John Septimus Roe Secondary Cross Country
3 Apr 2019
Results
Details
Links
Race Series
 
Contact
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
1
2
3
...
7
[8]
9
10
...
18
19
20
Page 8 of 20 (965 items)
Fav
Pos
Race No
Share
Name
Name
Time
Time
Cat Pos
(Gen Pos)
Category
Cat Pos
Time Behind Cat
Gender
Gen Pos
Team
Pos In Team
Dist
Pace
Wave
617
927
Alan MLADENOVICH
Alan MLADENOVICH #927
Male Y10
00:34:45.26
00:34:45.26
71
(345)
Y10
71
00:22:01.73
Male
345
SAND
107
3.5
9:55 min/km
Wave 5 Yr10
616
280
Jack DEJONG-GOULD
Jack DEJONG-GOULD #280
Male Y11
00:34:44.32
00:34:44.32
47
(344)
Y11
47
00:22:34.99
Male
344
KELM
99
3.5
9:55 min/km
Wave 6 Yr11
615
146
Leah DAYMOND
Leah DAYMOND #146
Female Y12
00:34:43.47
00:34:43.47
29
(272)
Y12
29
00:19:23.25
Female
272
DURH
105
3.5
9:55 min/km
Wave 7 Yr12
614
142
Taylor COLBERT
Taylor COLBERT #142
Female Y12
00:34:43.47
00:34:43.47
28
(271)
Y12
28
00:19:23.24
Female
271
DURH
104
3.5
9:55 min/km
Wave 7 Yr12
613
545
Samantha NGUYEN
Samantha NGUYEN #545
Female Y08
00:34:41.31
00:34:41.31
61
(270)
Y08
61
00:18:59.60
Female
270
PARM
91
3.5
9:54 min/km
Wave 3 Yr08
612
503
Austin CARDER
Austin CARDER #503
Male Y07
00:34:40.43
00:34:40.43
61
(343)
Y07
61
00:21:01.04
Male
343
PARM
90
3.5
9:54 min/km
Wave 2 Yr07
611
759
Tyler SCHOLES
Tyler SCHOLES #759
Male Y10
00:34:35.20
00:34:35.20
70
(342)
Y10
70
00:21:51.66
Male
342
ROEB
106
3.5
9:52 min/km
Wave 5 Yr10
610
916
Lokose FASTION
Lokose FASTION #916
Male Y10
00:34:34.16
00:34:34.16
69
(341)
Y10
69
00:21:50.63
Male
341
SAND
106
3.5
9:52 min/km
Wave 5 Yr10
609
418
Bryce HURLEY
Bryce HURLEY #418
Male Y10
00:34:34.16
00:34:34.16
68
(340)
Y10
68
00:21:50.63
Male
340
NEWB
109
3.5
9:52 min/km
Wave 5 Yr10
608
407
Henry ANGELL
Henry ANGELL #407
Male Y10
00:34:33.72
00:34:33.72
67
(339)
Y10
67
00:21:50.19
Male
339
NEWB
108
3.5
9:52 min/km
Wave 5 Yr10
607
473
Georgina FRAZER
Georgina FRAZER #473
Female Y12
00:34:33.69
00:34:33.69
27
(269)
Y12
27
00:19:13.46
Female
269
NEWB
107
3.5
9:52 min/km
Wave 7 Yr12
606
431
Alexander SIMONOSKI
Alexander SIMONOSKI #431
Male Y10
00:34:32.71
00:34:32.71
66
(338)
Y10
66
00:21:49.18
Male
338
NEWB
106
3.5
9:52 min/km
Wave 5 Yr10
605
273
Julian WINGELL
Julian WINGELL #273
Male Y10
00:34:32.52
00:34:32.52
65
(337)
Y10
65
00:21:48.98
Male
337
KELM
98
3.5
9:52 min/km
Wave 5 Yr10
604
705
Alex SCOTT
Alex SCOTT #705
Male Y08
00:34:32.47
00:34:32.47
60
(336)
Y08
60
00:21:12.93
Male
336
ROEB
105
3.5
9:52 min/km
Wave 3 Yr08
603
263
Casey MABLESON
Casey MABLESON #263
Male Y10
00:34:32.26
00:34:32.26
64
(335)
Y10
64
00:21:48.72
Male
335
KELM
97
3.5
9:52 min/km
Wave 5 Yr10
602
266
Georgia NUTT
Georgia NUTT #266
