Bibra Lake Fun Run
15 Sep 2019
Results
Details
 
Contact
Advanced
Advanced
1
[2]
3
4
5
6
7
...
10
11
12
13
Page 2 of 13 (616 items)
Fav
Pos
Net Pos
Race No
Share
Name
Name
Time
Time
(Net Time)
Cat Pos
(Gen Pos)
Net Time
Category
Cat Pos
Net Cat Pos
Time Behind Cat
Gender
Gen Pos
Net Gender Pos
Team
Pos In Team
Pace
365
362
299
Ruby MAZZONE
Ruby MAZZONE #299
Female 12 & Under
00:59:50.49
00:59:50.49
(00:59:12.04)
51
(190)
00:59:12.04
12 & Under
51
51
00:59:50.49
Female
190
189
9:58 min/km
366
363
492
Mikayla GUIDA
Mikayla GUIDA #492
Female 12 & Under
00:59:51.70
00:59:51.70
(00:59:13.27)
52
(191)
00:59:13.27
12 & Under
52
52
00:59:51.70
Female
191
190
9:58 min/km
377
378
550
Capri TERBLANCHE
Capri TERBLANCHE #550
Female 12 & Under
01:03:32.57
01:03:32.57
(01:03:32.57)
53
(198)
01:03:32.57
12 & Under
53
53
01:03:32.57
Female
198
198
EMBC
4
10:35 min/km
383
387
98
Jana EDMONDSON
Jana EDMONDSON #98
Female 12 & Under
01:04:36.71
01:04:36.71
(01:04:36.71)
54
(200)
01:04:36.71
12 & Under
54
56
01:04:36.71
Female
200
203
Coogee Primary School
71
10:46 min/km
384
382
78
Matilda CRIBB
Matilda CRIBB #78
Female 12 & Under
01:04:37.69
01:04:37.69
(01:04:07.47)
55
(201)
01:04:07.47
12 & Under
55
54
01:04:37.69
Female
201
199
Coogee Primary School
72
10:46 min/km
385
383
114
Monique STALLEY
Monique STALLEY #114
Female 12 & Under
01:04:38.46
01:04:38.46
(01:04:09.47)
56
(202)
01:04:09.47
12 & Under
56
55
01:04:38.46
Female
202
200
Coogee Primary School
73
10:46 min/km
396
392
670
Mela WELLS
Mela WELLS #670
Female 12 & Under
01:05:46.68
01:05:46.68
(01:05:04.55)
57
(210)
01:05:04.55
12 & Under
57
57
01:05:46.68
Female
210
207
10:57 min/km
402
403
252
Ruoyi ZHAO
Ruoyi ZHAO #252
Female 12 & Under
01:09:43.84
01:09:43.84
(01:09:26.12)
58
(212)
01:09:26.12
12 & Under
58
58
01:09:43.84
Female
212
213
11:37 min/km
419
426
449
Aleyshia BELTON
Aleyshia BELTON #449
Female 12 & Under
01:14:43.97
01:14:43.97
(01:14:40.53)
59
(219)
01:14:40.53
12 & Under
59
59
01:14:43.97
Female
219
222
Coogee Primary School
82
12:27 min/km
259
Susan HAWKINS
Susan HAWKINS #259
Female 12 & Under
Not started
Not started
(Not started)
Not started
12 & Under
Female
Y Striders
313
Charlotte BAILEY
Charlotte BAILEY #313
Female 12 & Under
Not started
Not started
(Not started)
Not started
12 & Under
Female
All Saints' College
318
Jessica SMITH
Jessica SMITH #318
Female 12 & Under
Not started
Not started
(Not started)
Not started
12 & Under
Female
322
Georgie MORAN
Georgie MORAN #322
Female 12 & Under
Not started
Not started
(Not started)
Not started
12 & Under
Female
Perth Licensed Surveys
424
Narin SEO
Narin SEO #424
Female 12 & Under
Not started
Not started
(Not started)
Not started
12 & Under
Female
200
Grace KIRIKA
Grace KIRIKA #200
Female 12 & Under
Not started
Not started
(Not started)
Not started
12 & Under
Female
186
Hillary YANG
Hillary YANG #186
Female 12 & Under
Not started
Not started
(Not started)
Not started
12 & Under
Female
210
Elisa CESPEDES
Elisa CESPEDES #210
Female 12 & Under
Not started
Not started
(Not started)
Not started
12 & Under
Female
222
Hayley MOFFATT
Hayley MOFFATT #222
Female 12 & Under
DNS
DNS
(DNS)
DNS
12 & Under
Female
Coogee Primary School
223
Pippa MOFFATT
Pippa MOFFATT #223
Female 12 & Under
(00:00:00.00)
00:00:00.00
12 & Under
Female
Coogee Primary School
387
Phoebe LINDSAY
Phoebe LINDSAY #387
Female 12 & Under
Not started
Not started
(Not started)
Not started
12 & Under
Female
391
Jorja FERNANDES
Jorja FERNANDES #391
Female 12 & Under
Not started
Not started
(Not started)
Not started
12 & Under
Female
213
Nina BUVET
Nina BUVET #213
Female 12 & Under
Not started
Not started
(Not started)
Not started
12 & Under
Female
Coogee Primary School
119
Lexi CHAMBERS
Lexi CHAMBERS #119
Female 12 & Under
Not started
Not started
(Not started)
Not started
12 & Under
Female
Running Works
43
Holly OWENS
Holly OWENS #43
Female 12 & Under
DNS
DNS
(DNS)
DNS
12 & Under
Female
101
Sharray SEILER
Sharray SEILER #101
Female 12 & Under
