Margaret River Ultra Marathon
5 May 2018
Results
Details
 
Contact
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
[1]
2
3
4
5
6
7
Page 1 of 7 (325 items)
Fav
Pos
Race No
Share
Name
Name
Time
Time
Cat Pos
(Gen Pos)
Category
Cat Pos
Time Behind Cat
Gen Pos
Runner 1
Runner 2
Runner 3
Runner 4
Runner 5
Pace
11km
Pace
O/Pos
C/Pos
29km
Pace
O/Pos
C/Pos
48km
Pace
O/Pos
C/Pos
62km
Pace
O/Pos
C/Pos
80km
Pace
O/Pos
C/Pos
13
501
Team R.I.O.T (Running is our Therapy)
Team R.I.O.T (Running is our Therap.. #501
Team of 4 or 5 Female
08:12:16.10
08:12:16.10
1
(1)
Team of 4 or 5 Female
1
1
Deirdre MCPHEE
Deirdre MCPHEE
Kate FITZSIMONS
Marie TURNER
Lisa ROWE
6:09 min/km
01:05:10.50
5:48 min/km
29
2
01:35:48.60
5:19 min/km
16
1
02:12:03.00
6:57 min/km
37
6
01:31:23.16
6:31 min/km
38
6
00:00:08.86
5:59 min/km
12
1
1
540
Team Old Timers
Team Old Timers #540
Team of 4 or 5 Male
07:03:33.30
07:03:33.30
1
(1)
Team of 4 or 5 Male
1
1
Steve MCKEAN
Jon PENDSE
Will WITHERS
Paul GENOVESE
Evan KOLBE
5:17 min/km
00:58:29.19
5:11 min/km
7
3
01:54:03.79
6:20 min/km
102
14
01:26:37.85
4:33 min/km
12
2
00:49:47.48
3:33 min/km
2
2
00:00:08.29
6:21 min/km
22
8
5
553
Team 3 x 2 x 3
Team 3 x 2 x 3 #553
Team of 4 or 5 Mixed
07:27:40.68
07:27:40.68
1
(1)
Team of 4 or 5 Mixed
1
1
Kate SHRYOCK
Sandy FRANCO
Gervase VLAHOV
Ben MCROBB
Scott BIFFEN
5:35 min/km
00:59:31.26
5:19 min/km
11
1
01:39:41.96
5:32 min/km
30
7
02:00:00.10
6:18 min/km
22
10
01:12:15.47
5:09 min/km
10
4
00:00:09.11
5:20 min/km
3
2
2
307
Team OCR Plodders
Team OCR Plodders #307
Team of 2 or 3 Male
07:22:33.38
07:22:33.38
1
(2)
Team of 2 or 3 Male
1
2
Matt WISNIEWSKI
Matt WISNIEWSKI
Matt WISNIEWSKI
Adrian CASTLE
Adrian CASTLE
5:31 min/km
00:57:41.77
5:10 min/km
5
1
01:31:31.23
5:05 min/km
12
3
01:45:33.16
5:33 min/km
17
1
01:15:01.99
5:21 min/km
15
2
00:00:09.73
6:15 min/km
19
2
10
325
Team VFuel Australia 1
Team VFuel Australia 1 #325
Team of 2 or 3 Mixed
07:59:14.25
07:59:14.25
1
(2)
Team of 2 or 3 Mixed
1
2
Dan ROBERTSON
Dan ROBERTSON
Tegyn ANGEL
Tegyn ANGEL
Kellie EMMERSON
5:59 min/km
00:59:22.10
5:20 min/km
9
3
01:32:32.46
5:08 min/km
13
3
02:10:57.86
6:53 min/km
36
6
01:39:04.83
7:04 min/km
61
10
00:00:07.23
5:24 min/km
4
1
21
137
Deb NICHOLL
Deb NICHOLL #137
Veteran 40-49 Female
08:39:38.11
08:39:38.11
1
(2)
Veteran 40-49 Female
1
2
6:29 min/km
01:08:14.39
6:07 min/km
51
1
01:43:06.68
5:43 min/km
44
1
02:16:24.12
7:10 min/km
46
1
01:29:21.05
6:22 min/km
33
1
00:00:08.45
6:48 min/km
39
1
12
309
Team Reytho
Team Reytho #309
Team of 2 or 3 Mixed
08:01:03.42
08:01:03.42
2
