULLIVAN #406
Male Under 18
00:27:45.74
00:27:45.74
4
(23)
Under 18
4
00:07:33.14
Male
23
00:40:00
17:21 min/km
Wave 5 Yellow
36
240
Flynn DREVERMAN
Flynn DREVERMAN #240
Male Under 18
00:28:42.48
00:28:42.48
5
(27)
Under 18
5
00:08:29.89
Male
27
00:30:00
17:56 min/km
Wave 3 Orange
78
234
Jack DIFFEY
Jack DIFFEY #234
Male Under 18
00:31:47.39
00:31:47.39
6
(55)
Under 18
6
00:11:34.79
Male
55
00:30:00
19:52 min/km
Wave 3 Orange
90
354
Max PALANDRI
Max PALANDRI #354
Male Under 18
00:32:24.17
00:32:24.17
7
(63)
Under 18
7
00:12:11.58
Male
63
00:30:04
20:15 min/km
Wave 4 Blue
126
363
Mitch PEAKER
Mitch PEAKER #363
Male Under 18
00:34:37.79
00:34:37.79
8
(78)
Under 18
8
00:14:25.20
Male
78
00:30:00
21:38 min/km
Wave 3 Orange
291
Dewi JONES
Dewi JONES #291
Male Under 18
DNS
DNS
Under 18
Male
00:26:00
Wave 3 Orange
194
Albie BOWATER
Albie BOWATER #194
Male Under 18
DNS
DNS
Under 18
Male
00:35:00
Wave 4 Blue
223
242
Theresa ELLIOTT
Theresa ELLIOTT #242
Female 80-84
00:49:51.13
00:49:51.13
1
(109)
80-84
1
Female
109
Claremont Masters
10
00:50:01
31:09 min/km
Wave 6 Purple
236
Margaret DODDS
Margaret DODDS #236
Female 80-84
DNS
DNS
80-84
Female
00:55:50
Wave 6 Purple
149
261
Stuart GRAY
Stuart GRAY #261
Male 80-84
00:36:30.25
00:36:30.25
1
(86)
80-84
1
Male
86
Claremont Masters
8
00:32:00
22:48 min/km
Wave 4 Blue
187
165
Ruth ANDREW
Ruth ANDREW #165
Female 75-79
00:39:46.90
00:39:46.90
1
(87)
75-79
1
Female
87
Beatty Park Masters
9
00:39:50
24:51 min/km
Wave 5 Yellow
209
Isabel BUSCH
Isabel BUSCH #209
Female 75-79
DNS
DNS
75-79
Female
Fremantle Masters
00:39:12
Wave 5 Yellow
33
227
Graham CROFT
Graham CROFT #227
Male 75-79
00:28:28.10
00:28:28.10
1
(24)
75-79
1
Male
24
Claremont Masters
3
00:24:00
17:47 min/km
Wave 3 Orange
208
270
Ian HASLEBY
Ian HASLEBY #270
Male 75-79
00:42:31.91
00:42:31.91
2
(107)
75-79
2
00:14:03.80
Male
107
00:42:00
26:34 min/km
Wave 6 Purple
214
332
Patrick MCGOWAN
Patrick MCGOWAN #332
Male 75-79
00:44:41.15
00:44:41.15
3
(110)
75-79
3
00:16:13.05
Male
110
00:36:15
27:55 min/km
Wave 5 Yellow
215
431
Gwyn WILLIAMS
Gwyn WILLIAMS #431
Male 75-79
00:45:05.59
00:45:05.59
4
(111)
75-79
4
00:16:37.49
Male
111
Maida Vale Masters
4
00:40:00
28:10 min/km
Wave 5 Yellow
286
Brian HUNT
Brian HUNT #286
Male 75-79
DNS
DNS
75-79
Male
00:32:00
Wave 4 Blue
63
330
Jan MCGOWAN
Jan MCGOWAN #330
Female 70-74
00:30:53.97
00:30:53.97
1
(18)
70-74
1
Female
18
Fremantle Masters
4
00:29:42
19:18 min/km
Wave 3 Orange
157
430
Andrea WILLIAMS
Andrea WILLIAMS #430
Female 70-74
00:36:55.46
00:36:55.46
2
(68)
70-74
2
00:06:01.49
Female
68
Maida Vale Masters
3
00:33:25
23:04 min/km
Wave 4 Blue
165
228
Heather CROFT
