Margaret River Ultra Marathon
5 May 2018
Results
Details
 
Contact
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
[1]
2
Page 1 of 2 (71 items)
Fav
Pos
Race No
Share
Name
Name
Time
Time
Cat Pos
(Gen Pos)
Category
Cat Pos
Time Behind Cat
Gen Pos
Runner 1
Runner 2
Runner 3
Runner 4
Runner 5
Pace
11km
Pace
O/Pos
C/Pos
29km
Pace
O/Pos
C/Pos
48km
Pace
O/Pos
C/Pos
62km
Pace
O/Pos
C/Pos
80km
Pace
O/Pos
C/Pos
5
553
Team 3 x 2 x 3
Team 3 x 2 x 3 #553
Team of 4 or 5 Mixed
07:27:40.68
07:27:40.68
1
(1)
Team of 4 or 5 Mixed
1
1
Kate SHRYOCK
Sandy FRANCO
Gervase VLAHOV
Ben MCROBB
Scott BIFFEN
5:35 min/km
00:59:31.26
5:19 min/km
11
1
01:39:41.96
5:32 min/km
30
7
02:00:00.10
6:18 min/km
22
10
01:12:15.47
5:09 min/km
10
4
00:00:09.11
5:20 min/km
3
2
10
325
Team VFuel Australia 1
Team VFuel Australia 1 #325
Team of 2 or 3 Mixed
07:59:14.25
07:59:14.25
1
(2)
Team of 2 or 3 Mixed
1
2
Dan ROBERTSON
Dan ROBERTSON
Tegyn ANGEL
Tegyn ANGEL
Kellie EMMERSON
5:59 min/km
00:59:22.10
5:20 min/km
9
3
01:32:32.46
5:08 min/km
13
3
02:10:57.86
6:53 min/km
36
6
01:39:04.83
7:04 min/km
61
10
00:00:07.23
5:24 min/km
4
1
12
309
Team Reytho
Team Reytho #309
Team of 2 or 3 Mixed
08:01:03.42
08:01:03.42
2
(3)
Team of 2 or 3 Mixed
2
00:01:49.16
3
Jess REYNOLDS
Jess REYNOLDS
Jess REYNOLDS
Rhys THOMAS
Rhys THOMAS
6:00 min/km
01:06:53.64
5:58 min/km
38
6
01:43:25.86
5:44 min/km
46
8
01:52:12.28
5:54 min/km
18
4
01:17:52.91
5:33 min/km
17
1
00:00:12.42
6:42 min/km
33
3
15
546
Team Team 249
Team Team 249 #546
Team of 4 or 5 Mixed
08:19:22.08
08:19:22.08
2
(4)
Team of 4 or 5 Mixed
2
00:51:41.40
4
Lisa Miller
Aidan PERSE
Tim HALL
John HEYWARD
Kate BANCROFT
6:14 min/km
01:01:36.48
5:32 min/km
16
5
01:34:13.00
5:14 min/km
14
1
02:23:32.35
7:33 min/km
63
23
01:22:32.99
5:53 min/km
20
7
00:00:09.93
6:31 min/km
27
12
17
587
Team Fijamomashsi
Team Fijamomashsi #587
Team of 4 or 5 Mixed
08:30:07.85
08:30:07.85
3
(5)
Team of 4 or 5 Mixed
3
01:02:27.17
5
Jamie MURCHISON
Moz QUINN
Matt WATSON
Sharon HEALY
Simon WINDSOR
6:22 min/km
01:07:00.09
6:05 min/km
40
10
01:41:02.52
5:36 min/km
35
9
02:08:17.06
6:45 min/km
30
12
01:53:07.64
8:04 min/km
107
31
00:00:06.02
5:35 min/km
5
3
18
508
Team Making Up Numbers
Team Making Up Numbers #508
Team of 4 or 5 Mixed
08:32:45.21
08:32:45.21
4
(6)
Team of 4 or 5 Mixed
4
01:05:04.53
6
Jeff MURRAY
Jeff MURRAY
Anthony WALTER
Courtney DUNSIRE
Phil MONACO
6:24 min/km
01:00:46.49
5:25 min/km
15
4
01:37:13.41
5:24 min/km
22
5
02:13:23.20
7:01 min/km
39
