City Beach Primary Schools Cross Country
26 Jun 2019
Results
Details
 
Contact
Year 3
Year 4
Year 5
Year 6
Advanced
Advanced
[1]
2
3
4
Page 1 of 4 (177 items)
Fav
Pos
Race No
Share
Name
Name
Time
Time
Cat Pos
(Gen Pos)
Category
Cat Pos
Time Behind Cat
Gender
Gen Pos
Team
Pos In Team
Points
Dist
Pace
10
716
Tom TWOMEY
Tom TWOMEY #716
Male Y03
00:04:07.99
00:04:07.99
10
(10)
Y03
10
00:00:18.74
Male
10
Woodlands
1
4
1
4:07 min/km
16
712
Duncan ISLES
Duncan ISLES #712
Male Y03
00:04:17.50
00:04:17.50
16
(16)
Y03
16
00:00:28.26
Male
16
Woodlands
2
4
1
4:17 min/km
28
710
Ben DAVEY
Ben DAVEY #710
Male Y03
00:04:25.99
00:04:25.99
26
(26)
Y03
26
00:00:36.75
Male
26
Woodlands
3
4
1
4:25 min/km
34
714
Andreas RUSLY
Andreas RUSLY #714
Male Y03
00:04:28.93
00:04:28.93
30
(30)
Y03
30
00:00:39.68
Male
30
Woodlands
4
4
1
4:28 min/km
35
715
Noah SCHWEIKERT
Noah SCHWEIKERT #715
Male Y03
00:04:29.13
00:04:29.13
31
(31)
Y03
31
00:00:39.89
Male
31
Woodlands
5
4
1
4:29 min/km
36
706
Myra JARVIS
Myra JARVIS #706
Female Y03
00:04:29.24
00:04:29.24
5
(5)
Y03
5
00:00:05.50
Female
5
Woodlands
6
4
1
4:29 min/km
47
704
Jaycee HART
Jaycee HART #704
Female Y03
00:04:34.65
00:04:34.65
9
(9)
Y03
9
00:00:10.90
Female
9
Woodlands
7
3
1
4:34 min/km
59
711
Dane HARRIS
Dane HARRIS #711
Male Y03
00:04:41.58
00:04:41.58
48
(48)
Y03
48
00:00:52.33
Male
48
Woodlands
8
3
1
4:41 min/km
77
713
Max LA FORGIA
Max LA FORGIA #713
Male Y03
00:04:53.60
00:04:53.60
57
(57)
Y03
57
00:01:04.35
Male
57
Woodlands
9
3
1
4:53 min/km
90
701
Sydney ALLAN
Sydney ALLAN #701
Female Y03
00:04:59.99
00:04:59.99
27
(27)
Y03
27
00:00:36.24
Female
27
Woodlands
10
3
1
4:59 min/km
110
708
Imogen SCULLY
Imogen SCULLY #708
Female Y03
00:05:08.99
00:05:08.99
41
(41)
Y03
41
00:00:45.24
Female
41
Woodlands
11
2
1
5:08 min/km
112
707
Yasmine KLOUS
Yasmine KLOUS #707
Female Y03
00:05:10.43
00:05:10.43
43
(43)
Y03
43
00:00:46.68
Female
43
Woodlands
12
2
1
5:10 min/km
123
709
Luke BRADLEY
Luke BRADLEY #709
Male Y03
00:05:14.94
00:05:14.94
71
(71)
Y03
71
00:01:25.69
Male
71
Woodlands
13
2
1
5:14 min/km
125
703
Hayley FORBES
Hayley FORBES #703
Female Y03
00:05:17.16
00:05:17.16
54
(54)
Y03
54
00:00:53.41
Female
54
Woodlands
14
2
1
5:17 min/km
128
702
Olivia BOND
Olivia BOND #702
Female Y03
00:05:18.18
00:05:18.18
57
(57)
Y03
57
00:00:54.43
Female
57
Woodlands
15
2
1
5:18 min/km
132
705
Freya HOLLINGSWORTH
Freya HOLLINGSWORTH #705
Female Y03
00:05:19.82
00:05:19.82
59
