NIPSSA Regional Cross Country
23 Jun 2017
Results
Details
 
Contact
Year 2
Div A Year 3
Div A Year 4
Div A Year 5
Div A Year 6
Div B Year 3
Div B Year 4
Div B Year 5
Div B Year 6
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
[1]
2
3
Page 1 of 3 (147 items)
Fav
Pos
Race No
Share
Name
Name
Time
Time
Cat Pos
(Gen Pos)
Category
Cat Pos
Time Behind Cat
Gender
Gen Pos
Team
Pos In Team
Pace
3
Toni-Lee MCVEIGH
Toni-Lee MCVEIGH #3
Female Y2
Not started
Not started
Y2
Female
Francis Jordan
511
Andrew AUBREY
Andrew AUBREY #511
Male Y2
Not started
Not started
Y2
Male
St Stephen's Duncraig
1024
Nevaeh MCFARLANE
Nevaeh MCFARLANE #1024
Female Y2
Not started
Not started
Y2
Female
St James' Anglican
1130
Jasmine GILL
Jasmine GILL #1130
Female Y2
Not started
Not started
Y2
Female
St Stephen's Carramar
1132
Amelia LEWKOWSKI
Amelia LEWKOWSKI #1132
Female Y2
Not started
Not started
Y2
Female
St Stephen's Carramar
7
1139
Nate RICHARDSON
Nate RICHARDSON #1139
Male Y2
00:02:58.30
00:02:58.30
7
(7)
Y2
7
00:00:09.12
Male
7
St Stephen's Carramar
1
3:57 min/km
6
1032
Charlie STAY
Charlie STAY #1032
Male Y2
00:02:58.30
00:02:58.30
6
(6)
Y2
6
00:00:09.12
Male
6
St James' Anglican
1
3:57 min/km
27
974
Zane RATAJCZAK
Zane RATAJCZAK #974
Male Y2
00:03:13.77
00:03:13.77
24
(24)
Y2
24
00:00:24.59
Male
24
St Anthony's
1
4:18 min/km
49
918
Aaron PELC
Aaron PELC #918
Male Y2
00:03:26.19
00:03:26.19
42
(42)
Y2
42
00:00:37.01
Male
42
St Andrew's
1
4:34 min/km
11
512
Kade CAVANAGH
Kade CAVANAGH #512
Male Y2
00:03:01.55
00:03:01.55
11
(11)
Y2
11
00:00:12.36
Male
11
St Stephen's Duncraig
1
4:02 min/km
4
407
Fletcher MCLEAN
Fletcher MCLEAN #407
Male Y2
00:02:57.69
00:02:57.69
4
(4)
Y2
4
00:00:08.51
Male
4
St Mark's ACS
1
3:56 min/km
8
576
Tadgh SCANLAN
Tadgh SCANLAN #576
Male Y2
00:02:59.53
00:02:59.53
8
(8)
Y2
8
00:00:10.35
Male
8
Whitford Catholic
1
3:59 min/km
68
790
Ruben SOUTH
Ruben SOUTH #790
Male Y2
00:03:32.71
00:03:32.71
54
(54)
Y2
54
00:00:43.52
Male
54
Northshore
1
4:43 min/km
14
6
Khaison PEARMAN
Khaison PEARMAN #6
Male Y2
00:03:02.86
00:03:02.86
14
(14)
Y2
14
00:00:13.67
Male
14
Francis Jordan
1
4:03 min/km
22
114
Oscar LEAR
Oscar LEAR #114
Male Y2
00:03:12.08
00:03:12.08
21
(21)
Y2
21
00:00:22.90
Male
21
Lake Joondalup Baptist
1
4:16 min/km
1
173
Samuel OBRIEN
Samuel OBRIEN #173
Male Y2
00:02:49.18
00:02:49.18
1