(3)
Team of 2 or 3 Mixed
2
00:01:49.16
3
Jess REYNOLDS
Jess REYNOLDS
Jess REYNOLDS
Rhys THOMAS
Rhys THOMAS
6:00 min/km
01:06:53.64
5:58 min/km
38
6
01:43:25.86
5:44 min/km
46
8
01:52:12.28
5:54 min/km
18
4
01:17:52.91
5:33 min/km
17
1
00:00:12.42
6:42 min/km
33
3
3
539
Team The Sole Mates
Team The Sole Mates #539
Team of 4 or 5 Male
07:24:15.39
07:24:15.39
2
(3)
Team of 4 or 5 Male
2
00:20:42.09
3
Renny CARROLL
Craig MANSFIELD
Brenden LOAG
Peter BALDWIN
Aaron BUTTERS
5:33 min/km
00:56:55.34
5:04 min/km
4
2
01:24:23.97
4:41 min/km
2
1
02:02:29.56
6:26 min/km
24
6
01:14:39.73
5:19 min/km
14
5
00:00:05.80
5:52 min/km
11
5
23
536
Team Sole Sisters
Team Sole Sisters #536
Team of 4 or 5 Female
08:45:30.88
08:45:30.88
2
(3)
Team of 4 or 5 Female
2
00:33:14.78
3
Kristie Orchard
Amy COUANIS
Edwina SUTTON
Melissa Styles
6:34 min/km
01:12:29.75
6:29 min/km
81
5
01:40:55.76
5:36 min/km
33
2
02:27:24.11
7:45 min/km
71
9
01:11:55.10
5:08 min/km
9
3
00:00:07.40
7:22 min/km
59
8
32
533
Team Girlfriends and Good health
Team Girlfriends and Good health #533
Team of 4 or 5 Female
08:56:55.75
08:56:55.75
3
(4)
Team of 4 or 5 Female
3
00:44:39.65
4
Jessica TAYLOR
Zara CORNISH
Sonia CHURCHER
Mauretta DICKIE
Catherine BEESON
6:42 min/km
01:12:11.27
6:27 min/km
76
3
02:01:43.58
6:45 min/km
160
10
02:05:50.60
6:37 min/km
26
3
01:38:10.32
7:00 min/km
58
9
00:00:08.74
6:36 min/km
28
3
4
541
Team The Flying V
Team The Flying V #541
Team of 4 or 5 Male
07:27:02.13
07:27:02.13
3
(4)
Team of 4 or 5 Male
3
00:23:28.82
4
Andrew JOHNSTON
Shaun HARDCASTLE
Dominic MATTES
David KYLE
James MARANGOU
5:35 min/km
01:06:55.48
6:01 min/km
39
5
01:28:46.47
4:55 min/km
4
2
01:59:35.12
6:17 min/km
21
4
01:18:29.84
5:36 min/km
18
6
00:00:07.56
5:10 min/km
2
1
15
546
Team Team 249
Team Team 249 #546
Team of 4 or 5 Mixed
08:19:22.08
08:19:22.08
2
(4)
Team of 4 or 5 Mixed
2
00:51:41.40
4
Lisa Miller
Aidan PERSE
Tim HALL
John HEYWARD
Kate BANCROFT
6:14 min/km
01:01:36.48
5:32 min/km
16
5
01:34:13.00
5:14 min/km
14
1
02:23:32.35
7:33 min/km
63
23
01:22:32.99
5:53 min/km
20
7
00:00:09.93
6:31 min/km
27
12
6
547
Team And Then There Were 5
Team And Then There Were 5 #547
Team of 4 or 5 Male
07:44:30.25
07:44:30.25
4
(5)
Team of 4 or 5 Male
4
00:40:56.95
5
Rhys TURPIN
Matt COUTTS
Jayden EDWARDS
5:48 min/km
01:05:14.26
5:50 min/km
33
4
01:30:49.39
5:02 min/km
8
4
02:10:26.52
6:51 min/km
35
9
01:14:26.52
5:19 min/km
13
4
00:00:09.13
5:45 min/km
9
4
33
532
Team Margaret River Running Girls
Team Margaret River Running Girls #532
Team of 4 or 5 Female
08:59:35.99
