John Septimus Roe Secondary Cross Country
30 Mar 2016
Results
Details
Links
Race Series
 
Contact
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
All genders
Male
Female
All categories
Y07
Y08
Y09
Y10
Y11
Y12
Staff
All teams
DURH
KELM
NEWB
PARM
ROEB
SAND
Sort by finish order
Sort by race number
Sort by name
Sort by category
Sort by team
1
[2]
3
4
5
6
7
...
19
20
21
22
Page 2 of 22 (1088 items)
Pos
Race No
Share
Name
Name
Time
Time
Cat Pos
(Gen Pos)
Category
Cat Pos
Gender
Gen Pos
Team
Pace
Wave
51
105
Luke DUDLEY
Luke DUDLEY #105
Male Y07
00:15:35.23
00:15:35.23
5
(42)
Y07
5
Male
42
KELM
4:27 min/km
Wave 2
52
663
Basil TOUFEXIS
Basil TOUFEXIS #663
Male Y10
00:15:37.02
00:15:37.02
15
(43)
Y10
15
Male
43
KELM
4:27 min/km
Wave 5
53
108
Emmanuel JAWO
Emmanuel JAWO #108
Male Y07
00:15:38.67
00:15:38.67
6
(44)
Y07
6
Male
44
NEWB
4:28 min/km
Wave 2
54
1033
Kyle EUSTACE
Kyle EUSTACE #1033
Male Y12
00:15:41.69
00:15:41.69
7
(45)
Y12
7
Male
45
NEWB
4:29 min/km
Wave 3
55
337
Andrew HAMPSON
Andrew HAMPSON #337
Male Y08
00:15:42.28
00:15:42.28
5
(46)
Y08
5
Male
46
ROEB
4:29 min/km
Wave 7
56
476
Oscar ROCK
Oscar ROCK #476
Male Y09
00:15:42.49
00:15:42.49
5
(47)
Y09
5
Male
47
DURH
4:29 min/km
Wave 1
57
466
Roman COOMBLAS
Roman COOMBLAS #466
Male Y09
00:15:52.50
00:15:52.50
6
(48)
Y09
6
Male
48
DURH
4:32 min/km
Wave 6
58
736
Tam (Thomas) LE
Tam (Thomas) LE #736
Male Y10
00:15:54.17
00:15:54.17
16
(49)
Y10
16
Male
49
SAND
4:32 min/km
Wave 5
59
1009
Benjamin FOWLER
Benjamin FOWLER #1009
Male Y12
00:15:54.99
00:15:54.99
8
(50)
Y12
8
Male
50
DURH
4:32 min/km
Wave 1
60
479
Joshua ZEPEDA
Joshua ZEPEDA #479
Male Y09
00:15:59.06
00:15:59.06
7
(51)
Y09
7
Male
51
KELM
4:34 min/km
Wave 6
61
123
Freddie WAYMAN
Freddie WAYMAN #123
Male Y07
00:16:01.20
00:16:01.20
7
(52)
Y07
7
Male
52
PARM
4:34 min/km
Wave 2
62
857
Karl HAUTOT
Karl HAUTOT #857
Male Y11
00:16:03.19
00:16:03.19
9
(53)
Y11
9
Male
53
NEWB
4:35 min/km
Wave 4
63
599
Jasmine SOUTHALL
Jasmine SOUTHALL #599
Female Y10
00:16:03.29
00:16:03.29
3
(10)
Y10
3
Female
10
PARM
4:35 min/km
Wave 1
64
358
Michael FASTION
Michael FASTION #358
Male Y08
00:16:07.22
00:16:07.22
6
(54)
Y08
6
Male
54
SAND
4:36 min/km
Wave 7
65
864
Alexander DAMIANOPOULOS
Alexander DAMIANOPOULOS #864
Male Y11
00:16:07.45
00:16:07.45
10
(55)
Y11
10
Male
55
NEWB
4:36 min/km
Wave 4
66
107
Cameron LANDY
Cameron LANDY #107
Male Y07
00:16:08.98
00:16:08.98
8
(56)
Y07
8
Male
56
KELM
4:36 min/km
Wave 2
67
763
Tiphany KATSELAS
Tiphany KATSELAS #763
Female Y11
00:16:14.78
00:16:14.78
4
(11)
Y11
4
Female
11
KELM
4:38 min/km
Wave 1
68
1066
Klime PETRESKI
Klime PETRESKI #1066
Male Y12
00:16:16.82
00:16:16.82
9
(57)
Y12
9
Male
57
ROEB
4:39 min/km
Wave 3
69
825
Aleck GIANOLI
Aleck GIANOLI #825
Male Y11
00:16:18.74
00:16:18.74
11
(58)
Y11
11
Male
58
DURH
4:39 min/km
Wave 4
70
166
Taj SCHOFIELD
Taj SCHOFIELD #166
Male Y07
00:16:18.85
00:16:18.85
9
(59)
Y07
9
Male
59
SAND
4:39 min/km
Wave 2
71
642
Damon HUNTER
Damon HUNTER #642
Male Y10
00:16:23.62
00:16:23.62
17
(60)
Y10
17
Male
60
DURH
4:41 min/km
Wave 5
72
276
Alex HUYNH
Alex HUYNH #276
Male Y08
00:16:24.29
00:16:24.29
7
(61)
Y08
7
Male
61
DURH
4:41 min/km
Wave 7
73
677
James LE TIEN
James LE TIEN #677
Male Y10
00:16:24.64
00:16:24.64
18
(62)
Y10
18
Male
62
KELM
4:41 min/km
