Act-Belong-Commit Augusta Adventure Fest Mini
7 Nov 2015
Results
Details
 
Contact
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
[1]
2
3
4
5
6
7
...
10
11
12
13
Page 1 of 13 (643 items)
Pos
Race No
Share
Name
Name
Time
Time
Cat Pos
(Gen Pos)
Category
Cat Pos
Gender
Gen Pos
Swim
Run 1
MTB
Run 2
Paddle
Pace
Swim
O/Pos
C/Pos
G/Pos
Run1
O/Pos
C/Pos
G/Pos
MTB
O/Pos
C/Pos
G/Pos
Run2
O/Pos
C/Pos
G/Pos
Paddle
O/Pos
C/Pos
G/Pos
245
338
Tessa CHAPMAN
Tessa CHAPMAN #338
Female Minor Under 15
02:46:40.00
02:46:40.00
1
(35)
Minor Under 15
1
Female
35
Tessa Chapman
Tessa Chapman
Tessa Chapman
Tessa Chapman
Tessa Chapman
6:02 min/km
00:16:36.30
2
1
1
00:18:13.50
212
2
33
00:53:52.80
328
2
66
00:16:06.00
230
3
44
01:01:51.40
349
1
76
34
596
Team Timae
Team Timae #596
Male Male Team
02:21:12.00
02:21:12.00
9
(27)
Male Team
9
Male
27
Zach Anderson
Campbell Anderson
Jacob Stanton
Campbell Anderson
Simonn Stanton
5:06 min/km
00:16:26.00
1
1
1
00:13:39.50
5
3
3
00:41:24.00
58
9
45
00:11:45.90
4
3
3
00:57:56.90
275
42
139
282
628
Team Family Jamo
Team Family Jamo #628
Mixed Mixed Team
02:51:10.00
02:51:10.00
62
(90)
Mixed Team
62
Mixed
90
Lachlan Jamieson
Heath Jamieson
Emma Jamieson
Heath Jamieson
Shane Jamieson
6:12 min/km
00:16:53.70
3
1
1
00:19:15.70
287
61
96
00:56:18.10
371
69
97
00:25:08.70
510
101
142
00:53:34.10
174
49
61
495
342
Adelaide MCGILLIVRAY
Adelaide MCGILLIVRAY #342
Female Minor Under 15
03:34:54.00
03:34:54.00
5
(140)
Minor Under 15
5
Female
140
Adelaide Mcgillivray
Adelaide Mcgillivray
Adelaide Mcgillivray
Adelaide Mcgillivray
Adelaide Mcgillivray
7:47 min/km
00:18:31.70
18
2
2
00:19:11.70
284
3
56
01:16:37.10
508
6
150
00:22:26.70
490
6
140
01:18:07.60
491
5
141
100
360
Ethan BRADLEY
Ethan BRADLEY #360
Male Junior Under 18
02:31:10.00
02:31:10.00
3
(65)
Junior Under 18
3
Male
65
Ethan Bradley
Ethan Bradley
Ethan Bradley
Ethan Bradley
Ethan Bradley
5:28 min/km
00:17:15.70
4
1
2
00:16:00.30
71
2
33
00:42:56.80
89
6
59
00:16:02.90
223
6
109
00:58:54.30
302
7
145
110
390
Team Paoliello Bros
Team Paoliello Bros #390
Mixed U15 Team
02:32:02.00
02:32:02.00
6
(30)
U15 Team
6
Mixed
30
Luke Paoliello
Ross Paoliello
Ross Paoliello
Ross Paoliello
Luke Paoliello
5:30 min/km
00:18:02.70
11
1
2
00:14:42.00
27
3
16
00:47:26.10
182
9
55
00:13:01.60
36
3
19
00:58:50.40
297
9
99
32
30
Rochelle MCKEE
Rochelle MCKEE #30
Female Prime (18-39 years)
02:20:47.00
02:20:47.00
1
(1)
Prime (18-39 years)
1
Female
1
Rochelle Mckee
Rochelle Mckee
Rochelle Mckee
Rochelle Mckee
Rochelle Mckee
5:06 min/km
00:18:33.10
19
1
3
00:17:25.80
155
5
23
00:43:42.50
106
1
4
00:13:37.00
61
1
4
00:47:28.90
67
1
4
2
110
Eoghan MCKENNA
Eoghan MCKENNA #110
Male Prime (18-39 years)
