Bunbury Cathedral Grammar Cross Country
3 May 2018
Results
Details
 
Contact
Junior 3.6km Run
Senior 3.6km Run
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
[1]
2
3
Page 1 of 3 (120 items)
Fav
Pos
Race No
Share
Name
Name
Time
Time
Cat Pos
(Gen Pos)
Category
Cat Pos
Time Behind Cat
Gender
Gen Pos
Team
Pos In Team
Pace
2
19
Santina PILLONEL
Santina PILLONEL #19
Female Y06
00:15:22.74
00:15:22.74
1
(1)
Y06
1
Female
1
GOLD
1
4:16 min/km
29
154
Ari BECKINGHAM
Ari BECKINGHAM #154
Female Y04
00:19:35.84
00:19:35.84
1
(12)
Y04
1
Female
12
KNIG
8
5:26 min/km
6
166
Fletcher BROWN
Fletcher BROWN #166
Male Y05
00:16:32.92
00:16:32.92
1
(4)
Y05
1
Male
4
KNIG
1
4:35 min/km
13
317
Luka GOOD
Luka GOOD #317
Male Y04
00:17:34.21
00:17:34.21
1
(7)
Y04
1
Male
7
REDD
3
4:52 min/km
4
490
Anna LOCKLEY
Anna LOCKLEY #490
Female Y05
00:15:31.73
00:15:31.73
1
(2)
Y05
1
Female
2
WILS
2
4:18 min/km
1
509
Bede WETHERELL
Bede WETHERELL #509
Male Y06
00:15:15.99
00:15:15.99
1
(1)
Y06
1
Male
1
WILS
1
4:14 min/km
3
340
Jonathan WADDINGHAM
Jonathan WADDINGHAM #340
Male Y06
00:15:28.28
00:15:28.28
2
(2)
Y06
2
00:00:12.28
Male
2
REDD
1
4:17 min/km
18
318
James UNDERDOWN
James UNDERDOWN #318
Male Y04
00:18:38.09
00:18:38.09
2
(9)
Y04
2
00:01:03.88
Male
9
REDD
6
5:10 min/km
7
175
Mia FORSBERG
Mia FORSBERG #175
Female Y06
00:16:37.24
00:16:37.24
2
(3)
Y06
2
00:01:14.50
Female
3
KNIG
2
4:37 min/km
36
156
Zaylee LOGIE CARRUTHERS
Zaylee LOGIE CARRUTHERS #156
Female Y04
00:20:22.89
00:20:22.89
2
(16)
Y04
2
00:00:47.05
Female
16
KNIG
11
5:39 min/km
20
14
Riley BELL
Riley BELL #14
Male Y05
00:18:40.65
00:18:40.65
2
(11)
Y05
2
00:02:07.73
Male
11
GOLD
7
5:11 min/km
9
9
Bella ANDREW
Bella ANDREW #9
Female Y05
00:17:00.73
00:17:00.73
2
(4)
Y05
2
00:01:29.00
Female
4
GOLD
3
4:43 min/km
42
3
Elsie ROSE
Elsie ROSE #3
Female Y04
00:20:45.21
00:20:45.21
3
(20)
Y04
3
00:01:09.37
Female
20
GOLD
12
5:45 min/km
19
4
Miles BANCROFT
Miles BANCROFT #4
Male Y04
00:18:38.71
00:18:38.71
3
(10)
Y04
3
00:01:04.49
Male
10
GOLD
6
5:10 min/km
5
26
Luke MURRAY
Luke MURRAY #26
Male Y06
00:16:01.49
00:16:01.49
3
(3)
Y06
3
00:00:45.49
Male
3
GOLD
2
4:27 min/km
11
322
Ella SMITH
Ella SMITH #322
Female Y05
00:17:12.98
00:17:12.98
3
(5)
Y05
3
00:01:41.25
Female
5
REDD
2
4:46 min/km
21
326
Jake RICHINGS
Jake RICHINGS #326
Male Y05
00:18:41.17
00:18:41.17
3
(12)
Y05
3
00:02:08.25
Male
12
REDD
7
5:11 min/km
14
328
Leni CHURCHER
Leni CHURCHER #328
Female Y06
00:17:39.00
00:17:39.00
3
(7)
Y06
3
00:02:16.25
Female
7
REDD
4
4:54 min/km
44
480
Emily DUFF
Emily DUFF #480
Female Y04
00:21:02.22
00:21:02.22
4
(21)
Y04
4
00:01:26.38
Female
21
WILS
11
5:50 min/km
23
493
Jordan JOYNSON
Jordan JOYNSON #493
Male Y05
00:18:56.89
00:18:56.89
4
(13)
Y05
4
00:02:23.97
Male
13
WILS
5
5:15 min/km
8
508
Liam RYDER
Liam RYDER #508
Male Y06
00:16:38.37
00:16:38.37
4
(5)
Y06
4
00:01:22.38
Male
5
WILS
3
4:37 min/km
16
501
Arabella ROBERTS
Arabella ROBERTS #501
Female Y06
00:18:08.64
00:18:08.64
4
(9)
Y06
4
00:02:45.90
Female
9
WILS
4
5:02 min/km
51
5
Hamish CLARK
Hamish CLARK #5
Male Y04
00:21:44.36
00:21:44.36
4
(28)
Y04
4
00:04:10.14
Male
28
GOLD
14
6:02 min/km
12
12
Molly LINCOLN
Molly LINCOLN #12
Female Y05
00:17:27.98
00:17:27.98
4
(6)
Y05
4
00:01:56.25
Female
6
GOLD
5
4:51 min/km
31
20
Lila ROSE
Lila ROSE #20
Female Y06
00:19:43.82
