Australian Surf Life Saving Championships OWS
15 Apr 2018
Results
Details
 
Contact
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
[1]
2
3
4
5
6
Page 1 of 6 (269 items)
Fav
Pos
Race No
Share
Name
Name
Time
Time
Cat Pos
(Gen Pos)
Category
Cat Pos
Time Behind Cat
Gender
Gen Pos
Club
Pace
9
Holly MARINOVICH
Holly MARINOVICH #9
Female 30-39
Not started
Not started
30-39
Female
11
Penny MACKENZIE
Penny MACKENZIE #11
Female 30-39
Not started
Not started
30-39
Female
Coogee SLSC
14
Kim FINDLAY
Kim FINDLAY #14
Female 30-39
Not started
Not started
30-39
Female
North Avoca SLSC
15
Ingrid ESPINOZA
Ingrid ESPINOZA #15
Female 30-39
DNF
DNF
30-39
Female
21
Anton TSORVAS
Anton TSORVAS #21
Male 30-39
Not started
Not started
30-39
Male
34
Jol GODBOLD
Jol GODBOLD #34
Male 30-39
Not started
Not started
30-39
Male
Swanbourne Nedlands SLSC
44
Jette OKSIS
Jette OKSIS #44
Female 40-49
Not started
Not started
40-49
Female
Fremantle SLSC
49
Fiona CARROLL
Fiona CARROLL #49
Female 40-49
Not started
Not started
40-49
Female
Fremantle SLSC
50
Julie CAIRNEY
Julie CAIRNEY #50
Female 40-49
Not started
Not started
40-49
Female
55
Darral REES
Darral REES #55
Male 40-49
Not started
Not started
40-49
Male
Northcliffe SLSC
59
Russell PRICE
Russell PRICE #59
Male 40-49
Not started
Not started
40-49
Male
MANDURAH
80
Colleen HARRISON
Colleen HARRISON #80
Female 50-59
Not started
Not started
50-59
Female
North Avoca SLSC
87
Paul VIVERS
Paul VIVERS #87
Male 50-59
Not started
Not started
50-59
Male
Trigg Island SLSC
90
Scott OXENFORD
Scott OXENFORD #90
Male 50-59
Not started
Not started
50-59
Male
Northcliffe SLSC
97
Peter GRAY
Peter GRAY #97
Male 50-59
Not started
Not started
50-59
Male
111
Lindsay LEWIS
Lindsay LEWIS #111
Male 60-69
Not started
Not started
60-69
Male
North Entrance
132
Erin SLEIGHT
Erin SLEIGHT #132
Female Open
Not started
Not started
Open
Female
135
Sue NOSKE
Sue NOSKE #135
Female Open
Not started
Not started
Open
Female
148
Mark SLEIGHT
Mark SLEIGHT #148
Male Open
Not started
Not started
Open
Male
149
Rhodri SIMMONDS
Rhodri SIMMONDS #149
Male Open
Not started
Not started
Open
Male
Swanbourne Nedlands SLSC
159
Michael KINGSBURY
Michael KINGSBURY #159
Male Open
Not started
Not started
Open
Male
North Cottesloe SLSC
171
Chloe THOMAS
Chloe THOMAS #171
Female Under 17
Not started
Not started
Under 17
Female
Secret harbour
172
Alexandra SCHACHT
Alexandra SCHACHT #172
Female Under 17
Not started
Not started
Under 17
Female
Bondi
169
Andrew CHRISTOPHER
Andrew CHRISTOPHER #169
Male Open
Not started
Not started
Open
Male
North Bondi SLSC
175
Ruby NOLAN
Ruby NOLAN #175
Female Under 17
Not started
Not started
Under 17
Female
Sunshine Beach
182
Finella GIBBS-BEAL
Finella GIBBS-BEAL #182
Female Under 17
Not started
Not started
Under 17
Female
Noosa Heads
187
Charlotte- Rose CONNOR
Charlotte- Rose CONNOR #187
Female Under 17
Not started
Not started
Under 17
Female
Kurrawa SLSC
208
Blake HESSEL
Blake HESSEL #208
Male Under 17
