City Beach Primary Schools Cross Country
20 Jun 2018
Results
Details
 
Contact
Year 3
Year 4
Year 5
Year 6
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
1
2
[3]
4
Page 3 of 4 (171 items)
Fav
Pos
Race No
Share
Name
Name
Time
Time
Cat Pos
(Gen Pos)
Category
Cat Pos
Time Behind Cat
Gender
Gen Pos
Team
Pos In Team
Pace
68
715
Jack LIM
Jack LIM #715
Male Y03
00:04:52.16
00:04:52.16
51
(51)
Y03
51
00:00:48.78
Male
51
Woodlands
9
4:52 min/km
126
304
Audrey MASON-HUR
Audrey MASON-HUR #304
Female Y03
00:05:09.48
00:05:09.48
51
(51)
Y03
51
00:00:43.53
Female
51
Mount Hawthorn
15
5:09 min/km
127
705
Kate WHYLIE
Kate WHYLIE #705
Female Y03
00:05:10.11
00:05:10.11
52
(52)
Y03
52
00:00:44.16
Female
52
Woodlands
10
5:10 min/km
70
515
Auston WENHAM
Auston WENHAM #515
Male Y03
00:04:52.57
00:04:52.57
52
(52)
Y03
52
00:00:49.19
Male
52
Wembley Downs
14
4:52 min/km
128
17
Chantel PALLIS
Chantel PALLIS #17
Female Y03
00:05:11.54
00:05:11.54
53
(53)
Y03
53
00:00:45.59
Female
53
City Beach
9
5:11 min/km
71
612
Kai FRADD
Kai FRADD #612
Male Y03
00:04:52.57
00:04:52.57
53
(53)
Y03
53
00:00:49.19
Male
53
West Leederville
10
4:52 min/km
73
416
Milo SPROD
Milo SPROD #416
Male Y03
00:04:52.92
00:04:52.92
54
(54)
Y03
54
00:00:49.54
Male
54
Wembley
16
4:52 min/km
129
504
Natahlia BODNEY
Natahlia BODNEY #504
Female Y03
00:05:13.75
00:05:13.75
54
(54)
Y03
54
00:00:47.81
Female
54
Wembley Downs
15
5:13 min/km
76
912
Jed POOR
Jed POOR #912
Male Y03
00:04:53.99
00:04:53.99
55
(55)
Y03
55
00:00:50.61
Male
55
West Balcatta
3
4:53 min/km
130
266
Astrid WILSON
Astrid WILSON #266
Female Y03
00:05:13.76
00:05:13.76
55
(55)
Y03
55
00:00:47.82
Female
55
Kapinara
11
5:13 min/km
78
611
Ethan SOH
Ethan SOH #611
Male Y03
00:04:54.19
00:04:54.19
56
(56)
Y03
56
00:00:50.81
Male
56
West Leederville
11
4:54 min/km
132
903
Lauren MINORGAN
Lauren MINORGAN #903
Female Y03
00:05:17.66
00:05:17.66
56
(56)
Y03
56
00:00:51.72
Female
56
West Balcatta
4
5:17 min/km
133
508
Charlee LAVERTY
Charlee LAVERTY #508
Female Y03
00:05:17.67
00:05:17.67
57
(57)
Y03
57
00:00:51.73
Female
57
Wembley Downs
16
5:17 min/km
79
813
Tom WILLIS
Tom WILLIS #813
Male Y03
00:04:54.81
00:04:54.81
57
(57)
Y03
57
00:00:51.43
Male
57
Churchlands
7
4:54 min/km
80
205
Zavier LEONE
Zavier LEONE #205
Male Y03
00:04:55.42
00:04:55.42
58
(58)
Y03
58
00:00:52.04
Male
58
Kapinara
12
4:55 min/km
134
13
Candace SALIFINGER
Candace SALIFINGER #13
