John Septimus Roe Secondary Cross Country
30 Mar 2016
Results
Details
Links
Race Series
 
Contact
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
1
2
3
[4]
5
6
7
...
19
20
21
22
Page 4 of 22 (1088 items)
Pos
Race No
Share
Name
Name
Time
Time
Cat Pos
(Gen Pos)
Category
Cat Pos
Gender
Gen Pos
Team
Pace
Wave
151
690
Julian VARACALLI
Julian VARACALLI #690
Male Y10
00:19:18.37
00:19:18.37
23
(123)
Y10
23
Male
123
NEWB
5:30 min/km
Wave 5
152
1031
Adam FROST
Adam FROST #1031
Male Y12
00:19:20.69
00:19:20.69
15
(124)
Y12
15
Male
124
KELM
5:31 min/km
Wave 1
153
216
Aviane ANTUNOVICH
Aviane ANTUNOVICH #216
Female Y08
00:19:21.90
00:19:21.90
2
(29)
Y08
2
Female
29
NEWB
5:31 min/km
Wave 1
154
725
Christopher TAYLOR
Christopher TAYLOR #725
Male Y10
00:19:24.03
00:19:24.03
24
(125)
Y10
24
Male
125
SAND
5:32 min/km
Wave 5
155
994
Abbi TAYLOR
Abbi TAYLOR #994
Female Y12
00:19:24.74
00:19:24.74
3
(30)
Y12
3
Female
30
SAND
5:32 min/km
Wave 1
156
122
Ryan TRAN
Ryan TRAN #122
Male Y07
00:19:25.49
00:19:25.49
26
(126)
Y07
26
Male
126
PARM
5:32 min/km
Wave 2
157
472
Taj BISHOP
Taj BISHOP #472
Male Y09
00:19:25.69
00:19:25.69
13
(127)
Y09
13
Male
127
DURH
5:33 min/km
Wave 6
158
522
Joshua GOSDEN
Joshua GOSDEN #522
Male Y09
00:19:26.49
00:19:26.49
14
(128)
Y09
14
Male
128
ROEB
5:33 min/km
Wave 6
159
94
Julian WINGELL
Julian WINGELL #94
Male Y07
00:19:27.19
00:19:27.19
27
(129)
Y07
27
Male
129
KELM
5:33 min/km
Wave 2
160
1065
James PINNERI
James PINNERI #1065
Male Y12
00:19:32.77
00:19:32.77
16
(130)
Y12
16
Male
130
ROEB
5:35 min/km
Wave 3
161
612
Tahlia FIRMAN
Tahlia FIRMAN #612
Female Y10
00:19:33.26
00:19:33.26
9
(31)
Y10
9
Female
31
ROEB
5:35 min/km
Wave 1
162
501
Liam ROWAN
Liam ROWAN #501
Male Y09
00:19:36.02
00:19:36.02
15
(131)
Y09
15
Male
131
NEWB
5:36 min/km
Wave 6
163
752
Megan TRAN
Megan TRAN #752
Female Y11
00:19:44.22
00:19:44.22
7
(32)
Y11
7
Female
32
DURH
5:38 min/km
Wave 4
164
889
Rory EDGAR
Rory EDGAR #889
Male Y11
00:19:46.03
00:19:46.03
25
(132)
Y11
25
Male
132
ROEB
5:38 min/km
Wave 4
165
171
Scott HOLLINS
Scott HOLLINS #171
Male Y07
00:19:47.25
00:19:47.25
28
(133)
Y07
28
Male
133
SAND
5:39 min/km
Wave 2
166
82
Morgan BIEGUN
Morgan BIEGUN #82
Male Y07
00:19:47.47
00:19:47.47
29
(134)
Y07
29
Male
134
DURH
5:39 min/km
Wave 2
167
789
Erin MCBRIDE
Erin MCBRIDE #789
Female Y11
00:19:49.70
00:19:49.70
8
(33)
Y11
8
Female
33
PARM
5:39 min/km
Wave 1
168
336
Corey GOSDEN
Corey GOSDEN #336
Male Y08
00:19:50.21
00:19:50.21
24
(135)
Y08
24
Male
135
ROEB
5:40 min/km
Wave 7
169
280
Luke ANDERSON
Luke ANDERSON #280
Male Y08
00:19:50.40
00:19:50.40
25
(136)
Y08
25
Male
136
DURH
5:40 min/km
Wave 7
170
172
Cody HILL
Cody HILL #172
Male Y07
00:19:51.32
00:19:51.32
30
(137)
Y07
30
Male
137
SAND
5:40 min/km
Wave 2
171
987
Jessica MASON
Jessica MASON #987
Female Y12
00:19:55.28
00:19:55.28
4
(34)
Y12
4
Female
34
ROEB
5:41 min/km
Wave 1
172
604
Cody MELVILLE
Cody MELVILLE #604
Female Y10
00:19:56.72
00:19:56.72
10
(35)
Y10
10
Female
35
PARM
5:41 min/km
Wave 5
173
311
Aidan ALVARO-D'ANNA
Aidan ALVARO-D'ANNA #311
Male Y08
00:19:57.92
00:19:57.92
26
(138)
Y08
26
Male
138
NEWB
5:42 min/km
Wave 7
174
242
Zoe DAVIS
Zoe DAVIS #242
Female Y08
00:19:59.28
00:19:59.28
3
(36)
Y08
3
Female
36
ROEB
5:42 min/km
Wave 7
175
209
Olivia GALLIVAN
Olivia GALLIVAN #209
