NIPSSA Regional Cross Country
22 Jun 2018
Results
Details
 
Contact
Year 2
Div A Year 3
Div A Year 4
Div A Year 5
Div A Year 6
Div B Year 3
Div B Year 4
Div B Year 5
Div B Year 6
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
[1]
2
3
Page 1 of 3 (145 items)
Fav
Pos
Race No
Share
Name
Name
Time
Time
Cat Pos
(Gen Pos)
Category
Cat Pos
Time Behind Cat
Gender
Gen Pos
Team
Pos In Team
Pace
135
643
Aislinn HEALEY
Aislinn HEALEY #643
Female Y3
00:09:03.62
00:09:03.62
63
(63)
Y3
63
00:02:26.97
Female
63
Whitford Catholic
5
6:02 min/km
38
648
Alex BROWN
Alex BROWN #648
Male Y3
00:07:02.16
00:07:02.16
33
(33)
Y3
33
00:00:50.47
Male
33
Whitford Catholic
3
4:41 min/km
117
117
Alysha GREEN
Alysha GREEN #117
Female Y3
00:08:08.93
00:08:08.93
45
(45)
Y3
45
00:01:32.28
Female
45
Lake Joondalup Baptist
3
5:25 min/km
138
645
Alyssa PECK
Alyssa PECK #645
Female Y3
00:09:15.23
00:09:15.23
66
(66)
Y3
66
00:02:38.58
Female
66
Whitford Catholic
6
6:10 min/km
100
524
Amelia LEWKOWSKI
Amelia LEWKOWSKI #524
Female Y3
00:07:46.90
00:07:46.90
28
(28)
Y3
28
00:01:10.25
Female
28
St Stephen's Carramar
2
5:11 min/km
18
587
Andrew AUBREY
Andrew AUBREY #587
Male Y3
00:06:40.54
00:06:40.54
17
(17)
Y3
17
00:00:28.85
Male
17
St Stephen's Duncraig
1
4:27 min/km
113
176
Anna SOKA
Anna SOKA #176
Female Y3
00:08:03.99
00:08:03.99
41
(41)
Y3
41
00:01:27.34
Female
41
Mercy College
3
5:22 min/km
105
416
Arkeela MAKENE
Arkeela MAKENE #416
Female Y3
00:07:49.96
00:07:49.96
33
(33)
Y3
33
00:01:13.31
Female
33
St Mark's ACS
5
5:13 min/km
80
418
Ashlyn STANFORD
Ashlyn STANFORD #418
Female Y3
00:07:25.60
00:07:25.60
17
(17)
Y3
17
00:00:48.95
Female
17
St Mark's ACS
2
4:57 min/km
143
523
Ava HEWITT
Ava HEWITT #523
Female Y3
00:09:33.90
00:09:33.90
71
(71)
Y3
71
00:02:57.25
Female
71
St Stephen's Carramar
6
6:22 min/km
98
414
Aysha CORLEY
Aysha CORLEY #414
Female Y3
00:07:41.86
00:07:41.86
27
(27)
Y3
27
00:01:05.21
Female
27
St Mark's ACS
3
5:07 min/km
79
70
Ben CUBBAGE
Ben CUBBAGE #70
Male Y3
00:07:25.41
00:07:25.41
63
(63)
Y3
63
00:01:13.72
Male
63
John Septimus Roe ACS
6
4:56 min/km
1
240
Brady MCENTEE
Brady MCENTEE #240
Male Y3
00:06:11.69
00:06:11.69
1
(1)
Y3
1
Male
1
Padbury Catholic
1
4:07 min/km
57
9
Brooke ANDRICH
Brooke ANDRICH #9
Female Y3
00:07:12.81
00:07:12.81
8
(8)
Y3
8
00:00:36.16
Female
8
Francis Jordan
1
4:48 min/km
40
650
Caleb FERGUSON
Caleb FERGUSON #650
Male Y3
00:07:04.08
00:07:04.08
35
(35)
Y3
35
00:00:52.39
Male
35
Whitford Catholic