Female Y03
00:05:20.67
00:05:20.67
58
(58)
Y03
58
00:00:54.73
Female
58
City Beach
10
5:20 min/km
84
207
Mylo MURPHY
Mylo MURPHY #207
Male Y03
00:04:56.64
00:04:56.64
59
(59)
Y03
59
00:00:53.26
Male
59
Kapinara
13
4:56 min/km
135
704
Bianca FERNANDO
Bianca FERNANDO #704
Female Y03
00:05:23.12
00:05:23.12
59
(59)
Y03
59
00:00:57.17
Female
59
Woodlands
11
5:23 min/km
87
812
Fynn JOST
Fynn JOST #812
Male Y03
00:04:57.04
00:04:57.04
60
(60)
Y03
60
00:00:53.66
Male
60
Churchlands
9
4:57 min/km
136
806
Isabelle LIM
Isabelle LIM #806
Female Y03
00:05:24.74
00:05:24.74
60
(60)
Y03
60
00:00:58.79
Female
60
Churchlands
8
5:24 min/km
92
614
Aarav GOHIL
Aarav GOHIL #614
Male Y03
00:04:58.86
00:04:58.86
61
(61)
Y03
61
00:00:55.48
Male
61
West Leederville
13
4:58 min/km
137
608
Guia MALLARINI
Guia MALLARINI #608
Female Y03
00:05:26.36
00:05:26.36
61
(61)
Y03
61
00:01:00.41
Female
61
West Leederville
12
5:26 min/km
138
604
Olivia JONES
Olivia JONES #604
Female Y03
00:05:26.56
00:05:26.56
62
(62)
Y03
62
00:01:00.62
Female
62
West Leederville
14
5:26 min/km
93
616
Rupert DECENT
Rupert DECENT #616
Male Y03
00:04:59.42
00:04:59.42
62
(62)
Y03
62
00:00:56.04
Male
62
West Leederville
15
4:59 min/km
139
703
Isla MURRAY
Isla MURRAY #703
Female Y03
00:05:28.40
00:05:28.40
63
(63)
Y03
63
00:01:02.46
Female
63
Woodlands
12
5:28 min/km
95
208
Finn ROBERTS
Finn ROBERTS #208
Male Y03
00:05:00.08
00:05:00.08
63
(63)
Y03
63
00:00:56.70
Male
63
Kapinara
14
5:00 min/km
99
7
Joseph-Kendwa WARTH
Joseph-Kendwa WARTH #7
Male Y03
00:05:01.51
00:05:01.51
64
(64)
Y03
64
00:00:58.13
Male
64
City Beach
11
5:01 min/km
140
708
Matilda HILL
Matilda HILL #708
Female Y03
00:05:32.88
00:05:32.88
64
(64)
Y03
64
00:01:06.93
Female
64
Woodlands
13
5:32 min/km
141
904
Chloe WILLIAMS
Chloe WILLIAMS #904
Female Y03
00:05:33.67
00:05:33.67
65
(65)
Y03
65
00:01:07.72
Female
65
West Balcatta
5
5:33 min/km
101
114
Archie RIMMER
Archie RIMMER #114
Male Y03
00:05:02.12
00:05:02.12
65
(65)
Y03
65
00:00:58.74
Male
65
Floreat
16
5:02 min/km
142
14
Indiana BOWLER
Indiana BOWLER #14
Female Y03
00:05:34.67
00:05:34.67
66
(66)
Y03
66
00:01:08.72
Female
66
City Beach
12
5:34 min/km
102
716
Harvey WISHART
Harvey WISHART #716
Male Y03
00:05:02.31
00:05:02.31
66
(66)
Y03
66
00:00:58.93
Male
66
Woodlands
14
5:02 min/km
104
916
David KLIMOSKI
David KLIMOSKI #916
Male Y03
00:05:02.92
00:05:02.92
67
(67)
Y03
67
00:00:59.54
