Champs of the Bay
23 Feb 2020
Results
Details
Links
Race Series
 
Contact
600m Olympic
450m Classic
300m Dash
150m Splash
Advanced
Advanced
Page 1 of 1 (12 items)
Pos
Race No
Name
Name
Time
Time
Cat Pos
(Gen Pos)
Category
Cat Pos
Time Behind Cat
Gender
Gen Pos
Team
Pos In Team
Pace
4
87
Luis NAYLOR ZAMBRANO
Luis NAYLOR ZAMBRANO #87
Male Under 10
00:03:33
00:03:33
1
(3)
Under 10
1
Male
3
23:40 min/km
Add To Favourites
   
Detailed Results
Email
Share on Twitter
Share on Facebook
6
3
Hamish BRIDGE
Hamish BRIDGE #3
Male Under 10
00:03:52
00:03:52
2
(5)
Under 10
2
00:00:19
Male
5
Madeley Primary
1
25:46 min/km
Add To Favourites
   
Detailed Results
Email
Share on Twitter
Share on Facebook
8
4
Noah BRIDGES
Noah BRIDGES #4
Male Under 10
00:03:55
00:03:55
3
(6)
Under 10
3
00:00:22
Male
6
Applecross Primary
1
26:06 min/km
Add To Favourites
   
Detailed Results
Email
Share on Twitter
Share on Facebook
11
2
Jace BETTESWORTH
Jace BETTESWORTH #2
Male Under 10
00:04:01
00:04:01
4
(8)
Under 10
4
00:00:28
Male
8
Singelton
1
26:46 min/km
Add To Favourites
   
Detailed Results
Email
Share on Twitter
Share on Facebook
12
25
Kaiarahi MORRISON
Kaiarahi MORRISON #25
Male Under 10
00:04:03
00:04:03
5
(9)
Under 10
5
00:00:30
Male
9
North Beach Primary School
1
27:00 min/km
Add To Favourites
   
Detailed Results
Email
Share on Twitter
Share on Facebook
16
90
Sam O'BEIRNE
Sam O'BEIRNE #90
Male Under 10
00:04:17
00:04:17
6
(10)
Under 10
6
00:00:44
Male
10
28:33 min/km
Add To Favourites
   
Detailed Results
Email
Share on Twitter
Share on Facebook
19
10
Nicholas COOPER
Nicholas COOPER #10
Male Under 10
00:04:26
00:04:26
7
(12)
Under 10
7
00:00:53
Male
12
Cottesloe Primary School
1
29:33 min/km
Add To Favourites
   
Detailed Results
Email
Share on Twitter
Share on Facebook
21
8
Rhys CAWLEY
Rhys CAWLEY #8
Male Under 10
00:04:33
00:04:33
8
(14)
Under 10
8
00:01:00
Male
14
30:20 min/km
Add To Favourites
   
Detailed Results
Email
Share on Twitter
Share on Facebook
26
12
Fergus DEVLIN
Fergus DEVLIN #12
Male Under 10
00:04:46
00:04:46
9
(16)
Under 10
9
00:01:13
Male
16
York District High School
1
31:46 min/km
Add To Favourites
   
Detailed Results
Email
Share on Twitter
Share on Facebook
31
94
Jack BROWN
Jack BROWN #94
Male Under 10
00:05:08
00:05:08
10
(18)
Under 10
10
00:01:35
Male
18
34:13 min/km
Add To Favourites
   
Detailed Results
Email
Share on Twitter
Share on Facebook
35
59
Julian MARTINEZ-PFAAR
Julian MARTINEZ-PFAAR #59
Male Under 10
00:05:31
00:05:31
11
(20)
Under 10
11
00:01:58
Male
20
Peter Carnley Anglican Community School
1
36:46 min/km
Add To Favourites
   
Detailed Results
Email
Share on Twitter
Share on Facebook
17
Jack GAHAN
Jack GAHAN #17
Male Under 10
DNS
DNS
Under 10
Male
Sutherland Dianella Primary School
Add To Favourites
   
Detailed Results
Email
Share on Twitter
Share on Facebook
Page 1 of 1 (12 items)