St James' Anglican School Cross Country
10 May 2019
Results
Details
 
Contact
Year 2
Year 3-4
Year 5-6
Senior
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
Page 1 of 1 (50 items)
Fav
Pos
Race No
Share
Name
Name
Time
Time
Cat Pos
(Gen Pos)
Category
Cat Pos
Time Behind Cat
Gender
Gen Pos
Team
Pos In Team
Points
Pace
22
471
Henry Wilson
Henry Wilson #471
Male Y02
00:05:53.93
00:05:53.93
16
(16)
Y02
16
00:01:30.24
Male
16
EGLI
5
35
5:53 min/km
46
373
Charlotte SUTHERLAND
Charlotte SUTHERLAND #373
Female Y02
00:07:25.22
00:07:25.22
22
(22)
Y02
22
00:02:50.49
Female
22
TWI
3
29
7:25 min/km
8
372
Tristan RADLOFF
Tristan RADLOFF #372
Male Y02
00:04:58.24
00:04:58.24
7
(7)
Y02
7
00:00:34.55
Male
7
TWI
12
44
4:58 min/km
29
371
Caiden PIPER
Caiden PIPER #371
Male Y02
00:06:16.68
00:06:16.68
19
(19)
Y02
19
00:01:52.99
Male
19
TWI
7
32
6:16 min/km
26
370
Ti'aylah MEAD
Ti'aylah MEAD #370
Female Y02
00:06:05.99
00:06:05.99
9
(9)
Y02
9
00:01:31.26
Female
9
TWI
11
42
6:05 min/km
36
369
Chloe MAZORODZE
Chloe MAZORODZE #369
Female Y02
00:06:43.09
00:06:43.09
15
(15)
Y02
15
00:02:08.37
Female
15
TWI
10
36
6:43 min/km
3
368
Heyden MACDONALD
Heyden MACDONALD #368
Female Y02
00:04:34.72
00:04:34.72
1
(1)
Y02
1
Female
1
TWI
13
50
4:34 min/km
32
367
Braxton HIGGINSON
Braxton HIGGINSON #367
Male Y02
00:06:25.49
00:06:25.49
20
(20)
Y02
20
00:02:01.80
Male
20
TWI
6
31
6:25 min/km
18
366
Riley GLASS
Riley GLASS #366
Male Y02
00:05:33.86
00:05:33.86
15
(15)
Y02
15
00:01:10.17
Male
15
TWI
9
36
5:33 min/km
49
365
Indiana FISHER
Indiana FISHER #365
Female Y02
00:10:32.98
00:10:32.98
25
(25)
Y02
25
00:05:58.25
Female
25
TWI
1
26
10:32 min/km
35
364
Koda CONSTANTINE
Koda CONSTANTINE #364
Male Y02
00:06:34.49
00:06:34.49
21
(21)
Y02
21
00:02:10.80
Male
21
TWI
4
30
6:34 min/km
39
363
Leticia BURLAMAQUI
Leticia BURLAMAQUI #363
Female Y02
00:06:51.49
00:06:51.49
17
(17)
Y02
17
00:02:16.76
Female
17
TWI
8
34
6:51 min/km
45
362
Isobelle BRENNAN
Isobelle BRENNAN #362
Female Y02
00:07:22.38
00:07:22.38
21
(21)
Y02
21
00:02:47.65
Female
21
TWI
5
30
7:22 min/km
37
361
Lucas BEWICK-SEDGMAN
Lucas BEWICK-SEDGMAN #361
Male Y02
00:06:48.87
00:06:48.87
22
(22)
Y02
22
00:02:25.18
Male
22
TWI
2
29
6:48 min/km
34
251
Grace WRIGHT
Grace WRIGHT #251
Female Y02
00:06:30.40