14
01:30:47.87
6:29 min/km
36
13
00:00:10.04
7:15 min/km
51
24
19
306
Team MilleBen
Team MilleBen #306
Team of 2 or 3 Mixed
08:38:07.25
08:38:07.25
3
(7)
Team of 2 or 3 Mixed
3
00:38:53.00
7
Ben NICHOLLS
Ben NICHOLLS
Ben NICHOLLS
Camille NICHOLLS
Camille NICHOLLS
6:28 min/km
00:59:24.15
5:18 min/km
10
4
01:28:59.57
4:56 min/km
5
2
02:24:28.05
7:36 min/km
65
11
01:22:55.12
5:55 min/km
22
2
00:00:10.71
7:54 min/km
82
8
20
326
Team Worst Game Of Tag Ever
Team Worst Game Of Tag Ever #326
Team of 2 or 3 Mixed
08:38:07.27
08:38:07.27
4
(8)
Team of 2 or 3 Mixed
4
00:38:53.01
8
Luke HANLEY
Luke HANLEY
Blair Hartstone
Maryanne PEMBERTON
6:28 min/km
01:07:42.51
6:02 min/km
45
7
01:43:17.32
5:44 min/km
45
7
02:08:26.91
6:45 min/km
32
5
01:29:34.25
6:23 min/km
34
5
00:00:11.23
7:10 min/km
47
4
22
552
Team Fool Runnings
Team Fool Runnings #552
Team of 4 or 5 Mixed
08:42:15.23
08:42:15.23
5
(9)
Team of 4 or 5 Mixed
5
01:14:34.55
9
Michael CRAKE
Louise BLACK
Aaron MILWARD
Kate Appleton
6:31 min/km
01:05:14.26
5:49 min/km
34
7
01:51:48.05
6:12 min/km
89
19
02:09:40.70
6:49 min/km
34
13
01:33:44.48
6:41 min/km
44
16
00:00:09.31
6:45 min/km
38
18
25
573
Team For the pint and the pinot
Team For the pint and the pinot #573
Team of 4 or 5 Mixed
08:46:48.46
08:46:48.46
6
(10)
Team of 4 or 5 Mixed
6
01:19:07.78
10
Glenn SPINKS
James LYNCH
Richard TREVITHICK
Melinda BURMAS
Mark LAVENDER
6:35 min/km
01:12:38.31
6:27 min/km
84
16
01:34:26.25
5:14 min/km
15
2
02:24:32.63
7:36 min/km
66
25
01:34:06.81
6:43 min/km
46
17
00:00:12.61
6:43 min/km
35
17
27
571
Team The birthday party
Team The birthday party #571
Team of 4 or 5 Mixed
08:49:44.44
08:49:44.44
7
(11)
Team of 4 or 5 Mixed
7
01:22:03.76
11
Lara TOVICH
Ross WALLACE
Paul BURNS
Georgia TOVICH
Philippa WALLACE
6:37 min/km
01:14:35.45
6:38 min/km
105
17
01:47:04.75
5:56 min/km
60
13
01:20:53.44
4:15 min/km
11
7
01:45:56.54
7:34 min/km
82
25
00:00:09.73
8:57 min/km
132
44
29
566
Team Margaret river bakery
Team Margaret river bakery #566
Team of 4 or 5 Mixed
08:54:12.76
08:54:12.76
8
(12)
Team of 4 or 5 Mixed
8
01:26:32.08
12
Treena MACCARTHY
Hamish WORSLEY
Amy SMITH
Marcelle EGBERTS
Cameron MURPHY
6:40 min/km
01:08:38.97
6:09 min/km
52
13
01:38:56.29
5:29 min/km
28
6
00:44:59.84
2:22 min/km
2
2
02:31:39.78
10:49 min/km
234
42
00:00:08.86
9:26 min/km
153
47
30
577
Team The Famous Five Try Trail Running
Team The Famous Five Try Trail Runn.. #577
Team of 4 or 5 Mixed
08:55:02.04
08:55:02.04
9
(13)
Team of 4 or 5 Mixed