08:59:35.99
4
(5)
Team of 4 or 5 Female
4
00:47:19.88
5
Marnie SIMPSON
Georgine Wilson
Sara Caspani
Sara Caspani
6:44 min/km
01:12:40.95
6:31 min/km
85
6
01:55:40.22
6:25 min/km
117
5
02:13:50.04
7:02 min/km
40
7
00:56:52.22
4:03 min/km
3
1
00:00:07.63
8:55 min/km
130
16
17
587
Team Fijamomashsi
Team Fijamomashsi #587
Team of 4 or 5 Mixed
08:30:07.85
08:30:07.85
3
(5)
Team of 4 or 5 Mixed
3
01:02:27.17
5
Jamie MURCHISON
Moz QUINN
Matt WATSON
Sharon HEALY
Simon WINDSOR
6:22 min/km
01:07:00.09
6:05 min/km
40
10
01:41:02.52
5:36 min/km
35
9
02:08:17.06
6:45 min/km
30
12
01:53:07.64
8:04 min/km
107
31
00:00:06.02
5:35 min/km
5
3
7
544
Team Grandmaster Flash & the Furious Five
Team Grandmaster Flash & the Furiou.. #544
Team of 4 or 5 Male
07:50:02.27
07:50:02.27
5
(6)
Team of 4 or 5 Male
5
00:46:28.97
6
Koen ZUIJDGEEST
Koen ZUIJDGEEST
Jeroen BRANTJES
Niels ZUIJDGEEST
Jamie IRONS
5:52 min/km
01:07:55.26
6:01 min/km
49
8
01:30:32.59
5:01 min/km
7
3
02:05:56.33
6:37 min/km
27
7
00:48:33.61
3:28 min/km
1
1
00:00:07.36
7:36 min/km
67
15
39
523
Team Fifty Shades of Age
Team Fifty Shades of Age #523
Team of 4 or 5 Female
09:08:06.81
09:08:06.81
5
(6)
Team of 4 or 5 Female
5
00:55:50.71
6
Alison TIMMS
Hannalie SHOLTZ
Cantale PAOLIELLO
Judy ALLEN
Melody BIRRELL
6:51 min/km
01:12:17.58
6:27 min/km
77
4
01:58:22.83
6:34 min/km
136
9
02:06:46.04
6:40 min/km
29
4
01:40:31.00
7:10 min/km
67
11
00:00:08.00
7:13 min/km
49
5
18
508
Team Making Up Numbers
Team Making Up Numbers #508
Team of 4 or 5 Mixed
08:32:45.21
08:32:45.21
4
(6)
Team of 4 or 5 Mixed
4
01:05:04.53
6
Jeff MURRAY
Jeff MURRAY
Anthony WALTER
Courtney DUNSIRE
Phil MONACO
6:24 min/km
01:00:46.49
5:25 min/km
15
4
01:37:13.41
5:24 min/km
22
5
02:13:23.20
7:01 min/km
39
14
01:30:47.87
6:29 min/km
36
13
00:00:10.04
7:15 min/km
51
24
19
306
Team MilleBen
Team MilleBen #306
Team of 2 or 3 Mixed
08:38:07.25
08:38:07.25
3
(7)
Team of 2 or 3 Mixed
3
00:38:53.00
7
Ben NICHOLLS
Ben NICHOLLS
Ben NICHOLLS
Camille NICHOLLS
Camille NICHOLLS
6:28 min/km
00:59:24.15
5:18 min/km
10
4
01:28:59.57
4:56 min/km
5
2
02:24:28.05
7:36 min/km
65
11
01:22:55.12
5:55 min/km
22
2
00:00:10.71
7:54 min/km
82
8
45
530
Team Team Eltringham
Team Team Eltringham #530
Team of 4 or 5 Female
09:17:18.36
09:17:18.36
6
(7)
Team of 4 or 5 Female
6
01:05:02.26
7
Sose TAVAE
Sharlene SMITH
Georgia GATENBY
Lara KNIGHT
Jessie ELTRINGHAM
6:57 min/km
01:18:41.04
7:02 min/km
157
10
02:04:13.18
6:54 min/km
176
11
02:39:29.60
8:23 min/km
87
11
01:03:52.46
4:33 min/km
6
2
00:00:07.21
7:16 min/km
55
7
8
46
Josh O'HART
