Bibra Lake Fun Run
5 Nov 2017
Results
Details
 
Contact
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
1
2
3
4
5
6
[7]
8
Page 7 of 8 (381 items)
Fav
Pos
Race No
Share
Name
Name
Time
Time
Cat Pos
(Gen Pos)
Category
Cat Pos
Time Behind Cat
Gender
Gen Pos
Team Type
Team
Pos In Team
State
Pace
79
23
William SWALLING
William SWALLING #23
Male 55 & Over
00:31:37.55
00:31:37.55
6
(57)
55 & Over
6
00:08:27.01
Male
57
Club
YStriders
1
Western Australia
5:16 min/km
196
62
Ian WHITFIELD
Ian WHITFIELD #62
Male 55 & Over
00:49:45.00
00:49:45.00
16
(104)
55 & Over
16
00:26:34.46
Male
104
School
Coogee School
1
Western Australia
8:17 min/km
20
15
Neil ARMSTRONG
Neil ARMSTRONG #15
Male Open 18+
00:23:41.85
00:23:41.85
9
(17)
Open 18+
9
00:04:44.61
Male
17
School
Coogee Primary School
1
Western Australia
3:56 min/km
41
56
Kees MAATMAN
Kees MAATMAN #56
Male Open 18+
00:26:25.00
00:26:25.00
20
(32)
Open 18+
20
00:07:27.76
Male
32
School
Coogee Primary School
2
Western Australia
4:24 min/km
187
74
Zara CARDOSO
Zara CARDOSO #74
Female 12 & Under
00:48:03.17
00:48:03.17
18
(87)
12 & Under
18
00:24:43.38
Female
87
School
Yangebup Primary School
2
Western Australia
8:00 min/km
22
188
Peter DUFF
Peter DUFF #188
Male Open 18+
00:23:47.54
00:23:47.54
11
(19)
Open 18+
11
00:04:50.30
Male
19
Club
RunningWorks
2
Western Australia
3:57 min/km
50
131
Gabrielle STREET
Gabrielle STREET #131
Female Open 18+
00:28:11.29
00:28:11.29
5
(14)
Open 18+
5
00:03:56.29
Female
14
Club
Street family
2
Western Australia
4:41 min/km
206
194
Corwyn SUSANTO
Corwyn SUSANTO #194
Male 12 & Under
00:55:06.00
00:55:06.00
17
(109)
12 & Under
17
00:26:00.45
Male
109
School
Harmony Primary School
2
Western Australia
9:11 min/km
114
267
Clare COOPER
Clare COOPER #267
Female Open 18+
00:35:24.29
00:35:24.29
21
(42)
Open 18+
21
00:11:09.29
Female
42
Club
Saturday Shuffle Buddies
2
Western Australia
5:54 min/km
192
280
Alexis MAYERS
Alexis MAYERS #280
Female 12 & Under
00:49:28.31
00:49:28.31
19
(90)
12 & Under
19
00:26:08.52
Female
90
School
Emmanuel Catholic College
2
Western Australia
8:14 min/km
64
285
Daniel MCSHANE
Daniel MCSHANE #285
Male 17 & Under
00:29:29.61
00:29:29.61
14
(46)
17 & Under
14
00:09:05.97
Male
46
Business
East Fremantle Podiatry
2
Western Australia
4:54 min/km
12
306
Zac REED
Zac REED #306
Male 17 & Under
00:22:24.04
00:22:24.04
5
(11)
17 & Under
5
00:02:00.40
Male
11
Club
Cockburn Athletic Club
2
Western Australia
3:44 min/km
102
380
Zandar Panda
Zandar Panda #380
Female Open 18+
00:34:26.65
00:34:26.65
16
(34)
Open 18+
16
00:10:11.65
Female
34
School
Bibra Lake Primary School
2
5:44 min/km
87
361
Martin KING
Martin KING #361
Male 55 & Over
00:32:49.22
00:32:49.22
8
(61)
55 & Over
8
00:09:38.68
Male
61
Club
YStriders
2
Western Australia
5:28 min/km
13
328
Jaycob KELL
Jaycob KELL #328
Male 17 & Under
00:22:44.38
00:22:44.38
6
(12)
17 & Under
6
00:02:20.74
Male
12
Club
Cockburn Athletic Club
3
Western Australia
3:47 min/km
103
379
Marley Pianta
Marley Pianta #379
Female 12 & Under
00:34:27.05
00:34:27.05
9
(35)
12 & Under
9
00:11:07.26
Female
35
School
Bibra Lake Primary School
