City Beach Primary Schools Cross Country
26 Jun 2019
Results
Details
 
Contact
Year 3
Year 4
Year 5
Year 6
Advanced
Advanced
[1]
2
3
4
Page 1 of 4 (178 items)
Fav
Pos
Race No
Share
Name
Name
Time
Time
Cat Pos
(Gen Pos)
Category
Cat Pos
Time Behind Cat
Gender
Gen Pos
Team
Pos In Team
Points
Dist
Pace
1km
Pace
O/Pos
C/Pos
2km
Pace
O/Pos
C/Pos
2
756
Nathan HART
Nathan HART #756
Male Y06
00:07:56.51
00:07:56.51
1
(1)
Y06
1
Male
1
Woodlands
1
20
2
3:58 min/km
00:03:37.20
3:37 min/km
5
4
00:04:19.31
4:19 min/km
2
1
5
761
Tyler WILSON
Tyler WILSON #761
Male Y06
00:08:09.51
00:08:09.51
4
(4)
Y06
4
00:00:13.00
Male
4
Woodlands
2
8
2
4:04 min/km
00:03:43.10
3:43 min/km
11
10
00:04:26.41
4:26 min/km
4
3
30
750
Gabrielle MAXTON
Gabrielle MAXTON #750
Female Y06
00:08:55.52
00:08:55.52
4
(4)
Y06
4
00:01:21.66
Female
4
Woodlands
3
8
2
4:27 min/km
00:03:55.05
3:55 min/km
25
4
00:05:00.47
5:00 min/km
38
5
13
754
Max BARNETT
Max BARNETT #754
Male Y06
00:08:27.22
00:08:27.22
12
(12)
Y06
12
00:00:30.70
Male
12
Woodlands
4
4
2
4:13 min/km
00:03:47.15
3:47 min/km
17
16
00:04:40.07
4:40 min/km
14
13
16
760
Peter TWOMEY
Peter TWOMEY #760
Male Y06
00:08:33.76
00:08:33.76
15
(15)
Y06
15
00:00:37.25
Male
15
Woodlands
5
4
2
4:16 min/km
00:03:43.70
3:43 min/km
12
11
00:04:50.05
4:50 min/km
22
20
18
755
Jack COUTINHO
Jack COUTINHO #755
Male Y06
00:08:34.73
00:08:34.73
17
(17)
Y06
17
00:00:38.22
Male
17
Woodlands
6
4
2
4:17 min/km
00:03:56.19
3:56 min/km
29
25
00:04:38.54
4:38 min/km
10
9
29
758
Lewis SAWYER
Lewis SAWYER #758
Male Y06
00:08:55.01
00:08:55.01
26
(26)
Y06
26
00:00:58.50
Male
26
Woodlands
7
4
2
4:27 min/km
00:03:55.94
3:55 min/km
28
24
00:04:59.07
4:59 min/km
35
31
51
752
Bethany RIX
Bethany RIX #752
Female Y06
00:09:19.97
00:09:19.97
8
(8)
Y06
8
00:01:46.11
Female
8
Woodlands
8
3
2
4:39 min/km
00:04:16.58
4:16 min/km
69
20
00:05:03.39
5:03 min/km
45
6
55
751
Ffreuer REES
Ffreuer REES #751
Female Y06
00:09:24.86
00:09:24.86
11
(11)
Y06
11
00:01:51.00
Female
11
Woodlands
9
3
2
4:42 min/km
00:04:16.56
4:16 min/km
67
18
00:05:08.29
5:08 min/km
51
8
62
753
Sahir SAMIM
Sahir SAMIM #753
Female Y06
00:09:31.26
00:09:31.26
15
(15)
Y06
15
00:01:57.40
Female
15
Woodlands
10
2
2
4:45 min/km
00:04:16.56
4:16 min/km
68
19
00:05:14.69
5:14 min/km
61
13
67
759
Aaron SPECK
Aaron SPECK #759
Male Y06
00:09:39.07
00:09:39.07
51
(51)
Y06
51
00:01:42.56
Male
51
Woodlands
11
2
2
4:49 min/km
00:04:17.96
4:17 min/km
74
52
00:05:21.11
5:21 min/km
69
51
80
757