Female Y10
00:34:32.01
00:34:32.01
35
(268)
Y10
35
00:18:03.56
Female
268
KELM
96
3.5
9:52 min/km
Wave 5 Yr10
601
752
Klaudia MOLLAJ
Klaudia MOLLAJ #752
Female Y10
00:34:31.91
00:34:31.91
34
(267)
Y10
34
00:18:03.46
Female
267
ROEB
104
3.5
9:51 min/km
Wave 5 Yr10
600
838
Caitlin JONES
Caitlin JONES #838
Female Y07
00:34:30.14
00:34:30.14
59
(266)
Y07
59
00:19:30.52
Female
266
SAND
105
3.5
9:51 min/km
Wave 2 Yr07
599
663
Abbey COLLINS
Abbey COLLINS #663
Female Y07
00:34:30.14
00:34:30.14
58
(265)
Y07
58
00:19:30.52
Female
265
ROEB
103
3.5
9:51 min/km
Wave 2 Yr07
598
352
Patrick NGUYEN
Patrick NGUYEN #352
Male Y07
00:34:29.24
00:34:29.24
60
(334)
Y07
60
00:20:49.85
Male
334
NEWB
105
3.5
9:51 min/km
Wave 2 Yr07
597
556
John DALBY
John DALBY #556
Male Y09
00:34:25.64
00:34:25.64
67
(333)
Y09
67
00:20:56.43
Male
333
PARM
89
3.5
9:50 min/km
Wave 4 Yr09
596
733
Alexandra TATARU-SIBU
Alexandra TATARU-SIBU #733
Female Y09
00:34:23.50
00:34:23.50
53
(264)
Y09
53
00:19:33.64
Female
264
ROEB
102
3.5
9:49 min/km
Wave 4 Yr09
595
735
Zander THOMSON
Zander THOMSON #735
Male Y09
00:34:22.54
00:34:22.54
66
(332)
Y09
66
00:20:53.33
Male
332
ROEB
101
3.5
9:49 min/km
Wave 4 Yr09
594
557
Matthew GREEN
Matthew GREEN #557
Male Y09
00:34:21.93
00:34:21.93
65
(331)
Y09
65
00:20:52.72
Male
331
PARM
88
3.5
9:49 min/km
Wave 4 Yr09
593
56
Qabale BADOLICHA
Qabale BADOLICHA #56
Female Y09
00:34:21.50
00:34:21.50
52
(263)
Y09
52
00:19:31.64
Female
263
DURH
103
3.5
9:49 min/km
Wave 4 Yr09
592
736
Quang VO
Quang VO #736
Male Y09
00:34:20.09
00:34:20.09
64
(330)
Y09
64
00:20:50.88
Male
330
ROEB
100
3.5
9:48 min/km
Wave 4 Yr09
591
889
Ebony GOLDFINCH
Ebony GOLDFINCH #889
Female Y09
00:34:17.20
00:34:17.20
51
(262)
Y09
51
00:19:27.34
Female
262
SAND
104
3.5
9:47 min/km
Wave 4 Yr09
590
686
Callum WHEELER-ELLIOTT
Callum WHEELER-ELLIOTT #686
Male Y07
00:34:16.33
00:34:16.33
59
(329)
Y07
59
00:20:36.93
Male
329
ROEB
99
3.5
9:47 min/km
Wave 2 Yr07
589
535
Gemma GOULD
Gemma GOULD #535
Female Y08
00:34:14.38
00:34:14.38
60
(261)
Y08
60
00:18:32.67
Female
261
PARM
87
3.5
9:46 min/km
Wave 5 Yr10
588
967
Shannon TRAN
Shannon TRAN #967
Female Y11
00:34:11.11
00:34:11.11
35
(260)
Y11
35
00:17:22.89
Female
260
SAND
103
3.5
9:46 min/km
Wave 6 Yr11
587
792
Sophie WILLIAMS
Sophie WILLIAMS #792
Female Y11
00:34:10.51
00:34:10.51
34
(259)
Y11
34
00:17:22.29
Female
259
ROEB
98
3.5
9:45 min/km
Wave 6 Yr11
586
528
Liana BROWNING
Liana BROWNING #528
Female Y08
00:34:08.44
00:34:08.44
59
(258)
Y08
59
00:18:26.73
Female
258
PARM
86
3.5
9:45 min/km
Wave 5 Yr10
585
152
Sophie HUTCHINS
Sophie HUTCHINS #152
Female Y12
00:34:03.54
00:34:03.54
26
(257)
Y12
26
00:18:43.32
