Act-Belong-Commit Augusta Adventure Fest
8 Nov 2015
Results
Details
 
Contact
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
1
[2]
3
4
5
6
7
...
10
11
12
13
Page 2 of 13 (625 items)
Pos
Race No
Share
Name
Name
Time
Time
Cat Pos
(Gen Pos)
Category
Cat Pos
Gender
Gen Pos
State
Country
Run
Swim
Paddle
MTB
Pace
Run
O/Pos
C/Pos
G/Pos
Swim
O/Pos
C/Pos
G/Pos
Paddle
O/Pos
C/Pos
G/Pos
MTB
O/Pos
C/Pos
G/Pos
TeamRun
O/Pos
C/Pos
G/Pos
51
613
Team Made to Move Physiotherapy
Team Made to Move Physiotherapy #613
Mixed Team of 4 Mixed
04:49:52.10
04:49:52.10
5
(16)
Team of 4 Mixed
5
Mixed
16
WA
AUS
Kelly McGinnity
Russell Leadbetter
Graham Hush
Dean Edwards
5:06 min/km
01:08:33.20
100
10
29
00:32:10.80
66
15
39
01:11:29.50
40
9
19
01:40:35.00
135
26
63
00:17:03.60
88
3
19
52
500
Team Sports Medicine Glengarry
Team Sports Medicine Glengarry #500
Male Team of 4 Male
04:49:56.30
04:49:56.30
13
(35)
Team of 4 Male
13
Male
35
WA
AUS
Andrew Stanford
Peter O'Connell
Andrew Hayden
Duncan Sullivan
5:06 min/km
01:13:41.60
181
37
111
00:32:23.30
71
21
26
01:14:33.50
70
13
35
01:29:55.00
39
9
24
00:19:22.90
204
30
129
53
379
Team Shao & Andy
Team Shao & Andy #379
Mixed Team of 2 Veteran
04:50:12.90
04:50:12.90
1
(17)
Team of 2 Veteran
1
Mixed
17
WA
AUS
Shao Wu
Andy Garswood
Andy Garswood
Shao Wu
5:07 min/km
01:08:34.20
101
2
30
00:29:05.40
20
1
8
01:11:29.90
41
1
20
01:44:49.60
178
12
82
00:16:13.80
63
3
10
54
365
Team Having Fun
Team Having Fun #365
Mixed Team of 2 Prime
04:50:45.40
04:50:45.40
5
(18)
Team of 2 Prime
5
Mixed
18
WA
AUS
Jeremy Sangster
Pat Woolley
Pat Woolley
5:07 min/km
01:03:06.90
41
4
7
00:33:57.00
103
17
62
01:20:03.30
125
12
60
01:35:47.60
80
7
31
00:17:50.60
129
14
34
55
171
Andrew ELLIOTT
Andrew ELLIOTT #171
Male Veteran (40-49 years)
04:50:46.90
04:50:46.90
9
(36)
Veteran (40-49 years)
9
Male
36
WA
AUS
Andrew Elliott
Andrew Elliott
Andrew Elliott
Andrew Elliott
5:07 min/km
01:08:15.00
91
12
57
00:34:31.50
114
2
41
01:16:50.30
94
12
47
01:36:33.30
90
10
47
00:14:36.80
19
3
16
56
429
Team NiColt
Team NiColt #429
Mixed Team of 2 Veteran
04:51:10.20
04:51:10.20
2
(19)
Team of 2 Veteran
2
Mixed
19
WA
AUS
Todd Colton
Julian Nichols
Julian Nichols
Todd Colton
5:08 min/km
01:15:19.00
204
9
66
00:30:21.10
33
2
18
01:13:29.50
60
4
31
01:33:31.50
61
4
24
00:18:29.10
159
6
44
57
531
Team Busso Boys
Team Busso Boys #531
Male Team of 4 Male
04:51:19.50
04:51:19.50
14
(37)
Team of 4 Male
14
Male
37
WA
AUS
Cam Best
Gary Haggarty
Tony Best
Neil Sinclair
5:08 min/km
01:10:18.50
137
27
85
00:32:46.70
77
22
27
01:14:50.70
74
14
37
01:32:25.90
52
14
32
00:20:57.70
287
45
159
58
119
Emily WILSON
Emily WILSON #119