(1)
Y2
1
Male
1
Liwara Catholic
1
3:45 min/km
2
230
Brady MCENTEE
Brady MCENTEE #230
Male Y2
00:02:50.08
00:02:50.08
2
(2)
Y2
2
00:00:00.90
Male
2
Padbury Catholic
1
3:46 min/km
10
288
Cameron WILLIAMS
Cameron WILLIAMS #288
Male Y2
00:03:00.78
00:03:00.78
10
(10)
Y2
10
00:00:11.59
Male
10
Peter Moyes
1
4:01 min/km
13
344
Daniel BIRD
Daniel BIRD #344
Male Y2
00:03:02.36
00:03:02.36
13
(13)
Y2
13
00:00:13.18
Male
13
St Lukes
1
4:03 min/km
18
346
Liam JOYCE
Liam JOYCE #346
Male Y2
00:03:08.45
00:03:08.45
18
(18)
Y2
18
00:00:19.27
Male
18
St Lukes
2
4:11 min/km
12
287
James CHAPMAN
James CHAPMAN #287
Male Y2
00:03:02.08
00:03:02.08
12
(12)
Y2
12
00:00:12.90
Male
12
Peter Moyes
2
4:02 min/km
5
232
Declan PROCTOR
Declan PROCTOR #232
Male Y2
00:02:58.30
00:02:58.30
5
(5)
Y2
5
00:00:09.12
Male
5
Padbury Catholic
2
3:57 min/km
3
171
Campbell BISHOP
Campbell BISHOP #171
Male Y2
00:02:55.33
00:02:55.33
3
(3)
Y2
3
00:00:06.15
Male
3
Liwara Catholic
2
3:53 min/km
62
113
Ollie LEAR
Ollie LEAR #113
Male Y2
00:03:30.58
00:03:30.58
50
(50)
Y2
50
00:00:41.40
Male
50
Lake Joondalup Baptist
2
4:40 min/km
21
8
Leo VON KRUGER
Leo VON KRUGER #8
Male Y2
00:03:11.53
00:03:11.53
20
(20)
Y2
20
00:00:22.35
Male
20
Francis Jordan
2
4:15 min/km
15
571
Cian BRISCOE
Cian BRISCOE #571
Male Y2
00:03:04.99
00:03:04.99
15
(15)
Y2
15
00:00:15.81
Male
15
Whitford Catholic
2
4:06 min/km
19
408
Leo VAN DE VELDE
Leo VAN DE VELDE #408
Male Y2
00:03:08.84
00:03:08.84
19
(19)
Y2
19
00:00:19.66
Male
19
St Mark's ACS
2
4:11 min/km
32
515
Cheidan MUSCA
Cheidan MUSCA #515
Male Y2
00:03:16.83
00:03:16.83
28
(28)
Y2
28
00:00:27.65
Male
28
St Stephen's Duncraig
2
4:22 min/km
38
970
Livia STAMPALIA
Livia STAMPALIA #970
Female Y2
00:03:20.08
00:03:20.08
7
(7)
Y2
7
00:00:09.32
Female
7
St Anthony's
2
4:26 min/km
75
789
Willem LOTTERIING
Willem LOTTERIING #789
Male Y2
00:03:33.92
00:03:33.92
56
(56)
Y2
56
00:00:44.74
Male
56
Northshore
2
4:45 min/km
63
915
Yak BOL
Yak BOL #915
Male Y2
00:03:30.83
00:03:30.83
51
(51)
Y2
51
00:00:41.65
Male
51
St Andrew's
2
4:41 min/km
28
1026
Grace TOMAZIN
Grace TOMAZIN #1026
Female Y2
00:03:13.79
00:03:13.79
4
(4)
Y2
4
00:00:03.03
Female
4
St James' Anglican
2
4:18 min/km
9
1136
Connor HOGGART
Connor HOGGART #1136
Male Y2
00:02:59.74
00:02:59.74
9
(9)
Y2
9
00:00:10.55
Male
9
St Stephen's Carramar
2
3:59 min/km
39