Jake MCINNES
Jake MCINNES #757
Male Y06
00:09:49.03
00:09:49.03
57
(57)
Y06
57
00:01:52.52
Male
57
Woodlands
12
2
2
4:54 min/km
00:04:30.80
4:30 min/km
91
59
00:05:18.23
5:18 min/km
64
49
126
748
Jaime BOTFIELD
Jaime BOTFIELD #748
Female Y06
00:10:47.49
00:10:47.49
55
(55)
Y06
55
00:03:13.63
Female
55
Woodlands
13
1
2
5:23 min/km
00:04:55.35
4:55 min/km
135
63
00:05:52.14
5:52 min/km
114
46
134
747
Elena BERTOLDO
Elena BERTOLDO #747
Female Y06
00:11:22.61
00:11:22.61
62
(62)
Y06
62
00:03:48.75
Female
62
Woodlands
14
1
2
5:41 min/km
00:04:58.75
4:58 min/km
138
66
00:06:23.86
6:23 min/km
133
59
141
749
Elouise LORD
Elouise LORD #749
Female Y06
00:11:43.94
00:11:43.94
67
(67)
Y06
67
00:04:10.07
Female
67
Woodlands
15
1
2
5:51 min/km
00:05:01.69
5:01 min/km
139
67
00:06:42.24
6:42 min/km
141
67
658
Jacob CLARK
Jacob CLARK #658
Male Y06
DNS
DNS
Y06
Male
West Leederville
0
2
1
652
Sienna HATHRILL
Sienna HATHRILL #652
Female Y06
00:07:33.86
00:07:33.86
1
(1)
Y06
1
Female
1
West Leederville
1
20
2
3:46 min/km
00:03:17.93
3:17 min/km
1
1
00:04:15.92
4:15 min/km
1
1
6
664
James MCDONNELL
James MCDONNELL #664
Male Y06
00:08:13.41
00:08:13.41
5
(5)
Y06
5
00:00:16.90
Male
5
West Leederville
2
4
2
4:06 min/km
00:03:34.94
3:34 min/km
2
1
00:04:38.47
4:38 min/km
9
8
32
657
Nathan CALLAGHAN
Nathan CALLAGHAN #657
Male Y06
00:08:56.64
00:08:56.64
27
(27)
Y06
27
00:01:00.12
Male
27
West Leederville
3
4
2
4:28 min/km
00:04:15.13
4:15 min/km
61
47
00:04:41.50
4:41 min/km
16
15
34
663
Marley HARKNESS
Marley HARKNESS #663
Male Y06
00:08:57.76
00:08:57.76
29
(29)
Y06
29
00:01:01.25
Male
29
West Leederville
4
4
2
4:28 min/km
00:03:53.44
3:53 min/km
23
20
00:05:04.32
5:04 min/km
49
42
36
659
Oliver CRESP
Oliver CRESP #659
Male Y06
00:08:58.47
00:08:58.47
31
(31)
Y06
31
00:01:01.96
Male
31
West Leederville
5
4
2
4:29 min/km
00:04:06.82
4:06 min/km
43
35
00:04:51.65
4:51 min/km
24
21
68
662
Tyson GILL
Tyson GILL #662
Male Y06
00:09:39.69
00:09:39.69
52
(52)
Y06
52
00:01:43.17
Male
52
West Leederville
6
2
2
4:49 min/km
00:04:26.40
4:26 min/km
84
56
00:05:13.29
5:13 min/km
57
47
73
660
Kealan DHEPNORRARAT
Kealan DHEPNORRARAT #660
Male Y06
00:09:43.75
00:09:43.75
53
(53)
Y06
53
00:01:47.23
Male
53
West Leederville
7
2
2
4:51 min/km
00:04:10.68
4:10 min/km
51
40
00:05:33.06
5:33 min/km
92
63
76
654
Anna LUBICH
Anna LUBICH #654
Female Y06
00:09:46.19
00:09:46.19
22
(22)
Y06
22
00:02:12.33
Female
22
West Leederville
8
2
2
4:53 min/km
00:04:25.44
4:25 min/km
82
27
