John Septimus Roe Secondary Cross Country
3 Apr 2019
Results
Details
Links
Race Series
 
Contact
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
1
2
3
4
[5]
6
7
...
17
18
19
20
Page 5 of 20 (965 items)
Fav
Pos
Race No
Share
Name
Name
Time
Time
Cat Pos
(Gen Pos)
Category
Cat Pos
Time Behind Cat
Gender
Gen Pos
Team
Pos In Team
Dist
Pace
Wave
202
57
Tama BEATON
Tama BEATON #57
Female Y09
00:21:37.07
00:21:37.07
15
(53)
Y09
15
00:06:47.20
Female
53
DURH
38
3.5
6:10 min/km
Wave 4 Yr09
203
976
Mackenzie GATH
Mackenzie GATH #976
Female Y12
00:21:43.14
00:21:43.14
3
(54)
Y12
3
00:06:22.92
Female
54
SAND
35
3.5
6:12 min/km
Wave 7 Yr12
204
580
Joshua COPPOLA
Joshua COPPOLA #580
Male Y10
00:21:45.50
00:21:45.50
32
(150)
Y10
32
00:09:01.96
Male
150
PARM
27
3.5
6:13 min/km
Wave 5 Yr10
205
548
Joel TURNBULL (DUNN)
Joel TURNBULL (DUNN) #548
Male Y08
00:21:50.24
00:21:50.24
18
(151)
Y08
18
00:08:30.71
Male
151
PARM
28
3.5
6:14 min/km
Wave 3 Yr08
206
932
Tara SCEKIC
Tara SCEKIC #932
Female Y10
00:21:55.05
00:21:55.05
10
(55)
Y10
10
00:05:26.60
Female
55
SAND
36
3.5
6:15 min/km
Wave 5 Yr10
207
509
Amelia HUGHES
Amelia HUGHES #509
Female Y07
00:21:59.39
00:21:59.39
8
(56)
Y07
8
00:06:59.77
Female
56
PARM
29
3.5
6:16 min/km
Wave 2 Yr07
208
897
Julian MCKINNON
Julian MCKINNON #897
Male Y09
00:22:00.75
00:22:00.75
36
(152)
Y09
36
00:08:31.54
Male
152
SAND
37
3.5
6:17 min/km
Wave 4 Yr09
209
41
Denzel LIM
Denzel LIM #41
Male Y08
00:22:02.59
00:22:02.59
19
(153)
Y08
19
00:08:43.06
Male
153
DURH
39
3.5
6:17 min/km
Wave 3 Yr08
210
906
Charlotte TSANG
Charlotte TSANG #906
Female Y09
00:22:06.75
00:22:06.75
16
(57)
Y09
16
00:07:16.88
Female
57
SAND
38
3.5
6:19 min/km
Wave 4 Yr09
211
669
Erin GRIGGS
Erin GRIGGS #669
Female Y07
00:22:07.19
00:22:07.19
9
(58)
Y07
9
00:07:07.57
Female
58
ROEB
33
3.5
6:19 min/km
Wave 2 Yr07
212
568
Maya SARICH
Maya SARICH #568
Female Y09
00:22:07.74
00:22:07.74
17
(59)
Y09
17
00:07:17.88
Female
59
PARM
30
3.5
6:19 min/km
Wave 4 Yr09
213
340
Aislinn DUNDO
Aislinn DUNDO #340
Female Y07
00:22:08.21
00:22:08.21
10
(60)
Y07
10
00:07:08.60
Female
60
NEWB
37
3.5
6:19 min/km
Wave 2 Yr07
214
581
Liam CUSWORTH
Liam CUSWORTH #581
Male Y10
00:22:12.14
00:22:12.14
33
(154)
Y10
33
00:09:28.60
Male
154
PARM
31
3.5
6:20 min/km
Wave 5 Yr10
215
744
Luke EDWARDS
Luke EDWARDS #744
Male Y10
00:22:12.50
00:22:12.50
34
(155)
Y10
34
00:09:28.96
Male
155
ROEB
34
3.5
6:20 min/km
Wave 5 Yr10
216
602
Michael BEOR
Michael BEOR #602
Male Y11
00:22:15.59
00:22:15.59
29
(156)
Y11
29
00:10:06.25
Male
156
PARM
32
3.5
6:21 min/km
Wave 6 Yr11
217
903
Harrison ROBINS
Harrison ROBINS #903