Josh O'HART #46
Prime 20-39 Male
07:58:14.29
07:58:14.29
1
(7)
Prime 20-39 Male
1
7
5:58 min/km
00:54:27.44
4:52 min/km
1
1
01:22:53.82
4:36 min/km
1
1
02:03:18.34
6:29 min/km
25
1
01:34:13.88
6:43 min/km
47
1
00:00:07.47
6:51 min/km
40
1
50
531
Team Cape Crusaders
Team Cape Crusaders #531
Team of 4 or 5 Female
09:20:31.70
09:20:31.70
7
(8)
Team of 4 or 5 Female
7
01:08:15.59
8
Liz HATHERLEY
Renee DE VOOGD
Laura BOWLER
Lisa BELL
Debby WESTELL
7:00 min/km
01:15:26.52
6:40 min/km
109
8
01:45:38.01
5:52 min/km
56
4
02:09:29.92
6:48 min/km
33
5
01:35:15.84
6:48 min/km
52
8
00:00:08.48
8:35 min/km
111
12
9
308
Team PUR1
Team PUR1 #308
Team of 2 or 3 Male
07:58:48.14
07:58:48.14
2
(8)
Team of 2 or 3 Male
2
00:36:14.76
8
Daniel BOBRIDGE
Daniel BOBRIDGE
Daniel BOBRIDGE
Paul LAVENDER
Paul LAVENDER
5:59 min/km
01:04:48.82
5:46 min/km
25
2
01:31:17.69
5:04 min/km
11
2
02:26:46.15
7:43 min/km
70
4
01:11:08.92
5:04 min/km
8
1
00:00:08.86
5:49 min/km
10
1
20
326
Team Worst Game Of Tag Ever
Team Worst Game Of Tag Ever #326
Team of 2 or 3 Mixed
08:38:07.27
08:38:07.27
4
(8)
Team of 2 or 3 Mixed
4
00:38:53.01
8
Luke HANLEY
Luke HANLEY
Blair Hartstone
Maryanne PEMBERTON
6:28 min/km
01:07:42.51
6:02 min/km
45
7
01:43:17.32
5:44 min/km
45
7
02:08:26.91
6:45 min/km
32
5
01:29:34.25
6:23 min/km
34
5
00:00:11.23
7:10 min/km
47
4
63
88
Ashlee RITSON
Ashlee RITSON #88
Prime 20-39 Female
09:38:44.37
09:38:44.37
1
(9)
Prime 20-39 Female
1
9
7:14 min/km
01:09:41.73
6:13 min/km
56
2
01:45:15.26
5:50 min/km
53
2
02:33:07.98
8:03 min/km
77
1
01:51:06.34
7:56 min/km
98
2
00:00:07.79
7:45 min/km
73
1
22
552
Team Fool Runnings
Team Fool Runnings #552
Team of 4 or 5 Mixed
08:42:15.23
08:42:15.23
5
(9)
Team of 4 or 5 Mixed
5
01:14:34.55
9
Michael CRAKE
Louise BLACK
Aaron MILWARD
Kate Appleton
6:31 min/km
01:05:14.26
5:49 min/km
34
7
01:51:48.05
6:12 min/km
89
19
02:09:40.70
6:49 min/km
34
13
01:33:44.48
6:41 min/km
44
16
00:00:09.31
6:45 min/km
38
18
11
593
Team Boys Runing Berzerk
Team Boys Runing Berzerk #593
Team of 4 or 5 Male
08:01:01.25
08:01:01.25
6
(9)
Team of 4 or 5 Male
6
00:57:27.94
9
Mark Kavanagh
Croig Hogarth
Mark Howard
Dane Rynnis
Marc Kavanagh
6:00 min/km
00:56:51.72
5:06 min/km
2
1
01:36:16.54
5:20 min/km
19
6
02:21:03.85
7:25 min/km
57
11
01:25:27.08
6:06 min/km
27
8
00:00:10.94
5:37 min/km
6
2
25
573
Team For the pint and the pinot
Team For the pint and the pinot #573
Team of 4 or 5 Mixed
08:46:48.46
08:46:48.46
6
(10)
Team of 4 or 5 Mixed
6
01:19:07.78
10
Glenn SPINKS
James LYNCH
Richard TREVITHICK
Melinda BURMAS
Mark LAVENDER
