NIPSSA Regional Cross Country
22 Jun 2018
Results
Details
 
Contact
Year 2
Div A Year 3
Div A Year 4
Div A Year 5
Div A Year 6
Div B Year 3
Div B Year 4
Div B Year 5
Div B Year 6
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
1
[2]
3
Page 2 of 3 (140 items)
Fav
Pos
Race No
Share
Name
Name
Time
Time
Cat Pos
(Gen Pos)
Category
Cat Pos
Time Behind Cat
Gender
Gen Pos
Team
Pos In Team
Pace
113
1163
Eivan BANDO
Eivan BANDO #1163
Female Y6
00:17:25.12
00:17:25.12
54
(54)
Y6
54
00:06:37.41
Female
54
St John Paul II CPS
4
6:58 min/km
102
1164
Agai BOL
Agai BOL #1164
Female Y6
00:15:16.68
00:15:16.68
45
(45)
Y6
45
00:04:28.97
Female
45
St John Paul II CPS
2
6:06 min/km
115
1165
Aliay MAGOK
Aliay MAGOK #1165
Female Y6
00:17:25.71
00:17:25.71
56
(56)
Y6
56
00:06:38.00
Female
56
St John Paul II CPS
5
6:58 min/km
60
1166
Caprice MUSHANINGA
Caprice MUSHANINGA #1166
Female Y6
00:12:55.00
00:12:55.00
16
(16)
Y6
16
00:02:07.29
Female
16
St John Paul II CPS
1
5:10 min/km
108
1167
Noku NCUBE
Noku NCUBE #1167
Female Y6
00:16:32.17
00:16:32.17
49
(49)
Y6
49
00:05:44.46
Female
49
St John Paul II CPS
3
6:36 min/km
117
1168
Hannah O'BRIEN
Hannah O'BRIEN #1168
Female Y6
00:17:32.21
00:17:32.21
58
(58)
Y6
58
00:06:44.50
Female
58
St John Paul II CPS
6
7:00 min/km
51
1211
Chloe BARTHOLOMEW
Chloe BARTHOLOMEW #1211
Female Y6
00:12:40.65
00:12:40.65
9
(9)
Y6
9
00:01:52.93
Female
9
St Mark's ACS
2
5:04 min/km
63
1212
Saraya D'ROZA
Saraya D'ROZA #1212
Female Y6
00:12:58.52
00:12:58.52
17
(17)
Y6
17
00:02:10.81
Female
17
St Mark's ACS
4
5:11 min/km
95
1213
Micayla ESQUIVEL
Micayla ESQUIVEL #1213
Female Y6
00:14:32.87
00:14:32.87
41
(41)
Y6
41
00:03:45.15
Female
41
St Mark's ACS
6
5:49 min/km
75
1214
Madison FRIEDLIEB
Madison FRIEDLIEB #1214
Female Y6
00:13:23.46
00:13:23.46
25
(25)
Y6
25
00:02:35.75
Female
25
St Mark's ACS
5
5:21 min/km
33
1215
Skylah GARNETT
Skylah GARNETT #1215
Female Y6
00:12:04.12
00:12:04.12
4
(4)
Y6
4
00:01:16.41
Female
4
St Mark's ACS
1
4:49 min/km
57
1216
Bella GONANO
Bella GONANO #1216
Female Y6
00:12:52.96
00:12:52.96
14
(14)
Y6
14
00:02:05.25
Female
14
St Mark's ACS
3
5:09 min/km
121
1520
Alkimos 1
Alkimos 1 #1520
Female Y6
00:20:00.10
00:20:00.10
61
(61)
Y6
61
00:09:12.38
Female
61
Alkimos
4
8:00 min/km
122
1521
Northshore 1
Northshore 1 #1521
Female Y6
00:20:02.00
00:20:02.00
62
(62)
Y6
62
00:09:14.28
Female
62
Northshore
3
8:00 min/km
123
1522
Northshore 2
Northshore 2 #1522
Female Y6
00:20:03.00
00:20:03.00
63
(63)
Y6
63