9
01:27:21.36
13
Julie GIBSON
Sarah THOMPSON
Julie GIBSON
Tamsyn BLACK
Super MAN
6:41 min/km
01:06:17.30
5:54 min/km
37
9
01:57:04.32
6:30 min/km
126
25
02:15:10.33
7:06 min/km
43
15
01:45:00.00
7:30 min/km
78
24
00:00:08.23
6:11 min/km
18
9
34
314
Team Team Bull
Team Team Bull #314
Team of 2 or 3 Mixed
08:59:45.53
08:59:45.53
5
(14)
Team of 2 or 3 Mixed
5
01:00:31.27
14
James HEGGIE
James HEGGIE
James HEGGIE
Renee BIRCHALL
Renee BIRCHALL
6:44 min/km
00:58:16.48
5:13 min/km
6
1
01:27:16.76
4:50 min/km
3
1
02:19:27.67
7:20 min/km
52
9
01:39:24.30
7:06 min/km
62
11
00:00:09.95
8:37 min/km
115
14
36
589
Team Ultra Hikers
Team Ultra Hikers #589
Team of 4 or 5 Mixed
09:04:22.74
09:04:22.74
10
(15)
Team of 4 or 5 Mixed
10
01:36:42.06
15
Bradley PANCKHURST
Jen PORTER
Bryant WARE
Alexander PRENT
Janne LIEBMANN
6:48 min/km
01:07:02.41
5:57 min/km
41
11
02:18:35.73
7:41 min/km
239
45
02:15:28.95
7:07 min/km
44
16
01:17:46.38
5:33 min/km
16
6
00:00:06.38
6:58 min/km
41
19
37
514
Team Run and Refresh
Team Run and Refresh #514
Team of 4 or 5 Mixed
09:05:11.54
09:05:11.54
11
(16)
Team of 4 or 5 Mixed
11
01:37:30.86
16
Mark WEBSTER
Mark WEBSTER
Susan AUDET
Danielle CLARK
Mark AUDET
6:48 min/km
01:08:40.98
6:07 min/km
53
14
01:58:10.45
6:33 min/km
134
27
00:57:30.63
3:01 min/km
6
5
03:10:08.03
13:34 min/km
283
46
00:00:09.20
6:08 min/km
17
8
38
520
Team Mmeh
Team Mmeh #520
Team of 4 or 5 Mixed
09:05:59.29
09:05:59.29
12
(17)
Team of 4 or 5 Mixed
12
01:38:18.61
17
Emma NEWNHAM
Emma NEWNHAM
Madelene Mcintosh
Hoa NGO
6:49 min/km
01:06:10.83
5:57 min/km
35
8
01:47:24.58
5:58 min/km
66
14
02:53:08.55
9:06 min/km
131
44
01:30:50.93
6:29 min/km
37
14
00:00:08.96
6:01 min/km
13
5
41
305
Team McDonald/King
Team McDonald/King #305
Team of 2 or 3 Mixed
09:13:45.83
09:13:45.83
6
(18)
Team of 2 or 3 Mixed
6
01:14:31.58
18
Rob KING
Rob KING
Rob KING
Catherine MCDONALD
Catherine MCDONALD
6:55 min/km
01:03:44.69
5:41 min/km
21
5
01:38:47.17
5:29 min/km
27
4
02:32:19.33
8:01 min/km
76
12
01:26:12.79
6:09 min/km
29
3
00:00:09.81
8:28 min/km
105
12
44
581
Team FANTASTIC FIVE
Team FANTASTIC FIVE #581
Team of 4 or 5 Mixed
09:16:51.58
09:16:51.58
13
(19)
Team of 4 or 5 Mixed
13
01:49:10.90
19
Kyra NIMMO
Justin MCAULIFFE
Abdul-Raouf MOHAMED-ISA
Susan THOMAS
James MAYCOCK
6:57 min/km
01:37:36.54
8:42 min/km
273
45
01:35:57.18
5:19 min/km
17
3
02:22:55.59
7:31 min/km
62
22
01:07:45.45
4:50 min/km
7
3
00:00:10.59
8:28 min/km
104
36
49
560
Team Dunsborough Running Club