02:05:20.00
02:05:20.00
1
(2)
Prime (18-39 years)
1
Male
2
Eoghan Mckenna
Eoghan Mckenna
Eoghan Mckenna
Eoghan Mckenna
Eoghan Mckenna
4:32 min/km
00:17:16.30
5
1
3
00:16:06.00
73
8
35
00:37:27.20
11
6
7
00:13:27.30
56
10
28
00:41:03.30
8
3
6
104
407
Team swamp donkeys
Team swamp donkeys #407
Mixed U15 Team
02:31:31.00
02:31:31.00
5
(27)
U15 Team
5
Mixed
27
Maddison Johnston-Walker
Angus Johnston-Walker
Lucy Hill
Angus Johnston-Walker
Naomi Hill
5:29 min/km
00:18:04.50
12
2
3
00:15:19.80
41
6
25
00:43:58.90
111
6
33
00:13:39.50
64
7
27
01:00:29.20
328
11
105
228
54
Alannah WILSON
Alannah WILSON #54
Female Prime (18-39 years)
02:45:27.00
02:45:27.00
8
(27)
Prime (18-39 years)
8
Female
27
Alannah Wilson
Alannah Wilson
Alannah Wilson
Alannah Wilson
Alannah Wilson
5:59 min/km
00:18:34.80
21
2
4
00:19:09.60
283
16
55
00:56:55.50
385
26
90
00:17:43.00
342
23
75
00:53:04.10
159
4
17
11
72
Steve EYRES
Steve EYRES #72
Male Prime (18-39 years)
02:10:42.00
02:10:42.00
7
(11)
Prime (18-39 years)
7
Male
11
Steve Eyres
Steve Eyres
Steve Eyres
Steve Eyres
Steve Eyres
4:44 min/km
00:17:18.30
6
2
4
00:16:04.80
72
7
34
00:37:06.40
8
4
5
00:12:30.90
21
3
10
00:47:42.30
74
12
49
126
617
Team Williams
Team Williams #617
Mixed Mixed Team
02:34:17.00
02:34:17.00
21
(37)
Mixed Team
21
Mixed
37
George Williams
Demi Williams
Ben Williams
Demi Williams
Anne Williams
5:35 min/km
00:18:21.30
14
2
4
00:20:40.00
364
78
113
00:47:12.50
176
37
54
00:19:10.90
407
82
119
00:48:52.30
93
21
26
423
586
Team Woody wood peckers
Team Woody wood peckers #586
Female Female Team
03:11:44.00
03:11:44.00
41
(103)
Female Team
41
Female
103
Annwen Candy
Rebecca Walley
Rebecca Walley
Jessica Dowie
6:56 min/km
00:18:51.50
26
1
5
00:18:43.10
244
22
44
01:18:54.10
511
51
153
00:17:58.30
360
36
81
00:57:17.60
261
14
46
7
139
Rob VAN SELM
Rob VAN SELM #139
Male Prime (18-39 years)
02:08:30.00
02:08:30.00
4
(7)
Prime (18-39 years)
4
Male
7
Rob Van Selm
Rob Van Selm
Rob Van Selm
Rob Van Selm
Rob Van Selm
4:39 min/km
00:17:25.40
7
3
5
00:15:35.30
48
3
19
00:38:14.40
17
7
11
00:13:03.00
38
6
17
00:44:12.20
20
5
15
13
489
Team Overtakers
Team Overtakers #489
Mixed Mixed Team
02:11:52.00
02:11:52.00
1
(1)
Mixed Team
1
Mixed
1
Hayley McKee
Aaron Davies
Hayley McKee
Aaron Davies
Hayley McKee
4:46 min/km
00:18:22.70
15
3
5
00:13:48.20
7
2
4
00:42:35.50
85
19
27
00:11:36.70
3
1
1
00:45:29.70
37
6
7
4
105
Samuel MAURICE
Samuel MAURICE #105
Male Prime (18-39 years)
02:07:02.00
02:07:02.00
3
(4)
Prime (18-39 years)
3
Male
4
Samuel Maurice
Samuel Maurice
Samuel Maurice
Samuel Maurice
Samuel Maurice
4:36 min/km
00:17:52.80
8
4
6
00:16:07.90
78
10
38
00:38:33.30
20
9
14
00:13:55.30
75
12
40