(59)
Y03
59
00:00:56.07
Female
59
Woodlands
16
2
1
5:19 min/km
603
Josephine CONSTANTINE
Josephine CONSTANTINE #603
Female Y03
DNS
DNS
Y03
Female
West Leederville
0
1
5
609
Spencer HATHRILL
Spencer HATHRILL #609
Male Y03
00:04:05.14
00:04:05.14
5
(5)
Y03
5
00:00:15.90
Male
5
West Leederville
1
4
1
4:05 min/km
25
612
Remi MERENDA
Remi MERENDA #612
Male Y03
00:04:25.05
00:04:25.05
24
(24)
Y03
24
00:00:35.81
Male
24
West Leederville
2
4
1
4:25 min/km
46
615
James SOMMERFIELD
James SOMMERFIELD #615
Male Y03
00:04:34.04
00:04:34.04
38
(38)
Y03
38
00:00:44.79
Male
38
West Leederville
3
3
1
4:34 min/km
52
616
Oliver TRILLING-KIRKWOOD
Oliver TRILLING-KIRKWOOD #616
Male Y03
00:04:37.50
00:04:37.50
43
(43)
Y03
43
00:00:48.26
Male
43
West Leederville
4
3
1
4:37 min/km
56
610
Einan HEALY
Einan HEALY #610
Male Y03
00:04:39.66
00:04:39.66
46
(46)
Y03
46
00:00:50.42
Male
46
West Leederville
5
3
1
4:39 min/km
73
613
Sam MITCHELL
Sam MITCHELL #613
Male Y03
00:04:49.50
00:04:49.50
55
(55)
Y03
55
00:01:00.26
Male
55
West Leederville
6
3
1
4:49 min/km
84
601
Francesca ANDERSON
Francesca ANDERSON #601
Female Y03
00:04:57.75
00:04:57.75
24
(24)
Y03
24
00:00:34.01
Female
24
West Leederville
7
3
1
4:57 min/km
85
607
Lena PAWLOWITSCH
Lena PAWLOWITSCH #607
Female Y03
00:04:57.75
00:04:57.75
25
(25)
Y03
25
00:00:34.01
Female
25
West Leederville
8
3
1
4:57 min/km
86
614
Harry SMITHERINGALE
Harry SMITHERINGALE #614
Male Y03
00:04:58.24
00:04:58.24
61
(61)
Y03
61
00:01:09.00
Male
61
West Leederville
9
3
1
4:58 min/km
93
611
Oliver KLOBAS
Oliver KLOBAS #611
Male Y03
00:05:02.09
00:05:02.09
64
(64)
Y03
64
00:01:12.85
Male
64
West Leederville
10
2
1
5:02 min/km
102
602
Quinn BANDARAGE
Quinn BANDARAGE #602
Female Y03
00:05:05.50
00:05:05.50
34
(34)
Y03
34
00:00:41.76
Female
34
West Leederville
11
2
1
5:05 min/km
104
604
Eliza DAWSON
Eliza DAWSON #604
Female Y03
00:05:05.74
00:05:05.74
36
(36)
Y03
36
00:00:42.00
Female
36
West Leederville
12
2
1
5:05 min/km
127
608
Aurora PONTRE-GIBSON
Aurora PONTRE-GIBSON #608
Female Y03
00:05:17.75
00:05:17.75
56
(56)
Y03
56
00:00:54.00
Female
56
West Leederville
13
2
1
5:17 min/km
131
606
Eadie MIZEN
Eadie MIZEN #606
Female Y03
00:05:19.74
00:05:19.74
58
(58)
Y03
58
00:00:56.00
Female
58
West Leederville
14
2
1
5:19 min/km
137
605
Sibella KELLY
Sibella KELLY #605
Female Y03
00:05:27.99
00:05:27.99
63
(63)
Y03
63
00:01:04.25
Female
63
West Leederville
15
2
1
5:27 min/km
66
901
Jade BURNETT