6:35 min/km
01:12:38.31
6:27 min/km
84
16
01:34:26.25
5:14 min/km
15
2
02:24:32.63
7:36 min/km
66
25
01:34:06.81
6:43 min/km
46
17
00:00:12.61
6:43 min/km
35
17
14
331
Team Toapo
Team Toapo #331
Team of 4 or 5 Male
08:14:23.66
08:14:23.66
7
(10)
Team of 4 or 5 Male
7
01:10:50.36
10
Adam PASSMORE
Paul Berson
Oliver DARTNALL
Oliver DARTNALL
Paul BERSON
6:10 min/km
01:10:48.26
6:26 min/km
68
10
01:47:58.08
5:59 min/km
69
12
02:00:23.34
6:20 min/km
23
5
01:13:55.52
5:16 min/km
12
3
00:00:10.92
6:44 min/km
36
11
81
167
Sarah WIESE
Sarah WIESE #167
Veteran 40-49 Female
09:51:39.28
09:51:39.28
2
(10)
Veteran 40-49 Female
2
01:12:01.16
10
7:23 min/km
01:11:10.63
6:22 min/km
72
3
01:49:49.00
6:06 min/km
76
2
02:45:43.49
8:43 min/km
107
3
01:44:03.39
7:25 min/km
76
2
00:00:09.30
7:49 min/km
75
2
16
592
Team Run Riot
Team Run Riot #592
Team of 4 or 5 Male
08:20:22.08
08:20:22.08
8
(11)
Team of 4 or 5 Male
8
01:16:48.78
11
Gregory ERASMUS
Leycester CORY
Alistair LAURIE
Peter SPENCER
Jay LAURIE
6:15 min/km
01:07:41.51
6:05 min/km
44
6
01:43:03.95
5:43 min/km
43
9
01:54:30.91
6:01 min/km
19
3
01:53:05.31
8:04 min/km
106
16
00:00:07.29
5:40 min/km
7
3
27
571
Team The birthday party
Team The birthday party #571
Team of 4 or 5 Mixed
08:49:44.44
08:49:44.44
7
(11)
Team of 4 or 5 Mixed
7
01:22:03.76
11
Lara TOVICH
Ross WALLACE
Paul BURNS
Georgia TOVICH
Philippa WALLACE
6:37 min/km
01:14:35.45
6:38 min/km
105
17
01:47:04.75
5:56 min/km
60
13
01:20:53.44
4:15 min/km
11
7
01:45:56.54
7:34 min/km
82
25
00:00:09.73
8:57 min/km
132
44
86
588
Team Girls Run Wild
Team Girls Run Wild #588
Team of 4 or 5 Female
09:56:46.36
09:56:46.36
8
(11)
Team of 4 or 5 Female
8
01:44:30.25
11
Lee-Maree GALLO
Nerinda O'DONOHUE
Lee-Maree GALLO
Cathy FULFORD
Megan GIANFRANCESCO
7:27 min/km
01:15:07.93
6:41 min/km
107
7
02:14:54.72
7:29 min/km
228
19
02:40:56.20
8:28 min/km
92
12
01:38:44.46
7:03 min/km
59
10
00:00:07.67
7:03 min/km
43
4
29
566
Team Margaret river bakery
Team Margaret river bakery #566
Team of 4 or 5 Mixed
08:54:12.76
08:54:12.76
8
(12)
Team of 4 or 5 Mixed
8
01:26:32.08
12
Treena MACCARTHY
Hamish WORSLEY
Amy SMITH
Marcelle EGBERTS
Cameron MURPHY
6:40 min/km
01:08:38.97
6:09 min/km
52
13
01:38:56.29
5:29 min/km
28
6
00:44:59.84
2:22 min/km
2
2
02:31:39.78
10:49 min/km
234
42
00:00:08.86
9:26 min/km
153
47
87
91
Mallani MOLONEY
Mallani MOLONEY #91
Prime 20-39 Female
09:57:42.11
09:57:42.11
2
(12)
Prime 20-39 Female
2
00:18:57.74
12
7:28 min/km
01:11:17.74
6:24 min/km
74
4
01:50:35.35
6:08 min/km
80
4
02:43:09.87
8:35 min/km
100
2