1140
William SHORTHOUSE
William SHORTHOUSE #1140
Male Y2
00:03:20.09
00:03:20.09
32
(32)
Y2
32
00:00:30.91
Male
32
St Stephen's Carramar
3
4:26 min/km
53
975
Sam REINDL
Sam REINDL #975
Male Y2
00:03:28.03
00:03:28.03
45
(45)
Y2
45
00:00:38.85
Male
45
St Anthony's
3
4:37 min/km
46
1030
Saul MONGER
Saul MONGER #1030
Male Y2
00:03:25.17
00:03:25.17
39
(39)
Y2
39
00:00:35.99
Male
39
St James' Anglican
3
4:33 min/km
69
916
Thomas CORR
Thomas CORR #916
Male Y2
00:03:32.71
00:03:32.71
55
(55)
Y2
55
00:00:43.52
Male
55
St Andrew's
3
4:43 min/km
16
575
Charlie LIHOU
Charlie LIHOU #575
Male Y2
00:03:07.23
00:03:07.23
16
(16)
Y2
16
00:00:18.04
Male
16
Whitford Catholic
3
4:09 min/km
113
788
Emily WEIR
Emily WEIR #788
Female Y2
00:03:48.08
00:03:48.08
43
(43)
Y2
43
00:00:37.33
Female
43
Northshore
3
5:04 min/km
41
514
Ryan GOSTLOW
Ryan GOSTLOW #514
Male Y2
00:03:20.69
00:03:20.69
34
(34)
Y2
34
00:00:31.51
Male
34
St Stephen's Duncraig
3
4:27 min/km
51
7
Cooper PETROVSKY
Cooper PETROVSKY #7
Male Y2
00:03:26.84
00:03:26.84
44
(44)
Y2
44
00:00:37.65
Male
44
Francis Jordan
3
4:35 min/km
67
111
Jaxon FITCH
Jaxon FITCH #111
Male Y2
00:03:32.08
00:03:32.08
53
(53)
Y2
53
00:00:42.90
Male
53
Lake Joondalup Baptist
3
4:42 min/km
29
170
Hudson ALLSWORTH
Hudson ALLSWORTH #170
Male Y2
00:03:14.17
00:03:14.17
25
(25)
Y2
25
00:00:24.99
Male
25
Liwara Catholic
3
4:18 min/km
17
235
David YOUNG
David YOUNG #235
Male Y2
00:03:08.45
00:03:08.45
17
(17)
Y2
17
00:00:19.27
Male
17
Padbury Catholic
3
4:11 min/km
25
285
Imogen RICHARDSON
Imogen RICHARDSON #285
Female Y2
00:03:13.57
00:03:13.57
2
(2)
Y2
2
00:00:02.82
Female
2
Peter Moyes
3
4:18 min/km
33
343
Nicholas ACOSTA
Nicholas ACOSTA #343
Male Y2
00:03:17.23
00:03:17.23
29
(29)
Y2
29
00:00:28.04
Male
29
St Lukes
3
4:22 min/km
23
403
Thomas BROWN
Thomas BROWN #403
Male Y2
00:03:12.74
00:03:12.74
22
(22)
Y2
22
00:00:23.56
Male
22
St Mark's ACS
3
4:16 min/km
42
347
Zach RICHARDSON
Zach RICHARDSON #347
Male Y2
00:03:22.12
00:03:22.12
35
(35)
Y2
35
00:00:32.94
Male
35
St Lukes
4
4:29 min/km
52
286
Rose WHEELER
Rose WHEELER #286
Female Y2
00:03:27.57
00:03:27.57
8
(8)
Y2
8
00:00:16.82
Female
8
Peter Moyes
4
4:36 min/km
24
231
Finn O'GRADY
Finn O'GRADY #231
Male Y2
00:03:13.15
00:03:13.15
23
(23)
Y2
23
00:00:23.96
Male
23
Padbury Catholic
4
4:17 min/km
[1]
2
3
Page 1 of 3 (147 items)