Not started
Not started
Under 17
Male
Umina
213
James CURREY
James CURREY #213
Male Under 17
Not started
Not started
Under 17
Male
Fremantle SLSC
219
Jake ANDREWS
Jake ANDREWS #219
Male Under 17
Not started
Not started
Under 17
Male
Coogee SLSC
229
Nicole CONYNHAM
Nicole CONYNHAM #229
Female Under 19
Not started
Not started
Under 19
Female
Northcliffe SLSC
1
214
Hayden COTTER
Hayden COTTER #214
Male Under 17
00:20:11.22
00:20:11.22
1
(1)
Under 17
1
Male
1
Maroochydore
10:05 min/km
2
147
Nicholas SLOMAN
Nicholas SLOMAN #147
Male Open
00:20:11.31
00:20:11.31
1
(2)
Open
1
Male
2
Noosa Heads
10:05 min/km
4
157
Rhys MAINSTONE
Rhys MAINSTONE #157
Male Open
00:20:27.49
00:20:27.49
3
(4)
Open
3
00:00:16.18
Male
4
10:13 min/km
3
170
Bailey ARMSTRONG
Bailey ARMSTRONG #170
Male Open
00:20:26.88
00:20:26.88
2
(3)
Open
2
00:00:15.57
Male
3
Northcliffe SLSC
10:13 min/km
6
161
Simon HUITENGA
Simon HUITENGA #161
Male Open
00:20:30.97
00:20:30.97
4
(6)
Open
4
00:00:19.65
Male
6
City of Perth SLSC
10:15 min/km
5
230
Toby WILSON
Toby WILSON #230
Male Under 19
00:20:30.57
00:20:30.57
1
(5)
Under 19
1
Male
5
Northcliffe SLSC
10:15 min/km
8
151
Nicholas ROLLO
Nicholas ROLLO #151
Male Under 19
00:20:35.32
00:20:35.32
2
(7)
Under 19
2
00:00:04.75
Male
7
10:17 min/km
7
137
Kareena LEE
Kareena LEE #137
Female Open
00:20:34.88
00:20:34.88
1
(1)
Open
1
Female
1
Noosa Heads
10:17 min/km
9
238
Riley CLOUT
Riley CLOUT #238
Male Under 19
00:20:41.43
00:20:41.43
3
(8)
Under 19
3
00:00:10.86
Male
8
Northcliffe SLSC
10:20 min/km
10
150
Ollie SIGNORINI
Ollie SIGNORINI #150
Male Open
00:20:42.81
00:20:42.81
5
(9)
Open
5
00:00:31.49
Male
9
Newport SLSC
10:21 min/km
11
166
Caine ECKSTEIN
Caine ECKSTEIN #166
Male Open
00:20:50.32
00:20:50.32
6
(10)
Open
6
00:00:39.00
Male
10
Northcliffe SLSC
10:25 min/km
14
167
Andrew DONALDSON
Andrew DONALDSON #167
Male Open
00:20:52.83
00:20:52.83
8
(13)
Open
8
00:00:41.52
Male
13
City of Perth SLSC
10:26 min/km
13
162
Mathew GILLING
Mathew GILLING #162
Male Open
00:20:52.73
00:20:52.73
7
(12)
Open
7
00:00:41.41
Male
12
Northcliffe SLSC
10:26 min/km
12
274
Cormac GUTHRIE
Cormac GUTHRIE #274
Male Under 19
00:20:52.58
00:20:52.58
4
(11)
Under 19
4
00:00:22.01
Male
11
10:26 min/km
15
234
Jack MC MENAMIN
Jack MC MENAMIN #234
Male Under 19
00:20:54.03
00:20:54.03
5
(14)
Under 19
5
00:00:23.46
Male
14
Northcliffe SLSC
10:27 min/km
16
146
Solomon WRIGHT
Solomon WRIGHT #146
Male Open
00:21:05.60
00:21:05.60
9
(15)
Open
9
00:00:54.28
Male
15
Kurrawa SLSC
10:32 min/km
17
260
Harry CAME
Harry CAME #260
Male Under 17
00:21:19.50
00:21:19.50
2
(16)
Under 17
2
00:01:08.28
Male
16
10:39 min/km
18
206
Logan KAYE
Logan KAYE #206
Male Under 17
00:21:25.22
00:21:25.22
3
(17)
Under 17
3
00:01:14.00
Male
17
Newport SLSC
10:42 min/km
19
217
Lachlan BRADDISH
Lachlan BRADDISH #217
Male Under 17
00:21:27.48
00:21:27.48
4
(18)
Under 17
4
00:01:16.26
Male
18
Umina
10:43 min/km
[1]
2
3
4
5
6
Page 1 of 6 (269 items)