Not started
Not started
(Not started)
Not started
12 & Under
Female
103
Madeleine OLDMEADOW
Madeleine OLDMEADOW #103
Female 12 & Under
Not started
Not started
(Not started)
Not started
12 & Under
Female
106
Chloe OLDMEADOW
Chloe OLDMEADOW #106
Female 12 & Under
Not started
Not started
(Not started)
Not started
12 & Under
Female
97
Sharray SEILER
Sharray SEILER #97
Female 12 & Under
Not started
Not started
(Not started)
Not started
12 & Under
Female
370
Annabel SANDERS
Annabel SANDERS #370
Female 12 & Under
Not started
Not started
(Not started)
Not started
12 & Under
Female
Yangebup Primary School
650
Jorjiana MONEY
Jorjiana MONEY #650
Female 12 & Under
Not started
Not started
(Not started)
Not started
12 & Under
Female
30
Lila CARDOSO
Lila CARDOSO #30
Female 12 & Under
Not started
Not started
(Not started)
Not started
12 & Under
Female
542
Nadia EID
Nadia EID #542
Female 12 & Under
Not started
Not started
(Not started)
Not started
12 & Under
Female
Coogee Primary School
543
Alessia EID
Alessia EID #543
Female 12 & Under
Not started
Not started
(Not started)
Not started
12 & Under
Female
Coogee Primary School
544
Amelia EID
Amelia EID #544
Female 12 & Under
Not started
Not started
(Not started)
Not started
12 & Under
Female
Coogee Primary School
353
Julia LIITIAEINEN
Julia LIITIAEINEN #353
Female 12 & Under
Not started
Not started
(Not started)
Not started
12 & Under
Female
Peel Runners Club
337
Ella MATTHEWS
Ella MATTHEWS #337
Female 12 & Under
Not started
Not started
(Not started)
Not started
12 & Under
Female
Cockburn Athletics Club
342
Saige OMACINI
Saige OMACINI #342
Female 12 & Under
Not started
Not started
(Not started)
Not started
12 & Under
Female
19
Rosie WHITE
Rosie WHITE #19
Female 12 & Under
Not started
Not started
(Not started)
Not started
12 & Under
Female
Coogee Primary School
22
23
48
Jordan DALBY
Jordan DALBY #48
Male 12 & Under
00:24:30.66
00:24:30.66
(00:24:27.84)
1
(17)
00:24:27.84
12 & Under
1
1
00:24:30.66
Male
17
18
Coogee Primary School
1
4:05 min/km
29
29
150
Joel VLASIC
Joel VLASIC #150
Male 12 & Under
00:24:59.17
00:24:59.17
(00:24:56.00)
2
(22)
00:24:56.00
12 & Under
2
2
00:24:59.17
Male
22
22
Yangebup Primary School
2
4:09 min/km
37
38
59
Callum MORGAN
Callum MORGAN #59
Male 12 & Under
00:26:12.90
00:26:12.90
(00:26:10.70)
3
(29)
00:26:10.70
12 & Under
3
3
00:26:12.90
Male
29
30
4:22 min/km
38
39
447
Declan BELTON
Declan BELTON #447
Male 12 & Under
00:26:19.38
00:26:19.38
(00:26:16.13)
4
(30)
00:26:16.13
12 & Under
4
4
00:26:19.38
Male
30
31
Coogee Primary School
2
4:23 min/km
44
43
270
Jayden PHILLIPS
Jayden PHILLIPS #270
Male 12 & Under
00:26:50.41
00:26:50.41
(00:26:45.31)
5
(33)
00:26:45.31
12 & Under
5
5
00:26:50.41
Male
33
32
4:28 min/km
46
49
132
Jake POWELL
Jake POWELL #132
Male 12 & Under
00:26:57.72
00:26:57.72
(00:26:56.35)
6
(35)
00:26:56.35
12 & Under
6
6
00:26:57.72
Male
35
37
4:29 min/km
54
54
568
Tomislav CUDINA
Tomislav CUDINA #568
Male 12 & Under
00:27:39.12
00:27:39.12
(00:27:36.28)
7
(40)
00:27:36.28
12 & Under
7
7
00:27:39.12
Male
40
40
4:36 min/km
55
55
442
Guy RIDGE
Guy RIDGE #442
Male 12 & Under
00:27:52.69
00:27:52.69
(00:27:45.75)
8
(41)
00:27:45.75
12 & Under
8
8
00:27:52.69
Male
41
41
4:38 min/km
56
57
129
Mathew BAYLISS
Mathew BAYLISS #129
Male 12 & Under
00:28:22.91
00:28:22.91
(00:28:19.28)
9
(42)
00:28:19.28
12 & Under
9
9
00:28:22.91
Male
42
43
4:43 min/km
59
58
308
Leith GOODWIN
Leith GOODWIN #308
Male 12 & Under
00:28:30.40
00:28:30.40
(00:28:22.18)
10
(45)
00:28:22.18
12 & Under
10
10
00:28:30.40
Male
45
44
Yangebup Primary School
5
4:45 min/km
60
60
328
Jarrah BENSON
Jarrah BENSON #328
Male 12 & Under
00:28:42.78
00:28:42.78
(00:28:41.82)
11
(46)
00:28:41.82
12 & Under
11
11
00:28:42.78
Male
46
46
4:47 min/km
66
66
399
Jezz CELENZA
Jezz CELENZA #399
Male 12 & Under
00:29:18.28
00:29:18.28
(00:29:10.74)
12
(50)
00:29:10.74
12 & Under
12
12
00:29:18.28
Male
50
50
4:53 min/km
1
[2]
3
4
5
6
7
...
10
11
12
13
Page 2 of 13 (616 items)