01:50:07.58
7:51 min/km
94
1
00:00:07.97
7:55 min/km
83
2
24
57
Michael TAYLOR
Michael TAYLOR #57
Prime 20-39 Male
08:45:38.41
08:45:38.41
2
(12)
Prime 20-39 Male
2
00:47:24.12
12
6:34 min/km
01:04:54.00
5:46 min/km
27
9
01:37:37.07
5:25 min/km
24
6
02:15:00.11
7:06 min/km
42
3
01:37:08.05
6:56 min/km
56
2
00:00:09.45
7:16 min/km
54
3
90
74
Emma BURGESS
Emma BURGESS #74
Prime 20-39 Female
10:04:16.24
10:04:16.24
3
(13)
Prime 20-39 Female
3
00:25:31.87
13
7:33 min/km
01:10:40.97
6:20 min/km
61
3
01:47:10.02
5:57 min/km
61
3
02:43:40.81
8:36 min/km
102
3
01:53:39.35
8:07 min/km
108
4
10:04:16.24
8:16 min/km
96
5
26
549
Team Frothy Chops
Team Frothy Chops #549
Team of 4 or 5 Male
08:47:08.97
08:47:08.97
9
(13)
Team of 4 or 5 Male
9
01:43:35.67
13
Simon HERBERT
John SCOTT
Justin BARTON
Simon BOXSHALL
David Sutton
6:35 min/km
01:09:24.76
6:12 min/km
54
9
01:40:59.40
5:36 min/km
34
7
02:37:57.67
8:18 min/km
82
14
01:23:12.18
5:56 min/km
23
7
00:00:06.24
6:25 min/km
25
9
30
577
Team The Famous Five Try Trail Running
Team The Famous Five Try Trail Runn.. #577
Team of 4 or 5 Mixed
08:55:02.04
08:55:02.04
9
(13)
Team of 4 or 5 Mixed
9
01:27:21.36
13
Julie GIBSON
Sarah THOMPSON
Julie GIBSON
Tamsyn BLACK
Super MAN
6:41 min/km
01:06:17.30
5:54 min/km
37
9
01:57:04.32
6:30 min/km
126
25
02:15:10.33
7:06 min/km
43
15
01:45:00.00
7:30 min/km
78
24
00:00:08.23
6:11 min/km
18
9
96
590
Team Toenails Are For Sissies!
Team Toenails Are For Sissies! #590
Team of 4 or 5 Female
10:11:20.86
10:11:20.86
9
(14)
Team of 4 or 5 Female
9
01:59:04.75
14
Kellie GHERARDI
Bonnie BYRNE
Jane WOLF
Nic PYE
Melony HALSALL
7:38 min/km
01:29:44.81
8:00 min/km
255
16
02:10:00.86
7:13 min/km
210
18
01:58:30.29
6:14 min/km
20
2
02:22:07.16
10:09 min/km
204
19
00:00:09.61
7:16 min/km
53
6
34
314
Team Team Bull
Team Team Bull #314
Team of 2 or 3 Mixed
08:59:45.53
08:59:45.53
5
(14)
Team of 2 or 3 Mixed
5
01:00:31.27
14
James HEGGIE
James HEGGIE
James HEGGIE
Renee BIRCHALL
Renee BIRCHALL
6:44 min/km
00:58:16.48
5:13 min/km
6
1
01:27:16.76
4:50 min/km
3
1
02:19:27.67
7:20 min/km
52
9
01:39:24.30
7:06 min/km
62
11
00:00:09.95
8:37 min/km
115
14
28
13
Chris HENDERSON
Chris HENDERSON #13
Prime 20-39 Male
08:51:54.04
08:51:54.04
3
(14)
Prime 20-39 Male
3
00:53:39.75
14
6:38 min/km
01:00:33.74
5:24 min/km
13
3
01:31:00.17
5:03 min/km
9
3
02:18:29.43
7:17 min/km
48
4
01:43:41.74
7:24 min/km
74
6
00:00:11.44
7:40 min/km
71
6
31
31
Warrick HEALD
Warrick HEALD #31
Prime 20-39 Male
08:55:48.29
08:55:48.29
4
(15)
Prime 20-39 Male
4
00:57:34.00
15
6:41 min/km
01:03:05.94