Team Dunsborough Running Club #560
Team of 4 or 5 Mixed
09:19:22.59
09:19:22.59
14
(20)
Team of 4 or 5 Mixed
14
01:51:41.91
20
Ray CODALONGA
Jane HEAVEN
Martha ALLEN-BYATT
Nicola HAYES
Mike MCCLENAUGHAN
6:59 min/km
01:15:12.28
6:43 min/km
108
18
01:45:21.81
5:51 min/km
55
12
03:06:42.92
9:49 min/km
166
46
01:22:40.83
5:54 min/km
21
8
00:00:09.13
6:04 min/km
14
6
52
572
Team Chrispi the Master Pianist
Team Chrispi the Master Pianist #572
Team of 4 or 5 Mixed
09:27:00.84
09:27:00.84
15
(21)
Team of 4 or 5 Mixed
15
01:59:20.16
21
Darren HOPE
Phillip HOPE
Jason REES
Dominique TANNER
Chris HINDLE
7:05 min/km
01:20:08.95
7:10 min/km
173
24
01:36:47.88
5:22 min/km
21
4
02:23:38.10
7:33 min/km
64
24
01:55:46.87
8:16 min/km
114
33
00:00:13.99
7:15 min/km
52
25
54
575
Team Team Friends
Team Team Friends #575
Team of 4 or 5 Mixed
09:30:12.87
09:30:12.87
16
(22)
Team of 4 or 5 Mixed
16
02:02:32.19
22
Bridget RIPPER
Nicholas GILBERT
Samuel KRAMER
Mitchell Scom
Caroline WARR
7:07 min/km
01:30:42.43
8:05 min/km
262
40
01:43:03.29
5:43 min/km
42
10
02:20:12.00
7:22 min/km
55
19
01:50:35.61
7:53 min/km
97
30
00:00:07.48
6:58 min/km
42
20
55
580
Team Moort Boodja
Team Moort Boodja #580
Team of 4 or 5 Mixed
09:33:04.31
09:33:04.31
17
(23)
Team of 4 or 5 Mixed
17
02:05:23.63
23
Lauren TOCKER
Shelby BAILEY
Travis MCGUIRE
Corey MCGUIRE
Hayley LANGE
7:09 min/km
01:04:08.23
5:49 min/km
23
6
02:17:12.63
7:37 min/km
234
44
02:20:08.31
7:22 min/km
54
18
01:13:04.68
5:13 min/km
11
5
00:00:07.76
8:48 min/km
124
42
56
300
Team Batman & Drizz
Team Batman & Drizz #300
Team of 2 or 3 Mixed
09:33:49.62
09:33:49.62
7
(24)
Team of 2 or 3 Mixed
7
01:34:35.36
24
Barbara FIEBERG
Barbara FIEBERG
Barbara FIEBERG
Rob MCFARLANE
Rob MCFARLANE
7:10 min/km
01:10:48.51
6:19 min/km
69
9
01:46:49.70
5:56 min/km
59
11
02:50:15.76
8:57 min/km
121
16
01:31:38.07
6:32 min/km
39
6
00:00:09.35
7:27 min/km
63
6
57
319
Team BRG Quickest
Team BRG Quickest #319
Team of 2 or 3 Mixed
09:34:13.24
09:34:13.24
8
(25)
Team of 2 or 3 Mixed
8
01:34:58.99
25
Mark KIERNANDER
Mark KIERNANDER
Mark KIERNANDER
Michelle ADAMS
Kevin MATHEWS
7:10 min/km
01:19:04.22
7:02 min/km
163
16
01:43:53.13
5:46 min/km
48
9
02:14:03.65
7:03 min/km
41
7
01:32:12.49
6:35 min/km
42
8
00:00:09.70
9:09 min/km
143
15
58
327
Team Run Like Crazy
Team Run Like Crazy #327
Team of 2 or 3 Mixed
09:34:15.89
09:34:15.89
9
(26)
Team of 2 or 3 Mixed
9
01:35:01.63
26
Tim HENRY
Tim HENRY
Katrin MOLDRE
Paul WOOLARD
Paul WOOLARD