Wave 5
74
60
Shontelle TAYLOR
Shontelle TAYLOR #60
Female Y07
00:16:24.73
00:16:24.73
2
(12)
Y07
2
Female
12
ROEB
4:41 min/km
Wave 2
75
1087
Mr MUIR
Mr MUIR #1087
Male Staff
00:16:27.90
00:16:27.90
2
(63)
Staff
2
Male
63
4:42 min/km
Wave 5
76
281
Luke BASIOLI
Luke BASIOLI #281
Male Y08
00:16:31.91
00:16:31.91
8
(64)
Y08
8
Male
64
DURH
4:43 min/km
Wave 1
77
837
Benjamin ROLENDER
Benjamin ROLENDER #837
Male Y11
00:16:35.45
00:16:35.45
12
(65)
Y11
12
Male
65
DURH
4:44 min/km
Wave 4
78
342
Jack MICALLEF
Jack MICALLEF #342
Male Y08
00:16:40.74
00:16:40.74
9
(66)
Y08
9
Male
66
ROEB
4:45 min/km
Wave 7
79
855
Dylan HOARE
Dylan HOARE #855
Male Y11
00:16:45.78
00:16:45.78
13
(67)
Y11
13
Male
67
KELM
4:47 min/km
Wave 4
80
301
Aris KIOSSES
Aris KIOSSES #301
Male Y08
00:16:46.38
00:16:46.38
10
(68)
Y08
10
Male
68
KELM
4:47 min/km
Wave 7
81
324
Stefan POPOSKI
Stefan POPOSKI #324
Male Y08
00:16:49.23
00:16:49.23
11
(69)
Y08
11
Male
69
PARM
4:48 min/km
Wave 7
82
92
Riley TUCKER
Riley TUCKER #92
Male Y07
00:16:50.93
00:16:50.93
10
(70)
Y07
10
Male
70
KELM
4:48 min/km
Wave 2
83
542
Kartik PATEL
Kartik PATEL #542
Male Y09
00:16:55.03
00:16:55.03
8
(71)
Y09
8
Male
71
SAND
4:50 min/km
Wave 6
84
348
Oliver STEPHEN-SMITH
Oliver STEPHEN-SMITH #348
Male Y08
00:16:56.03
00:16:56.03
12
(72)
Y08
12
Male
72
ROEB
4:50 min/km
Wave 1
85
869
Mason BAYLEY
Mason BAYLEY #869
Male Y11
00:16:56.18
00:16:56.18
14
(73)
Y11
14
Male
73
NEWB
4:50 min/km
Wave 4
86
47
Aluel RIAK
Aluel RIAK #47
Female Y07
00:16:56.77
00:16:56.77
3
(13)
Y07
3
Female
13
PARM
4:50 min/km
Wave 2
87
359
Blake GODDARD
Blake GODDARD #359
Male Y08
00:16:59.97
00:16:59.97
13
(74)
Y08
13
Male
74
SAND
4:51 min/km
Wave 7
88
309
Arran CASS
Arran CASS #309
Male Y08
00:17:06.26
00:17:06.26
14
(75)
Y08
14
Male
75
NEWB
4:53 min/km
Wave 7
89
88
Ryley WALKER
Ryley WALKER #88
Male Y07
00:17:08.97
00:17:08.97
11
(76)
Y07
11
Male
76
DURH
4:53 min/km
Wave 2
90
1080
Jacob GUIDETTI
Jacob GUIDETTI #1080
Male Y12
00:17:10.27
00:17:10.27
10
(77)
Y12
10
Male
77
SAND
4:54 min/km
Wave 3
91
525
Harmon DEWAR
Harmon DEWAR #525
Male Y09
00:17:11.76
00:17:11.76
9
(78)
Y09
9
Male
78
ROEB
4:54 min/km
Wave 6
92
1057
Kaleb BARR
Kaleb BARR #1057
Male Y12
00:17:16.50
00:17:16.50
11
(79)
Y12
11
Male
79
ROEB
4:56 min/km
Wave 3
93
78
Jamie GALEOTTI
Jamie GALEOTTI #78
Male Y07
00:17:17.49
00:17:17.49
12
(80)
Y07
12
Male
80
DURH
4:56 min/km
Wave 2
94
836
Kieran PHAN
Kieran PHAN #836
Male Y11
00:17:17.49
00:17:17.49
15
(81)
Y11
15
Male
81
DURH
4:56 min/km
Wave 4
95
1072
Ivan SANDRINI
Ivan SANDRINI #1072
Male Y12
00:17:17.51
00:17:17.51
12
(82)
Y12
12
Male
82
SAND
4:56 min/km
Wave 3
96
958
Louisa HUMPHREY
Louisa HUMPHREY #958
Female Y12
00:17:17.91
00:17:17.91
1
(14)
Y12
1
Female
14
NEWB
4:56 min/km
Wave 1
97
119
Jayden MANEA
Jayden MANEA #119
Male Y07
00:17:23.39
00:17:23.39
13
(83)
Y07
13
Male
83
NEWB
4:58 min/km
Wave 2
98
157
Liam SMITH
Liam SMITH #157
Male Y07
00:17:23.39
00:17:23.39
14
(84)
Y07
14
Male
84
SAND
4:58 min/km
Wave 2
99
52
Abby GRIGGS
Abby GRIGGS #52
Female Y07
00:17:25.44
00:17:25.44
4
(15)
Y07
4
Female
15
ROEB
4:58 min/km
Wave 2
100
322
James MELVILLE
James MELVILLE #322
Male Y08
00:17:31.75
00:17:31.75
15
(85)
Y08
15
Male
85
PARM
5:00 min/km
Wave 1
1
[2]
3
4
5
6
7
...
19
20
21
22
Page 2 of 22 (1088 items)