00:06:30.40
14
(14)
Y02
14
00:01:55.68
Female
14
SYD
5
37
6:30 min/km
44
250
Jay WOOD
Jay WOOD #250
Male Y02
00:07:21.96
00:07:21.96
24
(24)
Y02
24
00:02:58.27
Male
24
SYD
1
27
7:21 min/km
17
249
Benjamin WATTS
Benjamin WATTS #249
Male Y02
00:05:32.99
00:05:32.99
14
(14)
Y02
14
00:01:09.30
Male
14
SYD
4
37
5:32 min/km
28
248
Vivienne WARD
Vivienne WARD #248
Female Y02
00:06:08.25
00:06:08.25
10
(10)
Y02
10
00:01:33.52
Female
10
SYD
9
41
6:08 min/km
38
247
Chloe OLIVER
Chloe OLIVER #247
Female Y02
00:06:50.49
00:06:50.49
16
(16)
Y02
16
00:02:15.76
Female
16
SYD
3
35
6:50 min/km
25
246
Amelia MITCHELL
Amelia MITCHELL #246
Female Y02
00:06:05.19
00:06:05.19
8
(8)
Y02
8
00:01:30.46
Female
8
SYD
10
43
6:05 min/km
14
245
Callum JENKINS
Callum JENKINS #245
Male Y02
00:05:15.67
00:05:15.67
12
(12)
Y02
12
00:00:51.98
Male
12
SYD
7
39
5:15 min/km
30
244
Taylor DAVIES
Taylor DAVIES #244
Female Y02
00:06:19.36
00:06:19.36
11
(11)
Y02
11
00:01:44.64
Female
11
SYD
8
40
6:19 min/km
15
243
Thomas COYNE
Thomas COYNE #243
Male Y02
00:05:22.83
00:05:22.83
13
(13)
Y02
13
00:00:59.14
Male
13
SYD
6
38
5:22 min/km
7
242
Kaden CLARKE
Kaden CLARKE #242
Male Y02
00:04:55.20
00:04:55.20
6
(6)
Y02
6
00:00:31.51
Male
6
SYD
11
45
4:55 min/km
47
241
Melissa ALLAN
Melissa ALLAN #241
Female Y02
00:07:28.05
00:07:28.05
23
(23)
Y02
23
00:02:53.33
Female
23
SYD
2
28
7:28 min/km
23
133
Amy WOODYER
Amy WOODYER #133
Female Y02
00:05:54.35
00:05:54.35
7
(7)
Y02
7
00:01:19.62
Female
7
EGLI
6
44
5:54 min/km
13
132
Sienna TENARDI
Sienna TENARDI #132
Female Y02
00:05:13.81
00:05:13.81
2
(2)
Y02
2
00:00:39.09
Female
2
EGLI
12
49
5:13 min/km
33
131
Isla TAYLOR
Isla TAYLOR #131
Female Y02
00:06:30.20
00:06:30.20
13
(13)
Y02
13
00:01:55.47
Female
13
EGLI
4
38
6:30 min/km
42
130
Noah RIDGWAY
Noah RIDGWAY #130
Male Y02
00:07:19.92
00:07:19.92
23
(23)
Y02
23
00:02:56.23
Male
23
EGLI
1
28
7:19 min/km
41
129
Esme MCINTYRE
Esme MCINTYRE #129
Female Y02
00:06:57.99
00:06:57.99
19
(19)
Y02
19
00:02:23.27
Female
19
EGLI
2
32
6:57 min/km
11
128
Antonio MARZAL
Antonio MARZAL #128
Male Y02
00:05:06.24
00:05:06.24
10
(10)
Y02
10
00:00:42.55
Male
10
EGLI
5
41
5:06 min/km
19
127
Sophia LARGE
Sophia LARGE #127
Female Y02
00:05:41.05
00:05:41.05
4
(4)
Y02
4
00:01:06.32
Female
4
EGLI
10