Heather CROFT #228
Female 70-74
00:37:01.82
00:37:01.82
3
(74)
70-74
3
00:06:07.85
Female
74
Cockburn Masters
2
00:35:45
23:08 min/km
Wave 5 Yellow
227
232
Alexis DENNESS
Alexis DENNESS #232
Female 70-74
00:57:20.18
00:57:20.18
4
(112)
70-74
4
00:26:26.21
Female
112
00:55:07
35:50 min/km
Wave 6 Purple
229
368
Sue PIKE
Sue PIKE #368
Female 70-74
00:59:37.95
00:59:37.95
5
(114)
70-74
5
00:28:43.98
Female
114
00:45:00
Wetsuit
37:16 min/km
Wave 6 Purple
57
309
Paddy KNIGHT
Paddy KNIGHT #309
Male 70-74
00:30:05.01
00:30:05.01
1
(41)
70-74
1
Male
41
Riverton Masters
1
00:27:30
18:48 min/km
Wave 3 Orange
80
226
Charles CROFT
Charles CROFT #226
Male 70-74
00:31:51.99
00:31:51.99
2
(57)
70-74
2
00:01:46.97
Male
57
Cockburn Masters
1
00:30:25
19:54 min/km
Wave 4 Blue
97
302
Allen KENNEDY
Allen KENNEDY #302
Male 70-74
00:32:40.34
00:32:40.34
3
(67)
70-74
3
00:02:35.32
Male
67
Claremont Masters
7
00:32:00
20:25 min/km
Wave 4 Blue
161
349
Greg NICHOLAS
Greg NICHOLAS #349
Male 70-74
00:36:58.01
00:36:58.01
4
(90)
70-74
4
00:06:53.00
Male
90
00:35:00
23:06 min/km
Wave 4 Blue
183
341
Rodney MOONEN
Rodney MOONEN #341
Male 70-74
00:39:35.55
00:39:35.55
5
(99)
70-74
5
00:09:30.54
Male
99
00:37:30
24:44 min/km
Wave 5 Yellow
220
238
Graeme DONOVAN
Graeme DONOVAN #238
Male 70-74
00:46:26.54
00:46:26.54
6
(113)
70-74
6
00:16:21.52
Male
113
00:47:25
29:01 min/km
Wave 6 Purple
437
Jeff YOUNG
Jeff YOUNG #437
Male 70-74
DNS
DNS
70-74
Male
00:33:00
Wave 4 Blue
12
307
Lyle KILDEA
Lyle KILDEA #307
Female 65-69
00:25:03.87
00:25:03.87
1
(1)
65-69
1
Female
1
Rockingham Masters
1
00:27:00
15:39 min/km
Wave 3 Orange
38
356
Eleanor PARSONS
Eleanor PARSONS #356
Female 65-69
00:28:48.37
00:28:48.37
2
(11)
65-69
2
00:03:44.50
Female
11
Claremont Masters
4
00:26:00
18:00 min/km
Wave 3 Orange
82
408
Susan SWIRE-THOMPSON
Susan SWIRE-THOMPSON #408
Female 65-69
00:31:58.74
00:31:58.74
3
(24)
65-69
3
00:06:54.87
Female
24
Claremont Masters
6
00:27:30
19:59 min/km
Wave 3 Orange
103
191
Tessa BOLTON
Tessa BOLTON #191
Female 65-69
00:33:00.76
00:33:00.76
4
(35)
65-69
4
00:07:56.88
Female
35
Inglewood Masters
2
00:36:10
20:37 min/km
Wave 5 Yellow
162
284
Jan HOWIE
Jan HOWIE #284
Female 65-69
00:36:58.55
00:36:58.55
5
(72)
65-69
5
00:11:54.67
Female
72
Fremantle Masters
12
00:34:10
23:06 min/km
Wave 4 Blue
178
162
Kerry ALLEN
Kerry ALLEN #162
Female 65-69
00:38:39.13
00:38:39.13
6
(82)
65-69
6
00:13:35.26
Female
82
Belmont Masters
1
00:35:20
24:09 min/km
Wave 5 Yellow
192
389
Karen SANDOVER
Karen SANDOVER #389
Female 65-69
00:40:09.05
00:40:09.05
7
(91)
65-69
7
00:15:05.17
Female
91
00:42:04
25:05 min/km
Wave 6 Purple
[1]
2
3
4
5
6
Page 1 of 6 (279 items)
© 2023