2016 SunSmart Endurance Championship
22 Oct 2016
Results
Details
 
Contact
4km Beach Run
2km Beach Run
2km Swim
12km Ski Race
9km Ski Race
6km Ski Race
4km Board Race
2km Board Race
7km Surf Boat
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
[1]
2
3
Page 1 of 3 (102 items)
Pos
Race No
Share
Name
Name
Time
Time
Cat Pos
(Gen Pos)
Category
Cat Pos
Gender
Gen Pos
Club
CompAge
Pace
65
29
Giverny DODDS
Giverny DODDS #29
Female U17
00:41:27.6
00:41:27.6
13
(33)
U17
13
Female
33
Fremantle SLSC
U/16
20:43 min/km
33
68
Annika LYDIATE
Annika LYDIATE #68
Female Open
00:32:59.8
00:32:59.8
4
(16)
Open
4
Female
16
Sorrento SLSC (Inc) (WA)
U/20
16:29 min/km
69
Heidi GAN
Heidi GAN #69
Female Open
DNS
DNS
Open
Female
City of Perth SLSC
U/28
min/km
70
Lauren SMANIOTTO
Lauren SMANIOTTO #70
Female Open
DNS
DNS
Open
Female
City of Bunbury SLSC
U/19
min/km
71
Ashlee BOOKER
Ashlee BOOKER #71
Female Open
DNS
DNS
Open
Female
Sorrento SLSC (Inc) (WA)
U/31
min/km
72
Kelsey ROBERTS
Kelsey ROBERTS #72
Female Open
DNS
DNS
Open
Female
MULLALOO SLSC
U/25
min/km
73
Tara SMITH
Tara SMITH #73
Female Open
DNS
DNS
Open
Female
Sorrento SLSC (Inc) (WA)
U/26
min/km
7
74
Elise SMITH
Elise SMITH #74
Female Open
00:29:22.4
00:29:22.4
2
(3)
Open
2
Female
3
Trigg Island SLSC
U/21
14:41 min/km
56
75
Alannah WILSON
Alannah WILSON #75
Female Open
00:37:37.4
00:37:37.4
6
(27)
Open
6
Female
27
North Cottesloe SLSC
U/23
18:48 min/km
26
76
Caitlin O'SHEA
Caitlin O'SHEA #76
Female Open
00:31:42.0
00:31:42.0
3
(12)
Open
3
Female
12
Trigg Island SLSC
U/21
15:51 min/km
77
Alicia ANDERSON
Alicia ANDERSON #77
Female Open
DNS
DNS
Open
Female
North Cottesloe SLSC
U/31
min/km
4
78
Georgia SMITH
Georgia SMITH #78
Female Open
00:29:21.5
00:29:21.5
1
(1)
Open
1
Female
1
Trigg Island SLSC
U/21
14:40 min/km
79
Jessica REYNOLDS
Jessica REYNOLDS #79
Female Open
DNS
DNS
Open
Female
North Cottesloe SLSC
U/29
min/km
40
80
Sean CARTER
Sean CARTER #80
Male Open
00:35:06.5
00:35:06.5
6
(23)
Open
6
Male
23
North Cottesloe SLSC
U/30
17:33 min/km
1
81
Andrew DONALDSON
Andrew DONALDSON #81
Male Open
00:27:54.8
00:27:54.8
1
(1)
Open
1
Male
1
City of Perth SLSC
U/26
13:57 min/km
3
82
Brett GOULD
Brett GOULD #82
Male Open
00:29:13.0
00:29:13.0
2
(3)
Open
2
Male
3
MULLALOO SLSC
U/21
14:36 min/km
11
83
Joshua MAURICE
Joshua MAURICE #83
Male Open
00:29:41.1
00:29:41.1
4
(8)
Open
4
Male
8
City of Perth SLSC
U/22
14:50 min/km
16
84
Lachlan ARMSTRONG
Lachlan ARMSTRONG #84
Male Open
00:31:07.1
00:31:07.1
5
(11)
Open
5
Male
11
Trigg Island SLSC
U/21
15:33 min/km
85
Alex ROVIRA
Alex ROVIRA #85
Male Open
DNS
DNS
Open
Male
North Cottesloe SLSC
U/27
min/km
86
Joshua WINDSOR
Joshua WINDSOR #86
Male Open
DNS
DNS
Open
Male
Trigg Island SLSC
U/20
min/km
87
Samuel MAURICE
Samuel MAURICE #87
Male Open
DNS
DNS
Open
Male
City of Perth SLSC
U/26
min/km
9
88
Kent JENKINSON
Kent JENKINSON #88
Male Open
00:29:27.3
00:29:27.3
3
(6)
Open
3
Male
6
Trigg Island SLSC
U/20
14:43 min/km
31
89
Shani FERGUSON
Shani FERGUSON #89
Female U17
00:32:35.7
00:32:35.7
9
(14)
U17
9
Female
14
Trigg Island SLSC
U/16
16:17 min/km
12
90
Tessa VILJOEN
Tessa VILJOEN #90
Female U17
00:30:16.6
00:30:16.6
2
(4)
U17
2
Female
4
Busselton SLSC
U/17
15:08 min/km
28
91
Meg WARNE
Meg WARNE #91
Female U17
00:31:45.1
