Mullaloo Mile MSWA
5 Mar 2022
Results
Details
 
Contact
LiveLighter MSWA 1.6km State OWS
1.6km Public
3.2km Challenge
800m Novice
400m Try It
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
[1]
2
3
Page 1 of 3 (139 items)
Fav
Pos
Race No
Share
Name
Name
Time
Time
Cat Pos
(Gen Pos)
Category
Cat Pos
Time Behind Cat
Gender
Gen Pos
Team
Team Result
Team Pos
Pos In Team
Wetsuit
Points
Pace
114
376
Sara MCCAGUE
Sara MCCAGUE #376
Female 30-34
00:41:00.1
00:41:00.1
10
(61)
30-34
10
00:14:26.4
Female
61
1
25:37 min/km
115
375
Esther MARKLEW
Esther MARKLEW #375
Female 55-59
00:41:11.9
00:41:11.9
8
(62)
55-59
8
00:12:42.7
Female
62
1
25:44 min/km
117
370
Heather LIEBREGTS
Heather LIEBREGTS #370
Female 30-34
00:42:08.7
00:42:08.7
11
(64)
30-34
11
00:15:35.0
Female
64
1
26:20 min/km
104
322
Anthony BRIGHTON
Anthony BRIGHTON #322
Male 75-79
00:37:38.7
00:37:38.7
2
(50)
75-79
2
00:06:05.6
Male
50
Snorkel & Mask
23:31 min/km
47
195
Chris WIPPL
Chris WIPPL #195
Male 50-54
00:28:41.5
00:28:41.5
7
(25)
50-54
7
00:07:11.5
Male
25
Westcoast Masters
02:27:52.6
2
6
1
17:55 min/km
109
187
Dale PAINTER
Dale PAINTER #187
Male 25-29
00:38:21.5
00:38:21.5
2
(53)
25-29
2
00:13:15.1
Male
53
8
23:58 min/km
101
133
Jan TYLER
Jan TYLER #133
Female 60-64
00:36:57.7
00:36:57.7
4
(52)
60-64
4
00:13:23.5
Female
52
Bold Park Masters
02:49:56.8
3
6
Non compliant
23:06 min/km
12
132
Jemma SCHOFIELD
Jemma SCHOFIELD #132
Female 18-24
00:23:24.3
00:23:24.3
1
(1)
18-24
1
Female
1
Somerset Masters
1
14
14:37 min/km
44
131
Lenae DOHMEN
Lenae DOHMEN #131
Female 30-34
00:28:16.4
00:28:16.4
7
(21)
30-34
7
00:01:42.7
Female
21
Westcoast Masters
02:27:52.6
2
4
1
17:40 min/km
107
130
Stephen JAKUBANS
Stephen JAKUBANS #130
Male 55-59
00:38:17.6
00:38:17.6
6
(52)
55-59
6
00:14:51.6
Male
52
Riverton Masters
4
1
23:56 min/km
68
129
Royston COLAM
Royston COLAM #129
Male 75-79
00:31:33.1
00:31:33.1
1
(34)
75-79
1
Male
34
Bold Park Masters
02:49:56.8
3
4
14
19:43 min/km
22
128
Taku KOROGI
Taku KOROGI #128
Male 40-44
00:25:48.3
00:25:48.3
3
(15)
40-44
3
00:04:54.8
Male
15
Kwinana Masters
1
8
16:07 min/km
80
127
Susan WHITTOME
Susan WHITTOME #127
Female 50-54
00:32:29.9
00:32:29.9
7
(41)
50-54
7
00:08:57.2
Female
41
Perth City
02:21:18.9
1
7
1
20:18 min/km
126
Peta BATORFI
Peta BATORFI #126
Female 50-54
DNS
DNS
50-54
Female
Westcoast Masters
02:27:52.6
2
0
35
125
Kato YUTA
Kato YUTA #125
Male 30-34
00:27:44.6
00:27:44.6
2
(21)
30-34
2
00:05:17.7
Male
21
Perth City
02:21:18.9
1
8
10
17:20 min/km
119
124
Karen WYATT