00:05:20.75
5:20 min/km
67
17
96
661
Benjamin FARAGHER
Benjamin FARAGHER #661
Male Y06
00:10:08.95
00:10:08.95
63
(63)
Y06
63
00:02:12.44
Male
63
West Leederville
9
1
2
5:04 min/km
00:04:36.66
4:36 min/km
105
63
00:05:32.29
5:32 min/km
91
62
98
650
Audrey BROWN
Audrey BROWN #650
Female Y06
00:10:09.56
00:10:09.56
35
(35)
Y06
35
00:02:35.70
Female
35
West Leederville
10
1
2
5:04 min/km
00:04:37.47
4:37 min/km
107
43
00:05:32.09
5:32 min/km
90
29
100
653
Catherine IMISON
Catherine IMISON #653
Female Y06
00:10:13.23
00:10:13.23
37
(37)
Y06
37
00:02:39.37
Female
37
West Leederville
11
1
2
5:06 min/km
00:04:37.94
4:37 min/km
108
44
00:05:35.29
5:35 min/km
95
31
123
655
Matlida WILLIAMS
Matlida WILLIAMS #655
Female Y06
00:10:44.00
00:10:44.00
52
(52)
Y06
52
00:03:10.14
Female
52
West Leederville
12
1
2
5:22 min/km
00:04:50.73
4:50 min/km
129
60
00:05:53.26
5:53 min/km
119
50
124
656
Bronte WOOLF
Bronte WOOLF #656
Female Y06
00:10:44.87
00:10:44.87
53
(53)
Y06
53
00:03:11.00
Female
53
West Leederville
13
1
2
5:22 min/km
00:04:56.12
4:56 min/km
136
64
00:05:48.74
5:48 min/km
111
43
128
649
Isabella BAKER
Isabella BAKER #649
Female Y06
00:10:49.33
00:10:49.33
57
(57)
Y06
57
00:03:15.46
Female
57
West Leederville
14
1
2
5:24 min/km
00:04:56.94
4:56 min/km
137
65
00:05:52.38
5:52 min/km
115
47
129
651
Hannah DADDO
Hannah DADDO #651
Female Y06
00:10:51.76
00:10:51.76
58
(58)
Y06
58
00:03:17.90
Female
58
West Leederville
15
1
2
5:25 min/km
00:04:52.45
4:52 min/km
130
61
00:05:59.31
5:59 min/km
121
52
947
Gianna BULLO
Gianna BULLO #947
Female Y06
DNS
DNS
Y06
Female
West Balcatta
0
2
954
Samantha THRUSH
Samantha THRUSH #954
Female Y06
DNS
DNS
Y06
Female
West Balcatta
0
2
41
956
Andre DIMITRIOU
Andre DIMITRIOU #956
Male Y06
00:09:05.55
00:09:05.55
35
(35)
Y06
35
00:01:09.04
Male
35
West Balcatta
1
3
2
4:32 min/km
00:04:04.41
4:04 min/km
38
30
00:05:01.14
5:01 min/km
41
36
49
960
James MARTINOVICH
James MARTINOVICH #960
Male Y06
00:09:17.95
00:09:17.95
42
(42)
Y06
42
00:01:21.44
Male
42
West Balcatta
2
3
2
4:38 min/km
00:04:14.72
4:14 min/km
60
46
00:05:03.23
5:03 min/km
44
39
50
957
Gus EDMONDSON
Gus EDMONDSON #957
Male Y06
00:09:18.15
00:09:18.15
43
(43)
Y06
43
00:01:21.64
Male
43
West Balcatta
3
3
2
4:39 min/km
00:04:15.44
4:15 min/km
63
48
00:05:02.71
5:02 min/km
42
37
56
961
Josh MURPHY
Josh MURPHY #961
Male Y06
00:09:25.26
00:09:25.26
45
(45)
Y06
45
00:01:28.75
Male
45
West Balcatta
4
3
2
4:42 min/km
00:04:12.49
4:12 min/km
58
44
