Bunbury Cathedral Grammar Cross Country
3 May 2018
Results
Details
 
Contact
Junior 3.6km Run
Senior 3.6km Run
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
1
2
3
4
5
6
[7]
8
9
10
11
Page 7 of 11 (513 items)
Fav
Pos
Race No
Share
Name
Name
Time
Time
Cat Pos
(Gen Pos)
Category
Cat Pos
Time Behind Cat
Gender
Gen Pos
Team
Pos In Team
Pace
301
352
Birralee TINKER
Birralee TINKER #352
Female Y07
00:23:02.38
00:23:02.38
18
(121)
Y07
18
00:07:00.19
Female
121
REDD
90
6:23 min/km
302
124
James GARSTONE
James GARSTONE #124
Male Y11
00:23:05.47
00:23:05.47
38
(181)
Y11
38
00:10:25.95
Male
181
GOLD
61
6:24 min/km
303
569
Callum WOOD
Callum WOOD #569
Male Y09
00:23:06.18
00:23:06.18
36
(182)
Y09
36
00:09:55.58
Male
182
WILS
72
6:25 min/km
304
61
Zack GASCOINE
Zack GASCOINE #61
Male Y08
00:23:08.42
00:23:08.42
28
(183)
Y08
28
00:10:30.47
Male
183
GOLD
62
6:25 min/km
305
512
Sana BUGDEN
Sana BUGDEN #512
Female Y07
00:23:10.09
00:23:10.09
19
(122)
Y07
19
00:07:07.90
Female
122
WILS
73
6:26 min/km
306
611
Grace DE CHANEET
Grace DE CHANEET #611
Female Y12
00:23:12.91
00:23:12.91
23
(123)
Y12
23
00:08:07.46
Female
123
WILS
74
6:26 min/km
307
478
Harry SHEPHERD
Harry SHEPHERD #478
Male Y12
00:23:14.29
00:23:14.29
28
(184)
Y12
28
00:08:50.02
Male
184
REDD
91
6:27 min/km
308
304
Callum HOWARD
Callum HOWARD #304
Male Y12
00:23:14.29
00:23:14.29
29
(185)
Y12
29
00:08:50.03
Male
185
KNIG
81
6:27 min/km
309
344
Abigail HARTWIG
Abigail HARTWIG #344
Female Y07
00:23:14.95
00:23:14.95
20
(124)
Y07
20
00:07:12.76
Female
124
REDD
92
6:27 min/km
310
113
Amber ANDREWS
Amber ANDREWS #113
Female Y11
00:23:15.84
00:23:15.84
13
(125)
Y11
13
00:07:35.58
Female
125
GOLD
63
6:27 min/km
311
114
Shruthi ARUNKUMAR
Shruthi ARUNKUMAR #114
Female Y11
00:23:15.84
00:23:15.84
14
(126)
Y11
14
00:07:35.58
Female
126
GOLD
64
6:27 min/km
312
593
Shelby BINDON
Shelby BINDON #593
Female Y11
00:23:16.85
00:23:16.85
15
(127)
Y11
15
00:07:36.58
Female
127
WILS
75
6:28 min/km
313
589
Conor ROSSITER
Conor ROSSITER #589
Male Y10
00:23:16.88
00:23:16.88
29
(186)
Y10
29
00:08:55.43
Male
186
WILS
76
6:28 min/km
314
363
Tayla BOARDMAN
Tayla BOARDMAN #363
Female Y08
00:23:19.34
00:23:19.34
23
(128)
Y08
23
00:08:24.69
Female
128
REDD
93
6:28 min/km
315
559
Tom COATES
Tom COATES #559
Male Y09
00:23:19.63
00:23:19.63
37
(187)
Y09
37
00:10:09.02
Male
187
WILS
77
6:28 min/km
316
412
Oliver WARREN
