Bunbury Cathedral Grammar Cross Country
20 May 2021
Results
Details
 
Contact
Senior 3.45km Run
Junior 3.45km Run
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
[1]
2
Page 1 of 2 (99 items)
Fav
Pos
Race No
Share
Name
Name
Time
Time
Cat Pos
(Gen Pos)
Category
Cat Pos
Time Behind Cat
Gender
Gen Pos
Team
Pos In Team
Dist
Pace
Wave
1.5km
Pace
O/Pos
C/Pos
G/Pos
3.45km
Pace
O/Pos
C/Pos
G/Pos
5
Julian BISLUK
Julian BISLUK #5
Male Y04
Started
Started
Y04
Male
GOLD
3.45
Year 04 Male
00:09:57.66
6:38 min/km
67
13
43
25
Nathan HUGHES
Nathan HUGHES #25
Male Y06
Not Started
Not Started
Y06
Male
GOLD
3.45
Year 06 Male
27
Thomas PIACENTINI
Thomas PIACENTINI #27
Male Y06
Not Started
Not Started
Y06
Male
GOLD
3.45
Year 06 Male
133
Kenna HARRIS
Kenna HARRIS #133
Female Y04
DNS
DNS
Y04
Female
KNIG
3.45
Year 04 Female
149
Anna GATHERCOLE
Anna GATHERCOLE #149
Female Y06
Not Started
Not Started
Y06
Female
KNIG
3.45
Year 06 Female
259
Catarina BARRECA
Catarina BARRECA #259
Female Y05
Not Started
Not Started
Y05
Female
REDD
3.45
Year 05 Female
274
Dorian FARRIS
Dorian FARRIS #274
Male Y06
DNS
DNS
Y06
Male
REDD
3.45
Year 06 Male
384
Amelia MCGIRR
Amelia MCGIRR #384
Female Y04
DNS
DNS
Y04
Female
WILS
3.45
Year 04 Female
393
Lucinda O'BRIEN
Lucinda O'BRIEN #393
Female Y05
DNS
DNS
Y05
Female
WILS
3.45
Year 05 Female
401
Ella MCWHIRTER
Ella MCWHIRTER #401
Female Y06
DNS
DNS
Y06
Female
WILS
3.45
Year 06 Female
81
390
Blake PHELPS
Blake PHELPS #390
Male Y04
00:30:29.10
00:30:29.10
14
(47)
Y04
14
00:14:38.67
Male
47
WILS
5
3.45
8:50 min/km
Year 04 Male
00:10:52.24
7:14 min/km
74
15
45
00:19:36.86
10:03 min/km
82
14
47
85
19
Scarlett BELL
Scarlett BELL #19
Female Y06
00:33:18.92
00:33:18.92
11
(36)
Y06
11
00:17:34.24
Female
36
GOLD
8
3.45
9:39 min/km
Year 06 Female
00:13:41.96
9:07 min/km
87
11
36
00:19:36.96
10:03 min/km
83
11
36
84
147
Ned VAN NIEROP
Ned VAN NIEROP #147
Male Y05
00:32:49.96
00:32:49.96
18
(49)
Y05
18
00:17:28.58
Male
49
KNIG
1
3.45
9:31 min/km
Year 05 Male
00:12:59.18
8:39 min/km
86
18
51
00:19:50.77
10:10 min/km
84
17
48
83
266
Tim SCHUIJLING
Tim SCHUIJLING #266
Male Y05
00:32:48.65
00:32:48.65
17
(48)
Y05
17
00:17:27.27
Male
48
REDD
1
3.45
9:30 min/km
Year 05 Male
00:12:35.18
8:23 min/km
83
17
49
00:20:13.46
10:22 min/km
85
18
49
87
272
Emma ZHENG
Emma ZHENG #272
Female Y06
00:36:31.59
00:36:31.59
12
(37)
Y06
12
00:20:46.91
Female
37
REDD
7
3.45
10:35 min/km
Year 06 Female
00:15:18.00