4
4:42 min/km
2
304
Cameron WILLIAMSON
Cameron WILLIAMSON #304
Male Y3
00:06:15.91
00:06:15.91
2
(2)
Y3
2
00:00:04.22
Male
2
Peter Moyes
1
4:10 min/km
15
239
Caolan ALLEN
Caolan ALLEN #239
Male Y3
00:06:37.28
00:06:37.28
14
(14)
Y3
14
00:00:25.59
Male
14
Padbury Catholic
4
4:24 min/km
141
175
Catherine NGUYEN
Catherine NGUYEN #175
Female Y3
00:09:32.07
00:09:32.07
69
(69)
Y3
69
00:02:55.42
Female
69
Mercy College
6
6:21 min/km
137
1420
Channel MARTIN
Channel MARTIN #1420
Female Y3
00:09:10.10
00:09:10.10
65
(65)
Y3
65
00:02:33.45
Female
65
Peter Moyes
1
6:06 min/km
6
1301
Charlie LIHOU
Charlie LIHOU #1301
Male Y3
00:06:20.42
00:06:20.42
6
(6)
Y3
6
00:00:08.73
Male
6
Whitford Catholic
1
4:13 min/km
32
590
Cheidan MUSCA
Cheidan MUSCA #590
Male Y3
00:06:57.80
00:06:57.80
29
(29)
Y3
29
00:00:46.11
Male
29
St Stephen's Duncraig
3
4:38 min/km
121
355
Chloe HADFIELD
Chloe HADFIELD #355
Female Y3
00:08:13.39
00:08:13.39
49
(49)
Y3
49
00:01:36.74
Female
49
St Lukes
4
5:28 min/km
125
357
Coaimhe MCALEER
Coaimhe MCALEER #357
Female Y3
00:08:17.64
00:08:17.64
53
(53)
Y3
53
00:01:40.99
Female
53
St Lukes
5
5:31 min/km
76
72
Cody KENNETT
Cody KENNETT #72
Male Y3
00:07:24.22
00:07:24.22
61
(61)
Y3
61
00:01:12.53
Male
61
John Septimus Roe ACS
5
4:56 min/km
9
528
Connor HOGGART
Connor HOGGART #528
Male Y3
00:06:26.41
00:06:26.41
9
(9)
Y3
9
00:00:14.72
Male
9
St Stephen's Carramar
2
4:17 min/km
66
19
Cooper PETROVSKY
Cooper PETROVSKY #19
Male Y3
00:07:18.11
00:07:18.11
56
(56)
Y3
56
00:01:06.42
Male
56
Francis Jordan
5
4:52 min/km
142
526
Courtney WALDOCK
Courtney WALDOCK #526
Female Y3
00:09:33.09
00:09:33.09
70
(70)
Y3
70
00:02:56.44
Female
70
St Stephen's Carramar
5
6:22 min/km
19
470
Cruz MARR
Cruz MARR #470
Male Y3
00:06:41.14
00:06:41.14
18
(18)
Y3
18
00:00:29.45
Male
18
St Simon Peter
1
4:27 min/km
26
360
Daniel BIRD
Daniel BIRD #360
Male Y3
00:06:51.50
00:06:51.50
25
(25)
Y3
25
00:00:39.81
Male
25
St Lukes
1
4:34 min/km
83
16
Daniel GEDDES QUINONES
Daniel GEDDES QUINONES #16
Male Y3
00:07:27.07
00:07:27.07
65
(65)
Y3
65
00:01:15.38
Male
65
Francis Jordan
6
4:58 min/km
11
244
David YOUNG
David YOUNG #244
Male Y3
00:06:28.96
00:06:28.96
11
(11)
Y3
11
00:00:17.27
Male
11
Padbury Catholic
3
4:19 min/km
10
17
Deagan HOPKINS
Deagan HOPKINS #17
Male Y3
00:06:27.53
00:06:27.53
10
(10)
Y3
10
00:00:15.84
Male
10
Francis Jordan
1
4:18 min/km
23
242
Declan PROCTOR
Declan PROCTOR #242
Male Y3
00:06:47.41
00:06:47.41
22
(22)
