South West Bunbury Interschool XC
31 Jul 2018
Results
Details
 
Contact
2.5km XC
5km XC
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
1
2
[3]
Page 3 of 3 (124 items)
Fav
Pos
Race No
Share
Name
Name
Time
Time
Cat Pos
(Gen Pos)
Category
Cat Pos
Time Behind Cat
Gender
Gen Pos
Team
Pos In Team
Pace
2.5km
Pace
O/Pos
C/Pos
G/Pos
5km
Pace
O/Pos
C/Pos
G/Pos
53
917
Jack CLARKE
Jack CLARKE #917
Male Senior
00:27:32.40
00:27:32.40
26
(46)
Senior
26
00:07:52.18
Male
46
Manea
7
5:30 min/km
00:11:25.12
4:34 min/km
29
17
29
00:16:07.27
6:26 min/km
65
26
47
37
Madeleine GOERLING
Madeleine GOERLING #37
Female Y10
DNF
DNF
Y10
Female
Manjimup SHS
39
Timothy MAYERS
Timothy MAYERS #39
Male Y10
DNS
DNS
Y10
Male
Manjimup SHS
18
41
Chaz ROCHE
Chaz ROCHE #41
Male Senior
00:23:02.71
00:23:02.71
9
(18)
Senior
9
00:03:22.50
Male
18
Manjimup SHS
1
4:36 min/km
00:10:43.72
4:17 min/km
15
8
15
00:12:18.99
4:55 min/km
25
12
22
42
40
Collins DENZEL
Collins DENZEL #40
Male Senior
00:26:10.90
00:26:10.90
21
(38)
Senior
21
00:06:30.69
Male
38
Manjimup SHS
2
5:14 min/km
00:12:12.38
4:52 min/km
44
25
41
00:13:58.52
5:35 min/km
44
22
38
66
36
Tate EAST
Tate EAST #36
Male Y10
00:30:36.45
00:30:36.45
22
(48)
Y10
22
00:11:26.13
Male
48
Manjimup SHS
3
6:07 min/km
00:14:12.38
5:40 min/km
69
24
51
00:16:24.07
6:33 min/km
67
23
49
67
35
Riley CHURCH
Riley CHURCH #35
Male Y10
00:30:36.59
00:30:36.59
23
(49)
Y10
23
00:11:26.27
Male
49
Manjimup SHS
4
6:07 min/km
00:14:12.57
5:41 min/km
70
25
52
00:16:24.02
6:33 min/km
66
22
48
69
38
Ewan MACDONALD
Ewan MACDONALD #38
Male Y10
00:30:38.55
00:30:38.55
25
(51)
Y10
25
00:11:28.23
Male
51
Manjimup SHS
5
6:07 min/km
00:14:13.84
5:41 min/km
71
26
53
00:16:24.71
6:33 min/km
68
24
50
24
122
David LOCHORE
David LOCHORE #122
Male Senior
00:23:41.90
00:23:41.90
14
(24)
Senior
14
00:04:01.69
Male
24
Margaret River SHS
1
4:44 min/km
00:11:13.70
4:29 min/km
27
15
27
00:12:28.20
4:59 min/km
27
14
24
27
124
Robert THOMPSON
Robert THOMPSON #124
Male Senior
00:24:05.20
00:24:05.20
16
(26)
Senior
16
00:04:24.99
Male
26
Margaret River SHS
2
4:49 min/km
00:11:41.61
4:40 min/km
37
21
37
00:12:23.59
4:57 min/km
26
13
23
28
121
Zoe MAPLEY
Zoe MAPLEY #121
Female Senior
00:24:10.03
00:24:10.03
2
(2)
Senior
2
00:00:15.85
Female
2
Margaret River SHS
3
4:50 min/km
00:11:53.61
4:45 min/km
41
2
2
00:12:16.42
4:54 min/km
24
3
3
38
123
Flynn WINSTANLEY
Flynn WINSTANLEY #123
Male Senior
00:25:51.76
00:25:51.76
20
(35)
Senior
20
00:06:11.54
Male
35
Margaret River SHS
4
