NIPSSA Regional Cross Country
22 Jun 2018
Results
Details
 
Contact
Year 2
Div A Year 3
Div A Year 4
Div A Year 5
Div A Year 6
Div B Year 3
Div B Year 4
Div B Year 5
Div B Year 6
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
[1]
2
3
Page 1 of 3 (145 items)
Fav
Pos
Race No
Share
Name
Name
Time
Time
Cat Pos
(Gen Pos)
Category
Cat Pos
Time Behind Cat
Gender
Gen Pos
Team
Pos In Team
Pace
25
79
Aiden ZAMMITT
Aiden ZAMMITT #79
Male Y4
00:08:31.85
00:08:31.85
24
(24)
Y4
24
00:00:39.20
Male
24
John Septimus Roe ACS
4
4:15 min/km
117
187
Alanna HUKE
Alanna HUKE #187
Female Y4
00:10:21.02
00:10:21.02
47
(47)
Y4
47
00:01:55.59
Female
47
Mercy College
4
5:10 min/km
120
61
Amanda JOHNSON
Amanda JOHNSON #61
Female Y4
00:10:22.87
00:10:22.87
50
(50)
Y4
50
00:01:57.44
Female
50
John Septimus Roe ACS
3
5:11 min/km
124
308
Amani VUJICIC
Amani VUJICIC #308
Female Y4
00:10:34.93
00:10:34.93
54
(54)
Y4
54
00:02:09.50
Female
54
Peter Moyes
3
5:17 min/km
131
535
Aneya MANDAILIA
Aneya MANDAILIA #535
Female Y4
00:10:58.17
00:10:58.17
61
(61)
Y4
61
00:02:32.75
Female
61
St Stephen's Carramar
3
5:29 min/km
116
22
Annabel HENNESSEY
Annabel HENNESSEY #22
Female Y4
00:10:19.59
00:10:19.59
46
(46)
Y4
46
00:01:54.17
Female
46
Francis Jordan
5
5:09 min/km
55
376
Anthony VREBAC
Anthony VREBAC #376
Male Y4
00:08:56.19
00:08:56.19
48
(48)
Y4
48
00:01:03.54
Male
48
St Lukes
3
4:28 min/km
20
475
Aoife MALONE
Aoife MALONE #475
Female Y4
00:08:25.42
00:08:25.42
1
(1)
Y4
1
Female
1
St Simon Peter
1
4:12 min/km
16
28
Archie BROWN
Archie BROWN #28
Male Y4
00:08:21.08
00:08:21.08
16
(16)
Y4
16
00:00:28.43
Male
16
Francis Jordan
2
4:10 min/km
119
23
Asha JENNINGS
Asha JENNINGS #23
Female Y4
00:10:22.87
00:10:22.87
49
(49)
Y4
49
00:01:57.44
Female
49
Francis Jordan
6
5:11 min/km
4
30
Ashton RAO
Ashton RAO #30
Male Y4
00:07:59.44
00:07:59.44
4
(4)
Y4
4
00:00:06.79
Male
4
Francis Jordan
1
3:59 min/km
103
130
Ava JEANS
Ava JEANS #130
Female Y4
00:10:01.67
00:10:01.67
36
(36)
Y4
36
00:01:36.25
Female
36
Lake Joondalup Baptist
4
5:00 min/km
370
Ava VLAHOV
Ava VLAHOV #370
Female Y4
Not Started
Not Started
Y4
Female
St Lukes
2
74
Ayiik DUOT
Ayiik DUOT #74
Male Y4
00:07:56.69
00:07:56.69
2
(2)
Y4
2
00:00:04.04
Male
2
John Septimus Roe ACS
2
3:58 min/km
27
604
Beau TURNER
Beau TURNER #604
Male Y4
00:08:33.06
00:08:33.06
25
(25)
Y4
25
00:00:40.41
Male
25
St Stephen's Duncraig
2
4:16 min/km
111
185