Male
67
West Balcatta
6
5:02 min/km
143
16
Tia DELANEY
Tia DELANEY #16
Female Y03
00:05:35.28
00:05:35.28
67
(67)
Y03
67
00:01:09.34
Female
67
City Beach
13
5:35 min/km
106
202
Oliver PIGOTT
Oliver PIGOTT #202
Male Y03
00:05:03.34
00:05:03.34
68
(68)
Y03
68
00:00:59.96
Male
68
Kapinara
15
5:03 min/km
144
215
Hannah NETTLESHIP
Hannah NETTLESHIP #215
Female Y03
00:05:35.89
00:05:35.89
68
(68)
Y03
68
00:01:09.95
Female
68
Kapinara
16
5:35 min/km
145
10
Georgia SLAVENS
Georgia SLAVENS #10
Female Y03
00:05:36.42
00:05:36.42
69
(69)
Y03
69
00:01:10.48
Female
69
City Beach
14
5:36 min/km
108
313
Marcus EATON
Marcus EATON #313
Male Y03
00:05:03.55
00:05:03.55
69
(69)
Y03
69
00:01:00.17
Male
69
Mount Hawthorn
16
5:03 min/km
146
901
Nicole MANCA
Nicole MANCA #901
Female Y03
00:05:44.24
00:05:44.24
70
(70)
Y03
70
00:01:18.29
Female
70
West Balcatta
7
5:44 min/km
109
204
Henry FREESMAN
Henry FREESMAN #204
Male Y03
00:05:03.92
00:05:03.92
70
(70)
Y03
70
00:01:00.54
Male
70
Kapinara
17
5:03 min/km
113
6
Theodore BUNGEY
Theodore BUNGEY #6
Male Y03
00:05:04.57
00:05:04.57
71
(71)
Y03
71
00:01:01.19
Male
71
City Beach
15
5:04 min/km
147
707
Indi SURIANO
Indi SURIANO #707
Female Y03
00:05:46.17
00:05:46.17
71
(71)
Y03
71
00:01:20.23
Female
71
Woodlands
15
5:46 min/km
114
911
Shahaf TRIMBOLI
Shahaf TRIMBOLI #911
Male Y03
00:05:04.66
00:05:04.66
72
(72)
Y03
72
00:01:01.28
Male
72
West Balcatta
8
5:04 min/km
148
804
Jessica MCLAUGHLAN
Jessica MCLAUGHLAN #804
Female Y03
00:05:47.88
00:05:47.88
72
(72)
Y03
72
00:01:21.93
Female
72
Churchlands
10
5:47 min/km
149
808
Arnie DANG
Arnie DANG #808
Female Y03
00:05:48.67
00:05:48.67
73
(73)
Y03
73
00:01:22.73
Female
73
Churchlands
11
5:48 min/km
116
914
Peter PETROVSKI
Peter PETROVSKI #914
Male Y03
00:05:05.39
00:05:05.39
73
(73)
Y03
73
00:01:02.01
Male
73
West Balcatta
9
5:05 min/km
119
915
Noah BOSICH
Noah BOSICH #915
Male Y03
00:05:05.84
00:05:05.84
74
(74)
Y03
74
00:01:02.46
Male
74
West Balcatta
11
5:05 min/km
150
902
Aeisha LAU
Aeisha LAU #902
Female Y03
00:05:49.91
00:05:49.91
74
(74)
Y03
74
00:01:23.97
Female
74
West Balcatta
10
5:49 min/km
120
615
Jack WIRA
Jack WIRA #615
Male Y03
00:05:07.16
00:05:07.16
75
(75)
Y03
75
00:01:03.78
Male
75
West Leederville
16
5:07 min/km
151
807
Tiya WU
Tiya WU #807
Female Y03
00:06:04.74
00:06:04.74
75
(75)
Y03
75
00:01:38.80
Female
75
Churchlands
12
6:04 min/km
1
2
[3]
4
Page 3 of 4 (171 items)