5:40 min/km
19
5
01:41:40.79
5:38 min/km
36
10
02:12:46.70
6:59 min/km
38
2
01:45:50.57
7:33 min/km
81
8
00:00:09.88
7:21 min/km
57
4
102
503
Team The Valley Girls
Team The Valley Girls #503
Team of 4 or 5 Female
10:16:04.80
10:16:04.80
10
(15)
Team of 4 or 5 Female
10
02:03:48.70
15
Megan WILSON
Jessica Gill
Roslyn Wright
Tina Eason
7:42 min/km
01:15:37.03
6:43 min/km
115
9
01:57:20.57
6:31 min/km
128
6
03:14:00.18
10:12 min/km
183
18
01:54:27.12
8:10 min/km
110
17
00:00:07.43
6:22 min/km
23
2
36
589
Team Ultra Hikers
Team Ultra Hikers #589
Team of 4 or 5 Mixed
09:04:22.74
09:04:22.74
10
(15)
Team of 4 or 5 Mixed
10
01:36:42.06
15
Bradley PANCKHURST
Jen PORTER
Bryant WARE
Alexander PRENT
Janne LIEBMANN
6:48 min/km
01:07:02.41
5:57 min/km
41
11
02:18:35.73
7:41 min/km
239
45
02:15:28.95
7:07 min/km
44
16
01:17:46.38
5:33 min/km
16
6
00:00:06.38
6:58 min/km
41
19
106
529
Team Vikings
Team Vikings #529
Team of 4 or 5 Female
10:20:04.21
10:20:04.21
11
(16)
Team of 4 or 5 Female
11
02:07:48.10
16
Dree CAMPBELL
Dree CAMPBELL
Julie PIETRALA
Louise VILLION
Bev COLLIER
7:45 min/km
01:02:52.75
5:37 min/km
17
1
02:09:58.13
7:13 min/km
208
17
03:03:15.25
9:38 min/km
153
15
01:24:29.46
6:02 min/km
26
5
00:00:09.03
8:51 min/km
125
15
37
514
Team Run and Refresh
Team Run and Refresh #514
Team of 4 or 5 Mixed
09:05:11.54
09:05:11.54
11
(16)
Team of 4 or 5 Mixed
11
01:37:30.86
16
Mark WEBSTER
Mark WEBSTER
Susan AUDET
Danielle CLARK
Mark AUDET
6:48 min/km
01:08:40.98
6:07 min/km
53
14
01:58:10.45
6:33 min/km
134
27
00:57:30.63
3:01 min/km
6
5
03:10:08.03
13:34 min/km
283
46
00:00:09.20
6:08 min/km
17
8
35
211
Andrew LAYSON
Andrew LAYSON #211
Vintage 50-59 Male
09:00:57.81
09:00:57.81
1
(16)
Vintage 50-59 Male
1
16
6:45 min/km
01:03:56.04
5:43 min/km
22
1
01:38:35.02
5:28 min/km
26
1
02:25:54.38
7:40 min/km
69
1
01:35:49.49
6:50 min/km
54
1
00:00:10.20
7:35 min/km
66
1
38
520
Team Mmeh
Team Mmeh #520
Team of 4 or 5 Mixed
09:05:59.29
09:05:59.29
12
(17)
Team of 4 or 5 Mixed
12
01:38:18.61
17
Emma NEWNHAM
Emma NEWNHAM
Madelene Mcintosh
Hoa NGO
6:49 min/km
01:06:10.83
5:57 min/km
35
8
01:47:24.58
5:58 min/km
66
14
02:53:08.55
9:06 min/km
131
44
01:30:50.93
6:29 min/km
37
14
00:00:08.96
6:01 min/km
13
5
107
64
Victoria SUGDEN
Victoria SUGDEN #64
Prime 20-39 Female
10:20:52.39
10:20:52.39
4
(17)
Prime 20-39 Female
4
00:42:08.02
17
7:45 min/km
01:05:07.00
5:50 min/km
28
1
01:44:31.75
5:48 min/km
49
1
02:51:24.45
9:01 min/km
124
5
01:56:41.81
8:20 min/km
117
7
00:00:10.62
9:03 min/km
138
9
[1]
2
3
4
5
6
7
Page 1 of 7 (325 items)