Female Prime (18-39 years)
04:51:51.70
04:51:51.70
2
(2)
Prime (18-39 years)
2
Female
2
NZL
Emily Wilson
Emily Wilson
Emily Wilson
Emily Wilson
5:08 min/km
01:07:05.00
73
5
6
00:36:52.10
178
5
12
01:18:14.60
109
1
2
01:34:58.60
70
3
4
00:14:41.40
22
3
3
59
682
Team Cruel Sea
Team Cruel Sea #682
Mixed Team of 4 Veteran
04:52:05.00
04:52:05.00
6
(20)
Team of 4 Veteran
6
Mixed
20
WA
AUS
Greg Fraser
Chris Brooks
Kent Morison
Andy H
5:09 min/km
01:07:26.40
75
4
19
00:27:44.80
9
1
4
01:18:22.50
111
15
54
01:38:30.20
114
11
51
00:20:01.10
238
12
77
60
558
Team Guiness Monsters 2
Team Guiness Monsters 2 #558
Male Team of 4 Male
04:52:54.20
04:52:54.20
15
(38)
Team of 4 Male
15
Male
38
WA
AUS
Glen Gibson
Bradley Hitchcock
Justin Brown
Andrew Good
5:09 min/km
01:02:10.90
33
8
27
00:35:25.00
136
42
53
01:22:03.20
152
27
71
01:30:16.80
41
10
25
00:22:58.30
363
58
193
61
594
Team The Four Woods
Team The Four Woods #594
Mixed Team of 4 Mixed
04:52:56.00
04:52:56.00
6
(21)
Team of 4 Mixed
6
Mixed
21
WA
AUS
Matthew Ellwood
Laura Ellwood
David Ellwood
Aaron Ellwood
5:09 min/km
01:13:59.70
187
21
60
00:33:28.30
95
20
57
01:17:48.80
103
21
51
01:30:16.60
40
7
15
00:17:22.60
104
6
25
62
416
Team Rick & Mud
Team Rick & Mud #416
Mixed Team of 2 Veteran
04:53:22.90
04:53:22.90
3
(22)
Team of 2 Veteran
3
Mixed
22
WA
AUS
Ric Vittino
John Contessi
John Contessi
Ric Vittino
5:10 min/km
01:09:18.00
113
3
32
00:34:07.30
106
6
65
01:18:43.40
114
6
57
01:31:50.70
47
3
18
00:19:23.50
206
11
61
63
107
Jess HUSTON
Jess HUSTON #107
Female Prime (18-39 years)
04:53:41.50
04:53:41.50
3
(3)
Prime (18-39 years)
3
Female
3
WA
AUS
Jess Huston
Jess Huston
Jess Huston
Jess Huston
5:10 min/km
01:08:17.60
94
7
9
00:36:33.50
167
4
11
01:19:36.70
121
3
4
01:33:12.20
58
2
2
00:16:01.50
55
8
10
64
126
Kristen GADSDON
Kristen GADSDON #126
Female Prime (18-39 years)
04:54:21.70
04:54:21.70
4
(4)
Prime (18-39 years)
4
Female
4
WA
AUS
Kristen Gadsdon
Kristen Gadsdon
Kristen Gadsdon
Kristen Gadsdon
5:11 min/km
01:07:42.10
81
6
8
00:33:47.30
99
1
5
01:21:39.10
147
6
11
01:36:19.30
86
5
7
00:14:53.90
28
5
6
65
102
Elizabeth DORNOM
Elizabeth DORNOM #102
Female Prime (18-39 years)
04:54:49.80
04:54:49.80
5
(5)
Prime (18-39 years)
5
Female
5
VIC
AUS
Elizabeth Dornom
Elizabeth Dornom
Elizabeth Dornom
Elizabeth Dornom
5:11 min/km
01:06:47.00
70
4
5
00:38:06.00
209
8
19
01:19:33.60
120
2
3
01:35:41.70
78
4
6
00:14:41.50
23
4
4
66
134
Rachael SMITH
Rachael SMITH #134
Female Veteran (40-49 years)
04:54:55.60
04:54:55.60
1
(6)
Veteran (40-49 years)
1
Female
6
WA
AUS
Rachael Smith
Rachael Smith
Rachael Smith
Rachael Smith
5:12 min/km
01:05:27.90
56
1
3
00:37:17.30