Y3
22
00:00:35.72
Male
22
Padbury Catholic
5
4:31 min/km
22
73
Dinal WEERAKOON
Dinal WEERAKOON #73
Male Y3
00:06:45.61
00:06:45.61
21
(21)
Y3
21
00:00:33.92
Male
21
John Septimus Roe ACS
1
4:30 min/km
59
122
Dylan EVANS
Dylan EVANS #122
Male Y3
00:07:13.62
00:07:13.62
50
(50)
Y3
50
00:01:01.93
Male
50
Lake Joondalup Baptist
4
4:49 min/km
31
184
Dylan WESTERBURGER
Dylan WESTERBURGER #184
Male Y3
00:06:57.16
00:06:57.16
28
(28)
Y3
28
00:00:45.47
Male
28
Mercy College
1
4:38 min/km
30
243
Eamon STOTT
Eamon STOTT #243
Male Y3
00:06:56.91
00:06:56.91
27
(27)
Y3
27
00:00:45.22
Male
27
Padbury Catholic
6
4:37 min/km
47
238
Elizabeth YOUNG
Elizabeth YOUNG #238
Female Y3
00:07:06.89
00:07:06.89
6
(6)
Y3
6
00:00:30.24
Female
6
Padbury Catholic
2
4:44 min/km
13
120
Ella RAYNER
Ella RAYNER #120
Female Y3
00:06:36.65
00:06:36.65
1
(1)
Y3
1
Female
1
Lake Joondalup Baptist
1
4:24 min/km
82
237
Ellie O'GRADY
Ellie O'GRADY #237
Female Y3
00:07:25.99
00:07:25.99
18
(18)
Y3
18
00:00:49.34
Female
18
Padbury Catholic
4
4:57 min/km
131
118
Emily MASTERS
Emily MASTERS #118
Female Y3
00:08:25.99
00:08:25.99
59
(59)
Y3
59
00:01:49.34
Female
59
Lake Joondalup Baptist
6
5:37 min/km
92
294
Emma BRANFORD
Emma BRANFORD #294
Female Y3
00:07:33.65
00:07:33.65
23
(23)
Y3
23
00:00:57.00
Female
23
Peter Moyes
4
5:02 min/km
101
642
Emma FRY
Emma FRY #642
Female Y3
00:07:47.52
00:07:47.52
29
(29)
Y3
29
00:01:10.87
Female
29
Whitford Catholic
1
5:11 min/km
62
303
Enzo RANCATOURE
Enzo RANCATOURE #303
Male Y3
00:07:15.11
00:07:15.11
52
(52)
Y3
52
00:01:03.42
Male
52
Peter Moyes
4
4:50 min/km
140
62
Fahrani KUSUMANINGRUM
Fahrani KUSUMANINGRUM #62
Female Y3
00:09:31.06
00:09:31.06
68
(68)
Y3
68
00:02:54.41
Female
68
John Septimus Roe ACS
6
6:20 min/km
4
241
Finn O'GRADY
Finn O'GRADY #241
Male Y3
00:06:16.97
00:06:16.97
4
(4)
Y3
4
00:00:05.28
Male
4
Padbury Catholic
2
4:11 min/km
3
423
Fletcher MCLEAN
Fletcher MCLEAN #423
Male Y3
00:06:15.91
00:06:15.91
3
(3)
Y3
3
00:00:04.22
Male
3
St Mark's ACS
1
4:10 min/km
95
183
Francesco RUGGIERI
Francesco RUGGIERI #183
Male Y3
00:07:37.41
00:07:37.41
70
(70)
Y3
70
00:01:25.72
Male
70
Mercy College
4
5:04 min/km
127
356
Georgina MACKLE
Georgina MACKLE #356
Female Y3
00:08:19.68
00:08:19.68
55
(55)
Y3
55
00:01:43.03
Female
55
St Lukes
6
5:33 min/km
110
413
Hannah BROWN
Hannah BROWN #413
Female Y3
00:08:00.90
00:08:00.90
38
(38)
Y3
38
00:01:24.25
Female
38
St Mark's ACS
6
5:20 min/km
[1]
2
3
Page 1 of 3 (145 items)