NIPSSA Regional Cross Country
22 Jun 2018
Results
Details
 
Contact
Year 2
Div A Year 3
Div A Year 4
Div A Year 5
Div A Year 6
Div B Year 3
Div B Year 4
Div B Year 5
Div B Year 6
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
1
2
3
[4]
Page 4 of 4 (172 items)
Fav
Pos
Race No
Share
Name
Name
Time
Time
Cat Pos
(Gen Pos)
Category
Cat Pos
Time Behind Cat
Gender
Gen Pos
Team
Pos In Team
Pace
78
964
Jackson MYERS
Jackson MYERS #964
Male Y2
00:03:31.64
00:03:31.64
64
(64)
Y2
64
00:00:45.99
Male
64
St Andrew's
4
4:42 min/km
79
965
Luca PAAKI
Luca PAAKI #965
Male Y2
00:03:32.06
00:03:32.06
65
(65)
Y2
65
00:00:46.41
Male
65
St Andrew's
5
4:42 min/km
81
350
Fabian LATOUCHE
Fabian LATOUCHE #350
Male Y2
00:03:33.07
00:03:33.07
66
(66)
Y2
66
00:00:47.43
Male
66
St Lukes
4
4:44 min/km
83
1073
Jamie ADDICOTT
Jamie ADDICOTT #1073
Male Y2
00:03:33.88
00:03:33.88
67
(67)
Y2
67
00:00:48.23
Male
67
St James' Anglican
5
4:45 min/km
85
1074
Noah BAILEY
Noah BAILEY #1074
Male Y2
00:03:34.39
00:03:34.39
68
(68)
Y2
68
00:00:48.74
Male
68
St James' Anglican
6
4:45 min/km
86
580
Matthew YOUNG
Matthew YOUNG #580
Male Y2
00:03:34.49
00:03:34.49
69
(69)
Y2
69
00:00:48.84
Male
69
St Stephen's Duncraig
4
4:45 min/km
89
852
Berno RESCH
Berno RESCH #852
Male Y2
00:03:35.39
00:03:35.39
70
(70)
Y2
70
00:00:49.75
Male
70
Northshore
1
4:47 min/km
90
851
Noah MARASHLIAN
Noah MARASHLIAN #851
Male Y2
00:03:35.50
00:03:35.50
71
(71)
Y2
71
00:00:49.86
Male
71
Northshore
2
4:47 min/km
91
409
Harrison ELLIOTT
Harrison ELLIOTT #409
Male Y2
00:03:35.70
00:03:35.70
72
(72)
Y2
72
00:00:50.06
Male
72
St Mark's ACS
6
4:47 min/km
96
113
Rhys MALLOCH-BROWN
Rhys MALLOCH-BROWN #113
Male Y2
00:03:36.93
00:03:36.93
73
(73)
Y2
73
00:00:51.28
Male
73
Lake Joondalup Baptist
3
4:49 min/km
98
961
Agok ABIR
Agok ABIR #961
Male Y2
00:03:37.64
00:03:37.64
74
(74)
Y2
74
00:00:51.99
Male
74
St Andrew's
6
4:50 min/km
99
796
Flynn HAYTER
Flynn HAYTER #796
Male Y2
00:03:38.89
00:03:38.89
75
(75)
Y2
75
00:00:53.24
Male
75
Liwara Catholic
6
4:51 min/km
100
110
Rhys BENNETT
Rhys BENNETT #110
Male Y2
00:03:39.14
00:03:39.14
76
(76)
Y2
76
00:00:53.50
Male
76
Lake Joondalup Baptist
4
4:52 min/km
101
1021
Zac NYAMADZAWO
Zac NYAMADZAWO #1021
Male Y2
00:03:39.14
00:03:39.14
77
(77)
Y2
77
00:00:53.50
Male
77
St Anthony's
3
4:52 min/km
104
576
Jayden DAWES-SMITH
Jayden DAWES-SMITH #576
Male Y2
00:03:39.77
00:03:39.77
78
(78)
Y2
78
00:00:54.13
Male
78
St Stephen's Duncraig
5
4:53 min/km
108
111
Jaedyn DU PLOOY
Jaedyn DU PLOOY #111
Male Y2
00:03:41.39
00:03:41.39
79
(79)
Y2
79
00:00:55.74
Male
79
Lake Joondalup Baptist
5
4:55 min/km
109
724
Stefan SCHOEMAN
Stefan SCHOEMAN #724
Male Y2
00:03:41.83
00:03:41.83
80
(80)
Y2
80
00:00:56.18
Male
80
Homeschool Christian
2
4:55 min/km
119
115
Andrew VETTER
Andrew VETTER #115
Male Y2
00:03:48.14
00:03:48.14
81
(81)
Y2
81
00:01:02.49
Male
81
Lake Joondalup Baptist
6
5:04 min/km
120
351
Ben RYAN
Ben RYAN #351
Male Y2
00:03:48.75
00:03:48.75
82
(82)
Y2
82
00:01:03.10
Male
82
St Lukes
5
5:05 min/km
135
348
Levi FRANCIS
Levi FRANCIS #348
Male Y2
00:03:54.39
00:03:54.39
83
(83)
Y2
83
00:01:08.74
Male
83
St Lukes
6
5:12 min/km
170
Torae INDICH-SANDY
Torae INDICH-SANDY #170
Male Y2
DNS
DNS
Y2
Male
Mercy College
577
Jack HOLLEY
Jack HOLLEY #577
Male Y2
DNF
DNF
Y2
Male
St Stephen's Duncraig
1
2
3
[4]
Page 4 of 4 (172 items)