00:19:43.82
5
(14)
Y06
5
00:04:21.08
Female
14
GOLD
9
5:28 min/km
55
6
Joshua MAJOR
Joshua MAJOR #6
Male Y04
00:22:14.00
00:22:14.00
5
(31)
Y04
5
00:04:39.78
Male
31
GOLD
17
6:10 min/km
45
1
Tana HATHWAY
Tana HATHWAY #1
Female Y04
00:21:05.14
00:21:05.14
5
(22)
Y04
5
00:01:29.30
Female
22
GOLD
13
5:51 min/km
10
24
Keagan LYNCH
Keagan LYNCH #24
Male Y06
00:17:10.25
00:17:10.25
5
(6)
Y06
5
00:01:54.25
Male
6
GOLD
4
4:46 min/km
15
164
Daniella SCHOEMAN
Daniella SCHOEMAN #164
Female Y05
00:17:50.98
00:17:50.98
5
(8)
Y05
5
00:02:19.25
Female
8
KNIG
3
4:57 min/km
34
170
Will MCDOWALL
Will MCDOWALL #170
Male Y05
00:20:13.03
00:20:13.03
5
(19)
Y05
5
00:03:40.10
Male
19
KNIG
10
5:36 min/km
57
312
Libby MCGREGOR
Libby MCGREGOR #312
Female Y04
00:22:31.96
00:22:31.96
6
(25)
Y04
6
00:02:56.12
Female
25
REDD
14
6:15 min/km
22
161
Ariane DIGGINS
Ariane DIGGINS #161
Female Y05
00:18:54.65
00:18:54.65
6
(10)
Y05
6
00:03:22.92
Female
10
KNIG
4
5:15 min/km
35
494
Joshua JOYNSON
Joshua JOYNSON #494
Male Y05
00:20:16.28
00:20:16.28
6
(20)
Y05
6
00:03:43.36
Male
20
WILS
8
5:37 min/km
60
485
Louis DU PLESSIS
Louis DU PLESSIS #485
Male Y04
00:22:48.69
00:22:48.69
6
(33)
Y04
6
00:05:14.48
Male
33
WILS
13
6:20 min/km
17
335
Alexander CLEMENTS
Alexander CLEMENTS #335
Male Y06
00:18:11.97
00:18:11.97
6
(8)
Y06
6
00:02:55.97
Male
8
REDD
5
5:03 min/km
33
331
Matilda RICHINGS
Matilda RICHINGS #331
Female Y06
00:20:02.48
00:20:02.48
6
(15)
Y06
6
00:04:39.74
Female
15
REDD
8
5:34 min/km
37
497
Olivia CARLISLE
Olivia CARLISLE #497
Female Y06
00:20:24.17
00:20:24.17
7
(17)
Y06
7
00:05:01.42
Female
17
WILS
9
5:40 min/km
26
163
Chloe PALAZZI
Chloe PALAZZI #163
Female Y05
00:19:26.13
00:19:26.13
7
(11)
Y05
7
00:03:54.40
Female
11
KNIG
6
5:23 min/km
59
155
Zoya HODGENS
Zoya HODGENS #155
Female Y04
00:22:46.21
00:22:46.21
7
(27)
Y04
7
00:03:10.37
Female
27
KNIG
16
6:19 min/km
66
315
Gavin BARRY
Gavin BARRY #315
Male Y04
00:24:12.89
00:24:12.89
7
(38)
Y04
7
00:06:38.68
Male
38
REDD
17
6:43 min/km
46
167
Jack BUTCHER
Jack BUTCHER #167
Male Y05
00:21:21.60
00:21:21.60
7
(24)
Y05
7
00:04:48.67
Male
24
KNIG
13
5:56 min/km
24
178
Taj BAGLEY
Taj BAGLEY #178
Male Y06
00:19:08.38
00:19:08.38
7
(14)
Y06
7
00:03:52.38
Male
14
KNIG
5
5:18 min/km
50
176
Nirmali MADIGASEKARA
Nirmali MADIGASEKARA #176
Female Y06
00:21:40.00
00:21:40.00
8
(23)
Y06
8
00:06:17.26
Female
23
KNIG
15
6:01 min/km
30
165
Brigitte SOUTHWELL
Brigitte SOUTHWELL #165
Female Y05
00:19:35.98
00:19:35.98
8
(13)
Y05
8
00:04:04.25
Female
13
KNIG
9
5:26 min/km
47
324
Carter GIACCI
Carter GIACCI #324
Male Y05
00:21:23.93
00:21:23.93
8
(25)
Y05
8
00:04:51.00
Male
25
REDD
10
5:56 min/km
61
313
Amelia WADDINGHAM
Amelia WADDINGHAM #313
Female Y04
00:23:01.46
00:23:01.46
8
(28)
Y04
8
00:03:25.62
Female
28
REDD
15
6:23 min/km
73
314
Anton BARRECA
Anton BARRECA #314
Male Y04
00:25:25.33
00:25:25.33
8
(40)
Y04
8
00:07:51.11
Male
40
REDD
19
7:03 min/km
25
502
Henry COATES
Henry COATES #502
Male Y06
00:19:08.74
00:19:08.74
8
(15)
Y06
8
00:03:52.74
Male
15
WILS
6
5:19 min/km
67
482
Ava GOLINSKI
Ava GOLINSKI #482
Female Y04
00:24:13.87
00:24:13.87
9
(29)
Y04
9
00:04:38.03
Female
29
WILS
15
6:43 min/km
27
183
Ben VAN NIEROP
Ben VAN NIEROP #183
Male Y06
00:19:29.88
00:19:29.88
9
(16)
Y06
9
00:04:13.88
Male
16
KNIG
7
5:24 min/km
[1]
2
3
Page 1 of 3 (120 items)