Male Y09
00:22:16.20
00:22:16.20
37
(157)
Y09
37
00:08:46.99
Male
157
SAND
39
3.5
6:21 min/km
Wave 4 Yr09
218
204
Lachlan KENNEDY
Lachlan KENNEDY #204
Male Y08
00:22:16.49
00:22:16.49
20
(158)
Y08
20
00:08:56.95
Male
158
KELM
37
3.5
6:21 min/km
Wave 3 Yr08
219
937
Sigourney WARD
Sigourney WARD #937
Female Y10
00:22:20.97
00:22:20.97
11
(61)
Y10
11
00:05:52.51
Female
61
SAND
40
3.5
6:23 min/km
Wave 5 Yr10
220
37
Liam EGAN
Liam EGAN #37
Male Y08
00:22:23.16
00:22:23.16
21
(159)
Y08
21
00:09:03.62
Male
159
DURH
40
3.5
6:23 min/km
Wave 3 Yr08
221
264
Blake MERCER
Blake MERCER #264
Male Y10
00:22:24.49
00:22:24.49
35
(160)
Y10
35
00:09:40.96
Male
160
KELM
38
3.5
6:24 min/km
Wave 5 Yr10
222
200
Henry EPSKAMP
Henry EPSKAMP #200
Male Y08
00:22:25.43
00:22:25.43
22
(161)
Y08
22
00:09:05.89
Male
161
KELM
39
3.5
6:24 min/km
Wave 3 Yr08
223
25
Devni TENNAKOON
Devni TENNAKOON #25
Female Y07
00:22:25.48
00:22:25.48
11
(62)
Y07
11
00:07:25.86
Female
62
DURH
41
3.5
6:24 min/km
Wave 2 Yr07
224
189
Lewis LETHLEAN
Lewis LETHLEAN #189
Male Y07
00:22:29.82
00:22:29.82
22
(162)
Y07
22
00:08:50.42
Male
162
KELM
40
3.5
6:25 min/km
Wave 2 Yr07
225
331
Estelle AFONSO
Estelle AFONSO #331
Female Y07
00:22:35.16
00:22:35.16
12
(63)
Y07
12
00:07:35.55
Female
63
NEWB
38
3.5
6:27 min/km
Wave 2 Yr07
226
336
Erica COOPER
Erica COOPER #336
Female Y07
00:22:35.36
00:22:35.36
13
(64)
Y07
13
00:07:35.75
Female
64
NEWB
39
3.5
6:27 min/km
Wave 2 Yr07
227
319
Kaleb HASCH
Kaleb HASCH #319
Male Y12
00:22:37.96
00:22:37.96
18
(163)
Y12
18
00:10:19.25
Male
163
KELM
41
3.5
6:27 min/km
Wave 7 Yr12
228
483
Jed MASSON
Jed MASSON #483
Male Y12
00:22:39.43
00:22:39.43
19
(164)
Y12
19
00:10:20.73
Male
164
NEWB
40
3.5
6:28 min/km
Wave 7 Yr12
229
547
Richie SPARKS
Richie SPARKS #547
Male Y08
00:22:40.89
00:22:40.89
23
(165)
Y08
23
00:09:21.35
Male
165
PARM
33
3.5
6:28 min/km
Wave 3 Yr08
230
699
Anthony LIEU
Anthony LIEU #699
Male Y08
00:22:43.73
00:22:43.73
24
(166)
Y08
24
00:09:24.20
Male
166
ROEB
35
3.5
6:29 min/km
Wave 3 Yr08
231
89
Jerilyn DARK
Jerilyn DARK #89
Female Y10
00:22:44.44
00:22:44.44
12
(65)
Y10
12
00:06:15.99
Female
65
DURH
42
3.5
6:29 min/km
Wave 5 Yr10
232
391
Clinton DOCHERTY
Clinton DOCHERTY #391
Male Y09
00:22:47.97
00:22:47.97
38
(167)
Y09
38
00:09:18.76
Male
167
NEWB
41
3.5
6:30 min/km
Wave 4 Yr09
233
111
Prince CRUZ
Prince CRUZ #111
Male Y11
00:22:48.50
00:22:48.50
30
(168)
Y11
30
00:10:39.17
Male
168
DURH
43
3.5
6:31 min/km
Wave 6 Yr11
234
28
Sophia BLANKE
Sophia BLANKE #28
Female Y08
00:22:48.71
00:22:48.71
13
(66)
Y08
13
00:07:07.00
Female
66
DURH
44
3.5
6:31 min/km
Wave 3 Yr08