7:10 min/km
01:15:32.07
6:45 min/km
112
12
01:57:21.44
6:31 min/km
129
14
02:17:43.16
7:14 min/km
47
8
01:28:39.75
6:19 min/km
31
4
00:00:12.28
8:36 min/km
113
13
60
329
Team THE SHAMROCK SHREDDERS
Team THE SHAMROCK SHREDDERS #329
Team of 2 or 3 Mixed
09:35:31.97
09:35:31.97
10
(27)
Team of 2 or 3 Mixed
10
01:36:17.72
27
Clara COLE-HAWTHORNE
Clara COLE-HAWTHORNE
Michal FRONEK
Michal FRONEK
Michal FRONEK
7:11 min/km
01:17:18.25
6:54 min/km
135
13
01:42:24.73
5:41 min/km
39
5
02:33:18.99
8:04 min/km
78
13
01:39:33.02
7:06 min/km
63
12
00:00:09.37
7:56 min/km
84
9
62
316
Team Too Many Burgers
Team Too Many Burgers #316
Team of 2 or 3 Mixed
09:37:06.42
09:37:06.42
11
(28)
Team of 2 or 3 Mixed
11
01:37:52.17
28
Blake MERRITT
Blake MERRITT
Blake MERRITT
Karen STAUDTE
Karen STAUDTE
7:12 min/km
01:14:25.67
6:37 min/km
98
11
01:51:24.48
6:11 min/km
86
12
02:33:47.28
8:05 min/km
79
14
01:31:49.32
6:33 min/km
40
7
00:00:09.59
8:05 min/km
89
11
64
558
Team BRG Quicker
Team BRG Quicker #558
Team of 4 or 5 Mixed
09:40:09.38
09:40:09.38
18
(29)
Team of 4 or 5 Mixed
18
02:12:28.70
29
Ingrid THORNILEY
Gary THORNILEY
Ian ADAMS
Mike WADDELL
Craig HILL
7:15 min/km
01:27:02.37
7:47 min/km
235
34
01:49:45.83
6:05 min/km
75
16
02:48:18.25
8:51 min/km
113
38
00:57:28.61
4:06 min/km
4
1
00:00:06.49
8:45 min/km
119
40
65
578
Team Celtic Warriors
Team Celtic Warriors #578
Team of 4 or 5 Mixed
09:40:12.12
09:40:12.12
19
(30)
Team of 4 or 5 Mixed
19
02:12:31.44
30
Susan HOSKING
Simon MARTIN
Leana BARNETT MARTIN
Steve FARRELL
Steve HOSKING
7:15 min/km
01:22:29.11
7:24 min/km
199
30
01:47:39.59
5:58 min/km
68
15
02:21:35.27
7:27 min/km
58
20
01:35:03.56
6:47 min/km
49
19
00:00:08.80
8:31 min/km
108
39
66
561
Team Brown Dawgs
Team Brown Dawgs #561
Team of 4 or 5 Mixed
09:40:16.38
09:40:16.38
20
(31)
Team of 4 or 5 Mixed
20
02:12:35.70
31
Katie RIGGS
Jodie ROBBS
Richard BROWN
Julie ANDREW
Rochelle BAKER
7:15 min/km
01:23:17.54
7:27 min/km
207
31
02:01:54.05
6:46 min/km
162
30
00:53:22.21
2:48 min/km
4
4
02:41:10.72
11:30 min/km
258
43
00:00:09.77
8:55 min/km
129
43
67
312
Team Scrambled Legs
Team Scrambled Legs #312
Team of 2 or 3 Mixed
09:40:30.28
09:40:30.28
12
(32)
Team of 2 or 3 Mixed
12
01:41:16.03
32
Phip HUGHES
Phip HUGHES
Tom CARTY
Tom CARTY
Tom CARTY
7:15 min/km
00:58:31.18
5:13 min/km
8
2
01:43:01.06
5:43 min/km
41
6
01:38:53.43
5:12 min/km
15
2
03:27:16.67
14:48 min/km
285
19
00:00:10.21
6:15 min/km
20
2
68
574
Team The Fast the Slow and the Wobbly!