47
5:41 min/km
1
126
Alex KUIPER
Alex KUIPER #126
Male Y02
00:04:23.69
00:04:23.69
1
(1)
Y02
1
Male
1
EGLI
13
50
4:23 min/km
6
125
Hunter ETCHELLS
Hunter ETCHELLS #125
Male Y02
00:04:52.74
00:04:52.74
5
(5)
Y02
5
00:00:29.05
Male
5
EGLI
8
46
4:52 min/km
24
124
Beau BRYANT
Beau BRYANT #124
Male Y02
00:05:58.23
00:05:58.23
17
(17)
Y02
17
00:01:34.54
Male
17
EGLI
3
34
5:58 min/km
5
123
Harry BROCKLESBY
Harry BROCKLESBY #123
Male Y02
00:04:47.22
00:04:47.22
4
(4)
Y02
4
00:00:23.53
Male
4
EGLI
9
47
4:47 min/km
21
122
Isla BARTLAM
Isla BARTLAM #122
Female Y02
00:05:48.49
00:05:48.49
6
(6)
Y02
6
00:01:13.76
Female
6
EGLI
7
45
5:48 min/km
4
121
Jake ARMSTEAD
Jake ARMSTEAD #121
Male Y02
00:04:44.15
00:04:44.15
3
(3)
Y02
3
00:00:20.46
Male
3
EGLI
11
48
4:44 min/km
31
12
Lucy WILLIAMSON
Lucy WILLIAMSON #12
Female Y02
00:06:25.49
00:06:25.49
12
(12)
Y02
12
00:01:50.77
Female
12
CER
6
39
6:25 min/km
16
11
Florence WILLIAMSON
Florence WILLIAMSON #11
Female Y02
00:05:27.99
00:05:27.99
3
(3)
Y02
3
00:00:53.26
Female
3
CER
11
48
5:27 min/km
12
10
Kieran THOMSON
Kieran THOMSON #10
Male Y02
00:05:06.99
00:05:06.99
11
(11)
Y02
11
00:00:43.30
Male
11
CER
7
40
5:06 min/km
48
9
Tanner PRINS
Tanner PRINS #9
Female Y02
00:10:32.50
00:10:32.50
24
(24)
Y02
24
00:05:57.77
Female
24
CER
1
27
10:32 min/km
8
Euan MACDONALD
Euan MACDONALD #8
Male Y02
DNS
DNS
Y02
Male
CER
0
9
7
Harper LATIMER
Harper LATIMER #7
Male Y02
00:05:04.41
00:05:04.41
8
(8)
Y02
8
00:00:40.72
Male
8
CER
9
43
5:04 min/km
27
6
Laken HENZLER
Laken HENZLER #6
Male Y02
00:06:07.22
00:06:07.22
18
(18)
Y02
18
00:01:43.53
Male
18
CER
3
33
6:07 min/km
43
5
Evie DENISON
Evie DENISON #5
Female Y02
00:07:20.95
00:07:20.95
20
(20)
Y02
20
00:02:46.22
Female
20
CER
2
31
7:20 min/km
2
4
Ryder DAWSON
Ryder DAWSON #4
Male Y02
00:04:33.49
00:04:33.49
2
(2)
Y02
2
00:00:09.80
Male
2
CER
12
49
4:33 min/km
10
3
Aiden BROWN
Aiden BROWN #3
Male Y02
00:05:05.63
00:05:05.63
9
(9)
Y02
9
00:00:41.94
Male
9
CER
8
42
5:05 min/km
40
2
Isabella BARNES
Isabella BARNES #2
Female Y02
00:06:52.74
00:06:52.74
18
(18)
Y02
18
00:02:18.02
Female
18
CER
4
33
6:52 min/km
20
1
Lilian-May BAILEY
Lilian-May BAILEY #1
Female Y02
00:05:42.49
00:05:42.49
5
(5)
Y02
5
00:01:07.76
Female
5
CER
10
46
5:42 min/km
Page 1 of 1 (50 items)