Karen WYATT #124
Female 50-54
00:42:51.2
00:42:51.2
8
(66)
50-54
8
00:19:18.5
Female
66
Claremont Masters
02:50:52.9
4
7
1
26:47 min/km
123
Colleen WRAY
Colleen WRAY #123
Female 55-59
DNS
DNS
55-59
Female
Mandurah Masters
0
39
122
Laura WISE
Laura WISE #122
Female 40-44
00:27:55.3
00:27:55.3
1
(17)
40-44
1
Female
17
Bold Park Masters
02:49:56.8
3
1
10
17:27 min/km
113
121
Pauline WINGATE
Pauline WINGATE #121
Female 80-84
00:40:29.3
00:40:29.3
1
(60)
80-84
1
Female
60
Mandurah Masters
1
10
25:18 min/km
120
Helen WILSON
Helen WILSON #120
Female 40-44
DNS
DNS
40-44
Female
Bold Park Masters
02:49:56.8
3
0
119
Andrea WILLIAMS
Andrea WILLIAMS #119
Female 70-74
DNS
DNS
70-74
Female
Maida Vale Masters
0
64
118
Sally WHITLOCK
Sally WHITLOCK #118
Female 60-64
00:31:08.4
00:31:08.4
2
(33)
60-64
2
00:07:34.2
Female
33
Belmont Masters
3
6
19:27 min/km
70
117
Damon WHITEHOUSE
Damon WHITEHOUSE #117
Male 40-44
00:31:38.8
00:31:38.8
7
(35)
40-44
7
00:10:45.3
Male
35
Westcoast Masters
02:27:52.6
2
8
1
19:46 min/km
60
116
Caroline WHITE
Caroline WHITE #116
Female 35-39
00:30:58.8
00:30:58.8
4
(30)
35-39
4
00:07:23.5
Female
30
Westcoast Masters
02:27:52.6
2
5
3
19:21 min/km
20
115
Katy WELCH
Katy WELCH #115
Female 35-39
00:24:57.9
00:24:57.9
2
(7)
35-39
2
00:01:22.6
Female
7
Perth City
02:21:18.9
1
2
12
15:36 min/km
34
114
Brett WATKINSON
Brett WATKINSON #114
Male 40-44
00:27:43.4
00:27:43.4
5
(20)
40-44
5
00:06:49.9
Male
20
Cockburn Masters
03:01:50.2
5
2
3
17:19 min/km
75
113
Carrol WANNELL
Carrol WANNELL #113
Female 75-79
00:31:55.1
00:31:55.1
1
(38)
75-79
1
Female
38
Westcoast Masters
02:27:52.6
2
8
14
19:56 min/km
102
112
Pamela WALTER
Pamela WALTER #112
Female 70-74
00:36:59.7
00:36:59.7
2
(53)
70-74
2
00:05:36.2
Female
53
Stadium Masters
1
3
23:07 min/km
41
111
Heidi WADE
Heidi WADE #111
Female 50-54
00:28:00.5
00:28:00.5
4
(18)
50-54
4
00:04:27.8
Female
18
Bold Park Masters
02:49:56.8
3
2
6
17:30 min/km
62
110
Shelley VIVIAN
Shelley VIVIAN #110
Female 35-39
00:31:00.1
00:31:00.1
5
(31)
35-39
5
00:07:24.8
Female
31
Westcoast Masters
02:27:52.6
2
6
2
19:22 min/km
96
109
Nicholas VAN ZWOL
Nicholas VAN ZWOL #109
Male 45-49
00:35:33.5
00:35:33.5
5
(48)
45-49
5
00:12:43.4
Male
48
Cockburn Masters
03:01:50.2
5
5
1
22:13 min/km
86
108
Danielle VAN ZWOL
Danielle VAN ZWOL #108
Female 40-44
00:34:09.9
00:34:09.9
6
(44)
40-44
6
00:06:14.6
Female
44
Cockburn Masters
03:01:50.2
5
2
1
21:21 min/km
4
107
Frank VAN ROOYEN
Frank VAN ROOYEN #107
Male 50-54
00:22:20.2
00:22:20.2
2
(4)
50-54
2
00:00:50.2
