Geraldton Harriers RunFest
30 Jun 2018
Results
Details
 
Contact
Junior 1mile
Junior 2mile
Junior 3mile
Marathon
Half Marathon
10km
4km
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
1
[2]
Page 2 of 2 (77 items)
Fav
Pos
Race No
Share
Name
Name
Time
Time
Cat Pos
(Gen Pos)
Category
Cat Pos
Time Behind Cat
Gender
Gen Pos
Team
Pos In Team
Pace
1.2km
G/Pos
1.6km
G/Pos
2.8km
G/Pos
Finish
G/Pos
39
1151
Lincoln SHIOSAKI
Lincoln SHIOSAKI #1151
Male 7-11
00:21:49.59
00:21:49.59
24
(24)
7-11
24
00:08:07.69
Male
24
Wandina Primary School
4
6:49 min/km
00:06:02.72
00:09:26.09
25
00:18:26.64
30
00:21:49.59
24
18
1152
Frances SIMMONS
Frances SIMMONS #1152
Female 7-11
00:16:58.41
00:16:58.41
7
(7)
7-11
7
00:02:55.07
Female
7
Geraldton Primary School
2
5:18 min/km
00:04:49.85
00:07:36.11
8
00:13:51.35
6
00:16:58.41
7
60
1153
Torah SIMPSON
Torah SIMPSON #1153
Female 7-11
00:26:50.93
00:26:50.93
26
(26)
7-11
26
00:12:47.58
Female
26
Fast Feet Farm Kids
4
8:23 min/km
00:06:33.09
00:10:32.48
27
00:21:10.33
30
00:26:50.93
26
17
1154
Tahlia SINGLETON
Tahlia SINGLETON #1154
Female 7-11
00:16:32.65
00:16:32.65
6
(6)
7-11
6
00:02:29.31
Female
6
5:10 min/km
00:04:40.35
00:07:16.36
6
00:13:35.36
7
00:16:32.65
6
64
1155
Blake SMITH
Blake SMITH #1155
Male 7-11
00:27:33.47
00:27:33.47
35
(35)
7-11
35
00:13:51.57
Male
35
Geraldton Primary School
12
8:36 min/km
00:08:01.05
00:11:49.86
33
00:22:24.27
35
00:27:33.47
35
16
1156
Max SMITH
Max SMITH #1156
Male 7-11
00:16:29.21
00:16:29.21
11
(11)
7-11
11
00:02:47.31
Male
11
St Lawrence'S School
2
5:09 min/km
00:04:37.01
00:07:06.47
9
00:13:24.51
11
00:16:29.21
11
15
1157
Callum SOJAN
Callum SOJAN #1157
Male 7-11
00:16:25.80
00:16:25.80
10
(10)
7-11
10
00:02:43.90
Male
10
5:08 min/km
00:05:03.07
00:07:32.34
8
00:13:34.87
7
00:16:25.80
10
14
1158
Hamish SOJAN
Hamish SOJAN #1158
Male 7-11
00:16:15.59
00:16:15.59
9
(9)
7-11
9
00:02:33.69
Male
9
5:04 min/km
00:04:41.86
00:07:13.82
10
00:13:16.61
8
00:16:15.59
9
21
1159
Spencer SOJAN
Spencer SOJAN #1159
Male 7-11
00:17:16.90
00:17:16.90
13
(13)
7-11
13
00:03:35.00
Male
13
5:24 min/km
00:04:52.86
00:07:30.48
13
00:13:56.86
15
00:17:16.90
13
57
1160
Shaylan SWIFT
Shaylan SWIFT #1160
Male 7-11
00:24:44.35
00:24:44.35
33
(33)
7-11
33
00:11:02.45
Male
33
St Lawrence'S School
3
7:43 min/km
00:05:54.16
00:09:42.36
32
00:20:12.01
34
00:24:44.35
33
4
1161
Blake TAPPER
Blake TAPPER #1161
Male 7-11
00:15:15.12
00:15:15.12
3
(3)
7-11
3
00:01:33.22
Male
3
Wandina Primary School
1
4:45 min/km
00:04:11.10
00:06:30.11
4
00:12:34.09
9
00:15:15.12
3
1162
Hayley TOIA
Hayley TOIA #1162
Female 7-11
DNS
DNS
7-11
Female
28
1163
Alex TRAVASSO
Alex TRAVASSO #1163
Male 7-11
00:18:40.27
00:18:40.27
19
(19)
7-11
19
00:04:58.37
Male
19
St Francis Xavier Primary School