00:40:33.60
6
2
4
98
416
Team BUSSO BOYS
Team BUSSO BOYS #416
Mixed U18 Team
02:31:00.00
02:31:00.00
6
(25)
U18 Team
6
Mixed
25
Jack Griffiths
Grace Mybuigh
Griffin Howard
Grace Mybuigh
Fergus Brown
5:28 min/km
00:18:22.90
16
1
6
00:16:48.80
118
11
46
00:42:03.60
74
4
22
00:15:48.30
199
14
71
00:57:57.30
276
13
86
171
347
Courtney SMANIOTTO
Courtney SMANIOTTO #347
Female Junior Under 18
02:38:08.00
02:38:08.00
2
(18)
Junior Under 18
2
Female
18
Courtney Smaniotto
Courtney Smaniotto
Courtney Smaniotto
Courtney Smaniotto
Courtney Smaniotto
5:43 min/km
00:19:00.10
31
1
6
00:19:50.20
321
4
70
00:52:20.80
294
2
52
00:15:25.10
178
3
33
00:51:32.20
135
1
12
57
441
Team Overtrained mum, undertrained daughter
Team Overtrained mum, undertrained .. #441
Female Female Team
02:25:29.00
02:25:29.00
1
(3)
Female Team
1
Female
3
Kerrie Stevenson
Zoe Stevenson
Kerrie Stevenson
Zoe Stevenson
Kerrie Stevenson
5:16 min/km
00:19:14.80
36
2
7
00:15:58.40
67
4
5
00:47:41.40
186
5
21
00:14:26.30
103
7
10
00:48:08.40
80
3
6
78
454
Bernie Dunn
Bernie Dunn #454
Male Male Team
02:28:24.00
02:28:24.00
17
(55)
Male Team
17
Male
55
Bernie Dunn
Bernie Dunn
5:22 min/km
00:17:58.90
9
2
7
00:18:08.30
207
43
102
00:51:23.90
274
31
151
00:16:01.00
220
37
107
00:44:52.80
29
12
23
155
638
Team FAMILY FEST
Team FAMILY FEST #638
Mixed Mixed Team
02:37:02.00
02:37:02.00
26
(45)
Mixed Team
26
Mixed
45
Russell Townsend
Maddie Townsend
Jake Townsend
Maddie Townsend
Karina Townsend
5:41 min/km
00:18:34.00
20
4
7
00:14:52.50
29
10
18
00:53:09.70
307
59
83
00:12:17.20
16
6
7
00:58:09.10
282
69
90
49
465
Team pog mo thoin
Team pog mo thoin #465
Male Male Team
02:23:34.00
02:23:34.00
13
(38)
Male Team
13
Male
38
Kevin Niven
Roy Woelkie
Roy Woelkie
Roy Woelkie
Kevin Niven
5:12 min/km
00:17:59.30
10
3
8
00:16:42.90
109
25
55
00:47:20.40
180
21
107
00:17:52.10
355
47
169
00:43:39.40
17
9
14
353
386
Team 2Teens
Team 2Teens #386
Mixed U15 Team
02:59:52.00
02:59:52.00
17
(112)
U15 Team
17
Mixed
112
Alexandra Rawson-Harris
Chelsea Hince
Chelsea Hince
Chelsea Hince
Alexandra Rawson-Harris
6:31 min/km
00:18:53.40
30
3
8
00:17:32.30
166
18
61
01:02:40.70
450
18
123
00:17:00.60
296
17
88
01:03:45.50
381
15
121
234
577
Team Seemed Like a Good Idea 2
Team Seemed Like a Good Idea 2 #577
Female Female Team
02:46:09.00
02:46:09.00
10
(30)
Female Team
10
Female
30
Natasha Davies
Jenny Kollman
Claire Smallwood
Jenny Kollman
Kylie Hogg
6:01 min/km
00:19:22.90
38
3
8
00:21:15.20
397
42
97
00:51:34.20
277
15
46
00:15:14.70
164
11
28
00:58:42.10
292
20
55
76
423
Team Bunbury Trystars
Team Bunbury Trystars #423
Mixed U18 Team
02:28:15.00
02:28:15.00
3
(19)
U18 Team
3
Mixed
19
Riley Cousins
Riley Martin