00:09:15.28
Female
63
Northshore
4
8:01 min/km
124
1523
Homeschool 1
Homeschool 1 #1523
Female Y6
00:20:04.00
00:20:04.00
64
(64)
Y6
64
00:09:16.28
Female
64
Homeschool Christian
2
8:01 min/km
125
1524
Homeschool 2
Homeschool 2 #1524
Female Y6
00:20:05.30
00:20:05.30
65
(65)
Y6
65
00:09:17.58
Female
65
Homeschool Christian
3
8:02 min/km
126
1525
Homeschool 3
Homeschool 3 #1525
Female Y6
00:20:06.00
00:20:06.00
66
(66)
Y6
66
00:09:18.28
Female
66
Homeschool Christian
4
8:02 min/km
119
875
Bianca BRITS
Bianca BRITS #875
Female Y6
00:18:17.47
00:18:17.47
60
(60)
Y6
60
00:07:29.75
Female
60
Northshore
2
7:18 min/km
118
876
Danelle LOTTERING
Danelle LOTTERING #876
Female Y6
00:17:56.37
00:17:56.37
59
(59)
Y6
59
00:07:08.66
Female
59
Northshore
1
7:10 min/km
127
877
Alisha ROBINSON
Alisha ROBINSON #877
Female Y6
00:20:54.71
00:20:54.71
67
(67)
Y6
67
00:10:06.99
Female
67
Northshore
5
8:21 min/km
14
878
Christian DINARDO
Christian DINARDO #878
Male Y6
00:11:31.27
00:11:31.27
13
(13)
Y6
13
00:01:08.80
Male
13
Northshore
1
4:36 min/km
107
879
Joseph MUNRO
Joseph MUNRO #879
Male Y6
00:16:05.00
00:16:05.00
59
(59)
Y6
59
00:05:42.53
Male
59
Northshore
2
6:26 min/km
132
880
Jack VAUGHAN
Jack VAUGHAN #880
Male Y6
00:28:30.00
00:28:30.00
65
(65)
Y6
65
00:18:07.53
Male
65
Northshore
3
11:23 min/km
134
1560
Northshore 1
Northshore 1 #1560
Male Y6
00:30:00.00
00:30:00.00
67
(67)
Y6
67
00:19:37.53
Male
67
Northshore
1
12:00 min/km
129
1551
Homeschool Christian 1
Homeschool Christian 1 #1551
Male Y6
00:26:00.00
00:26:00.00
62
(62)
Y6
62
00:15:37.53
Male
62
Homeschool Christian
1
10:24 min/km
130
1552
Homeschool Christian 2
Homeschool Christian 2 #1552
Male Y6
00:27:00.00
00:27:00.00
63
(63)
Y6
63
00:16:37.53
Male
63
Homeschool Christian
2
10:48 min/km
131
1553
Homeschool Christian 3
Homeschool Christian 3 #1553
Male Y6
00:28:00.00
00:28:00.00
64
(64)
Y6
64
00:17:37.53
Male
64
Homeschool Christian
3
11:12 min/km
133
1554
Homeschool Christian 4
Homeschool Christian 4 #1554
Male Y6
00:29:00.00
00:29:00.00
66
(66)
Y6
66
00:18:37.53
Male
66
Homeschool Christian
4
11:36 min/km
35
1217
Chilli BOSTWICK
Chilli BOSTWICK #1217
Male Y6
00:12:10.84
00:12:10.84
31
(31)
Y6
31
00:01:48.38
Male
31
St Mark's ACS
5
4:52 min/km
26
1218
Jett BUTLER
Jett BUTLER #1218
Male Y6
00:11:53.80
00:11:53.80
25
(25)
Y6
25
00:01:31.34
Male
25
St Mark's ACS
3
4:45 min/km
25
1219
Oliver COLLINS
Oliver COLLINS #1219
Male Y6
00:11:51.96
00:11:51.96
24
(24)
Y6
24
00:01:29.50
Male
24
St Mark's ACS
