Chevron City to Surf for Active 2018 - Busselton
29 Jul 2018
Results
Details
 
Contact
12km Run
4km Run
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
1
2
3
[4]
5
6
7
8
9
Page 4 of 9 (427 items)
Fav
Pos
Net Pos
Race No
Share
Name
Name
Time
Time
(Net Time)
Cat Pos
(Gen Pos)
Net Time
Category
Cat Pos
Net Cat Pos
Time Behind Cat
Gender
Gen Pos
Net Gender Pos
Team
Pos In Team
Pace
36
36
1129
Felicity FLEMING
Felicity FLEMING #1129
Female Under 16
00:20:35.72
00:20:35.72
(00:20:26.38)
6
(10)
00:20:26.38
Under 16
6
6
00:04:50.71
Female
10
10
Team GMAS
4
5:06 min/km
178
179
1130
Azaria HESLEWOOD
Azaria HESLEWOOD #1130
Female Under 16
00:31:15.78
00:31:15.78
(00:31:04.69)
22
(93)
00:31:04.69
Under 16
22
22
00:15:30.77
Female
93
94
7:46 min/km
177
178
1131
Summer BURNER
Summer BURNER #1131
Female Under 16
00:31:08.85
00:31:08.85
(00:30:58.07)
21
(92)
00:30:58.07
Under 16
21
21
00:15:23.84
Female
92
93
7:44 min/km
311
328
1132
Belinda GRANT
Belinda GRANT #1132
Female 60-69
00:46:07.88
00:46:07.88
(00:45:52.34)
12
(185)
00:45:52.34
60-69
12
14
00:23:22.99
Female
185
194
11:28 min/km
26
26
1133
Chloe SINGLETON
Chloe SINGLETON #1133
Female 20-29
00:19:10.41
00:19:10.41
(00:18:52.16)
3
(7)
00:18:52.16
20-29
3
3
00:01:17.24
Female
7
7
4:43 min/km
19
20
1134
Eliza FULLER
Eliza FULLER #1134
Female Under 16
00:17:53.98
00:17:53.98
(00:17:51.22)
3
(4)
00:17:51.22
Under 16
3
3
00:02:08.97
Female
4
4
St Mary MacKillop
1
4:27 min/km
205
204
1135
Dayle RILEY
Dayle RILEY #1135
Female 50-59
00:35:47.85
00:35:47.85
(00:35:10.37)
8
(112)
00:35:10.37
50-59
8
8
00:13:40.39
Female
112
112
8:47 min/km
230
233
1141
Emma YOUNG
Emma YOUNG #1141
Female Under 16
00:40:18.05
00:40:18.05
(00:39:54.96)
32
(125)
00:39:54.96
Under 16
32
33
00:24:33.04
Female
125
128
Team GMAS
14
9:58 min/km
317
327
1142
Bree KERRY
Bree KERRY #1142
Female 30-39
00:46:43.91
00:46:43.91
(00:45:49.72)
32
(188)
00:45:49.72
30-39
32
33
00:26:17.19
Female
188
193
Naths+Jets
5
11:27 min/km
316
325
1143
Vicki BADGER
Vicki BADGER #1143
Female 60-69
00:46:42.45
00:46:42.45
(00:45:47.04)
13
(187)
00:45:47.04
60-69
13
13
00:23:57.56
Female
187
191
Naths+Jets
4
11:26 min/km
321
318
1139
Leah RODRIGUEZ
Leah RODRIGUEZ #1139
Female Under 16
00:47:35.70
00:47:35.70
(00:45:37.71)
41
(190)
00:45:37.71
Under 16
41
42
00:31:50.69
Female
190
188
MiaÆs pink army
2
11:24 min/km
1146
Erin SMITH
Erin SMITH #1146
Female 20-29
DNS
DNS
(DNS)
DNS
20-29
Female
Erin Smith Team
min/km
1147
Renata FOURIE
Renata FOURIE #1147
Female 50-59
DNS
DNS
(DNS)
DNS
50-59
Female
min/km
325
326
1155
Patricia WILLIAMSON
Patricia WILLIAMSON #1155
Female 40-49
00:47:43.46
00:47:43.46
(00:45:48.62)
56
(194)
00:45:48.62
40-49
56
56
00:26:08.33
Female
194
192
MiaÆs pink army
4
11:27 min/km
255
255
1151
Trina O'BRIEN
Trina O'BRIEN #1151
Female 40-49
00:41:56.80
00:41:56.80
(00:40:51.28)
44
(144)
00:40:51.28
40-49
44
45
00:20:21.67
Female
144
145
Team Chevron
5
10:12 min/km
256
256
1152
Tylah O'BRIEN
Tylah O'BRIEN #1152
Female Under 16
00:41:57.22
00:41:57.22
(00:40:51.70)
37
(145)
00:40:51.70
Under 16
37
37
