SLSWA SunSmart Endurance Championships
11 Nov 2017
Results
Details
 
Contact
4km Beach Run
2km Beach Run
2km Swim
12km Ski Race
9km Ski Race
6km Ski Race
4km Board Race
2km Board Race
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
1
[2]
Page 2 of 2 (73 items)
Fav
Pos
Race No
Share
Name
Name
Time
Time
Cat Pos
(Gen Pos)
Category
Cat Pos
Time Behind Cat
Gender
Gen Pos
Club
CompAge
Pace
Wave
14
174
Rory MITCHELL
Rory MITCHELL #174
Male U14
00:20:39.0
00:20:39.0
2
(11)
U14
2
00:00:05.0
Male
11
City of Perth SLSC
U/14
5:09 min/km
Wave 1
3
52
Zachariah COLEMAN
Zachariah COLEMAN #52
Male U17
00:18:01.0
00:18:01.0
2
(3)
U17
2
00:00:05.9
Male
3
Fremantle SLSC
U/16
4:30 min/km
Wave 1
5
66
Alec DAVISON
Alec DAVISON #66
Male U17
00:18:11.0
00:18:11.0
3
(5)
U17
3
00:00:15.9
Male
5
Fremantle SLSC
U/17
4:32 min/km
Wave 1
29
48
Emily CHETWIN
Emily CHETWIN #48
Female 35-39
00:26:08.0
00:26:08.0
2
(14)
35-39
2
00:00:30.0
Female
14
City of Perth SLSC
U/43
6:32 min/km
Wave 1
11
100
Rebecca GRIFFIN
Rebecca GRIFFIN #100
Female Open
00:19:59.0
00:19:59.0
2
(2)
Open
2
00:00:44.9
Female
2
North Cottesloe SLSC
U/20
4:59 min/km
Wave 1
6
108
Patrick HAZARD
Patrick HAZARD #108
Male Open
00:18:46.0
00:18:46.0
2
(6)
Open
2
00:01:05.0
Male
6
North Cottesloe SLSC
U/32
4:41 min/km
Wave 1
7
129
Kent JENKINSON
Kent JENKINSON #129
Male Open
00:18:56.0
00:18:56.0
3
(7)
Open
3
00:01:15.0
Male
7
Trigg Island SLSC
U/21
4:44 min/km
Wave 1
10
133
Ben JOHNSON
Ben JOHNSON #133
Male U15
00:19:22.0
00:19:22.0
2
(9)
U15
2
00:01:18.0
Male
9
Scarboro SLSC Inc
U/15
4:50 min/km
Wave 1
16
112
Lucy HILL
Lucy HILL #112
Female U15
00:21:39.0
00:21:39.0
2
(5)
U15
2
00:01:23.0
Female
5
Busselton SLSC
U/15
5:24 min/km
Wave 1
23
169
Ella MCCULLAGH
Ella MCCULLAGH #169
Female U14
00:23:59.0
00:23:59.0
2
(10)
U14
2
00:01:23.9
Female
10
Scarboro SLSC Inc
U/14
5:59 min/km
Wave 1
8
60
Joel CUMMUSKEY
Joel CUMMUSKEY #60
Male Open
00:19:12.0
00:19:12.0
4
(8)
Open
4
00:01:30.9
Male
8
North Cottesloe SLSC
U/32
4:48 min/km
Wave 1
21
161
Kai MARCHETTO
Kai MARCHETTO #161
Male U14
00:22:51.0
00:22:51.0
3
(13)
U14
3
00:02:17.0
Male
13
Trigg Island SLSC
U/14
5:42 min/km
Wave 1
17
192
Caitlin O'SHEA
Caitlin O'SHEA #192
Female Open
00:22:08.0
00:22:08.0
3
(6)
Open
3
00:02:53.9
Female
6
Trigg Island SLSC
U/22
5:32 min/km
Wave 1
18
143
Anne-Marie JUENGLING
Anne-Marie JUENGLING #143
Female Open
00:22:15.0
00:22:15.0
4
(7)
Open
4
00:03:01.0
Female
7
Swanbourne Nedlands SLSC Inc
U/30
5:33 min/km
Wave 1
30
237
Ashlin TRAEGER
Ashlin TRAEGER #237
Female U14
00:26:28.0
00:26:28.0
3
(15)
U14
3
00:03:52.9
Female
15
SECRET HARBOUR SLSC
U/14
6:37 min/km
Wave 1
19
65
Tallis DAVIES
Tallis DAVIES #65
Male U15
00:22:22.0
00:22:22.0
3
(12)
U15
3
00:04:18.0
Male
12
Trigg Island SLSC
U/15
5:35 min/km
Wave 1
22
6
Kiera ALBERTSEN
Kiera ALBERTSEN #6
Female Open
00:23:36.0
00:23:36.0
5
(9)
Open
5
00:04:21.9
Female
9
City of Perth SLSC
U/20
5:54 min/km
Wave 1
25
224
Max SMITH
Max SMITH #224
Male U14
00:25:14.0
00:25:14.0
4
(14)
U14
4
00:04:40.0
Male
14
MULLALOO SLSC
U/14
6:18 min/km
Wave 1
26
110
Caitlin HIDE
Caitlin HIDE #110
Female U15
00:25:16.0
00:25:16.0
3
(12)
U15
3
00:05:00.0
Female
12
SECRET HARBOUR SLSC
U/15
6:19 min/km
Wave 1
24
166
Jo-Anna MAYNARD
Jo-Anna MAYNARD #166
Female Open
00:24:20.0
00:24:20.0
6
(11)
Open
6
00:05:06.0
Female
11
MULLALOO SLSC
U/19
6:05 min/km
Wave 1
34
1
Laura ADOLPHUS
Laura ADOLPHUS #1
Female 30-34
00:31:28.0
00:31:28.0
2
(17)
30-34
2
00:10:19.9
Female
17
SECRET HARBOUR SLSC
U/33
7:52 min/km
Wave 1
31
137
Cody JONES
Cody JONES #137
Male U17
00:28:49.0
00:28:49.0
4
(16)
U17
4
00:10:53.9
Male
16
SECRET HARBOUR SLSC
U/16
7:12 min/km
Wave 1
33
93
Thomas GALLAGHER
Thomas GALLAGHER #93
Male Open
00:31:15.0
00:31:15.0
5
(17)
Open
5
00:13:33.9
Male
17
City of Perth SLSC
U/19
7:48 min/km
Wave 1
1
[2]
Page 2 of 2 (73 items)
© 2023