10:12 min/km
89
12
38
00:21:13.59
10:53 min/km
86
12
37
88
20
Charlotte LINDSAY
Charlotte LINDSAY #20
Female Y06
00:36:47.00
00:36:47.00
13
(38)
Y06
13
00:21:02.31
Female
38
GOLD
4
3.45
10:39 min/km
Year 06 Female
00:15:20.31
10:13 min/km
90
13
39
00:21:26.68
10:59 min/km
87
13
38
86
388
Keshav GARG
Keshav GARG #388
Male Y04
00:34:59.73
00:34:59.73
15
(50)
Y04
15
00:19:09.30
Male
50
WILS
4
3.45
10:08 min/km
Year 04 Male
00:12:55.51
8:37 min/km
85
16
50
00:22:04.22
11:19 min/km
88
15
50
89
256
Krystina WHEALS
Krystina WHEALS #256
Female Y04
00:37:32.58
00:37:32.58
12
(39)
Y04
12
00:20:25.79
Female
39
REDD
8
3.45
10:52 min/km
Year 04 Female
00:14:13.18
9:28 min/km
88
12
37
00:23:19.39
11:57 min/km
89
12
39
1
26
Benjamin LINCOLN
Benjamin LINCOLN #26
Male Y06
00:14:03.78
00:14:03.78
1
(1)
Y06
1
Male
1
GOLD
24
3.45
4:04 min/km
Year 06 Male
00:05:56.69
3:57 min/km
1
1
1
00:08:07.08
4:09 min/km
1
1
1
2
144
Jensen BARBOUR
Jensen BARBOUR #144
Male Y05
00:15:21.38
00:15:21.38
1
(2)
Y05
1
Male
2
KNIG
19
3.45
4:27 min/km
Year 05 Male
00:06:21.23
4:14 min/km
3
1
3
00:09:00.14
4:36 min/km
2
1
2
3
21
Lucy MURRAY
Lucy MURRAY #21
Female Y06
00:15:44.68
00:15:44.68
1
(1)
Y06
1
Female
1
GOLD
25
3.45
4:33 min/km
Year 06 Female
00:06:29.31
4:19 min/km
8
1
1
00:09:15.37
4:44 min/km
3
1
1
5
135
Lawson BROWN
Lawson BROWN #135
Male Y04
00:15:50.43
00:15:50.43
1
(4)
Y04
1
Male
4
KNIG
20
3.45
4:35 min/km
Year 04 Male
00:06:31.19
4:20 min/km
9
1
8
00:09:19.24
4:46 min/km
4
1
3
8
7
Tejasvin DAV╔
Tejasvin DAV╔ #7
Male Y04
00:15:54.50
00:15:54.50
2
(7)
Y04
2
00:00:04.07
Male
7
GOLD
22
3.45
4:36 min/km
Year 04 Male
00:06:32.01
4:21 min/km
10
2
9
00:09:22.48
4:48 min/km
5
2
4
6
263
Zak CASAGRANDE
Zak CASAGRANDE #263
Male Y05
00:15:51.24
00:15:51.24
2
(5)
Y05
2
00:00:29.86
Male
5
REDD
20
3.45
4:35 min/km
Year 05 Male
00:06:27.98
4:18 min/km
7
2
7
00:09:23.26
4:48 min/km
6
2
5
7
152
Jack LANAWAY
Jack LANAWAY #152
Male Y06
00:15:52.54
00:15:52.54
3
(6)
Y06
3
00:01:48.76
Male
6
KNIG
17
3.45
4:36 min/km
Year 06 Male
00:06:23.41
4:15 min/km
4
3
4
00:09:29.13
4:51 min/km
8
3
7
4
403
Wil DABIC
Wil DABIC #403
Male Y06
00:15:48.05
00:15:48.05
2
(3)
Y06
2
00:01:44.27
Male
3
WILS
20
3.45
4:34 min/km
Year 06 Male
00:06:19.69
4:13 min/km
2
2
2
00:09:28.36
4:51 min/km
7
2
6
9
151
Liam HARRIS
Liam HARRIS #151
Male Y06
00:16:01.69
00:16:01.69
4
(8)
Y06
4
00:01:57.91
Male
8
KNIG
14
3.45
4:38 min/km
Year 06 Male
00:06:27.10
4:18 min/km