2
4:44 min/km
29
1220
Ethan CORLEY
Ethan CORLEY #1220
Male Y6
00:11:58.22
00:11:58.22
27
(27)
Y6
27
00:01:35.75
Male
27
St Mark's ACS
4
4:47 min/km
20
1221
Joshua FARRANT
Joshua FARRANT #1221
Male Y6
00:11:45.88
00:11:45.88
19
(19)
Y6
19
00:01:23.42
Male
19
St Mark's ACS
1
4:42 min/km
41
1222
Taj MAKENE
Taj MAKENE #1222
Male Y6
00:12:20.18
00:12:20.18
37
(37)
Y6
37
00:01:57.71
Male
37
St Mark's ACS
6
4:56 min/km
101
1169
Jake DEVEY
Jake DEVEY #1169
Male Y6
00:15:13.47
00:15:13.47
57
(57)
Y6
57
00:04:51.00
Male
57
St John Paul II CPS
5
6:05 min/km
59
1170
Jonah EWENS
Jonah EWENS #1170
Male Y6
00:12:54.88
00:12:54.88
44
(44)
Y6
44
00:02:32.42
Male
44
St John Paul II CPS
2
5:09 min/km
120
1171
James GOERGENYI
James GOERGENYI #1171
Male Y6
00:18:25.18
00:18:25.18
60
(60)
Y6
60
00:08:02.71
Male
60
St John Paul II CPS
6
7:22 min/km
98
1172
Angok LEM
Angok LEM #1172
Male Y6
00:15:03.93
00:15:03.93
55
(55)
Y6
55
00:04:41.46
Male
55
St John Paul II CPS
3
6:01 min/km
100
1173
Jordan LOFOMBO
Jordan LOFOMBO #1173
Male Y6
00:15:13.46
00:15:13.46
56
(56)
Y6
56
00:04:50.99
Male
56
St John Paul II CPS
4
6:05 min/km
8
1174
George LOSONDO
George LOSONDO #1174
Male Y6
00:11:09.58
00:11:09.58
7
(7)
Y6
7
00:00:47.11
Male
7
St John Paul II CPS
1
4:27 min/km
49
1121
Jack CLAYTON
Jack CLAYTON #1121
Male Y6
00:12:35.60
00:12:35.60
42
(42)
Y6
42
00:02:13.13
Male
42
St James' Anglican
6
5:02 min/km
48
1122
Callum DAVIES
Callum DAVIES #1122
Male Y6
00:12:34.46
00:12:34.46
41
(41)
Y6
41
00:02:12.00
Male
41
St James' Anglican
5
5:01 min/km
2
1123
Brooklyn ECKERT
Brooklyn ECKERT #1123
Male Y6
00:10:22.89
00:10:22.89
2
(2)
Y6
2
00:00:00.42
Male
2
St James' Anglican
1
4:09 min/km
9
1124
Reuben ESSEX
Reuben ESSEX #1124
Male Y6
00:11:10.38
00:11:10.38
8
(8)
Y6
8
00:00:47.91
Male
8
St James' Anglican
2
4:28 min/km
37
1125
Harrison ETCHELLS
Harrison ETCHELLS #1125
Male Y6
00:12:14.23
00:12:14.23
33
(33)
Y6
33
00:01:51.77
Male
33
St James' Anglican
4
4:53 min/km
16
1126
Liam REID
Liam REID #1126
Male Y6
00:11:33.72
00:11:33.72
15
(15)
Y6
15
00:01:11.25
Male
15
St James' Anglican
3
4:37 min/km
71
1061
Jack CONOLLY
Jack CONOLLY #1061
Male Y6
00:13:16.97
00:13:16.97
48
(48)
Y6
48
00:02:54.50
Male
48
St Anthony's
4
5:18 min/km
1062
Weems LYONS
Weems LYONS #1062
Male Y6
Started
Started
Y6
Male
St Anthony's
15
1063
Joshua MCHENRY
Joshua MCHENRY #1063
Male Y6
00:11:32.49
00:11:32.49
14
(14)
Y6
14
00:01:10.02
Male
14
St Anthony's
1
4:36 min/km
1
[2]
3
Page 2 of 3 (140 items)