Connor Martin
Riley Martin
Aislinn Cousins
5:22 min/km
00:19:03.40
33
2
9
00:13:49.00
8
2
5
00:45:27.50
140
7
42
00:12:17.80
17
2
8
00:57:38.20
269
10
82
347
348
Simona VYCHYTILOVA
Simona VYCHYTILOVA #348
Female Junior Under 18
02:58:56.00
02:58:56.00
4
(69)
Junior Under 18
4
Female
69
Simona Vychytilova
Simona Vychytilova
Simona Vychytilova
Simona Vychytilova
Simona Vychytilova
6:28 min/km
00:19:24.60
39
2
9
00:19:49.80
318
3
67
00:55:23.50
352
3
76
00:17:22.60
319
4
67
01:06:55.70
426
4
106
130
609
Team Wave masters Blokes
Team Wave masters Blokes #609
Male Male Team
02:34:37.00
02:34:37.00
23
(80)
Male Team
23
Male
80
Richie Horner
Wp Pelusey
Trent Smith
Wp Pelusey
Chops Hughes
5:36 min/km
00:18:06.10
13
4
9
00:16:29.60
103
24
53
01:03:07.30
457
45
207
00:14:37.50
117
23
59
00:42:16.50
15
7
12
165
551
Team Dad & The Two Es
Team Dad & The Two Es #551
Mixed Mixed Team
02:37:53.00
02:37:53.00
30
(49)
Mixed Team
30
Mixed
49
Brenton M Rose
Ella Marriott
Brenton M Rose
Ella Marriott
Euan Marriott
5:43 min/km
00:19:17.40
37
5
10
00:19:03.20
272
56
91
00:49:16.50
225
47
68
00:15:24.80
177
40
66
00:54:51.90
203
54
67
127
308
Kim TYLER
Kim TYLER #308
Female Vintage (50+)
02:34:24.00
02:34:24.00
2
(12)
Vintage (50+)
2
Female
12
Kim Tyler
Kim Tyler
Kim Tyler
Kim Tyler
Kim Tyler
5:35 min/km
00:19:36.30
44
1
10
00:17:54.90
192
2
29
00:47:10.70
173
2
17
00:15:17.90
166
2
29
00:54:24.80
195
2
22
112
593
Team Ocean Forest Lutheran College Phys Eders
Team Ocean Forest Lutheran College .. #593
Male Male Team
02:32:07.00
02:32:07.00
20
(71)
Male Team
20
Male
71
Jayden Horne
Rodney Witmitz
Barry Lequatiermaine
Rodney Witmitz
Benjamin Prebble
5:30 min/km
00:18:24.60
17
5
10
00:14:28.80
17
4
5
00:47:11.60
175
20
105
00:13:02.90
37
9
16
00:58:59.30
305
44
146
248
589
Team Margaret River Rec Centre
Team Margaret River Rec Centre #589
Female Female Team
02:46:57.00
02:46:57.00
11
(36)
Female Team
11
Female
36
Sarah Goodwin
Megan Grant
Claire Schiller
Megan Grant
Tracey Charles
6:02 min/km
00:19:38.20
46
4
11
00:16:34.00
106
6
8
00:48:32.20
207
8
26
00:14:21.70
92
5
8
01:07:51.10
441
44
115
332
425
Team WAR HOLS
Team WAR HOLS #425
Mixed U18 Team
02:57:01.00
02:57:01.00
17
(104)
U18 Team
17
Mixed
104
Solomon McDonald
Lewis Minns
Harry Boss
Lewis Minns
Oscar Minns
6:24 min/km
00:19:30.40
42
3
11
00:18:04.40
202
13
73
01:03:35.70
462
20
127
00:17:07.90
305
16
93
00:58:43.10
293
15
98
3
66
Dan CLAUSEN
Dan CLAUSEN #66
Male Prime (18-39 years)
02:05:28.00
02:05:28.00
2
(3)
Prime (18-39 years)
2
Male
3
Dan Clausen
Dan Clausen
Dan Clausen
Dan Clausen
Dan Clausen
4:32 min/km
00:18:37.20
22
5
11
00:16:56.00
125
17
62
00:34:43.70
2
2
2
00:15:23.10
174
21
79
00:39:48.00
4
1