189
1
15
01:21:15.60
140
1
8
01:35:19.10
73
1
5
00:15:35.70
43
2
8
67
477
Team PS
Team PS #477
Mixed Team of 4 Veteran
04:55:05.00
04:55:05.00
7
(23)
Team of 4 Veteran
7
Mixed
23
WA
AUS
Gary Peace
Steve Johnston
Steve Johnston
Paul Lander
5:12 min/km
01:06:13.30
66
2
16
00:33:15.40
89
14
52
01:26:43.10
219
23
96
01:31:18.10
45
4
17
00:17:35.10
118
5
31
68
514
Team Life's Better
Team Life's Better #514
Male Team of 4 Male
04:55:23.60
04:55:23.60
16
(39)
Team of 4 Male
16
Male
39
WA
AUS
Pete Burnheim
Richard Williams
Christopher Marr
J Sparkes
5:12 min/km
01:07:39.30
78
18
51
00:31:17.40
50
17
20
01:21:41.00
148
26
69
01:37:15.10
98
20
49
00:17:30.80
111
13
70
69
582
Team apg Homes
Team apg Homes #582
Male Team of 4 Male
04:56:02.50
04:56:02.50
17
(40)
Team of 4 Male
17
Male
40
WA
AUS
Alex Dearle
Ryan Webb
John O'Sullivan
Stuart Jeffs
5:13 min/km
01:02:39.80
36
11
30
00:27:33.30
7
4
4
01:37:48.80
357
60
174
01:29:24.10
36
8
22
00:18:36.50
167
23
104
70
469
Team #UNITED FUEL & TURBO
Team #UNITED FUEL & TURBO #469
Mixed Team of 4 Mixed
04:56:43.40
04:56:43.40
7
(24)
Team of 4 Mixed
7
Mixed
24
WA
AUS
Brett Cassidy
Asa Nowell
Jorden Ringrose
Jorden Ringrose
5:13 min/km
01:15:02.80
200
22
65
00:32:39.70
74
18
44
01:04:08.30
9
2
3
01:46:17.20
197
36
91
00:18:35.40
165
9
46
71
627
Team MARGARET RIVER HEMP CO
Team MARGARET RIVER HEMP CO #627
Mixed Team of 4 Veteran
04:56:55.60
04:56:55.60
8
(25)
Team of 4 Veteran
8
Mixed
25
WA
AUS
Georgina Wilkinson
Geoff Gibbs
Gary Rogers
Mandy Lane
5:14 min/km
01:17:30.10
246
17
87
00:32:25.10
72
10
42
01:14:04.20
66
8
32
01:35:42.60
79
7
30
00:17:13.60
97
4
23
72
248
Adam PASSMORE
Adam PASSMORE #248
Male Veteran (40-49 years)
04:57:54.40
04:57:54.40
10
(41)
Veteran (40-49 years)
10
Male
41
WA
AUS
Adam Passmore
Adam Passmore
Adam Passmore
Adam Passmore
5:15 min/km
01:05:29.70
57
8
44
00:36:19.20
162
7
67
01:19:04.70
115
15
56
01:40:32.30
134
13
65
00:16:28.50
69
13
49
73
401
Team Chocolate Holmes
Team Chocolate Holmes #401
Mixed Team of 2 Prime
04:58:15.00
04:58:15.00
6
(26)
Team of 2 Prime
6
Mixed
26
WA
AUS
Leon Berthelsen
Brodie Holmes
Brodie Holmes
Leon Berthelsen
5:15 min/km
01:09:46.50
127
12
38
00:27:47.50
10
1
5
01:03:25.00
7
1
2
01:52:07.00
258
25
116
00:25:09.00
436
39
180
74
651
Team Sandy Crew
Team Sandy Crew #651
Mixed Team of 4 Mixed
04:58:16.20
04:58:16.20
8
(27)
Team of 4 Mixed
8
Mixed
27
WA
AUS
Aya Okano
Laura Tafuro
Brant Tapley
Dave Berry
5:15 min/km
01:26:35.80
388
46
145
00:30:19.20
32
7
17
01:07:25.10
19
5
7
01:36:41.30
91
16
37
00:17:14.80
99
5
24
75
10
Dan BAYLISS
Dan BAYLISS #10
Male Prime (18-39 years)
04:58:37.60
04:58:37.60
15
(42)
Prime (18-39 years)