Team The Fast the Slow and the Wobb.. #574
Team of 4 or 5 Mixed
09:40:58.88
09:40:58.88
21
(33)
Team of 4 or 5 Mixed
21
02:13:18.20
33
Clare NYBERG
Victoria ROBINSON
Tim HAMILTON
Shirley REYNOLDS
Rob GOODALL
7:15 min/km
01:00:38.85
5:27 min/km
14
3
01:45:20.46
5:51 min/km
54
11
02:19:20.71
7:20 min/km
51
17
01:40:09.38
7:09 min/km
65
22
00:00:09.78
9:44 min/km
164
48
70
559
Team Kal Crew
Team Kal Crew #559
Team of 4 or 5 Mixed
09:42:54.72
09:42:54.72
22
(34)
Team of 4 or 5 Mixed
22
02:15:14.04
34
Terese HOOPER
Lauren MICHELINI
Robert COLEMAN
Beverley BARRATT
James THOMSON
7:17 min/km
01:28:29.05
7:56 min/km
245
38
01:51:45.58
6:12 min/km
88
18
01:20:17.43
4:13 min/km
10
6
03:43:03.17
15:55 min/km
289
47
00:01:08.66
4:24 min/km
1
1
71
330
Team Clifton-Short-Simms
Team Clifton-Short-Simms #330
Team of 2 or 3 Mixed
09:43:45.64
09:43:45.64
13
(35)
Team of 2 or 3 Mixed
13
01:44:31.38
35
Daniel SHORT
Daniel SHORT
Daniel SHORT
Kendall CLIFTON-SHORT
Rachel CLIFTON-SIMMS
7:17 min/km
01:18:58.16
7:01 min/km
160
15
01:54:38.21
6:22 min/km
107
13
01:41:26.79
5:20 min/km
16
3
02:25:29.62
10:23 min/km
217
17
00:00:21.97
7:57 min/km
85
10
72
301
Team Bec and Boots
Team Bec and Boots #301
Team of 2 or 3 Mixed
09:44:04.39
09:44:04.39
14
(36)
Team of 2 or 3 Mixed
14
01:44:50.13
36
Rebecca THOMAS
Rebecca THOMAS
Rebecca THOMAS
Aaron THOMAS
Aaron THOMAS
7:18 min/km
01:12:25.28
6:26 min/km
79
10
02:02:26.82
6:48 min/km
167
15
01:16:33.79
4:01 min/km
8
1
02:51:38.28
12:15 min/km
274
18
00:00:09.66
7:50 min/km
76
7
74
562
Team Life Ready Physio CBD
Team Life Ready Physio CBD #562
Team of 4 or 5 Mixed
09:44:55.55
09:44:55.55
23
(37)
Team of 4 or 5 Mixed
23
02:17:14.87
37
James KNIGHT
Jonathan WARNE
Scott GARVEY
Needra BROOM
Ceri PRITCHARD
7:18 min/km
01:18:37.18
7:02 min/km
156
21
01:54:54.08
6:23 min/km
111
23
02:06:27.64
6:39 min/km
28
11
02:03:41.16
8:50 min/km
141
38
00:00:10.39
7:50 min/km
77
32
76
591
Team The Cop Outs
Team The Cop Outs #591
Team of 4 or 5 Mixed
09:50:08.40
09:50:08.40
24
(38)
Team of 4 or 5 Mixed
24
02:22:27.72
38
Sue FINLAYSON
Michelle MORGAN
Dave FILLMAN
Brad WALFORD
Jenny BATES
7:22 min/km
01:22:12.66
7:20 min/km
195
28
02:09:42.91
7:12 min/km
206
38
02:28:00.42
7:47 min/km
72
27
01:50:13.11
7:52 min/km
95
28
00:00:09.81
6:39 min/km
32
15
77
563