2
9
97
Jesse LAWTON
Jesse LAWTON #97
Male Prime (18-39 years)
02:08:53.00
02:08:53.00
6
(9)
Prime (18-39 years)
6
Male
9
Jesse Lawton
Jesse Lawton
Jesse Lawton
Jesse Lawton
Jesse Lawton
4:40 min/km
00:18:42.40
23
6
12
00:15:50.10
58
5
25
00:33:08.30
1
1
1
00:12:13.00
13
2
8
00:48:59.70
96
14
59
142
401
Paris Chisholm
Paris Chisholm #401
Mixed U18 Team
02:35:59.00
02:35:59.00
12
(43)
U18 Team
12
Mixed
43
Paris Chisholm
Paris Chisholm
5:39 min/km
00:19:39.40
47
4
12
00:18:08.40
208
14
74
00:53:13.76
308
14
84
00:17:18.14
313
18
97
00:47:40.00
71
2
21
140
587
Team Fun & Fabulous Adventurous Women
Team Fun & Fabulous Adventurous Wom.. #587
Female Female Team
02:35:25.00
02:35:25.00
4
(14)
Female Team
4
Female
14
Lynda Hogan
Sharon Chetwynd
Sheree J Millen
Sharon Chetwynd
Leonie Milentis
5:37 min/km
00:19:43.80
50
5
12
00:19:26.60
299
27
59
00:42:53.50
87
1
3
00:17:30.20
328
31
70
00:55:51.40
230
10
33
260
346
Kimberley HINCE
Kimberley HINCE #346
Female Junior Under 18
02:48:51.00
02:48:51.00
3
(39)
Junior Under 18
3
Female
39
Kimberley Hince
Kimberley Hince
Kimberley Hince
Kimberley Hince
Kimberley Hince
6:07 min/km
00:19:45.30
51
3
13
00:18:28.40
226
2
39
00:58:36.70
408
4
101
00:14:30.80
108
2
12
00:57:30.50
264
3
48
6
458
Team The Groomers
Team The Groomers #458
Male Male Team
02:07:43.00
02:07:43.00
3
(6)
Male Team
3
Male
6
James
Mathew Groom
David Groom
Mathew Groom
Andrew Johnson
4:37 min/km
00:18:48.30
24
6
13
00:12:30.70
1
1
1
00:43:26.80
98
13
65
00:10:46.00
2
2
2
00:42:11.70
14
6
11
319
547
Corinne VAN VELDHUISEN
Corinne VAN VELDHUISEN #547
Mixed Mixed Team
02:55:46.00
02:55:46.00
72
(100)
Mixed Team
72
Mixed
100
Corinne Van Veldhuisen
Annika Negus
Femke Negus
Annika Negus
Ed Negus
6:22 min/km
00:19:42.40
49
6
13
00:20:53.50
382
82
118
01:03:07.10
456
88
125
00:18:32.20
386
78
115
00:53:30.90
172
47
59
16
479
Team Oh, What a Lovey Day!
Team Oh, What a Lovey Day! #479
Mixed Mixed Team
02:14:48.00
02:14:48.00
2
(2)
Mixed Team
2
Mixed
2
Andrew Bremner
Jacqui Hickey
Jacqui Hickey
Jacqui Hickey
Andrew Bremner
4:53 min/km
00:20:03.20
62
7
14
00:14:31.30
19
5
12
00:39:57.90
34
6
10
00:14:11.70
84
18
35
00:46:04.20
48
9
10
230
27
Jasmin LUTTRELL
Jasmin LUTTRELL #27
Female Prime (18-39 years)
02:45:35.00
02:45:35.00
9
(28)
Prime (18-39 years)
9
Female
28
Jasmin Luttrell
Jasmin Luttrell
Jasmin Luttrell
Jasmin Luttrell
Jasmin Luttrell
5:59 min/km
00:19:45.80
52
3
14
00:16:40.20
108
1
9
00:48:56.10
218
9
29
00:14:35.80
115
2
15
01:05:37.90
406
30
98
27
117
Joel QUARTERMAINE
Joel QUARTERMAINE #117
Male Prime (18-39 years)
02:19:03.00
02:19:03.00
12
(21)
Prime (18-39 years)
12
Male
21
Joel Quartermaine
Joel Quartermaine
Joel Quartermaine