Bella HALL
Bella HALL #185
Female Y4
00:10:09.42
00:10:09.42
42
(42)
Y4
42
00:01:44.00
Female
42
Mercy College
3
5:04 min/km
9
1312
Ben ROWE
Ben ROWE #1312
Male Y4
00:08:11.43
00:08:11.43
9
(9)
Y4
9
00:00:18.78
Male
9
Whitford Catholic
2
4:05 min/km
38
482
Blake JONES
Blake JONES #482
Male Y4
00:08:40.93
00:08:40.93
33
(33)
Y4
33
00:00:48.28
Male
33
St Simon Peter
1
4:20 min/km
97
1308
Caitlin YEK
Caitlin YEK #1308
Female Y4
00:09:48.18
00:09:48.18
30
(30)
Y4
30
00:01:22.75
Female
30
Whitford Catholic
6
4:54 min/km
95
593
Caitlyn BRITTON
Caitlyn BRITTON #593
Female Y4
00:09:47.93
00:09:47.93
28
(28)
Y4
28
00:01:22.50
Female
28
St Stephen's Duncraig
4
4:53 min/km
115
134
Callum BROOKER
Callum BROOKER #134
Male Y4
00:10:13.94
00:10:13.94
70
(70)
Y4
70
00:02:21.29
Male
70
Lake Joondalup Baptist
5
5:06 min/km
88
594
Cara DU PREEZ
Cara DU PREEZ #594
Female Y4
00:09:39.81
00:09:39.81
22
(22)
Y4
22
00:01:14.38
Female
22
St Stephen's Duncraig
2
4:49 min/km
80
477
Celeste MULLARKEY
Celeste MULLARKEY #477
Female Y4
00:09:33.71
00:09:33.71
16
(16)
Y4
16
00:01:08.29
Female
16
St Simon Peter
2
4:46 min/km
122
365
Chloe HASTIE
Chloe HASTIE #365
Female Y4
00:10:30.18
00:10:30.18
52
(52)
Y4
52
00:02:04.75
Female
52
St Lukes
2
5:15 min/km
102
24
Chloe MATICKA
Chloe MATICKA #24
Female Y4
00:10:00.12
00:10:00.12
35
(35)
Y4
35
00:01:34.69
Female
35
Francis Jordan
3
5:00 min/km
75
538
Chloe VAN REENEN
Chloe VAN REENEN #538
Female Y4
00:09:19.69
00:09:19.69
13
(13)
Y4
13
00:00:54.26
Female
13
St Stephen's Carramar
2
4:39 min/km
30
534
Daisy BREEZE
Daisy BREEZE #534
Female Y4
00:08:33.43
00:08:33.43
4
(4)
Y4
4
00:00:08.00
Female
4
St Stephen's Carramar
1
4:16 min/km
83
193
Damien JALLAH
Damien JALLAH #193
Male Y4
00:09:38.44
00:09:38.44
65
(65)
Y4
65
00:01:45.79
Male
65
Mercy College
5
4:49 min/km
43
540
Daniel BRIGHTWELL
Daniel BRIGHTWELL #540
Male Y4
00:08:48.30
00:08:48.30
37
(37)
Y4
37
00:00:55.65
Male
37
St Stephen's Carramar
3
4:24 min/km
47
600
Daniel LYNN
Daniel LYNN #600
Male Y4
00:08:50.69
00:08:50.69
41
(41)
Y4
41
00:00:58.04
Male
41
St Stephen's Duncraig
5
4:25 min/km
107
428
Demi DEES
Demi DEES #428
Female Y4
00:10:03.91
00:10:03.91
38
(38)
Y4
38
00:01:38.49
Female
38
St Mark's ACS
4
5:01 min/km
11
139
Dylan O'LONE
Dylan O'LONE #139
Male Y4
00:08:16.19
00:08:16.19
11
(11)
Y4
11
00:00:23.54
Male
11
Lake Joondalup Baptist
2
4:08 min/km
58
312
Eli MALONEY
