Alcoa Mandurah Island Challenge
4 Oct 2015
Results
Details
 
Contact
4km Run
6km Run
12km Run
21km Run
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
[1]
2
Page 1 of 2 (89 items)
Pos
Race No
Share
Name
Name
Time
Time
(Net Time)
Cat Pos
(Gen Pos)
Net Time
Category
Cat Pos
Gender
Gen Pos
Team
Pace
28
25
Emma CAMPBELL
Emma CAMPBELL #25
Female 13+
00:27:48.51
00:27:48.51
(Finished)
6
(8)
Finished
13+
6
Female
8
6:57 min/km
59
26
Rachel CAMPBELL
Rachel CAMPBELL #26
Female 13+
00:37:03.75
00:37:03.75
(Finished)
30
(36)
Finished
13+
30
Female
36
9:15 min/km
42
31
Caroline SMITH
Caroline SMITH #31
Female 13+
00:30:15.77
00:30:15.77
(Finished)
17
(20)
Finished
13+
17
Female
20
7:33 min/km
74
37
Helen WHEELER
Helen WHEELER #37
Female 13+
00:41:49.52
00:41:49.52
(Finished)
37
(44)
Finished
13+
37
Female
44
The Athletes Foot
10:27 min/km
53
41
Georgia CONLAN
Georgia CONLAN #41
Female Under 13
00:34:11.87
00:34:11.87
(Finished)
5
(30)
Finished
Under 13
5
Female
30
8:32 min/km
69
42
Patrick CONLAN
Patrick CONLAN #42
Male 13+
00:40:41.33
00:40:41.33
(Finished)
19
(28)
Finished
13+
19
Male
28
10:10 min/km
46
43
Teri WILSON
Teri WILSON #43
Female 13+
00:32:46.45
00:32:46.45
(Finished)
21
(24)
Finished
13+
21
Female
24
8:11 min/km
85
70
Jodi STURCKE
Jodi STURCKE #70
Female 13+
00:51:10.52
00:51:10.52
(Finished)
41
(50)
Finished
13+
41
Female
50
12:47 min/km
3
72
Wian KRUGER
Wian KRUGER #72
Male Under 13
00:17:40.55
00:17:40.55
(Finished)
2
(3)
Finished
Under 13
2
Male
3
Falcon Primary School
4:25 min/km
2
73
Waldo KRUGER
Waldo KRUGER #73
Male Under 13
00:17:38.50
00:17:38.50
(Finished)
1
(2)
Finished
Under 13
1
Male
2
Falcon Primary School
4:24 min/km
63
89
Thierry WILLIAMS
Thierry WILLIAMS #89
Male Under 13
00:37:59.75
00:37:59.75
(Finished)
9
(25)
Finished
Under 13
9
Male
25
9:29 min/km
61
90
Zavier WILLIAMS
Zavier WILLIAMS #90
Male Under 13
00:37:59.52
00:37:59.52
(Finished)
8
(24)
Finished
Under 13
8
Male
24
9:29 min/km
62
91
Tammy WILLIAMS
Tammy WILLIAMS #91
Female 13+
00:37:59.74
00:37:59.74
(Finished)
32
(38)
Finished
13+
32
Female
38
9:29 min/km
84
108
Lucinda VANDERSNOEK
Lucinda VANDERSNOEK #108
Female 13+
00:45:10.31
00:45:10.31
(Finished)
40
(49)
Finished
13+
40
Female
49
Mandurah Bootcamp
11:17 min/km
88
109
Mikayla VANDERSNOEK
Mikayla VANDERSNOEK #109
Female Under 13
01:02:30.67
01:02:30.67
(Finished)
10
(52)
Finished
Under 13
10
Female
52
Mandurah Bootcamp
15:37 min/km
83
110
Indya VANDERSNOEK
Indya VANDERSNOEK #110
Female Under 13
00:45:09.52
00:45:09.52
(Finished)
9
(48)
Finished
Under 13
9
Female
48
Mandurah Bootcamp
11:17 min/km
39
125
Chloe BLOOR
Chloe BLOOR #125
Female 13+
00:29:55.26
00:29:55.26
(Finished)
15
(17)
Finished
13+
15
Female
17
7:28 min/km
38
126
Josh HALLIDAY
Josh HALLIDAY #126
Male 13+
00:29:55.25
00:29:55.25
(Finished)
15
(22)
Finished
13+
15
Male
22
7:28 min/km
25
144
Hayley TEASDALE
Hayley TEASDALE #144
Female 13+
00:27:33.15
00:27:33.15
(Finished)
3
(5)
Finished
13+
3
Female
5
6:53 min/km
70
155
Zindell TUTOLO
Zindell TUTOLO #155
Male Under 13
00:41:06.74
00:41:06.74
(Finished)
10
(29)
Finished
Under 13
10
Male
29
10:16 min/km
57
156
Sarah TUTOLO
Sarah TUTOLO #156
Female 13+
00:36:05.56
00:36:05.56
(Finished)
28
(34)
Finished
13+
28
Female
34
9:01 min/km
157
Santino TUTOLO
Santino TUTOLO #157
Male Under 13
Query
Query
(Query)
Query
Under 13
Male
min/km
45
159
Kelly MORRISON
Kelly MORRISON #159
Female 13+
00:32:42.52
00:32:42.52
(Finished)
20
(23)
Finished
13+
20
Female
23
Mandurah Bootcamp
8:10 min/km
58
183
Roberta TAYLOR
Roberta TAYLOR #183
Female 13+
00:36:32.70
00:36:32.70
(Finished)
29
(35)
Finished
13+
29
Female
35
9:08 min/km
35
185
Courtney BECKMAN
