NIPSSA Regional Cross Country
22 Jun 2018
Results
Details
 
Contact
Year 2
Div A Year 3
Div A Year 4
Div A Year 5
Div A Year 6
Div B Year 3
Div B Year 4
Div B Year 5
Div B Year 6
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
[1]
2
3
4
Page 1 of 4 (172 items)
Fav
Pos
Race No
Share
Name
Name
Time
Time
Cat Pos
(Gen Pos)
Category
Cat Pos
Time Behind Cat
Gender
Gen Pos
Team
Pos In Team
Pace
61
571
Abby DWYER
Abby DWYER #571
Female Y2
00:03:24.34
00:03:24.34
9
(9)
Y2
9
00:00:13.18
Female
9
St Stephen's Duncraig
2
4:32 min/km
84
509
Abigail ALLISON
Abigail ALLISON #509
Female Y2
00:03:34.31
00:03:34.31
17
(17)
Y2
17
00:00:23.16
Female
17
St Stephen's Carramar
2
4:45 min/km
131
282
Adau DENG
Adau DENG #282
Female Y2
00:03:52.41
00:03:52.41
49
(49)
Y2
49
00:00:41.26
Female
49
Peter Moyes
6
5:09 min/km
82
3
Addyson JOHNSON
Addyson JOHNSON #3
Female Y2
00:03:33.30
00:03:33.30
16
(16)
Y2
16
00:00:22.15
Female
16
Francis Jordan
2
4:44 min/km
98
961
Agok ABIR
Agok ABIR #961
Male Y2
00:03:37.64
00:03:37.64
74
(74)
Y2
74
00:00:51.99
Male
74
St Andrew's
6
4:50 min/km
24
795
Alby GILES
Alby GILES #795
Male Y2
00:03:10.79
00:03:10.79
24
(24)
Y2
24
00:00:25.15
Male
24
Liwara Catholic
1
4:14 min/km
133
959
Alex LYDIAT
Alex LYDIAT #959
Female Y2
00:03:53.38
00:03:53.38
51
(51)
Y2
51
00:00:42.23
Female
51
St Andrew's
4
5:11 min/km
34
579
Alexander PARRY
Alexander PARRY #579
Male Y2
00:03:14.14
00:03:14.14
31
(31)
Y2
31
00:00:28.49
Male
31
St Stephen's Duncraig
2
4:18 min/km
57
172
Alexander WOOD
Alexander WOOD #172
Male Y2
00:03:23.39
00:03:23.39
50
(50)
Y2
50
00:00:37.74
Male
50
Mercy College
4
4:31 min/km
8
407
Alexey ALBRECHT
Alexey ALBRECHT #407
Male Y2
00:03:00.35
00:03:00.35
8
(8)
Y2
8
00:00:14.71
Male
8
St Mark's ACS
1
4:00 min/km
87
167
Alyssa PLEITNER
Alyssa PLEITNER #167
Female Y2
00:03:34.88
00:03:34.88
18
(18)
Y2
18
00:00:23.73
Female
18
Mercy College
3
4:46 min/km
167
847
Amber DOOLEY
Amber DOOLEY #847
Female Y2
00:05:20.13
00:05:20.13
84
(84)
Y2
84
00:02:08.98
Female
84
Northshore
4
7:06 min/km
103
405
Amber MCARTHUR
Amber MCARTHUR #405
Female Y2
00:03:39.60
00:03:39.60
26
(26)
Y2
26
00:00:28.44
Female
26
St Mark's ACS
3
4:52 min/km
69
955
Amelia FORD
Amelia FORD #955
Female Y2
00:03:26.99
00:03:26.99
13
(13)
Y2
13
00:00:15.84
Female
13
St Andrew's
1
4:35 min/km
93
285
Amelia LISSETT
Amelia LISSETT #285
Female Y2
00:03:36.35
00:03:36.35
21
(21)
Y2
21
00:00:25.19
Female
21
Peter Moyes
2
4:48 min/km
148
345
