Champs of the Bay
21 Feb 2021
Results
Details
Links
Race Series
 
Contact
600m Olympic
450m Classic
300m Dash
150m Splash
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
Favourites
Pos
Race No
Name
Name
Time
Time
Cat Pos
(Gen Pos)
Category
Cat Pos
Time Behind Cat
Gender
Gen Pos
Pace
12
203
Abigail HORNBY
Abigail HORNBY #203
Female Under 15
00:03:50
00:03:50
5
(5)
Under 15
5
00:00:53
Female
5
25:39 min/km
Remove From Favourites
   
Detailed Results
Page 1 of 1 (35 items)
Pos
Race No
Name
Name
Time
Time
Cat Pos
(Gen Pos)
Category
Cat Pos
Time Behind Cat
Gender
Gen Pos
Pace
1
129
Jesse OLDFIELD
Jesse OLDFIELD #129
Male Under 15
00:02:40
00:02:40
1
(1)
Under 15
1
Male
1
17:52 min/km
Add To Favourites
   
Detailed Results
Email
Share on Twitter
Share on Facebook
2
112
Ashlie DUFFIELD
Ashlie DUFFIELD #112
Female Under 15
00:02:57
00:02:57
1
(1)
Under 15
1
Female
1
19:46 min/km
Add To Favourites
   
Detailed Results
Email
Share on Twitter
Share on Facebook
3
122
Lucas James KNOX-BISHOP
Lucas James KNOX-BISHOP #122
Male Under 15
00:03:22
00:03:22
2
(2)
Under 15
2
00:00:42
Male
2
22:32 min/km
Add To Favourites
   
Detailed Results
Email
Share on Twitter
Share on Facebook
4
113
Kai DUFFIELD
Kai DUFFIELD #113
Male Under 15
00:03:27
00:03:27
3
(3)
Under 15
3
00:00:47
Male
3
23:06 min/km
Add To Favourites
   
Detailed Results
Email
Share on Twitter
Share on Facebook
5
128
Rio NASTASI
Rio NASTASI #128
Female Under 15
00:03:31
00:03:31
2
(2)
Under 15
2
00:00:34
Female
2
23:32 min/km
Add To Favourites
   
Detailed Results
Email
Share on Twitter
Share on Facebook
6
124
Brie MACDONALD
Brie MACDONALD #124
Female Under 15
00:03:34
00:03:34
3
(3)
Under 15
3
00:00:37
Female
3
23:52 min/km
Add To Favourites
   
Detailed Results
Email
Share on Twitter
Share on Facebook
7
209
William BENNETT
William BENNETT #209
Male Under 10
00:03:37
00:03:37
1
(4)
Under 10
1
Male
4
24:12 min/km
Add To Favourites
   
Detailed Results
Email
Share on Twitter
Share on Facebook
8
110
Fergus DEVLIN
Fergus DEVLIN #110
Male Under 10
00:03:39
00:03:39
2
(5)
Under 10
2
00:00:02
Male
5
24:26 min/km
Add To Favourites
   
Detailed Results
Email
Share on Twitter
Share on Facebook
9
109
Lewis BUDDLE
Lewis BUDDLE #109
Male Under 10
00:03:42
00:03:42
3
(6)
Under 10
3
00:00:05
Male
6
24:46 min/km
Add To Favourites
   
Detailed Results
Email
Share on Twitter
Share on Facebook
10
143
Amy WICKS
Amy WICKS #143
Female Under 15
00:03:45
00:03:45
4
(4)
Under 15
4
00:00:48
Female
4
25:06 min/km
Add To Favourites
   
Detailed Results
Email
Share on Twitter
Share on Facebook
11
144
Max WICKS
Max WICKS #144
Male Under 10
00:03:47
00:03:47
4
(7)
Under 10
4
00:00:10
Male
7
25:19 min/km
Add To Favourites
   
Detailed Results
Email
Share on Twitter
Share on Facebook
12
203
Abigail HORNBY
Abigail HORNBY #203
Female Under 15
00:03:50
00:03:50
5
(5)
Under 15
5
00:00:53
Female
5
25:39 min/km
Add To Favourites
   
Detailed Results
Email
Share on Twitter
Share on Facebook
13
205
Chelsea ROBINSON
Chelsea ROBINSON #205
Female Under 15
00:03:53
00:03:53
6
(6)
Under 15
6
00:00:56
Female
6
25:59 min/km
Add To Favourites
   
Detailed Results
Email
Share on Twitter
Share on Facebook
14
127
Julian MARTINEZ-PFAAR
Julian MARTINEZ-PFAAR #127
Male Under 15
00:03:56
00:03:56
4
(8)
Under 15
4
00:01:16
Male
8
26:19 min/km
Add To Favourites
   
Detailed Results
Email
Share on Twitter
Share on Facebook
15
119
Luke FORD
Luke FORD #119
Male Under 15
00:04:01
00:04:01
5
(9)
Under 15
5
00:01:21
Male
9
26:52 min/km
Add To Favourites
   
Detailed Results
Email
Share on Twitter
Share on Facebook
16
115
Janae FABIO
Janae FABIO #115
Female Under 15
00:04:04
00:04:04
7
(7)
Under 15
7
00:01:07
Female
7
27:12 min/km
Add To Favourites
   