Oliver WARREN #412
Male Y09
00:23:21.19
00:23:21.19
38
(188)
Y09
38
00:10:10.58
Male
188
REDD
94
6:29 min/km
317
90
Rita DORKHOM
Rita DORKHOM #90
Female Y10
00:23:29.15
00:23:29.15
27
(129)
Y10
27
00:09:54.53
Female
129
GOLD
65
6:31 min/km
318
252
Bella NICHOLSON
Bella NICHOLSON #252
Female Y10
00:23:29.15
00:23:29.15
28
(130)
Y10
28
00:09:54.53
Female
130
KNIG
82
6:31 min/km
319
297
Kayla SMITH
Kayla SMITH #297
Female Y12
00:23:41.78
00:23:41.78
24
(131)
Y12
24
00:08:36.33
Female
131
KNIG
83
6:34 min/km
320
50
Isabel HAWKINS
Isabel HAWKINS #50
Female Y08
00:23:42.69
00:23:42.69
24
(132)
Y08
24
00:08:48.04
Female
132
GOLD
66
6:35 min/km
321
265
Thomas MCGREGOR
Thomas MCGREGOR #265
Male Y10
00:23:42.70
00:23:42.70
30
(189)
Y10
30
00:09:21.25
Male
189
KNIG
84
6:35 min/km
322
345
Leila HOLBEN
Leila HOLBEN #345
Female Y07
00:23:49.70
00:23:49.70
21
(133)
Y07
21
00:07:47.50
Female
133
REDD
95
6:37 min/km
323
346
Laura JACKSON
Laura JACKSON #346
Female Y07
00:23:52.06
00:23:52.06
22
(134)
Y07
22
00:07:49.87
Female
134
REDD
96
6:37 min/km
324
367
Mia MCLEAN
Mia MCLEAN #367
Female Y08
00:23:52.22
00:23:52.22
25
(135)
Y08
25
00:08:57.58
Female
135
REDD
97
6:37 min/km
325
250
Halle MITCHELL
Halle MITCHELL #250
Female Y10
00:23:54.46
00:23:54.46
29
(136)
Y10
29
00:10:19.84
Female
136
KNIG
85
6:38 min/km
326
371
Aleisha THIVY
Aleisha THIVY #371
Female Y08
00:23:54.67
00:23:54.67
26
(137)
Y08
26
00:09:00.03
Female
137
REDD
98
6:38 min/km
327
282
Adam PROWSE
Adam PROWSE #282
Male Y11
00:23:54.97
00:23:54.97
39
(190)
Y11
39
00:11:15.45
Male
190
KNIG
86
6:38 min/km
328
381
Alex WILDMAN
Alex WILDMAN #381
Male Y08
00:23:56.23
00:23:56.23
29
(191)
Y08
29
00:11:18.28
Male
191
REDD
99
6:38 min/km
329
625
Anesu CHAKAINGESU
Anesu CHAKAINGESU #625
Male Y12
00:24:04.05
00:24:04.05
30
(192)
Y12
30
00:09:39.78
Male
192
WILS
78
6:41 min/km
330
396
Claudia WADDINGHAM
Claudia WADDINGHAM #396
Female Y09
00:24:07.69
00:24:07.69
22
(138)
Y09
22
00:09:16.12
Female
138
REDD
100
6:42 min/km
331
402
Emmett GIACCI
Emmett GIACCI #402
Male Y09
00:24:09.87
00:24:09.87
39
(193)
Y09
39
00:10:59.26
Male
193
REDD
101
6:42 min/km
332
573
Jaimee LUPTON
Jaimee LUPTON #573
Female Y10
00:24:13.84
00:24:13.84
30
(139)
Y10
30
00:10:39.22
Female
139
WILS
79
6:43 min/km
333
101
Odette TELFER
Odette TELFER #101
Female Y10
00:24:14.21
00:24:14.21
31
(140)
Y10
31
00:10:39.59
Female
140
GOLD