15
Male
42
WA
AUS
Dan Bayliss
Dan Bayliss
Dan Bayliss
Dan Bayliss
5:16 min/km
01:00:56.80
24
14
19
00:42:35.70
332
40
154
01:21:01.00
138
21
66
01:39:26.30
121
22
60
00:14:37.80
20
12
17
76
584
Team Freeballers
Team Freeballers #584
Mixed Team of 4 Mixed
04:59:04.00
04:59:04.00
9
(28)
Team of 4 Mixed
9
Mixed
28
WA
AUS
Crandon Keddie
Nicole Hearn
Jason Gard
Mike Harwood
5:16 min/km
01:08:27.40
98
9
28
00:40:49.10
295
53
141
01:26:04.70
211
35
93
01:24:20.90
20
2
5
00:19:21.90
202
14
58
77
86
Rhys THOMAS
Rhys THOMAS #86
Male Prime (18-39 years)
04:59:41.10
04:59:41.10
16
(43)
Prime (18-39 years)
16
Male
43
WA
AUS
Rhys Thomas
Rhys Thomas
Rhys Thomas
Rhys Thomas
5:17 min/km
01:00:44.80
21
12
17
00:41:57.50
314
38
141
01:25:40.10
202
27
99
01:35:06.00
71
17
40
00:16:12.70
61
24
42
78
650
Team Kaitlin And The Boys
Team Kaitlin And The Boys #650
Mixed Team of 4 Mixed
04:59:42.60
04:59:42.60
10
(29)
Team of 4 Mixed
10
Mixed
29
USA
Kaitlin Chandler
William Brooks
Matt Hill
Tim Auton
5:17 min/km
01:15:35.90
209
23
68
00:36:21.00
163
32
87
01:23:08.00
164
31
78
01:28:53.70
33
5
12
00:15:44.00
47
2
6
79
554
Team DownerandOut
Team DownerandOut #554
Male Team of 4 Male
05:00:19.00
05:00:19.00
18
(44)
Team of 4 Male
18
Male
44
WA
AUS
Paul Girardi
Dan Kitts
Mark Glossop
Mark Weston
5:17 min/km
01:09:26.30
116
25
72
00:35:33.30
140
44
57
01:20:04.10
126
23
62
01:37:44.40
108
23
54
00:17:30.90
112
14
71
80
364
Team The Coasters
Team The Coasters #364
Mixed Team of 2 Prime
05:00:50.20
05:00:50.20
7
(30)
Team of 2 Prime
7
Mixed
30
WA
AUS
Marcus Pelusey
Phillip Hope
Phillip Hope
Marcus Pelusey
5:18 min/km
01:07:59.10
84
9
24
00:31:40.60
57
9
33
01:27:33.20
230
17
99
01:37:01.90
93
9
39
00:16:35.40
72
3
11
81
510
Team The A-Team
Team The A-Team #510
Male Team of 4 Male
05:01:32.60
05:01:32.60
19
(45)
Team of 4 Male
19
Male
45
WA
AUS
Andrew Baylee
Haize Joly
Trevor Tilley
Jason Pontre
5:19 min/km
01:15:21.30
205
44
125
00:27:03.80
4
2
2
01:11:15.30
37
11
20
01:49:58.70
233
49
118
00:17:53.50
131
16
83
82
363
Team TOP GUN
Team TOP GUN #363
Mixed Team of 2 Prime
05:01:54.20
05:01:54.20
8
(31)
Team of 2 Prime
8
Mixed
31
WA
AUS
Dave Allan
Chris Marshall
Dave Allan
Chris Marshall
5:19 min/km
01:07:39.70
79
7
21
00:38:10.30
212
26
105
01:25:36.30
199
16
89
01:33:01.90
56
3
21
00:17:26.00
106
9
26
83
569
Team Team Schlossgold
Team Team Schlossgold #569
Male Team of 4 Male
05:01:55.90
05:01:55.90
20
(46)
Team of 4 Male
20
Male
46
WA
AUS
Craig Gerrand
Michael Pether
Wade Jarvis
Tim Villa
5:19 min/km
01:14:08.10
190
39
116
00:28:54.90
19
11
12
01:26:32.30
215
40
107
01:30:43.30
43
11
26
00:21:37.30
313
52
172
84
663