Joel Quartermaine
Joel Quartermaine
5:02 min/km
00:18:50.70
25
7
14
00:16:22.40
95
12
48
00:40:44.20
44
14
32
00:15:55.80
213
28
102
00:47:10.40
61
11
44
8
107
Brad MCFARLAND
Brad MCFARLAND #107
Male Prime (18-39 years)
02:08:47.00
02:08:47.00
5
(8)
Prime (18-39 years)
5
Male
8
Brad Mcfarland
Brad Mcfarland
Brad Mcfarland
Brad Mcfarland
Brad Mcfarland
4:39 min/km
00:18:51.70
27
8
15
00:15:01.70
34
2
12
00:36:34.40
4
3
3
00:12:31.20
22
4
11
00:45:48.20
44
9
35
92
344
Ceridwen ELLIS
Ceridwen ELLIS #344
Female Junior Under 18
02:29:56.00
02:29:56.00
1
(7)
Junior Under 18
1
Female
7
Ceridwen Ellis
Ceridwen Ellis
Ceridwen Ellis
Ceridwen Ellis
Ceridwen Ellis
5:25 min/km
00:19:48.50
53
4
15
00:16:47.80
115
1
11
00:44:24.80
118
1
6
00:13:23.70
53
1
3
00:55:31.60
220
2
29
38
412
Team Dynamo Dockers
Team Dynamo Dockers #412
Mixed U15 Team
02:22:05.00
02:22:05.00
3
(8)
U15 Team
3
Mixed
8
Yanni Fradelos
Luen Colton
Riley Westra
Luen Colton
Mitchell Jarman
5:08 min/km
00:20:03.90
63
4
15
00:15:52.90
61
8
31
00:36:59.70
6
1
3
00:12:29.40
20
1
11
00:56:40.00
248
8
79
132
424
Team Fair Kids
Team Fair Kids #424
Mixed U18 Team
02:34:41.00
02:34:41.00
10
(39)
U18 Team
10
Mixed
39
Abbi Roth
Chloe Fairhead
Daniel Fairhead
Chloe Fairhead
Tom Heenan
5:36 min/km
00:20:04.40
64
5
16
00:19:03.10
270
16
90
00:46:02.00
153
8
46
00:11:49.90
5
1
2
00:57:41.90
270
11
83
83
564
Trent CARROLL
Trent CARROLL #564
Male Male Team
02:28:49.00
02:28:49.00
18
(57)
Male Team
18
Male
57
Nathan Mansfield
Trent Carroll
5:23 min/km
00:18:51.80
28
7
16
00:15:07.30
37
11
14
00:42:26.50
81
10
54
00:15:54.20
211
35
100
00:56:29.30
243
40
126
79
573
Team Seemed Like a Good Idea 1
Team Seemed Like a Good Idea 1 #573
Female Female Team
02:28:29.00
02:28:29.00
2
(4)
Female Team
2
Female
4
Belinda Croome
Sharon Baird
Rebecca Puzulis
Sharon Baird
Joanne Barram
5:22 min/km
00:20:01.30
58
6
16
00:14:15.20
13
1
1
00:54:22.70
334
26
72
00:12:38.90
25
1
1
00:47:11.00
63
2
3
169
391
Team Team Nicholas & Caitlin
Team Team Nicholas & Caitlin #391
Mixed U15 Team
02:38:01.00
02:38:01.00
8
(51)
U15 Team
8
Mixed
51
Caitlin Stanley
Caitlin Stanley
Nicholas Ringrose
Caitlin Stanley
Nicholas Ringrose
5:43 min/km
00:20:05.30
66
5
17
00:17:29.00
159
17
60
00:55:08.80
350
13
92
00:14:37.60
118
13
43
00:50:40.30
118
3
35
325
427
Team Adventure Athletes
Team Adventure Athletes #427
Female Female Team
02:56:12.00
02:56:12.00
24
(64)
Female Team
24
Female
64
Angie Finch
Bernadette Bennett
Bernadette Bennett
Bernadette Bennett
Angie Finch
6:23 min/km
00:20:02.60
59
7
17
00:18:48.30
250
23
46
00:59:31.70
421
34
106
00:19:43.20
426
41
105
00:58:06.30
279
17
52
[1]
2
3
4
5
6
7
...
10
11
12
13
Page 1 of 13 (643 items)