67
6:43 min/km
334
421
Maddi WEST
Maddi WEST #421
Female Y10
00:24:15.05
00:24:15.05
32
(141)
Y10
32
00:10:40.43
Female
141
REDD
102
6:44 min/km
335
238
Timo MARREN
Timo MARREN #238
Male Y09
00:24:17.19
00:24:17.19
40
(194)
Y09
40
00:11:06.58
Male
194
KNIG
87
6:44 min/km
336
203
Sofiya HODGENS
Sofiya HODGENS #203
Female Y08
00:24:17.47
00:24:17.47
27
(142)
Y08
27
00:09:22.83
Female
142
KNIG
88
6:44 min/km
337
81
Harry MARTIN
Harry MARTIN #81
Male Y09
00:24:18.12
00:24:18.12
41
(195)
Y09
41
00:11:07.52
Male
195
GOLD
68
6:45 min/km
338
53
Bianca MCCONVILLE
Bianca MCCONVILLE #53
Female Y08
00:24:19.22
00:24:19.22
28
(143)
Y08
28
00:09:24.58
Female
143
GOLD
69
6:45 min/km
339
373
Madeleine WEST
Madeleine WEST #373
Female Y08
00:24:20.86
00:24:20.86
29
(144)
Y08
29
00:09:26.22
Female
144
REDD
103
6:45 min/km
340
468
Rose SCOTT
Rose SCOTT #468
Female Y12
00:24:27.53
00:24:27.53
25
(145)
Y12
25
00:09:22.08
Female
145
REDD
104
6:47 min/km
341
258
Skyla VAN LOGGERENBERG
Skyla VAN LOGGERENBERG #258
Female Y10
00:24:27.86
00:24:27.86
33
(146)
Y10
33
00:10:53.24
Female
146
KNIG
89
6:47 min/km
342
254
Malavika RAJEEV
Malavika RAJEEV #254
Female Y10
00:24:27.86
00:24:27.86
34
(147)
Y10
34
00:10:53.24
Female
147
KNIG
90
6:47 min/km
343
531
Natasha HILL
Natasha HILL #531
Female Y08
00:24:48.68
00:24:48.68
30
(148)
Y08
30
00:09:54.03
Female
148
WILS
80
6:53 min/km
344
452
Kurtis HAREWOOD
Kurtis HAREWOOD #452
Male Y11
00:24:50.93
00:24:50.93
40
(196)
Y11
40
00:12:11.41
Male
196
REDD
105
6:54 min/km
345
52
Charlee HOOKHAM
Charlee HOOKHAM #52
Female Y08
00:24:52.94
00:24:52.94
31
(149)
Y08
31
00:09:58.29
Female
149
GOLD
70
6:54 min/km
346
137
Lillian OLDHAM
Lillian OLDHAM #137
Female Y12
00:24:57.98
00:24:57.98
26
(150)
Y12
26
00:09:52.54
Female
150
GOLD
71
6:56 min/km
347
463
Juliet KERRELL-VAUGHAN
Juliet KERRELL-VAUGHAN #463
Female Y12
00:24:57.98
00:24:57.98
27
(151)
Y12
27
00:09:52.54
Female
151
REDD
106
6:56 min/km
348
310
Dylan WUTCHAK
Dylan WUTCHAK #310
Male Y12
00:25:12.53
00:25:12.53
31
(197)
Y12
31
00:10:48.26
Male
197
KNIG
91
7:00 min/km
349
56
Riya TUPKARI
Riya TUPKARI #56
Female Y08
00:25:16.22
00:25:16.22
32
(152)
Y08
32
00:10:21.58
Female
152
GOLD
72
7:01 min/km
350
535
Nicola NADIN
Nicola NADIN #535
Female Y08
00:25:19.23
00:25:19.23
33
(153)
Y08
33
00:10:24.59
Female
153
WILS
81
7:02 min/km
1
2
3
4
5
6
[7]
8
9
10
11
Page 7 of 11 (513 items)