3
5:44 min/km
239
284
Judith MCSHANE
Judith MCSHANE #284
Female Open 18+
01:01:06.91
01:01:06.91
62
(119)
Open 18+
62
00:36:51.91
Female
119
Business
East Fremantle Podiatry
3
Western Australia
10:11 min/km
233
264
Charlotte KESTER
Charlotte KESTER #264
Female 17 & Under
00:59:25.95
00:59:25.95
12
(116)
17 & Under
12
00:39:10.45
Female
116
Club
Saturday Shuffle Buddies
3
Western Australia
9:54 min/km
56
135
Miller STREET
Miller STREET #135
Male 17 & Under
00:28:41.52
00:28:41.52
12
(41)
17 & Under
12
00:08:17.88
Male
41
Club
Street family
3
Western Australia
4:46 min/km
222
192
Silvia Multiyana FOH
Silvia Multiyana FOH #192
Female Open 18+
00:57:50.56
00:57:50.56
58
(109)
Open 18+
58
00:33:35.56
Female
109
School
Harmony Primary School
3
Western Australia
9:38 min/km
93
112
Kerrie TOMLINSON
Kerrie TOMLINSON #112
Female 55 & Over
00:33:14.05
00:33:14.05
2
(29)
55 & Over
2
00:06:55.56
Female
29
Club
YStriders
3
Western Australia
5:32 min/km
188
72
Julianne RAYNER
Julianne RAYNER #72
Female Open 18+
00:48:03.99
00:48:03.99
50
(88)
Open 18+
50
00:23:48.99
Female
88
School
Yangebup Primary School
3
Western Australia
8:00 min/km
26
48
Chris LARK
Chris LARK #48
Male Open 18+
00:24:13.54
00:24:13.54
14
(23)
Open 18+
14
00:05:16.30
Male
23
Club
RunningWorks
3
Western Australia
4:02 min/km
59
14
Jo ARMSTRONG
Jo ARMSTRONG #14
Female Open 18+
00:29:11.54
00:29:11.54
7
(16)
Open 18+
7
00:04:56.54
Female
16
School
Coogee Primary School
3
Western Australia
4:51 min/km
124
43
Rosie PETERS
Rosie PETERS #43
Female 55 & Over
00:35:53.55
00:35:53.55
6
(51)
55 & Over
6
00:09:35.06
Female
51
Club
YStriders
4
Western Australia
5:58 min/km
48
57
Michael WARTENWEILER
Michael WARTENWEILER #57
Male 55 & Over
00:27:35.76
00:27:35.76
4
(36)
55 & Over
4
00:04:25.22
Male
36
Club
RunningWorks
4
Western Australia
4:35 min/km
159
58
Louise HARBURN
Louise HARBURN #58
Female Open 18+
00:40:58.29
00:40:58.29
37
(69)
Open 18+
37
00:16:43.29
Female
69
School
Bibra Lake Primary School
4
Western Australia
6:49 min/km
60
134
Gerard STREET
Gerard STREET #134
Male 17 & Under
00:29:16.97
00:29:16.97
13
(44)
17 & Under
13
00:08:53.33
Male
44
Club
Street family
4
Western Australia
4:52 min/km
198
218
Ethan O'BRIEN
Ethan O'BRIEN #218
Male 12 & Under
00:51:41.81
00:51:41.81
15
(106)
12 & Under
15
00:22:36.27
Male
106
School
Yangebup Primary School
4
Western Australia
8:36 min/km
112
199
Ben MUIR
Ben MUIR #199
Male 12 & Under
00:35:23.05
00:35:23.05
4
(71)
12 & Under
4
00:06:17.51
Male
71
School
Coogee Primary School
4
Western Australia
5:53 min/km
19
289
Madison GOOD
Madison GOOD #289
Female 17 & Under
00:23:32.00
00:23:32.00
2
(3)
17 & Under
2
00:03:16.49
Female
3
Club
Cockburn Athletic Club
4
Western Australia
3:55 min/km
23
313
Darcy SALLUR
Darcy SALLUR #313
Male 17 & Under
00:23:59.99
00:23:59.99
8
(20)
17 & Under
8
00:03:36.35
Male
20
Club
Cockburn Athletic Club
5
Western Australia
3:59 min/km
75
132
David STREET
David STREET #132
Male Open 18+
00:31:07.37
00:31:07.37
31
(53)
Open 18+
31
00:12:10.13
Male
53
Club
Street family
5
Western Australia
5:11 min/km
119
9
Emma COLLETTE
Emma COLLETTE #9