2
5:50 min/km
00:05:43.86
00:08:45.61
23
00:15:26.87
18
00:18:40.27
19
1
1164
Mathijs TRAVASSO
Mathijs TRAVASSO #1164
Male 7-11
00:13:41.90
00:13:41.90
1
(1)
7-11
1
Male
1
St Francis Xavier Primary School
1
4:16 min/km
00:04:12.32
00:06:19.61
1
00:11:18.53
1
00:13:41.90
1
40
1165
Manon TRIGG
Manon TRIGG #1165
Female 7-11
00:22:00.95
00:22:00.95
16
(16)
7-11
16
00:07:57.61
Female
16
6:52 min/km
00:05:35.55
00:09:18.98
23
00:17:45.15
16
00:22:00.95
16
6
1166
Rohan TRIGG
Rohan TRIGG #1166
Male 7-11
00:15:19.61
00:15:19.61
5
(5)
7-11
5
00:01:37.70
Male
5
4:47 min/km
00:04:05.83
00:06:27.86
6
00:12:35.10
10
00:15:19.61
5
61
1171
Tully PEPPER
Tully PEPPER #1171
Female 7-11
00:26:51.16
00:26:51.16
27
(27)
7-11
27
00:12:47.81
Female
27
Geraldton Primary School
9
8:23 min/km
00:06:50.81
00:10:32.36
22
00:21:09.93
29
00:26:51.16
27
24
1167
Oliver CAMPBELL
Oliver CAMPBELL #1167
Male 7-11
00:17:24.19
00:17:24.19
16
(16)
7-11
16
00:03:42.29
Male
16
Wandina Primary School
3
5:26 min/km
00:05:05.32
00:07:57.81
17
00:14:24.33
16
00:17:24.19
16
33
1168
Saige TAPPER
Saige TAPPER #1168
Female 7-11
00:19:57.59
00:19:57.59
11
(11)
7-11
11
00:05:54.24
Female
11
Fast Feet Farm Kids
3
6:14 min/km
00:05:46.59
00:08:43.88
10
00:16:15.87
12
00:19:57.59
11
10
1169
Riley FONG
Riley FONG #1169
Male 7-11
00:15:42.32
00:15:42.32
6
(6)
7-11
6
00:02:00.41
Male
6
4:54 min/km
00:05:02.61
00:07:30.29
7
00:13:03.82
3
00:15:42.32
6
31
1170
Joel FULLER
Joel FULLER #1170
Male 7-11
00:19:12.34
00:19:12.34
21
(21)
7-11
21
00:05:30.44
Male
21
Floreat Park Primary School
1
6:00 min/km
00:05:36.11
00:08:35.86
22
00:15:56.63
20
00:19:12.34
21
54
1172
Martha BURKINSHAW
Martha BURKINSHAW #1172
Female 7-11
00:23:45.89
00:23:45.89
22
(22)
7-11
22
00:09:42.55
Female
22
Geraldton Primary School
8
7:25 min/km
00:06:19.61
00:10:03.59
24
00:19:16.49
23
00:23:45.89
22
50
1173
Tom BURKINSHAW
Tom BURKINSHAW #1173
Male 7-11
00:23:26.62
00:23:26.62
32
(32)
7-11
32
00:09:44.71
Male
32
Geraldton Primary School
7
7:19 min/km
00:05:48.71
00:09:30.18
30
00:19:45.97
33
00:23:26.62
32
1174
Amy SELLERS
Amy SELLERS #1174
Female 7-11
DNS
DNS
7-11
Female
St Francis Xavier Primary School
34
1175
Kalani CATTO
Kalani CATTO #1175
Female 7-11
00:20:39.84
00:20:39.84
12
(12)
7-11
12
00:06:36.50
Female
12
St Lawrences Primary School
1
6:27 min/km
00:05:46.35
00:09:19.56
17
00:17:07.36
14
00:20:39.84
12
48
1176
Ryan LYNAS
Ryan LYNAS #1176
Male 7-11
00:22:53.74
00:22:53.74
30
(30)
7-11
30
00:09:11.84
Male
30
7:09 min/km
00:05:47.84
00:08:44.79
20
00:17:37.88
28
00:22:53.74
30
41
1177
Kaley LYNAS
Kaley LYNAS #1177
Female 7-11
00:22:08.28
00:22:08.28
17
(17)
7-11
17
00:08:04.94
Female
17
6:55 min/km
00:05:53.13
00:09:07.77
12
00:18:02.67
20
00:22:08.28
17
1
[2]
Page 2 of 2 (77 items)