5
4
5
00:09:34.59
4:54 min/km
9
4
8
10
153
Joseph MARGONO
Joseph MARGONO #153
Male Y06
00:16:10.43
00:16:10.43
5
(9)
Y06
5
00:02:06.65
Male
9
KNIG
13
3.45
4:41 min/km
Year 06 Male
00:06:27.44
4:18 min/km
6
5
6
00:09:42.99
4:58 min/km
10
5
9
11
402
Dana ZLATKOVIC
Dana ZLATKOVIC #402
Female Y06
00:16:37.66
00:16:37.66
2
(2)
Y06
2
00:00:52.98
Female
2
WILS
21
3.45
4:49 min/km
Year 06 Female
00:06:51.07
4:34 min/km
13
2
2
00:09:46.59
5:00 min/km
11
2
2
13
142
Milla VUKELIC
Milla VUKELIC #142
Female Y05
00:16:47.48
00:16:47.48
1
(3)
Y05
1
Female
3
KNIG
21
3.45
4:52 min/km
Year 05 Female
00:06:52.91
4:35 min/km
14
1
3
00:09:54.57
5:04 min/km
12
1
3
15
2
Anna LINCOLN
Anna LINCOLN #2
Female Y04
00:17:06.79
00:17:06.79
1
(4)
Y04
1
Female
4
GOLD
26
3.45
4:57 min/km
Year 04 Female
00:07:07.60
4:45 min/km
21
1
6
00:09:59.19
5:07 min/km
13
1
4
12
395
Ian DU PLESSIS
Ian DU PLESSIS #395
Male Y05
00:16:46.86
00:16:46.86
3
(10)
Y05
3
00:01:25.48
Male
10
WILS
18
3.45
4:51 min/km
Year 05 Male
00:06:47.33
4:31 min/km
12
3
11
00:09:59.53
5:07 min/km
14
3
10
18
270
Grace SMITH
Grace SMITH #270
Female Y06
00:17:09.91
00:17:09.91
3
(5)
Y06
3
00:01:25.23
Female
5
REDD
19
3.45
4:58 min/km
Year 06 Female
00:06:59.64
4:39 min/km
18
3
5
00:10:10.27
5:12 min/km
15
3
5
19
265
Harrison KEECH
Harrison KEECH #265
Male Y05
00:17:18.01
00:17:18.01
4
(14)
Y05
4
00:01:56.63
Male
14
REDD
18
3.45
5:00 min/km
Year 05 Male
00:07:06.68
4:44 min/km
19
4
14
00:10:11.33
5:13 min/km
17
4
12
16
136
Scott GRIGG
Scott GRIGG #136
Male Y04
00:17:08.74
00:17:08.74
4
(12)
Y04
4
00:01:18.30
Male
12
KNIG
15
3.45
4:58 min/km
Year 04 Male
00:06:57.26
4:38 min/km
16
4
12
00:10:11.47
5:13 min/km
18
4
13
17
387
Spencer BARRETT
Spencer BARRETT #387
Male Y04
00:17:08.74
00:17:08.74
5
(13)
Y04
5
00:01:18.30
Male
13
WILS
16
3.45
4:58 min/km
Year 04 Male
00:06:58.06
4:38 min/km
17
5
13
00:10:10.67
5:13 min/km
16
3
11
21
257
Beau CASAGRANDE
Beau CASAGRANDE #257
Male Y04
00:17:22.99
00:17:22.99
6
(15)
Y04
6
00:01:32.55
Male
15
REDD
15
3.45
5:02 min/km
Year 04 Male
00:07:07.04
4:44 min/km
20
6
15
00:10:15.94
5:15 min/km
19
5
14
14
6
William CUNNINGHAM
William CUNNINGHAM #6
Male Y04
00:16:58.40
00:16:58.40
3
(11)
Y04
3
00:01:07.96
Male
11
GOLD
21
3.45
4:55 min/km
Year 04 Male
00:06:40.16
4:26 min/km
11
3
10
00:10:18.24
5:17 min/km
20
6
15
20
12
Jessie MAJOR
Jessie MAJOR #12
Female Y05
00:17:19.23
00:17:19.23
2
(6)
Y05
2
00:00:31.75
Female
6
GOLD