Team Team caffeinated
Team Team caffeinated #663
Mixed Team of 4 Veteran
05:02:06.40
05:02:06.40
9
(32)
Team of 4 Veteran
9
Mixed
32
WA
AUS
Charlie Gilkes
Jason Spiro
Gregory Bayne
Richard Clark
5:19 min/km
01:16:45.50
236
15
82
00:33:22.10
92
15
55
01:08:32.00
24
2
10
01:43:52.40
164
17
74
00:19:34.40
216
10
66
85
105
Bernadette DORNOM
Bernadette DORNOM #105
Female Prime (18-39 years)
05:02:07.00
05:02:07.00
6
(7)
Prime (18-39 years)
6
Female
7
VIC
AUS
Bernadette Dornom
Bernadette Dornom
Bernadette Dornom
Bernadette Dornom
5:19 min/km
01:08:49.10
105
8
10
00:35:06.40
131
3
8
01:21:29.50
145
5
10
01:41:36.40
145
7
9
00:15:05.60
31
6
7
86
406
Team 2 Long Men
Team 2 Long Men #406
Mixed Team of 2 Prime
05:02:07.50
05:02:07.50
9
(33)
Team of 2 Prime
9
Mixed
33
WA
AUS
Mike Longman
Andrew Longman
Mike Longman
Andrew Longman
5:19 min/km
01:17:31.30
247
26
88
00:37:47.60
203
23
100
01:30:00.70
260
21
115
01:20:02.50
12
1
3
00:16:45.40
78
5
13
87
387
Team Narrogin Wheelers
Team Narrogin Wheelers #387
Mixed Team of 2 Prime
05:02:37.70
05:02:37.70
10
(34)
Team of 2 Prime
10
Mixed
34
WA
AUS
Tim Wiese
Paul Keppel
Tim Wiese
Paul Keppel
5:20 min/km
01:08:16.50
92
10
27
00:32:06.20
63
11
37
01:12:59.70
57
7
30
01:46:15.20
196
18
90
00:23:00.10
364
35
140
88
425
Team Team GRAV
Team Team GRAV #425
Mixed Team of 2 Veteran
05:02:54.20
05:02:54.20
4
(35)
Team of 2 Veteran
4
Mixed
35
WA
AUS
Greg Robinson
Andrew Varnavides
Greg Robinson
Andrew Varnavides
5:20 min/km
01:12:35.50
168
6
51
00:33:59.10
105
5
64
01:31:29.50
282
20
126
01:29:01.40
34
2
13
00:15:48.70
51
1
8
89
507
Team Phat Punks
Team Phat Punks #507
Mixed Team of 4 Mixed
05:03:02.50
05:03:02.50
11
(36)
Team of 4 Mixed
11
Mixed
36
WA
AUS
Sarah Ware
Ben Koontz
Nathan Paull
Shaun Height
5:20 min/km
01:13:57.50
184
20
58
00:36:18.50
161
31
86
01:27:52.90
236
39
104
01:29:52.90
38
6
14
00:15:00.70
29
1
2
90
80
Todd STANES
Todd STANES #80
Male Prime (18-39 years)
05:03:18.20
05:03:18.20
17
(47)
Prime (18-39 years)
17
Male
47
WA
AUS
Todd Stanes
Todd Stanes
Todd Stanes
Todd Stanes
5:20 min/km
01:11:00.50
150
36
94
00:35:27.40
137
8
54
01:13:17.60
59
10
28
01:46:53.60
204
33
100
00:16:39.10
74
29
53
91
390
Team Steve and Ian
Team Steve and Ian #390
Mixed Team of 2 Prime
05:03:47.00
05:03:47.00
11
(37)
Team of 2 Prime
11
Mixed
37
WA
AUS
Steven Lear
Ian Morrison
Steven Lear
Ian Morrison
5:21 min/km
01:18:10.20
261
27
93
00:32:03.20
62
10
36
01:30:17.80
263
22
117
01:26:21.60
24
2
8
00:16:54.20
83
7
16
92
64
Hadley NIGHTINGALE
Hadley NIGHTINGALE #64
Male Prime (18-39 years)
05:04:05.40
05:04:05.40
18
(48)
Prime (18-39 years)
18
Male
48
WA
AUS
Hadley Nightingale
Hadley Nightingale