00:26:12.21
Female
145
146
Team Chevron
6
10:12 min/km
233
229
1153
Sarah O'BRIEN
Sarah O'BRIEN #1153
Female Under 16
00:40:33.32
00:40:33.32
(00:39:29.22)
33
(127)
00:39:29.22
Under 16
33
32
00:24:48.31
Female
127
125
Team Chevron
3
9:52 min/km
111
108
1149
Cara SHEPPARD
Cara SHEPPARD #1149
Female 30-39
00:24:49.06
00:24:49.06
(00:24:23.20)
9
(44)
00:24:23.20
30-39
9
9
00:04:22.34
Female
44
44
Team Chevron
2
6:05 min/km
217
217
1163
Mya LAWSON
Mya LAWSON #1163
Female Under 16
00:37:22.87
00:37:22.87
(00:37:17.84)
30
(119)
00:37:17.84
Under 16
30
30
00:21:37.86
Female
119
120
9:19 min/km
171
172
1167
Terri HANN
Terri HANN #1167
Female 40-49
00:30:15.63
00:30:15.63
(00:29:43.52)
28
(87)
00:29:43.52
40-49
28
28
00:08:40.50
Female
87
88
7:25 min/km
193
200
1168
Michelle BUTLER
Michelle BUTLER #1168
Female 40-49
00:34:50.80
00:34:50.80
(00:34:40.20)
34
(104)
00:34:40.20
40-49
34
35
00:13:15.67
Female
104
108
Busselton Senior High School
3
8:40 min/km
83
89
1169
Caitlyn BUTLER
Caitlyn BUTLER #1169
Female Under 16
00:23:39.94
00:23:39.94
(00:23:30.19)
11
(32)
00:23:30.19
Under 16
11
12
00:07:54.93
Female
32
34
Busselton Senior High School
1
5:52 min/km
32
33
1165
Kathy LEACH
Kathy LEACH #1165
Female 30-39
00:20:26.72
00:20:26.72
(00:20:08.90)
1
(8)
00:20:08.90
30-39
1
1
Female
8
8
Cape Naturaliste College
1
5:02 min/km
6
6
1171
Hana YUSOFF
Hana YUSOFF #1171
Female Under 16
00:15:45.01
00:15:45.01
(00:15:42.46)
1
(1)
00:15:42.46
Under 16
1
1
Female
1
1
3:55 min/km
287
295
1173
Carina MCMILLEN
Carina MCMILLEN #1173
Female 40-49
00:43:40.07
00:43:40.07
(00:42:57.73)
48
(166)
00:42:57.73
40-49
48
50
00:22:04.94
Female
166
170
Team GMAS
17
10:44 min/km
286
294
1174
Ailie MCMILLEN
Ailie MCMILLEN #1174
Female Under 16
00:43:39.54
00:43:39.54
(00:42:56.29)
40
(165)
00:42:56.29
Under 16
40
40
00:27:54.53
Female
165
169
Team GMAS
16
10:44 min/km
342
360
1177
Marthie ROBERTSON
Marthie ROBERTSON #1177
Female 40-49
00:50:50.75
00:50:50.75
(00:50:04.36)
58
(206)
00:50:04.36
40-49
58
63
00:29:15.62
Female
206
217
Synergy
2
12:31 min/km
1180
Melissa ALLAN
Melissa ALLAN #1180
Female 40-49
DNS
DNS
(DNS)
DNS
40-49
Female
Geographe Ed Support
min/km
328
343
1183
Vicki PETERS
Vicki PETERS #1183
Female 50-59
00:47:56.96
00:47:56.96
(00:47:12.47)
18
(196)
00:47:12.47
50-59
18
19
00:25:49.50
Female
196
204
Geographe Ed Support
5
11:48 min/km
294
302
1186
Kate MACGREGOR
Kate MACGREGOR #1186
Female 40-49
00:44:15.25
00:44:15.25
(00:43:49.74)
49
(172)
00:43:49.74
40-49
49
51
00:22:40.12
Female
172
176
10:57 min/km
220
222
1191
Sonya MARTIN
Sonya MARTIN #1191
Female 50-59
00:38:33.42
00:38:33.42
(00:38:21.39)
9
(120)
00:38:21.39
50-59
9
9
00:16:25.96
Female
120
121
GEO FIT OUTDOOR
12
9:35 min/km
121
121
1192
Donna KREPP
Donna KREPP #1192
Female 40-49
00:25:08.02
00:25:08.02
(00:24:33.93)
16
(52)
00:24:33.93
40-49
16
16
00:03:32.89
Female
52
52
6:08 min/km
95
91
1193
Kate DUDLEY
Kate DUDLEY #1193
Female 20-29
00:24:07.46
00:24:07.46
(00:23:36.62)
4
(36)
00:23:36.62
20-29
4
4
00:06:14.29
Female
36
36
5:54 min/km
176
177
1194
Jenni HALL
