South 32 Collie Adventure Race
13 Oct 2018
Results
Details
 
Contact
CAR Long Course
Bendigo Bank Short Course
Bendigo Bank Short Run-MTB
Premier Coal Junior Adventure Race
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
Page 1 of 1 (10 items)
Fav
Pos
Race No
Share
Name
Name
Time
Time
Cat Pos
(Gen Pos)
Time Adj
Category
Cat Pos
Time Behind Cat
Gender
Gen Pos
Run1
Cycle
Run2
Pace
Run1
Pace
O/Pos
C/Pos
T1
Cycle
Pace
O/Pos
C/Pos
T2
Run2
Pace
O/Pos
C/Pos
2
236
Roadrunners
Roadrunners #236
Mixed Team
00:16:01.50
00:16:01.50
1
(1)
Team
1
Mixed
1
Emily
Max Ireland
Heidi Ireland
3:48 min/km
00:03:01.49
5:02 min/km
3
2
00:00:27.60
00:08:31.38
21.1 km/h
2
1
00:00:20.40
00:03:40.61
6:07 min/km
14
8
4
235
Stewboyles
Stewboyles #235
Mixed Team
00:16:11.06
00:16:11.06
2
(2)
Team
2
00:00:09.55
Mixed
2
Xavier Stewart
Clarrie Boyle
Noah Stewart
3:51 min/km
00:03:06.82
5:11 min/km
5
3
00:00:29.74
00:09:07.38
19.7 km/h
5
2
00:00:23.22
00:03:03.89
5:06 min/km
1
1
6
240
Tri Stars
Tri Stars #240
Mixed Team
00:16:57.93
00:16:57.93
3
(3)
Team
3
00:00:56.43
Mixed
3
Adison Stone
An-Ne Pelser
Gemma Buckle
4:02 min/km
00:03:24.27
5:40 min/km
12
6
00:00:25.50
00:09:42.33
18.5 km/h
9
3
00:00:18.99
00:03:06.82
5:11 min/km
2
2
8
233
Rapid Rhinos
Rapid Rhinos #233
Mixed Team
00:17:07.99
00:17:07.99
4
(4)
Team
4
00:01:06.49
Mixed
4
Lincoin Skilling
Keegan Pernich
Lincoin Skilling
4:04 min/km
00:03:07.08
5:11 min/km
6
4
00:00:35.68
00:09:43.57
18.5 km/h
10
4
00:00:31.69
00:03:09.95
5:16 min/km
4
4
11
238
Flying Foxes
Flying Foxes #238
Mixed Team
00:17:56.39
00:17:56.39
5
(5)
Team
5
00:01:54.89
Mixed
5
Jordan Cummings
Samuel Newton
Oliver Stewart
4:16 min/km
00:02:55.16
4:51 min/km
1
1
00:00:25.40
00:10:56.66
16.4 km/h
18
6
00:00:29.41
00:03:09.74
5:16 min/km
3
3
15
232
Green Speeders
Green Speeders #232
Mixed Team
00:18:56.25
00:18:56.25
6
(6)
Team
6
00:02:54.74
Mixed
6
Declan Page
Jace Van Asselt
Bryn Crellin
4:30 min/km
00:03:12.98
5:21 min/km
9
5
00:00:33.90
00:11:26.29
15.7 km/h
23
9
00:00:27.79
00:03:15.27
5:25 min/km
6
5
16
234
Spartan Boys
Spartan Boys #234
Mixed Team
00:19:10.25
00:19:10.25
7
(7)
Team
7
00:03:08.75
Mixed
7
Kaleb Malatesta
Slade Masters
Dane Becker
4:33 min/km
00:03:26.31
5:43 min/km
13
7
00:00:32.97
00:11:12.06
16.1 km/h
22
8
00:00:43.12
00:03:15.78
5:26 min/km
7
6
18
231
Allanson Wonders!
Allanson Wonders! #231
Mixed Team
00:19:29.75
00:19:29.75
8
(8)
Team
8
00:03:28.24
Mixed
8
Claudia Scoffern
Holly Stewart
Kaz Digney
4:38 min/km
00:04:11.36
6:58 min/km
27
10
00:00:24.64
00:10:25.12
17.3 km/h
14
5
00:00:23.94
00:04:04.67
6:47 min/km
19
9
19
239
Lfj
Lfj #239
Mixed Team
00:19:42.31
00:19:42.31
9
(9)
Team
9
00:03:40.81
Mixed
9
Jake Darnell
Flynn Darnell
Lucas Stewart
4:41 min/km
00:03:26.77
5:44 min/km
14
8
00:00:30.64
00:12:00.54
15.0 km/h
27
10
00:00:25.73
00:03:18.63
5:31 min/km
8
7
22
237
The Party Peacocks
The Party Peacocks #237
Mixed Team
00:20:13.98
00:20:13.98
10
(10)
Team
10
00:04:12.48
Mixed
10
Jemma Maurice
Iris Pernich
Jemma Maurice
4:49 min/km
00:04:04.56
6:47 min/km
25
9
00:00:36.88
00:11:02.22
16.3 km/h
20
7
00:00:22.04
00:04:08.27
6:53 min/km
22
10
Page 1 of 1 (10 items)