Amelia PUGLIESE
Amelia PUGLIESE #345
Female Y2
00:04:06.63
00:04:06.63
65
(65)
Y2
65
00:00:55.48
Female
65
St Lukes
2
5:28 min/km
128
107
Amelia SANDERS
Amelia SANDERS #107
Female Y2
00:03:51.61
00:03:51.61
46
(46)
Y2
46
00:00:40.46
Female
46
Lake Joondalup Baptist
3
5:08 min/km
119
115
Andrew VETTER
Andrew VETTER #115
Male Y2
00:03:48.14
00:03:48.14
81
(81)
Y2
81
00:01:02.49
Male
81
Lake Joondalup Baptist
6
5:04 min/km
32
723
Andrú DU TOIT
Andrú DU TOIT #723
Male Y2
00:03:13.36
00:03:13.36
29
(29)
Y2
29
00:00:27.71
Male
29
Homeschool Christian
1
4:17 min/km
153
721
Anna MEDLING
Anna MEDLING #721
Female Y2
00:04:11.74
00:04:11.74
70
(70)
Y2
70
00:01:00.58
Female
70
Homeschool Christian
2
5:35 min/km
166
848
Annerie MCWILLIAM
Annerie MCWILLIAM #848
Female Y2
00:05:06.37
00:05:06.37
83
(83)
Y2
83
00:01:55.22
Female
83
Northshore
3
6:48 min/km
151
1019
Antaylyah KAKKAI
Antaylyah KAKKAI #1019
Female Y2
00:04:09.30
00:04:09.30
68
(68)
Y2
68
00:00:58.14
Female
68
St Anthony's
5
5:32 min/km
168
341
Aoife DUNNE
Aoife DUNNE #341
Female Y2
00:05:40.63
00:05:40.63
85
(85)
Y2
85
00:02:29.48
Female
85
St Lukes
5
7:34 min/km
30
8
Arthur WANG
Arthur WANG #8
Male Y2
00:03:12.74
00:03:12.74
28
(28)
Y2
28
00:00:27.09
Male
28
Francis Jordan
3
4:16 min/km
164
672
Athiey ATUER
Athiey ATUER #672
Female Y2
00:04:31.42
00:04:31.42
81
(81)
Y2
81
00:01:20.26
Female
81
Brighton Catholic
1
6:01 min/km
160
1071
Bella MCAINSH
Bella MCAINSH #1071
Female Y2
00:04:21.89
00:04:21.89
77
(77)
Y2
77
00:01:10.73
Female
77
St James' Anglican
6
5:49 min/km
120
351
Ben RYAN
Ben RYAN #351
Male Y2
00:03:48.75
00:03:48.75
82
(82)
Y2
82
00:01:03.10
Male
82
St Lukes
5
5:05 min/km
114
164
Benedetta ARACE
Benedetta ARACE #164
Female Y2
00:03:44.90
00:03:44.90
34
(34)
Y2
34
00:00:33.74
Female
34
Mercy College
4
4:59 min/km
89
852
Berno RESCH
Berno RESCH #852
Male Y2
00:03:35.39
00:03:35.39
70
(70)
Y2
70
00:00:49.75
Male
70
Northshore
1
4:47 min/km
17
232
Blaise STEWART
Blaise STEWART #232
Male Y2
00:03:06.64
00:03:06.64
17
(17)
Y2
17
00:00:20.99
Male
17
Padbury Catholic
3
4:08 min/km
152
791
Caitlin STEWART
Caitlin STEWART #791
Female Y2
00:04:10.11
00:04:10.11
69
(69)
Y2
69
00:00:58.95
Female
69
Liwara Catholic
6
5:33 min/km
126
222
Caleigh MCGUIRK
Caleigh MCGUIRK #222
Female Y2
00:03:50.99
00:03:50.99
44
(44)
Y2
44
00:00:39.84
Female
44
Padbury Catholic
6
5:07 min/km
55
412
Callum WEBB
Callum WEBB #412
Male Y2
00:03:23.12
00:03:23.12
48
(48)
Y2
48
00:00:37.48
Male
48