Female
257
DURH
102
3.5
9:43 min/km
Wave 7 Yr12
584
677
Riya MOHAN
Riya MOHAN #677
Female Y07
00:33:57.20
00:33:57.20
57
(256)
Y07
57
00:18:57.58
Female
256
ROEB
97
3.5
9:42 min/km
Wave 2 Yr07
583
661
Maram AL-ZUBAYDY
Maram AL-ZUBAYDY #661
Female Y07
00:33:54.73
00:33:54.73
56
(255)
Y07
56
00:18:55.11
Female
255
ROEB
96
3.5
9:41 min/km
Wave 2 Yr07
582
347
Abigail KETEMA
Abigail KETEMA #347
Female Y07
00:33:53.50
00:33:53.50
55
(254)
Y07
55
00:18:53.89
Female
254
NEWB
104
3.5
9:41 min/km
Wave 2 Yr07
581
998
Zac VITALE
Zac VITALE #998
Male Y12
00:33:51.57
00:33:51.57
39
(328)
Y12
39
00:21:32.87
Male
328
SAND
102
3.5
9:40 min/km
Wave 7 Yr12
580
654
Dante SHABANI
Dante SHABANI #654
Male Y12
00:33:46.87
00:33:46.87
38
(327)
Y12
38
00:21:28.16
Male
327
PARM
85
3.5
9:39 min/km
Wave 7 Yr12
579
813
Dylan NGUYEN
Dylan NGUYEN #813
Male Y12
00:33:46.51
00:33:46.51
37
(326)
Y12
37
00:21:27.81
Male
326
ROEB
95
3.5
9:39 min/km
Wave 7 Yr12
578
812
Anthea NGUYEN
Anthea NGUYEN #812
Female Y12
00:33:45.53
00:33:45.53
25
(253)
Y12
25
00:18:25.30
Female
253
ROEB
94
3.5
9:38 min/km
Wave 7 Yr12
577
803
Harmon DEWAR
Harmon DEWAR #803
Male Y12
00:33:44.47
00:33:44.47
36
(325)
Y12
36
00:21:25.76
Male
325
ROEB
93
3.5
9:38 min/km
Wave 7 Yr12
576
820
Claudia TRUONG THAI
Claudia TRUONG THAI #820
Female Y12
00:33:43.60
00:33:43.60
24
(252)
Y12
24
00:18:23.37
Female
252
ROEB
92
3.5
9:38 min/km
Wave 7 Yr12
575
821
Ruby WARD
Ruby WARD #821
Female Y12
00:33:43.47
00:33:43.47
23
(251)
Y12
23
00:18:23.24
Female
251
ROEB
91
3.5
9:38 min/km
Wave 7 Yr12
574
684
Lachlan TREE
Lachlan TREE #684
Male Y07
00:33:35.65
00:33:35.65
58
(324)
Y07
58
00:19:56.25
Male
324
ROEB
90
3.5
9:35 min/km
Wave 2 Yr07
573
502
Matthew BEOR
Matthew BEOR #502
Male Y07
00:33:35.65
00:33:35.65
57
(323)
Y07
57
00:19:56.25
Male
323
PARM
84
3.5
9:35 min/km
Wave 2 Yr07
572
268
Kosta SERAGUSANA
Kosta SERAGUSANA #268
Male Y10
00:33:31.98
00:33:31.98
63
(322)
Y10
63
00:20:48.45
Male
322
KELM
95
3.5
9:34 min/km
Wave 5 Yr10
571
692
Kate EDWARDS
Kate EDWARDS #692
Female Y08
00:33:20.43
00:33:20.43
58
(250)
Y08
58
00:17:38.72
Female
250
ROEB
89
3.5
9:31 min/km
Wave 3 Yr08
570
35
Sophie ECKHART
Sophie ECKHART #35
Female Y08
00:33:20.23
00:33:20.23
57
(249)
Y08
57
00:17:38.52
Female
249
DURH
101
3.5
9:31 min/km
Wave 3 Yr08
569
48
Georgia OLDFIELD
Georgia OLDFIELD #48
Female Y08
00:33:18.99
00:33:18.99
56
(248)
Y08
56
00:17:37.28
Female
248
DURH
100
3.5
9:31 min/km
Wave 3 Yr08
568
96
Lauren MCLAUGHLIN
Lauren MCLAUGHLIN #96
Female Y10
00:33:18.51
00:33:18.51
33
(247)
Y10
33
00:16:50.06
Female
247
DURH
99
3.5
9:31 min/km
Wave 5 Yr10
1
2
3
...
7
[8]
9
10
...
18
19
20
Page 8 of 20 (965 items)