00:05:12.77
5:12 min/km
56
46
75
955
Will BINNING
Will BINNING #955
Male Y06
00:09:46.18
00:09:46.18
54
(54)
Y06
54
00:01:49.67
Male
54
West Balcatta
5
2
2
4:53 min/km
00:04:19.40
4:19 min/km
75
53
00:05:26.78
5:26 min/km
84
59
78
959
Beaudie LYNDON
Beaudie LYNDON #959
Male Y06
00:09:48.75
00:09:48.75
55
(55)
Y06
55
00:01:52.24
Male
55
West Balcatta
6
2
2
4:54 min/km
00:04:19.90
4:19 min/km
76
54
00:05:28.85
5:28 min/km
88
61
95
958
Marko ERES
Marko ERES #958
Male Y06
00:10:08.13
00:10:08.13
62
(62)
Y06
62
00:02:11.62
Male
62
West Balcatta
7
1
2
5:04 min/km
00:04:33.97
4:33 min/km
101
61
00:05:34.16
5:34 min/km
93
64
97
949
Ella HATZIANASTASIOU
Ella HATZIANASTASIOU #949
Female Y06
00:10:08.96
00:10:08.96
34
(34)
Y06
34
00:02:35.10
Female
34
West Balcatta
8
1
2
5:04 min/km
00:04:21.82
4:21 min/km
78
24
00:05:47.13
5:47 min/km
109
41
109
953
Amelia RAINS
Amelia RAINS #953
Female Y06
00:10:31.02
00:10:31.02
43
(43)
Y06
43
00:02:57.16
Female
43
West Balcatta
9
1
2
5:15 min/km
00:04:39.79
4:39 min/km
114
48
00:05:51.23
5:51 min/km
112
44
110
952
Claudia PEOU
Claudia PEOU #952
Female Y06
00:10:31.70
00:10:31.70
44
(44)
Y06
44
00:02:57.83
Female
44
West Balcatta
10
1
2
5:15 min/km
00:04:39.09
4:39 min/km
110
46
00:05:52.61
5:52 min/km
116
48
115
950
Chloe HOLMAN
Chloe HOLMAN #950
Female Y06
00:10:35.74
00:10:35.74
48
(48)
Y06
48
00:03:01.87
Female
48
West Balcatta
11
1
2
5:17 min/km
00:04:11.49
4:11 min/km
54
12
00:06:24.24
6:24 min/km
134
60
131
962
Kian YOW
Kian YOW #962
Male Y06
00:10:53.60
00:10:53.60
72
(72)
Y06
72
00:02:57.09
Male
72
West Balcatta
12
1
2
5:26 min/km
00:04:37.19
4:37 min/km
106
64
00:06:16.40
6:16 min/km
131
73
136
951
Aimee HOSKING
Aimee HOSKING #951
Female Y06
00:11:30.14
00:11:30.14
64
(64)
Y06
64
00:03:56.27
Female
64
West Balcatta
13
1
2
5:45 min/km
00:04:54.91
4:54 min/km
134
62
00:06:35.22
6:35 min/km
139
65
140
948
Violet DIMITROVSKI
Violet DIMITROVSKI #948
Female Y06
00:11:40.26
00:11:40.26
66
(66)
Y06
66
00:04:06.40
Female
66
West Balcatta
14
1
2
5:50 min/km
00:04:45.95
4:45 min/km
122
54
00:06:54.31
6:54 min/km
146
72
580
Misha VARHOL
Misha VARHOL #580
Male Y06
DNS
DNS
Y06
Male
Wembley Downs
0
2
571
Tamaso BISIN
Tamaso BISIN #571
Male Y06
DNS
DNS
Y06
Male
Wembley Downs
0
2
19
561
Georgia CRABB
Georgia CRABB #561
Female Y06
00:08:34.94
00:08:34.94
2
(2)
Y06
2
00:01:01.08
Female
2
Wembley Downs
1
16
2
4:17 min/km
00:03:49.37
3:49 min/km
19
2
00:04:45.57
4:45 min/km
19
2
[1]
2
3
4
Page 1 of 4 (178 items)