Team The dead cat society
Team The dead cat society #563
Team of 4 or 5 Mixed
09:50:09.33
09:50:09.33
25
(39)
Team of 4 or 5 Mixed
25
02:22:28.65
39
Bec FABER
Emily CHETWIN
Sophie DUNN
Brian WEINBERG
Justin COE
7:22 min/km
01:45:15.73
9:24 min/km
290
48
01:52:32.26
6:15 min/km
94
20
02:41:59.72
8:31 min/km
96
34
01:29:17.27
6:22 min/km
32
11
00:00:09.70
6:43 min/km
34
16
78
517
Team FANTASTIC FOUR
Team FANTASTIC FOUR #517
Team of 4 or 5 Mixed
09:50:18.90
09:50:18.90
26
(40)
Team of 4 or 5 Mixed
26
02:22:38.22
40
Guy HOLMES
Guy HOLMES
Mike PURVES
Philipp SCHAPER
Kylie BREUER
7:22 min/km
01:18:48.37
7:02 min/km
158
22
01:58:44.26
6:35 min/km
140
28
02:24:35.54
7:36 min/km
67
26
01:46:47.36
7:37 min/km
86
26
00:00:10.09
7:51 min/km
78
33
79
568
Team CFSW 6281
Team CFSW 6281 #568
Team of 4 or 5 Mixed
09:50:21.90
09:50:21.90
27
(41)
Team of 4 or 5 Mixed
27
02:22:41.22
41
Kellie LEWANDOWSKI
Emily FLEAY
Shawn FERNANDO
Jules CAMPBELL
Brett MILLS
7:22 min/km
01:28:09.12
7:52 min/km
243
37
02:00:13.78
6:40 min/km
148
29
02:28:18.57
7:48 min/km
74
29
01:54:13.63
8:09 min/km
109
32
00:00:10.66
6:38 min/km
30
13
82
570
Team Miss Potts All Stars
Team Miss Potts All Stars #570
Team of 4 or 5 Mixed
09:51:42.54
09:51:42.54
28
(42)
Team of 4 or 5 Mixed
28
02:24:01.86
42
Bec LORRAINE
Julia ROUTLEY
Paul HOPWOOD
Paula MEWS
Michael SALEEBA
7:23 min/km
01:25:42.76
7:38 min/km
224
33
02:12:08.26
7:20 min/km
218
40
02:46:14.43
8:44 min/km
109
36
01:30:32.29
6:28 min/km
35
12
00:00:07.34
6:30 min/km
26
11
84
556
Team Run to Paradise
Team Run to Paradise #556
Team of 4 or 5 Mixed
09:52:47.55
09:52:47.55
29
(43)
Team of 4 or 5 Mixed
29
02:25:06.87
43
Hayden GIBSON
Ingrid HEYDER
Dan HEWITT
Megan GIBSON
Andrew MATTIN
7:24 min/km
01:22:09.04
7:19 min/km
193
27
02:04:20.85
6:54 min/km
179
33
02:42:16.04
8:32 min/km
98
35
01:34:22.99
6:44 min/km
48
18
00:00:08.84
7:12 min/km
48
23
85
565
Team Desert Dreamers
Team Desert Dreamers #565
Team of 4 or 5 Mixed
09:55:40.91
09:55:40.91
30
(44)
Team of 4 or 5 Mixed
30
02:28:00.23
44
Sonia MUNROE
Dale MUNROE
Louise MILLER
Ingrid MANSON
Lisa ELLERY
7:26 min/km
01:22:13.79
7:20 min/km
196
29
01:40:36.97
5:35 min/km
32
8
01:31:30.72
4:48 min/km
13
8
03:03:33.59
13:06 min/km
280
45
00:00:06.46
7:39 min/km
68
27
88
313
Team Team Alpha
Team Team Alpha #313