Hadley Nightingale
Hadley Nightingale
5:21 min/km
01:04:29.00
46
17
37
00:38:32.10
223
21
93
01:24:06.70
178
23
86
01:40:49.00
137
24
67
00:16:08.60
59
23
40
93
573
Team Just For Fun
Team Just For Fun #573
Male Team of 4 Male
05:04:28.30
05:04:28.30
21
(49)
Team of 4 Male
21
Male
49
WA
AUS
Steve York
Darryl Franklin
Kevin Volek
Christopher Hardy
5:22 min/km
01:12:15.10
162
36
102
00:39:32.50
259
67
112
01:17:28.30
99
18
49
01:37:45.50
109
24
55
00:17:26.90
107
12
69
94
679
Team this time again
Team this time again #679
Mixed Team of 4 Veteran
05:04:28.80
05:04:28.80
10
(38)
Team of 4 Veteran
10
Mixed
38
WA
AUS
Jay Morgan
Peter Winter
Kevin Jaques
Bryan Stanley
5:22 min/km
01:20:21.20
298
23
109
00:33:42.30
96
16
58
01:14:34.00
71
9
35
01:37:33.80
104
9
45
00:18:17.50
148
9
39
95
49
Ben JURY
Ben JURY #49
Male Prime (18-39 years)
05:04:44.60
05:04:44.60
19
(50)
Prime (18-39 years)
19
Male
50
WA
AUS
Ben Jury
Ben Jury
Ben Jury
Ben Jury
5:22 min/km
01:05:42.10
59
21
45
00:43:35.80
349
43
165
01:26:23.40
213
28
106
01:32:49.20
55
15
34
00:16:14.10
64
26
44
96
293
Ken RINGROSE
Ken RINGROSE #293
Male Vintage (50-59)
05:04:55.80
05:04:55.80
1
(51)
Vintage (50-59)
1
Male
51
WA
AUS
Ken Ringrose
Ken Ringrose
Ken Ringrose
Ken Ringrose
5:22 min/km
01:10:00.20
135
2
84
00:39:43.20
265
3
117
01:14:03.80
65
1
33
01:44:19.60
170
7
86
00:16:49.00
80
3
57
97
666
Team Watered Down 8
Team Watered Down 8 #666
Mixed Team of 4 Veteran
05:05:22.00
05:05:22.00
11
(39)
Team of 4 Veteran
11
Mixed
39
WA
AUS
Paul Blackford
Andrew Richardson
Phillip Best
Trevor Pollard
5:23 min/km
01:23:47.70
339
26
120
00:30:56.30
42
7
25
01:11:43.30
43
5
22
01:37:13.80
97
8
42
00:21:40.90
316
16
116
98
472
Team Warriors
Team Warriors #472
Mixed Team of 4 Mixed
05:05:56.70
05:05:56.70
12
(40)
Team of 4 Mixed
12
Mixed
40
WA
AUS
Rory Thomson
Simon Bedbrook
Andy Roberts
Emma Bedbrook
5:23 min/km
01:07:36.50
76
6
20
00:28:49.90
16
4
7
01:16:10.20
86
17
43
01:52:16.80
260
44
118
00:21:03.30
290
34
103
99
244
David OFFER
David OFFER #244
Male Veteran (40-49 years)
05:06:14.80
05:06:14.80
11
(52)
Veteran (40-49 years)
11
Male
52
WA
AUS
David Offer
David Offer
David Offer
David Offer
5:24 min/km
01:08:18.10
95
13
59
00:44:05.70
356
40
171
01:16:38.20
92
11
45
01:40:39.50
136
14
66
00:16:33.30
70
14
50
100
361
Team JP
Team JP #361
Mixed Team of 2 Prime
05:06:51.20
05:06:51.20
12
(41)
Team of 2 Prime
12
Mixed
41
WA
AUS
Peter Rasmussen
Peter Rasmussen
Jake McDonald
Jake McDonald
5:24 min/km
01:13:35.60
180
15
57
00:38:30.90
222
27
110
01:14:41.40
72
8
36
01:43:13.50
158
15
71
00:16:49.80
82
6
15
1
[2]
3
4
5
6
7
...
10
11
12
13
Page 2 of 13 (625 items)