Courtney BECKMAN #185
Female 13+
00:28:51.77
00:28:51.77
(Finished)
12
(14)
Finished
13+
12
Female
14
7:12 min/km
5
186
Ashton LEESTEERE
Ashton LEESTEERE #186
Male Under 13
00:17:55.21
00:17:55.21
(Finished)
3
(4)
Finished
Under 13
3
Male
4
Falcon Fury
4:28 min/km
10
187
Greg LEESTEERE
Greg LEESTEERE #187
Male 13+
00:19:04.45
00:19:04.45
(Finished)
4
(8)
Finished
13+
4
Male
8
Falcon Fury
4:46 min/km
31
188
Chrstine LEESTEERE
Chrstine LEESTEERE #188
Female 13+
00:28:20.37
00:28:20.37
(Finished)
9
(11)
Finished
13+
9
Female
11
Falcon Fury
7:05 min/km
11
189
Declan LEESTEERE
Declan LEESTEERE #189
Male Under 13
00:19:08.76
00:19:08.76
(Finished)
5
(9)
Finished
Under 13
5
Male
9
Falcon Fury
4:47 min/km
26
190
Anna IVSJO
Anna IVSJO #190
Female 13+
00:27:38.81
00:27:38.81
(Finished)
4
(6)
Finished
13+
4
Female
6
6:54 min/km
24
191
Tivoli LARSEN
Tivoli LARSEN #191
Female Under 13
00:27:28.89
00:27:28.89
(Finished)
2
(4)
Finished
Under 13
2
Female
4
6:52 min/km
79
194
Jemma FREEGARD
Jemma FREEGARD #194
Female 13+
00:43:23.77
00:43:23.77
(Finished)
39
(47)
Finished
13+
39
Female
47
Bennett Babes
10:50 min/km
78
197
Eulalie BRENNAN
Eulalie BRENNAN #197
Female 13+
00:43:23.36
00:43:23.36
(Finished)
38
(46)
Finished
13+
38
Female
46
Bennett Babes
10:50 min/km
40
198
Armani TURNER
Armani TURNER #198
Female Under 13
00:30:01.31
00:30:01.31
(Finished)
3
(18)
Finished
Under 13
3
Female
18
Falcon Fury
7:30 min/km
19
199
Cruz TURNER
Cruz TURNER #199
Male Under 13
00:22:15.76
00:22:15.76
(Finished)
7
(17)
Finished
Under 13
7
Male
17
Falcon Fury
5:33 min/km
41
200
Kirsten ROBERTSON
Kirsten ROBERTSON #200
Female 13+
00:30:08.17
00:30:08.17
(Finished)
16
(19)
Finished
13+
16
Female
19
Falcon Fury
7:32 min/km
21
201
Ben TURNER
Ben TURNER #201
Male 13+
00:22:16.75
00:22:16.75
(Finished)
12
(19)
Finished
13+
12
Male
19
Falcon Fury
5:34 min/km
36
206
Kristin FAIRBAIRN
Kristin FAIRBAIRN #206
Female 13+
00:28:51.87
00:28:51.87
(Finished)
13
(15)
Finished
13+
13
Female
15
Lady Goats
7:12 min/km
76
207
Viv SMITH
Viv SMITH #207
Male 13+
00:42:39.42
00:42:39.42
(Finished)
22
(32)
Finished
13+
22
Male
32
Lady Goats
10:39 min/km
77
208
Tanika SWADLING
Tanika SWADLING #208
Female Under 13
00:42:43.81
00:42:43.81
(Finished)
8
(45)
Finished
Under 13
8
Female
45
10:40 min/km
4
213
Poppie HOOKS
Poppie HOOKS #213
Female Under 13
00:17:52.17
00:17:52.17
(Finished)
1
(1)
Finished
Under 13
1
Female
1
4:28 min/km
20
214
Deane MCCORD
Deane MCCORD #214
Male 13+
00:22:16.56
00:22:16.56
(Finished)
11
(18)
Finished
13+
11
Male
18
5:34 min/km
54
220
Shyla FORREST
Shyla FORREST #220
Female Under 13
00:34:55.10
00:34:55.10
(Finished)
6
(31)
Finished
Under 13
6
Female
31
8:43 min/km
49
221
Eden SHAKED
Eden SHAKED #221
Female Under 13
00:33:25.71
00:33:25.71
(Finished)
4
(26)
Finished
Under 13
4
Female
26
8:21 min/km
50
222
Lisa SHAKED
Lisa SHAKED #222
Female 13+
00:33:29.10
00:33:29.10
(Finished)
23
(27)
Finished
13+
23
Female
27
8:22 min/km
30
242
Julianne GANNAWAY
Julianne GANNAWAY #242
Female 13+
00:28:03.45
00:28:03.45
(Finished)
8
(10)
Finished
13+
8
Female
10
Mandurah Bootcamp
7:00 min/km
71
243
Kalahni BROWN
Kalahni BROWN #243
Female Under 13
00:41:13.06
00:41:13.06
(Finished)
7
(42)
Finished
Under 13
7
Female
42
10:18 min/km
82
244
Jai BROWN
Jai BROWN #244
Male Under 13
00:43:45.93
00:43:45.93
(Finished)
11
(35)
Finished
Under 13
11
Male
35
10:56 min/km
67
245
Jarrod FLEMING
Jarrod FLEMING #245
Male 13+
00:39:50.88
00:39:50.88
(Finished)
18
(27)
Finished
13+
18
Male
27
9:57 min/km
66
246
Krisie BROWN
Krisie BROWN #246
Female 13+
00:39:22.92
00:39:22.92
(Finished)
34
(40)
Finished
13+
34
Female
40
9:50 min/km
[1]
2
Page 1 of 2 (89 items)