Eli MALONEY #312
Male Y4
00:08:58.05
00:08:58.05
51
(51)
Y4
51
00:01:05.40
Male
51
Peter Moyes
3
4:29 min/km
71
425
Elissia ATKINSON
Elissia ATKINSON #425
Female Y4
00:09:14.92
00:09:14.92
10
(10)
Y4
10
00:00:49.50
Female
10
St Mark's ACS
1
4:37 min/km
98
246
Eliza BRENNAN
Eliza BRENNAN #246
Female Y4
00:09:49.35
00:09:49.35
31
(31)
Y4
31
00:01:23.93
Female
31
Padbury Catholic
4
4:54 min/km
93
596
Eliza GODWIN
Eliza GODWIN #596
Female Y4
00:09:46.93
00:09:46.93
26
(26)
Y4
26
00:01:21.50
Female
26
St Stephen's Duncraig
3
4:53 min/km
106
316
Ellis SCANLON
Ellis SCANLON #316
Male Y4
00:10:02.98
00:10:02.98
69
(69)
Y4
69
00:02:10.33
Male
69
Peter Moyes
6
5:01 min/km
81
26
Emma STEWART
Emma STEWART #26
Female Y4
00:09:34.12
00:09:34.12
17
(17)
Y4
17
00:01:08.69
Female
17
Francis Jordan
1
4:47 min/km
40
27
Ethan ANDRICH
Ethan ANDRICH #27
Male Y4
00:08:44.25
00:08:44.25
34
(34)
Y4
34
00:00:51.60
Male
34
Francis Jordan
5
4:22 min/km
114
128
Eva FRAKOLAKIS
Eva FRAKOLAKIS #128
Female Y4
00:10:12.29
00:10:12.29
45
(45)
Y4
45
00:01:46.87
Female
45
Lake Joondalup Baptist
5
5:06 min/km
7
256
Evan STACK
Evan STACK #256
Male Y4
00:08:02.68
00:08:02.68
7
(7)
Y4
7
00:00:10.03
Male
7
Padbury Catholic
2
4:01 min/km
1
77
Event OKOT
Event OKOT #77
Male Y4
00:07:52.65
00:07:52.65
1
(1)
Y4
1
Male
1
John Septimus Roe ACS
1
3:56 min/km
13
433
Ezra GRIEVE
Ezra GRIEVE #433
Male Y4
00:08:19.66
00:08:19.66
13
(13)
Y4
13
00:00:27.01
Male
13
St Mark's ACS
2
4:09 min/km
435
Finlay PATERSON
Finlay PATERSON #435
Male Y4
Not Started
Not Started
Y4
Male
St Mark's ACS
34
371
Finn BARRETT
Finn BARRETT #371
Male Y4
00:08:36.73
00:08:36.73
29
(29)
Y4
29
00:00:44.08
Male
29
St Lukes
2
4:18 min/km
5
254
Flynn MCGUANE
Flynn MCGUANE #254
Male Y4
00:07:59.75
00:07:59.75
5
(5)
Y4
5
00:00:07.10
Male
5
Padbury Catholic
1
3:59 min/km
86
429
Grace FRAZER
Grace FRAZER #429
Female Y4
00:09:39.80
00:09:39.80
20
(20)
Y4
20
00:01:14.38
Female
20
St Mark's ACS
2
4:49 min/km
17
602
Harry ROSS
Harry ROSS #602
Male Y4
00:08:22.10
00:08:22.10
17
(17)
Y4
17
00:00:29.45
Male
17
St Stephen's Duncraig
1
4:11 min/km
56
32
Harry TAYLOR
Harry TAYLOR #32
Male Y4
00:08:57.19
00:08:57.19
49
(49)
Y4
49
00:01:04.54
Male
49
Francis Jordan
6
4:28 min/km
92
1305
Hayley CAVANAGH
Hayley CAVANAGH #1305
Female Y4
00:09:46.68
00:09:46.68
25
(25)
Y4
25
00:01:21.25
Female
25
Whitford Catholic
5
4:53 min/km
[1]
2
3
Page 1 of 3 (145 items)