00:31:45.1
8
(13)
U17
8
Female
13
Trigg Island SLSC
U/17
15:52 min/km
25
92
Lillyan ROSICH
Lillyan ROSICH #92
Female U17
00:31:40.6
00:31:40.6
7
(11)
U17
7
Female
11
MULLALOO SLSC
U/16
15:50 min/km
20
93
Olivia MICKLE
Olivia MICKLE #93
Female U17
00:31:19.4
00:31:19.4
6
(8)
U17
6
Female
8
City of Perth SLSC
U/17
15:39 min/km
64
94
Emily WINDSOR
Emily WINDSOR #94
Female U17
00:40:09.5
00:40:09.5
12
(32)
U17
12
Female
32
Trigg Island SLSC
U/16
20:04 min/km
19
95
Cara VILJOEN
Cara VILJOEN #95
Female U17
00:31:11.1
00:31:11.1
5
(7)
U17
5
Female
7
Busselton SLSC
U/17
15:35 min/km
6
96
Madeline THOMSON
Madeline THOMSON #96
Female U17
00:29:21.7
00:29:21.7
1
(2)
U17
1
Female
2
Trigg Island SLSC
U/16
14:40 min/km
15
97
Macarah MALLIS
Macarah MALLIS #97
Female U17
00:31:02.2
00:31:02.2
3
(5)
U17
3
Female
5
Sorrento SLSC (Inc) (WA)
U/17
15:31 min/km
32
98
Hannah CRISP
Hannah CRISP #98
Female U17
00:32:44.3
00:32:44.3
10
(15)
U17
10
Female
15
Trigg Island SLSC
U/16
16:22 min/km
18
100
Sophie LLOYD
Sophie LLOYD #100
Female U17
00:31:10.1
00:31:10.1
4
(6)
U17
4
Female
6
COTTESLOE SLSC
U/16
15:35 min/km
43
101
Tyla SAVAGE
Tyla SAVAGE #101
Female U17
00:35:27.7
00:35:27.7
11
(19)
U17
11
Female
19
Trigg Island SLSC
U/17
17:43 min/km
102
Chelsea ATTWOOD
Chelsea ATTWOOD #102
Female U17
DNS
DNS
U17
Female
City of Perth SLSC
U/16
min/km
29
103
Joshua SNOOK
Joshua SNOOK #103
Male U17
00:31:54.6
00:31:54.6
7
(16)
U17
7
Male
16
City of Perth SLSC
U/17
15:57 min/km
10
104
Byron KIMBER
Byron KIMBER #104
Male U17
00:29:31.8
00:29:31.8
3
(7)
U17
3
Male
7
MULLALOO SLSC
U/16
14:45 min/km
36
105
Kane SMITH
Kane SMITH #105
Male U17
00:33:14.2
00:33:14.2
9
(20)
U17
9
Male
20
Trigg Island SLSC
U/16
16:37 min/km
106
Riley WALKER
Riley WALKER #106
Male U17
DNS
DNS
U17
Male
City of Perth SLSC
U/17
min/km
17
107
Joshua LYNN
Joshua LYNN #107
Male U17
00:31:09.3
00:31:09.3
4
(12)
U17
4
Male
12
North Cottesloe SLSC
U/17
15:34 min/km
21
108
Daniel SNOOK
Daniel SNOOK #108
Male U17
00:31:26.8
00:31:26.8
5
(13)
U17
5
Male
13
Sorrento SLSC (Inc) (WA)
U/16
15:43 min/km
5
109
Ethan JACKSON
Ethan JACKSON #109
Male U17
00:29:21.6
00:29:21.6
2
(4)
U17
2
Male
4
City of Perth SLSC
U/16
14:40 min/km
30
110
Alexander HOLT
Alexander HOLT #110
Male U17
00:32:32.4
00:32:32.4
8
(17)
U17
8
Male
17
Trigg Island SLSC
U/16
16:16 min/km
27
111
Matthew COLLISS
Matthew COLLISS #111
Male U17
00:31:43.7
00:31:43.7
6
(15)
U17
6
Male
15
City of Perth SLSC
U/16
15:51 min/km
2
112
Callan SMITH
Callan SMITH #112
Male U17
00:29:03.1
00:29:03.1
1
(2)
U17
1
Male
2
Trigg Island SLSC
U/17
14:31 min/km
113
Sam MCGOVERN
Sam MCGOVERN #113
Male U17
DNS
DNS
U17
Male
City of Perth SLSC
U/17
min/km
42
114
Jacob FITZGERALD
Jacob FITZGERALD #114
Male U17
00:35:26.5
00:35:26.5
10
(24)
U17
10
Male
24
North Cottesloe SLSC
U/17
17:43 min/km
62
115
Regan BEAZLEY
Regan BEAZLEY #115
Male U17
00:38:54.3
00:38:54.3
11
(32)
U17
11
Male
32
Trigg Island SLSC
U/16
19:27 min/km
24
116
Talia JAKUBANS
Talia JAKUBANS #116
Female U19
00:31:38.1
00:31:38.1
2
(10)
U19
2
Female
10
City of Perth SLSC
U/19
15:49 min/km
63
117
Kiera ALBERTSEN
Kiera ALBERTSEN #117
Female U19
00:40:03.1
00:40:03.1
3
(31)
U19
3
Female
31
City of Perth SLSC
U/19
20:01 min/km
[1]
2
3
Page 1 of 3 (102 items)