Male
4
Westcoast Masters
02:27:52.6
2
1
12
13:57 min/km
121
106
Fred VAN ANDEL
Fred VAN ANDEL #106
Male 80-84
00:51:31.9
00:51:31.9
2
(54)
80-84
2
00:17:10.0
Male
54
Perth City
02:21:18.9
1
10
8
32:12 min/km
105
Brett THORNETT
Brett THORNETT #105
Male 55-59
DNS
DNS
55-59
Male
Bold Park Masters
02:49:56.8
3
0
11
104
Bob TARR
Bob TARR #104
Male 40-44
00:23:15.4
00:23:15.4
2
(11)
40-44
2
00:02:21.9
Male
11
Perth City
02:21:18.9
1
6
10
14:32 min/km
46
103
Lucy STUART
Lucy STUART #103
Female 55-59
00:28:29.2
00:28:29.2
1
(22)
55-59
1
Female
22
Bold Park Masters
02:49:56.8
3
3
12
17:48 min/km
17
102
Lily STRUGNELL
Lily STRUGNELL #102
Female 50-54
00:24:02.7
00:24:02.7
2
(5)
50-54
2
00:00:30.0
Female
5
Westcoast Masters
02:27:52.6
2
1
Watch
15:01 min/km
87
101
Rosie STAUDE
Rosie STAUDE #101
Female 30-34
00:34:10.5
00:34:10.5
8
(45)
30-34
8
00:07:36.8
Female
45
Perth City
02:21:18.9
1
8
1
21:21 min/km
8
100
Leon STAUDE
Leon STAUDE #100
Male 50-54
00:22:36.2
00:22:36.2
4
(8)
50-54
4
00:01:06.2
Male
8
Perth City
02:21:18.9
1
5
8
14:07 min/km
55
99
Anne STAUDE
Anne STAUDE #99
Female 35-39
00:30:24.2
00:30:24.2
3
(27)
35-39
3
00:06:48.9
Female
27
Perth City
02:21:18.9
1
4
4
19:00 min/km
84
98
Stephen SMITH
Stephen SMITH #98
Male 70-74
00:34:03.7
00:34:03.7
5
(41)
70-74
5
00:07:44.0
Male
41
Geraldton Masters
1
3
21:17 min/km
67
97
Robyn SMITH
Robyn SMITH #97
Female 70-74
00:31:23.5
00:31:23.5
1
(34)
70-74
1
Female
34
Claremont Masters
02:50:52.9
4
5
8
19:37 min/km
98
96
Kim-Heula SMITH
Kim-Heula SMITH #96
Female 18-24
00:36:22.6
00:36:22.6
2
(50)
18-24
2
00:12:58.3
Female
50
Superfins
1
12
22:44 min/km
33
95
Emma SMITH
Emma SMITH #95
Female 30-34
00:27:39.5
00:27:39.5
4
(14)
30-34
4
00:01:05.8
Female
14
Cockburn Masters
03:01:50.2
5
1
4
17:17 min/km
24
94
Damian SMITH
Damian SMITH #94
Male 40-44
00:26:02.5
00:26:02.5
4
(17)
40-44
4
00:05:09.0
Male
17
Cockburn Masters
03:01:50.2
5
1
6
16:16 min/km
74
93
Jane SHILKIN
Jane SHILKIN #93
Female 55-59
00:31:47.9
00:31:47.9
4
(37)
55-59
4
00:03:18.7
Female
37
Beatty Park Masters
1
3
19:52 min/km
25
92
Rebekah SHAND
Rebekah SHAND #92
Female 45-49
00:26:19.0
00:26:19.0
1
(8)
45-49
1
Female
8
Westcoast Masters
02:27:52.6
2
2
Watch
16:26 min/km
108
91
Karen SANDOVER
Karen SANDOVER #91
Female 65-69
00:38:19.5
00:38:19.5
7
(56)
65-69
7
00:11:05.6
Female
56
Bold Park Masters
02:49:56.8
3
7
1
23:57 min/km
90
Grayam SANDOVER
Grayam SANDOVER #90
Male 65-69
DNS
DNS
65-69
Male
Bold Park Masters
02:49:56.8
3
0
[1]
2
3
Page 1 of 3 (139 items)
© 2023