5:10 min/km
00:11:54.08
4:45 min/km
42
24
40
00:13:57.67
5:35 min/km
43
21
37
544
Taine LOTTERING
Taine LOTTERING #544
Male Y10
DNF
DNF
Y10
Male
Newton Moore SHS
12
543
Lachlan HARRINGTON
Lachlan HARRINGTON #543
Male Y10
00:21:55.12
00:21:55.12
5
(12)
Y10
5
00:02:44.80
Male
12
Newton Moore SHS
1
4:23 min/km
00:10:29.72
4:11 min/km
11
6
11
00:11:25.40
4:34 min/km
11
4
11
39
548
Jack SLATER
Jack SLATER #548
Male Y10
00:26:05.50
00:26:05.50
16
(36)
Y10
16
00:06:55.17
Male
36
Newton Moore SHS
2
5:13 min/km
00:12:34.93
5:01 min/km
46
17
42
00:13:30.56
5:24 min/km
36
15
33
57
547
Cayce LEE-ISAACS
Cayce LEE-ISAACS #547
Male Y10
00:28:36.75
00:28:36.75
21
(47)
Y10
21
00:09:26.43
Male
47
Newton Moore SHS
3
5:43 min/km
00:12:35.12
5:02 min/km
48
19
44
00:16:01.63
6:24 min/km
63
20
45
59
537
Aimee ADAMS
Aimee ADAMS #537
Female Y10
00:29:11.19
00:29:11.19
8
(12)
Y10
8
00:02:04.59
Female
12
Newton Moore SHS
4
5:50 min/km
00:14:05.19
5:38 min/km
63
7
13
00:15:05.99
6:02 min/km
56
8
12
68
541
Ethan ENRIGHT
Ethan ENRIGHT #541
Male Y10
00:30:36.81
00:30:36.81
24
(50)
Y10
24
00:11:26.49
Male
50
Newton Moore SHS
5
6:07 min/km
00:13:52.14
5:32 min/km
61
22
49
00:16:44.67
6:41 min/km
73
26
54
70
539
Leighton ILEY
Leighton ILEY #539
Male Y10
00:30:41.05
00:30:41.05
26
(52)
Y10
26
00:11:30.73
Male
52
Newton Moore SHS
6
6:08 min/km
00:14:00.43
5:36 min/km
62
23
50
00:16:40.62
6:40 min/km
71
25
53
71
538
Alexandra ANDERSON
Alexandra ANDERSON #538
Female Y10
00:31:28.82
00:31:28.82
13
(19)
Y10
13
00:04:22.22
Female
19
Newton Moore SHS
7
6:17 min/km
00:14:46.96
5:54 min/km
76
17
23
00:16:41.86
6:40 min/km
72
13
19
82
542
Jayde GADECKI
Jayde GADECKI #542
Female Y10
00:38:17.87
00:38:17.87
22
(29)
Y10
22
00:11:11.27
Female
29
Newton Moore SHS
8
7:39 min/km
00:18:12.09
7:16 min/km
84
22
31
00:20:05.78
8:02 min/km
80
19
26
87
540
Fern CLARK
Fern CLARK #540
Female Y10
00:41:04.00
00:41:04.00
23
(32)
Y10
23
00:13:57.40
Female
32
Newton Moore SHS
9
8:12 min/km
00:18:56.36
7:34 min/km
87
25
34
00:22:07.64
8:51 min/km
83
21
28
88
546
Mikisa KNUCKEY
Mikisa KNUCKEY #546
Female Y10
00:41:04.19
00:41:04.19
24
(33)
Y10
24
00:13:57.59
Female
33
Newton Moore SHS
10
8:12 min/km
00:18:55.14
7:34 min/km
86
24
33
00:22:09.05
8:51 min/km
84
22
29
89
545
Gloria HUMPHRIES
Gloria HUMPHRIES #545
Female Y10
00:41:05.00
00:41:05.00
25
(34)
Y10
25
00:13:58.40
Female
34
Newton Moore SHS
11
8:13 min/km
00:18:50.16
7:32 min/km
85
23
32
00:22:14.84
8:53 min/km
85
23
30
1
2
[3]
Page 3 of 3 (124 items)