St Mark's ACS
3
4:30 min/km
107
284
Cassie JOYCE
Cassie JOYCE #284
Female Y2
00:03:41.25
00:03:41.25
29
(29)
Y2
29
00:00:30.09
Female
29
Peter Moyes
5
4:55 min/km
139
401
Charleigh DAVIS
Charleigh DAVIS #401
Female Y2
00:03:57.65
00:03:57.65
56
(56)
Y2
56
00:00:46.49
Female
56
St Mark's ACS
5
5:16 min/km
95
404
Charli KENNEDY
Charli KENNEDY #404
Female Y2
00:03:36.88
00:03:36.88
23
(23)
Y2
23
00:00:25.72
Female
23
St Mark's ACS
2
4:49 min/km
132
1068
Charlie BRITTON
Charlie BRITTON #1068
Female Y2
00:03:52.63
00:03:52.63
50
(50)
Y2
50
00:00:41.47
Female
50
St James' Anglican
3
5:10 min/km
77
287
Charlie CARTER
Charlie CARTER #287
Male Y2
00:03:30.84
00:03:30.84
63
(63)
Y2
63
00:00:45.19
Male
63
Peter Moyes
6
4:41 min/km
6
112
Charlie HARVEY
Charlie HARVEY #112
Male Y2
00:03:00.15
00:03:00.15
6
(6)
Y2
6
00:00:14.50
Male
6
Lake Joondalup Baptist
1
4:00 min/km
73
578
Charlie JACOB
Charlie JACOB #578
Male Y2
00:03:28.60
00:03:28.60
60
(60)
Y2
60
00:00:42.95
Male
60
St Stephen's Duncraig
3
4:38 min/km
20
229
Charlie MUIR
Charlie MUIR #229
Male Y2
00:03:08.14
00:03:08.14
20
(20)
Y2
20
00:00:22.49
Male
20
Padbury Catholic
5
4:10 min/km
113
960
Charlise NEAVE
Charlise NEAVE #960
Female Y2
00:03:44.70
00:03:44.70
33
(33)
Y2
33
00:00:33.54
Female
33
St Andrew's
2
4:59 min/km
54
2
Charlotte BRAIN
Charlotte BRAIN #2
Female Y2
00:03:22.31
00:03:22.31
7
(7)
Y2
7
00:00:11.16
Female
7
Francis Jordan
1
4:29 min/km
142
403
Charlotte HOLDSWORTH
Charlotte HOLDSWORTH #403
Female Y2
00:03:58.13
00:03:58.13
59
(59)
Y2
59
00:00:46.98
Female
59
St Mark's ACS
6
5:17 min/km
25
225
Charlotte WILLEY
Charlotte WILLEY #225
Female Y2
00:03:11.15
00:03:11.15
1
(1)
Y2
1
Female
1
Padbury Catholic
1
4:14 min/km
37
640
Christian PETTINICCHIO
Christian PETTINICCHIO #640
Male Y2
00:03:15.19
00:03:15.19
33
(33)
Y2
33
00:00:29.54
Male
33
Whitford Catholic
3
4:20 min/km
115
104
Claire BOTHA
Claire BOTHA #104
Female Y2
00:03:45.51
00:03:45.51
35
(35)
Y2
35
00:00:34.35
Female
35
Lake Joondalup Baptist
2
5:00 min/km
111
629
Cooper CAVANAGH
Cooper CAVANAGH #629
Female Y2
00:03:43.27
00:03:43.27
31
(31)
Y2
31
00:00:32.11
Female
31
Whitford Catholic
3
4:57 min/km
23
1077
Cooper SMITH
Cooper SMITH #1077
Male Y2
00:03:09.09
00:03:09.09
23
(23)
Y2
23
00:00:23.45
Male
23
St James' Anglican
2
4:12 min/km
21
1022
Corey RYAN
Corey RYAN #1022
Male Y2
00:03:08.14
00:03:08.14
21
(21)
Y2
21
00:00:22.49
Male
21
St Anthony's
1
4:10 min/km
[1]
2
3
4
Page 1 of 4 (172 items)