235
898
Harrison MYERS
Harrison MYERS #898
Male Y09
00:22:49.99
00:22:49.99
39
(169)
Y09
39
00:09:20.78
Male
169
SAND
41
3.5
6:31 min/km
Wave 4 Yr09
236
9
Charles CHASE
Charles CHASE #9
Male Y07
00:22:52.45
00:22:52.45
23
(170)
Y07
23
00:09:13.05
Male
170
DURH
45
3.5
6:32 min/km
Wave 2 Yr07
237
197
Xavier BARNETT
Xavier BARNETT #197
Male Y08
00:22:55.73
00:22:55.73
25
(171)
Y08
25
00:09:36.19
Male
171
KELM
42
3.5
6:33 min/km
Wave 3 Yr08
238
150
Laura HODGES
Laura HODGES #150
Female Y12
00:22:58.41
00:22:58.41
4
(67)
Y12
4
00:07:38.18
Female
67
DURH
46
3.5
6:33 min/km
Wave 7 Yr12
239
47
Sienna NICHOLAIDIS
Sienna NICHOLAIDIS #47
Female Y08
00:23:00.90
00:23:00.90
14
(68)
Y08
14
00:07:19.19
Female
68
DURH
47
3.5
6:34 min/km
Wave 3 Yr08
240
375
Madison PHELAN
Madison PHELAN #375
Female Y08
00:23:00.90
00:23:00.90
15
(69)
Y08
15
00:07:19.19
Female
69
NEWB
42
3.5
6:34 min/km
Wave 3 Yr08
241
567
Jonathan RAZMOVSKI
Jonathan RAZMOVSKI #567
Male Y09
00:23:02.74
00:23:02.74
40
(172)
Y09
40
00:09:33.53
Male
172
PARM
34
3.5
6:35 min/km
Wave 4 Yr09
242
538
Kate HELE
Kate HELE #538
Female Y08
00:23:03.17
00:23:03.17
16
(70)
Y08
16
00:07:21.46
Female
70
PARM
35
3.5
6:35 min/km
Wave 3 Yr08
243
832
Lakai BERRYMAN
Lakai BERRYMAN #832
Male Y07
00:23:06.43
00:23:06.43
24
(173)
Y07
24
00:09:27.03
Male
173
SAND
42
3.5
6:36 min/km
Wave 2 Yr07
244
566
Divit POOJARY
Divit POOJARY #566
Male Y09
00:23:06.45
00:23:06.45
41
(174)
Y09
41
00:09:37.24
Male
174
PARM
36
3.5
6:36 min/km
Wave 4 Yr09
245
409
Aaron CALDWELL
Aaron CALDWELL #409
Male Y10
00:23:12.66
00:23:12.66
36
(175)
Y10
36
00:10:29.12
Male
175
NEWB
43
3.5
6:37 min/km
Wave 5 Yr10
246
784
Kha NGUYEN
Kha NGUYEN #784
Male Y11
00:23:14.51
00:23:14.51
31
(176)
Y11
31
00:11:05.18
Male
176
ROEB
36
3.5
6:38 min/km
Wave 6 Yr11
247
445
Olivia GALLIVAN
Olivia GALLIVAN #445
Female Y11
00:23:25.80
00:23:25.80
9
(71)
Y11
9
00:06:37.59
Female
71
NEWB
44
3.5
6:41 min/km
Wave 6 Yr11
248
987
Raymond NGUYEN
Raymond NGUYEN #987
Male Y12
00:23:26.21
00:23:26.21
20
(177)
Y12
20
00:11:07.50
Male
177
SAND
43
3.5
6:41 min/km
Wave 7 Yr12
249
603
Matthew CARTWRIGHT
Matthew CARTWRIGHT #603
Male Y11
00:23:29.48
00:23:29.48
32
(178)
Y11
32
00:11:20.14
Male
178
PARM
37
3.5
6:42 min/km
Wave 6 Yr11
250
840
Angelica KIRKOVSKI
Angelica KIRKOVSKI #840
Female Y07
00:23:33.89
00:23:33.89
14
(72)
Y07
14
00:08:34.28
Female
72
SAND
44
3.5
6:43 min/km
Wave 2 Yr07
251
292
Johnson NGUYEN
Johnson NGUYEN #292
Male Y11
00:23:43.93
00:23:43.93
33
(179)
Y11
33
00:11:34.60
Male
179
KELM
43
3.5
6:46 min/km
Wave 6 Yr11
1
2
3
4
[5]
6
7
...
17
18
19
20
Page 5 of 20 (965 items)