Jenni HALL #1194
Female 40-49
00:30:52.55
00:30:52.55
(00:30:37.21)
30
(91)
00:30:37.21
40-49
30
30
00:09:17.42
Female
91
92
GEO FIT OUTDOOR
9
7:39 min/km
327
342
1189
Siobhan PETERS
Siobhan PETERS #1189
Female 16-19
00:47:56.73
00:47:56.73
(00:47:10.41)
15
(195)
00:47:10.41
16-19
15
15
00:25:06.94
Female
195
203
Activ Lower South West Team
12
11:47 min/km
232
237
1196
Sophee KERIMOFSKI
Sophee KERIMOFSKI #1196
Female 16-19
00:40:26.82
00:40:26.82
(00:40:02.14)
6
(126)
00:40:02.14
16-19
6
6
00:17:37.02
Female
126
132
10:00 min/km
262
265
1200
Madison LOVELOCK
Madison LOVELOCK #1200
Female 16-19
00:42:08.04
00:42:08.04
(00:41:24.94)
7
(148)
00:41:24.94
16-19
7
7
00:19:18.24
Female
148
150
10:21 min/km
322
332
1201
Karen ORR
Karen ORR #1201
Female 40-49
00:47:37.26
00:47:37.26
(00:46:05.98)
55
(191)
00:46:05.98
40-49
55
58
00:26:02.13
Female
191
197
South West ACTIVators
3
11:31 min/km
323
333
1202
Keira CARLYON
Keira CARLYON #1202
Female 20-29
00:47:37.33
00:47:37.33
(00:46:06.05)
19
(192)
00:46:06.05
20-29
19
19
00:29:44.16
Female
192
198
South West ACTIVators
4
11:31 min/km
172
174
1203
Jesika MULLINS
Jesika MULLINS #1203
Female 30-39
00:30:16.40
00:30:16.40
(00:30:01.55)
21
(88)
00:30:01.55
30-39
21
22
00:09:49.67
Female
88
90
GEO FIT OUTDOOR
7
7:30 min/km
45
46
1198
Alison KERIMOFSKI
Alison KERIMOFSKI #1198
Female 40-49
00:21:35.13
00:21:35.13
(00:21:06.77)
1
(14)
00:21:06.77
40-49
1
2
Female
14
16
5:16 min/km
346
240
1205
Fiona DHARMAPALA
Fiona DHARMAPALA #1205
Female 40-49
00:51:07.00
00:51:07.00
(00:40:04.20)
59
(209)
00:40:04.20
40-49
59
38
00:29:31.87
Female
209
135
10:01 min/km
354
297
1209
Emma DHARMAPALA
Emma DHARMAPALA #1209
Female Under 16
00:54:25.21
00:54:25.21
(00:43:24.46)
43
(213)
00:43:24.46
Under 16
43
41
00:38:40.20
Female
213
171
10:51 min/km
227
236
1210
Elizabeth HALLADIN
Elizabeth HALLADIN #1210
Female 60-69
00:40:07.82
00:40:07.82
(00:40:01.75)
6
(122)
00:40:01.75
60-69
6
6
00:17:22.92
Female
122
131
10:00 min/km
47
48
1211
Iana GUZELEVA
Iana GUZELEVA #1211
Female 30-39
00:21:52.04
00:21:52.04
(00:21:10.70)
3
(16)
00:21:10.70
30-39
3
4
00:01:25.32
Female
16
17
5:17 min/km
194
203
1212
Jordan MAUGHAN
Jordan MAUGHAN #1212
Female Under 16
00:35:00.78
00:35:00.78
(00:34:55.75)
26
(105)
00:34:55.75
Under 16
26
26
00:19:15.77
Female
105
111
WesTrac CAT
1
8:43 min/km
188
189
1213
Sarah KUBICKI
Sarah KUBICKI #1213
Female 30-39
00:33:57.81
00:33:57.81
(00:33:24.96)
23
(100)
00:33:24.96
30-39
23
24
00:13:31.09
Female
100
101
8:21 min/km
357
344
1207
Chloe MCNAMARA
Chloe MCNAMARA #1207
Female Under 16
00:54:29.92
00:54:29.92
(00:47:54.48)
44
(214)
00:47:54.48
Under 16
44
44
00:38:44.91
Female
214
205
11:58 min/km
100
100
1215
Lyla TYNDALL
Lyla TYNDALL #1215
Female Under 16
00:24:23.78
00:24:23.78
(00:23:51.46)
14
(37)
00:23:51.46
Under 16
14
15
00:08:38.77
Female
37
38
5:57 min/km
152
152
1217
Shannon NICOLAU
Shannon NICOLAU #1217
Female 40-49
00:28:48.40
00:28:48.40
(00:28:15.67)
22
(74)
00:28:15.67
40-49
22
21
00:07:13.27
Female
74
73
7:03 min/km
1
2
3
[4]
5
6
7
8
9
Page 4 of 9 (427 items)
© 2023