Female Y08
00:19:59.42
00:19:59.42
4
(37)
Y08
4
Female
37
NEWB
5:42 min/km
Wave 1
176
383
Zaelia TEARNE
Zaelia TEARNE #383
Female Y09
00:20:00.81
00:20:00.81
5
(38)
Y09
5
Female
38
KELM
5:43 min/km
Wave 6
177
133
Liam CUSWORTH
Liam CUSWORTH #133
Male Y07
00:20:01.70
00:20:01.70
31
(139)
Y07
31
Male
139
PARM
5:43 min/km
Wave 2
178
51
Tully GRAIMES-HARRISON
Tully GRAIMES-HARRISON #51
Female Y07
00:20:02.49
00:20:02.49
8
(39)
Y07
8
Female
39
PARM
5:43 min/km
Wave 2
179
667
Nathan METZ (BARDWELL)
Nathan METZ (BARDWELL) #667
Male Y10
00:20:04.03
00:20:04.03
25
(140)
Y10
25
Male
140
KELM
5:44 min/km
Wave 5
180
849
Josept BOI
Josept BOI #849
Male Y11
00:20:07.36
00:20:07.36
26
(141)
Y11
26
Male
141
KELM
5:44 min/km
Wave 4
181
174
Taia EASTWOOD
Taia EASTWOOD #174
Female Y08
00:20:07.81
00:20:07.81
5
(40)
Y08
5
Female
40
DURH
5:45 min/km
Wave 1
182
640
Danika JOUBERT
Danika JOUBERT #640
Female Y10
00:20:08.75
00:20:08.75
11
(41)
Y10
11
Female
41
SAND
5:45 min/km
Wave 1
183
93
Pandellis TOUFEXIS
Pandellis TOUFEXIS #93
Male Y07
00:20:11.77
00:20:11.77
32
(142)
Y07
32
Male
142
KELM
5:46 min/km
Wave 2
184
458
Chelsea HUMPHREYS
Chelsea HUMPHREYS #458
Female Y09
00:20:12.85
00:20:12.85
6
(42)
Y09
6
Female
42
SAND
5:46 min/km
Wave 6
185
875
Riley WILSON
Riley WILSON #875
Male Y11
00:20:13.77
00:20:13.77
27
(143)
Y11
27
Male
143
PARM
5:46 min/km
Wave 4
186
916
Thomas IRVINE
Thomas IRVINE #916
Male Y11
00:20:14.03
00:20:14.03
28
(144)
Y11
28
Male
144
SAND
5:46 min/km
Wave 4
187
137
Evan GOVAN
Evan GOVAN #137
Male Y07
00:20:15.70
00:20:15.70
33
(145)
Y07
33
Male
145
PARM
5:47 min/km
Wave 2
188
592
Camille SIMS
Camille SIMS #592
Female Y10
00:20:22.71
00:20:22.71
12
(43)
Y10
12
Female
43
NEWB
5:49 min/km
Wave 5
189
44
Charlotte NORRIS
Charlotte NORRIS #44
Female Y07
00:20:23.74
00:20:23.74
9
(44)
Y07
9
Female
44
PARM
5:49 min/km
Wave 2
190
883
Wyitt CHONG
Wyitt CHONG #883
Male Y11
00:20:26.65
00:20:26.65
29
(146)
Y11
29
Male
146
PARM
5:50 min/km
Wave 4
191
790
Anesha DUONG
Anesha DUONG #790
Female Y11
00:20:26.85
00:20:26.85
9
(45)
Y11
9
Female
45
PARM
5:50 min/km
Wave 4
192
413
Jessica WILLIAMS
Jessica WILLIAMS #413
Female Y09
00:20:28.08
00:20:28.08
7
(46)
Y09
7
Female
46
NEWB
5:50 min/km
Wave 6
193
261
Hannah WHITTOME
Hannah WHITTOME #261
Female Y08
00:20:31.31
00:20:31.31
6
(47)
Y08
6
Female
47
SAND
5:51 min/km
Wave 7
194
737
Thong (Antony) LE
Thong (Antony) LE #737
Male Y10
00:20:32.78
00:20:32.78
26
(147)
Y10
26
Male
147
SAND
5:52 min/km
Wave 5
195
142
Elias JENKINS
Elias JENKINS #142
Male Y07
00:20:41.66
00:20:41.66
34
(148)
Y07
34
Male
148
ROEB
5:54 min/km
Wave 2
196
884
Harrison HOOPER
Harrison HOOPER #884
Male Y11
00:20:41.85
00:20:41.85
30
(149)
Y11
30
Male
149
PARM
5:54 min/km
Wave 4
197
833
Cooper NEWMAN
Cooper NEWMAN #833
Male Y11
00:20:42.25
00:20:42.25
31
(150)
Y11
31
Male
150
DURH
5:54 min/km
Wave 4
198
134
Joshua COPPOLA
Joshua COPPOLA #134
Male Y07
00:20:42.86
00:20:42.86
35
(151)
Y07
35
Male
151
PARM
5:55 min/km
Wave 2
199
12
Charlotte THOMAS
Charlotte THOMAS #12
Female Y07
00:20:50.77
00:20:50.77
10
(48)
Y07
10
Female
48
DURH
5:57 min/km
Wave 2
200
139
Dane FRANCIS
Dane FRANCIS #139
Male Y07
00:20:51.19
00:20:51.19
36
(152)
Y07
36
Male
152
ROEB
5:57 min/km
Wave 2
1
2
3
[4]
5
6
7
...
19
20
21
22
Page 4 of 22 (1088 items)