Team of 2 or 3 Mixed
09:59:14.42
09:59:14.42
15
(45)
Team of 2 or 3 Mixed
15
02:00:00.16
45
Jo D'ARCY
Jo D'ARCY
Jo D'ARCY
Francis WEDIN
Francis WEDIN
7:29 min/km
01:10:01.51
6:15 min/km
57
8
01:44:50.79
5:49 min/km
51
10
02:20:55.16
7:25 min/km
56
10
01:48:44.50
7:46 min/km
90
14
00:00:12.00
9:42 min/km
160
18
91
579
Team Forced to Run
Team Forced to Run #579
Team of 4 or 5 Mixed
10:05:06.62
10:05:06.62
31
(46)
Team of 4 or 5 Mixed
31
02:37:25.94
46
Warwick HARRY
Larz HARRY
Tess (Theresa) HARRY
Chez DE BARTOLO
Simon KETJEN
7:33 min/km
01:35:10.06
8:39 min/km
271
44
01:55:08.51
6:23 min/km
113
24
02:28:05.16
7:47 min/km
73
28
01:47:21.81
7:40 min/km
87
27
00:00:14.24
7:44 min/km
72
30
92
519
Team The Incredible Little Engines
Team The Incredible Little Engines #519
Team of 4 or 5 Mixed
10:06:25.02
10:06:25.02
32
(47)
Team of 4 or 5 Mixed
32
02:38:44.34
47
Md DOMAN
Md DOMAN
Sanet DOMAN
Marnel BENADE
Peter GROVE
7:34 min/km
01:15:34.13
6:44 min/km
114
19
02:02:08.25
6:47 min/km
164
31
02:39:55.36
8:25 min/km
89
33
02:00:10.11
8:35 min/km
128
35
00:00:04.95
7:08 min/km
45
22
93
522
Team Ultra Run4coffee
Team Ultra Run4coffee #522
Team of 4 or 5 Mixed
10:06:27.27
10:06:27.27
33
(48)
Team of 4 or 5 Mixed
33
02:38:46.59
48
Peter DAVENPORT
Peter DAVENPORT
Cherie WHITBREAD
Jo WRIGHT
Robson BOND
7:34 min/km
01:08:05.51
6:04 min/km
50
12
02:35:13.61
8:37 min/km
278
49
02:39:33.66
8:23 min/km
88
32
01:23:45.32
5:58 min/km
25
10
00:00:07.60
7:46 min/km
74
31
95
524
Team Turbo Gazelles
Team Turbo Gazelles #524
Team of 4 or 5 Mixed
10:10:11.94
10:10:11.94
34
(49)
Team of 4 or 5 Mixed
34
02:42:31.26
49
Damon Last
Claire JORDAN
Jessica NGEH
Fran ENDERSBY
Kristie Bower
7:37 min/km
01:00:31.49
5:22 min/km
12
2
02:24:23.87
8:01 min/km
257
48
00:52:18.46
2:45 min/km
3
3
03:57:48.35
16:59 min/km
290
48
00:00:08.49
6:23 min/km
24
10
100
513
Team Proudly supporting low-fart beer!
Team Proudly supporting low-fart be.. #513
Team of 4 or 5 Mixed
10:14:16.95
10:14:16.95
35
(50)
Team of 4 or 5 Mixed
35
02:46:36.27
50
Catriona COE
Catriona COE
Zoe THIELE
Troy SANTEN
Damon SUNDERLAND
7:40 min/km
01:29:16.06
7:57 min/km
249
39
02:15:43.54
7:32 min/km
230
43
02:48:28.43
8:52 min/km
115
39
01:50:23.22
7:53 min/km
96
29
00:00:09.08
6:08 min/km
16
7
[1]
2
Page 1 of 2 (71 items)