Female 12 & Under
00:35:36.52
00:35:36.52
11
(46)
12 & Under
11
00:12:16.73
Female
46
School
Coogee Primary School
5
Western Australia
5:56 min/km
200
81
Alex VLASIC
Alex VLASIC #81
Male 12 & Under
00:51:52.82
00:51:52.82
16
(107)
12 & Under
16
00:22:47.27
Male
107
School
Yangebup Primary School
5
Western Australia
8:38 min/km
147
100
Kaye PESTANA
Kaye PESTANA #100
Female 55 & Over
00:39:16.72
00:39:16.72
9
(63)
55 & Over
9
00:12:58.24
Female
63
Club
YStriders
5
Western Australia
6:32 min/km
84
189
Lynsey DUFF
Lynsey DUFF #189
Female Open 18+
00:32:17.81
00:32:17.81
12
(25)
Open 18+
12
00:08:02.81
Female
25
Club
RunningWorks
5
Western Australia
5:22 min/km
209
331
Jesse ABBOTT
Jesse ABBOTT #331
Male Open 18+
00:56:25.07
00:56:25.07
55
(110)
Open 18+
55
00:37:27.83
Male
110
School
Bibra Lake Primary School
5
Western Australia
9:24 min/km
225
102
Kylie RIDDER
Kylie RIDDER #102
Female Open 18+
00:58:29.08
00:58:29.08
60
(112)
Open 18+
60
00:34:14.08
Female
112
School
Bibra Lake Primary School
6
Western Australia
9:44 min/km
161
99
Terence PESTANA
Terence PESTANA #99
Male 55 & Over
00:41:27.80
00:41:27.80
13
(91)
55 & Over
13
00:18:17.26
Male
91
Club
YStriders
6
Western Australia
6:54 min/km
33
16
Ella MATTHEWS
Ella MATTHEWS #16
Female 12 & Under
00:24:45.79
00:24:45.79
2
(6)
12 & Under
2
00:01:26.00
Female
6
Club
Cockburn Athletic Club
6
Western Australia
4:07 min/km
201
77
Sara DOWNER
Sara DOWNER #77
Female Open 18+
00:51:53.45
00:51:53.45
52
(94)
Open 18+
52
00:27:38.45
Female
94
School
Yangebup Primary School
6
Western Australia
8:38 min/km
120
228
Meaghan VARIAN
Meaghan VARIAN #228
Female 12 & Under
00:35:37.55
00:35:37.55
12
(47)
12 & Under
12
00:12:17.76
Female
47
School
Coogee Primary School
6
Western Australia
5:56 min/km
125
200
Holly MUIR
Holly MUIR #200
Female 12 & Under
00:35:55.06
00:35:55.06
14
(52)
12 & Under
14
00:12:35.27
Female
52
School
Coogee Primary School
7
Western Australia
5:59 min/km
49
305
Tara REED
Tara REED #305
Female 12 & Under
00:27:55.00
00:27:55.00
4
(13)
12 & Under
4
00:04:35.21
Female
13
Club
Cockburn Athletic Club
7
Western Australia
4:39 min/km
274
80
Jaimie VLASIC
Jaimie VLASIC #80
Female 12 & Under
01:21:28.08
01:21:28.08
29
(141)
12 & Under
29
00:58:08.29
Female
141
School
Yangebup Primary School
7
Western Australia
13:34 min/km
163
111
Leonie HARPER
Leonie HARPER #111
Female 55 & Over
00:42:06.47
00:42:06.47
11
(71)
55 & Over
11
00:15:47.98
Female
71
Club
YStriders
7
Western Australia
7:01 min/km
226
348
Harrison RICH
Harrison RICH #348
Male 12 & Under
00:58:33.09
00:58:33.09
19
(114)
12 & Under
19
00:29:27.54
Male
114
School
Bibra Lake Primary School
7
Western Australia
9:45 min/km
227
349
Fenella RICH
Fenella RICH #349
Female 12 & Under
00:58:33.09
00:58:33.09
24
(113)
12 & Under
24
00:35:13.30
Female
113
School
Bibra Lake Primary School
8
Western Australia
9:45 min/km
275
75
Alayna CARDOSO
Alayna CARDOSO #75
Female 12 & Under
01:21:28.29
01:21:28.29
30
(142)
12 & Under
30
00:58:08.50
Female
142
School
Yangebup Primary School
8
Western Australia
13:34 min/km
1
2
3
4
5
6
[7]
8
Page 7 of 8 (381 items)
© 2023