23
3.45
5:01 min/km
Year 05 Female
00:06:56.07
4:37 min/km
15
2
4
00:10:23.16
5:19 min/km
22
3
7
23
139
Annika BARBOUR
Annika BARBOUR #139
Female Y05
00:17:35.34
00:17:35.34
3
(7)
Y05
3
00:00:47.85
Female
7
KNIG
18
3.45
5:05 min/km
Year 05 Female
00:07:12.60
4:48 min/km
24
3
7
00:10:22.74
5:19 min/km
21
2
6
22
138
Logan VUKELIC
Logan VUKELIC #138
Male Y04
00:17:34.85
00:17:34.85
7
(16)
Y04
7
00:01:44.42
Male
16
KNIG
10
3.45
5:05 min/km
Year 04 Male
00:07:08.81
4:45 min/km
22
7
16
00:10:26.04
5:21 min/km
23
7
16
24
150
Jaz CURRIE
Jaz CURRIE #150
Male Y06
00:17:49.86
00:17:49.86
6
(17)
Y06
6
00:03:46.08
Male
17
KNIG
12
3.45
5:10 min/km
Year 06 Male
00:07:21.64
4:54 min/km
26
6
18
00:10:28.22
5:22 min/km
24
6
17
26
383
Beth LOCKLEY
Beth LOCKLEY #383
Female Y04
00:18:47.91
00:18:47.91
2
(8)
Y04
2
00:01:41.12
Female
8
WILS
22
3.45
5:26 min/km
Year 04 Female
00:07:39.78
5:06 min/km
33
3
11
00:11:08.13
5:42 min/km
25
2
8
39
18
Joshua SPAGNOLO
Joshua SPAGNOLO #18
Male Y05
00:20:00.84
00:20:00.84
7
(24)
Y05
7
00:04:39.46
Male
24
GOLD
14
3.45
5:48 min/km
Year 05 Male
00:08:51.55
5:54 min/km
46
7
27
00:11:09.29
5:43 min/km
26
5
18
25
258
Bryce WEST
Bryce WEST #258
Male Y04
00:18:21.20
00:18:21.20
8
(18)
Y04
8
00:02:30.77
Male
18
REDD
10
3.45
5:19 min/km
Year 04 Male
00:07:09.69
4:46 min/km
23
8
17
00:11:11.51
5:44 min/km
27
8
19
27
16
Alex CUNNINGHAM
Alex CUNNINGHAM #16
Male Y05
00:18:49.08
00:18:49.08
5
(19)
Y05
5
00:03:27.70
Male
19
GOLD
17
3.45
5:27 min/km
Year 05 Male
00:07:35.72
5:03 min/km
29
5
21
00:11:13.35
5:45 min/km
28
6
20
29
11
Grace JOHNSON
Grace JOHNSON #11
Female Y05
00:19:07.78
00:19:07.78
4
(9)
Y05
4
00:02:20.29
Female
9
GOLD
19
3.45
5:32 min/km
Year 05 Female
00:07:39.07
5:06 min/km
31
4
9
00:11:28.71
5:53 min/km
29
4
9
30
14
Hazel UBANI
Hazel UBANI #14
Female Y05
00:19:13.50
00:19:13.50
5
(10)
Y05
5
00:02:26.01
Female
10
GOLD
18
3.45
5:34 min/km
Year 05 Female
00:07:39.16
5:06 min/km
32
5
10
00:11:34.34
5:56 min/km
30
5
10
31
17
Nathan PARTRIDGE
Nathan PARTRIDGE #17
Male Y05
00:19:18.85
00:19:18.85
6
(21)
Y05
6
00:03:57.47
Male
21
GOLD
15
3.45
5:35 min/km
Year 05 Male
00:07:40.51
5:07 min/km
34
6
23
00:11:38.33
5:58 min/km
31
7
21
37
13
Sasha PROWSE
Sasha PROWSE #13
Female Y05
00:19:48.90
00:19:48.90
6
(15)
Y05
6
00:03:01.41
Female
15
GOLD
16
3.45
5:44 min/km
Year 05 Female
00:08:07.39
5:24 min/km
41
6
15
00:11:41.51
5:59 min/km
32
6
11
[1]
2
Page 1 of 2 (99 items)
© 2023