Detailed Results
Email
Share on Twitter
Share on Facebook
17
145
Ella WYATT
Ella WYATT #145
Female Under 15
00:04:06
00:04:06
8
(8)
Under 15
8
00:01:09
Female
8
27:26 min/km
Add To Favourites
   
Detailed Results
Email
Share on Twitter
Share on Facebook
18
134
Oliver SPENCE
Oliver SPENCE #134
Male Under 10
00:04:08
00:04:08
5
(10)
Under 10
5
00:00:31
Male
10
27:39 min/km
Add To Favourites
   
Detailed Results
Email
Share on Twitter
Share on Facebook
19
135
Andrew STONE
Andrew STONE #135
Male Under 10
00:04:11
00:04:11
6
(11)
Under 10
6
00:00:34
Male
11
27:59 min/km
Add To Favourites
   
Detailed Results
Email
Share on Twitter
Share on Facebook
20
111
Will DEVLIN
Will DEVLIN #111
Male Under 10
00:04:16
00:04:16
7
(12)
Under 10
7
00:00:39
Male
12
28:32 min/km
Add To Favourites
   
Detailed Results
Email
Share on Twitter
Share on Facebook
21
133
Emeline SPENCE
Emeline SPENCE #133
Female Under 10
00:04:18
00:04:18
1
(9)
Under 10
1
Female
9
28:46 min/km
Add To Favourites
   
Detailed Results
Email
Share on Twitter
Share on Facebook
22
104
Chloe ALLUM
Chloe ALLUM #104
Female Under 15
00:04:21
00:04:21
9
(10)
Under 15
9
00:01:24
Female
10
29:06 min/km
Add To Favourites
   
Detailed Results
Email
Share on Twitter
Share on Facebook
23
121
Ruby-Rose IRWIN
Ruby-Rose IRWIN #121
Female Under 15
00:04:26
00:04:26
10
(11)
Under 15
10
00:01:29
Female
11
29:39 min/km
Add To Favourites
   
Detailed Results
Email
Share on Twitter
Share on Facebook
24
116
Mikhail FEDOTOV
Mikhail FEDOTOV #116
Male Under 10
00:04:29
00:04:29
8
(13)
Under 10
8
00:00:52
Male
13
29:59 min/km
Add To Favourites
   
Detailed Results
Email
Share on Twitter
Share on Facebook
25
105
Evelyn ARNOLD
Evelyn ARNOLD #105
Female Under 10
00:04:32
00:04:32
2
(12)
Under 10
2
00:00:14
Female
12
30:19 min/km
Add To Favourites
   
Detailed Results
Email
Share on Twitter
Share on Facebook
26
130
Rachael PARSONS
Rachael PARSONS #130
Female Under 10
00:04:45
00:04:45
3
(13)
Under 10
3
00:00:27
Female
13
31:46 min/km
Add To Favourites
   
Detailed Results
Email
Share on Twitter
Share on Facebook
27
207
Ella ROBINSON
Ella ROBINSON #207
Female Under 10
00:04:49
00:04:49
4
(14)
Under 10
4
00:00:31
Female
14
32:12 min/km
Add To Favourites
   
Detailed Results
Email
Share on Twitter
Share on Facebook
28
118
Anthony FORD
Anthony FORD #118
Male Under 15
00:04:50
00:04:50
6
(14)
Under 15
6
00:02:09
Male
14
32:13 min/km
Add To Favourites
   
Detailed Results
Email
Share on Twitter
Share on Facebook
29
138
Sarah VOLLRATH -HALE
Sarah VOLLRATH -HALE #138
Female Under 10
00:04:51
00:04:51
5
(15)
Under 10
5
00:00:33
Female
15
32:26 min/km
Add To Favourites
   
Detailed Results
Email
Share on Twitter
Share on Facebook
30
139
Mia VOLLRATH-HALE
Mia VOLLRATH-HALE #139
Female Under 10
00:05:17
00:05:17
6
(16)
Under 10
6
00:00:59
Female
16
35:19 min/km
Add To Favourites
   
Detailed Results
Email
Share on Twitter
Share on Facebook
31
117
Ameleah FORD
Ameleah FORD #117
Female Under 10
00:05:20
00:05:20
7
(17)
Under 10
7
00:01:02
Female
17
35:39 min/km
Add To Favourites
   
Detailed Results
Email
Share on Twitter
Share on Facebook
32
114
Madison EASTWELL
Madison EASTWELL #114
Female Under 10
00:05:24
00:05:24
8
(18)
Under 10
8
00:01:06
Female
18
36:06 min/km
Add To Favourites
   
Detailed Results
Email
Share on Twitter
Share on Facebook
33
123
Violet MACARTHUR
Violet MACARTHUR #123
Female Under 10
00:05:26
00:05:26
9
(19)
Under 10
9
00:01:08
Female
19
36:19 min/km
Add To Favourites
   
Detailed Results
Email
Share on Twitter
Share on Facebook
34
132
Maya RISELEY
Maya RISELEY #132
Female Under 10
00:05:29
00:05:29
10
(20)
Under 10
10
00:01:11
Female
20
36:39 min/km
Add To Favourites
   
Detailed Results
Email
Share on Twitter
Share on Facebook
35
148
Jack BROWN
Jack BROWN #148
Male Under 10
00:06:34
00:06:34
9
(15)
Under 10
9
00:02:56
Male
15
43:46 min/km
Add To Favourites
   
Detailed Results
Email
Share on Twitter
Share on Facebook
Page 1 of 1 (35 items)