Jade BURNETT #901
Female Y03
00:04:47.08
00:04:47.08
14
(14)
Y03
14
00:00:23.34
Female
14
West Balcatta
1
3
1
4:47 min/km
72
908
Kate WARD
Kate WARD #908
Female Y03
00:04:48.90
00:04:48.90
18
(18)
Y03
18
00:00:25.16
Female
18
West Balcatta
2
3
1
4:48 min/km
80
912
Isaac MARTIN
Isaac MARTIN #912
Male Y03
00:04:54.75
00:04:54.75
59
(59)
Y03
59
00:01:05.50
Male
59
West Balcatta
3
3
1
4:54 min/km
87
907
Lucy THOMSON
Lucy THOMSON #907
Female Y03
00:04:58.65
00:04:58.65
26
(26)
Y03
26
00:00:34.90
Female
26
West Balcatta
4
3
1
4:58 min/km
97
911
Lucas GIBSON
Lucas GIBSON #911
Male Y03
00:05:03.75
00:05:03.75
66
(66)
Y03
66
00:01:14.50
Male
66
West Balcatta
5
2
1
5:03 min/km
100
915
Yarden TRIMBOLI
Yarden TRIMBOLI #915
Male Y03
00:05:04.53
00:05:04.53
67
(67)
Y03
67
00:01:15.28
Male
67
West Balcatta
6
2
1
5:04 min/km
105
909
Nathanael D'ALESSANDRO
Nathanael D'ALESSANDRO #909
Male Y03
00:05:06.16
00:05:06.16
69
(69)
Y03
69
00:01:16.91
Male
69
West Balcatta
7
2
1
5:06 min/km
129
914
Griffin REYNOLDS
Griffin REYNOLDS #914
Male Y03
00:05:18.24
00:05:18.24
72
(72)
Y03
72
00:01:29.00
Male
72
West Balcatta
8
2
1
5:18 min/km
134
905
Amara LIONE
Amara LIONE #905
Female Y03
00:05:25.69
00:05:25.69
61
(61)
Y03
61
00:01:01.94
Female
61
West Balcatta
9
2
1
5:25 min/km
142
906
Isla STRONG
Isla STRONG #906
Female Y03
00:05:31.74
00:05:31.74
67
(67)
Y03
67
00:01:08.00
Female
67
West Balcatta
10
1
1
5:31 min/km
143
904
Sophia HATZIANASTASIOU
Sophia HATZIANASTASIOU #904
Female Y03
00:05:32.21
00:05:32.21
68
(68)
Y03
68
00:01:08.46
Female
68
West Balcatta
11
1
1
5:32 min/km
148
913
Dylan PEOU
Dylan PEOU #913
Male Y03
00:05:42.98
00:05:42.98
77
(77)
Y03
77
00:01:53.73
Male
77
West Balcatta
12
1
1
5:42 min/km
151
903
Jaida DRAGICEVIC
Jaida DRAGICEVIC #903
Female Y03
00:05:48.24
00:05:48.24
73
(73)
Y03
73
00:01:24.49
Female
73
West Balcatta
13
1
1
5:48 min/km
157
902
Angelina CAREY
Angelina CAREY #902
Female Y03
00:05:54.14
00:05:54.14
79
(79)
Y03
79
00:01:30.39
Female
79
West Balcatta
14
1
1
5:54 min/km
158
910
Miles DIMITROVSKI
Miles DIMITROVSKI #910
Male Y03
00:05:54.78
00:05:54.78
79
(79)
Y03
79
00:02:05.53
Male
79
West Balcatta
15
1
1
5:54 min/km
515
Will MALCOM
Will MALCOM #515
Male Y03
DNS
DNS
Y03
Male
Wembley Downs
0
1
513
Zac EGGINTON
Zac EGGINTON #513
Male Y03
DNS
DNS
Y03
Male
Wembley Downs
0
1
520
Abraham SHERIFF
Abraham SHERIFF #520
Male Y03
DNS
DNS
Y03
Male
Wembley Downs
0
1
[1]
2
3
4
Page 1 of 4 (177 items)