NIPSSA Regional Cross Country
23 Jun 2017
Results
Details
 
Contact
Year 2
Div A Year 3
Div A Year 4
Div A Year 5
Div A Year 6
Div B Year 3
Div B Year 4
Div B Year 5
Div B Year 6
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
All genders
Male
Female
All categories
Y2
All teams
Francis Jordan
Lake Joondalup Baptist
Liwara Catholic
Northshore
Padbury Catholic
Peter Moyes
St Andrew's
St Anthony's
St James' Anglican
St Lukes
St Mark's ACS
St Stephen's Carramar
St Stephen's Duncraig
Whitford Catholic
Sort by finish order
Sort by race number
Sort by name
Sort by category
Sort by team
1
[2]
3
Page 2 of 3 (147 items)
Fav
Pos
Race No
Share
Name
Name
Time
Time
Cat Pos
(Gen Pos)
Category
Cat Pos
Time Behind Cat
Gender
Gen Pos
Team
Pos In Team
Pace
51
7
Cooper PETROVSKY
Cooper PETROVSKY #7
Male Y2
00:03:26.84
00:03:26.84
44
(44)
Y2
44
00:00:37.65
Male
44
Francis Jordan
3
4:35 min/km
52
286
Rose WHEELER
Rose WHEELER #286
Female Y2
00:03:27.57
00:03:27.57
8
(8)
Y2
8
00:00:16.82
Female
8
Peter Moyes
4
4:36 min/km
53
975
Sam REINDL
Sam REINDL #975
Male Y2
00:03:28.03
00:03:28.03
45
(45)
Y2
45
00:00:38.85
Male
45
St Anthony's
3
4:37 min/km
54
573
Jamie CORCORAN
Jamie CORCORAN #573
Male Y2
00:03:29.07
00:03:29.07
46
(46)
Y2
46
00:00:39.89
Male
46
Whitford Catholic
7
4:38 min/km
55
398
Mackenzie HEDGES
Mackenzie HEDGES #398
Female Y2
00:03:29.07
00:03:29.07
9
(9)
Y2
9
00:00:18.32
Female
9
St Mark's ACS
6
4:38 min/km
56
401
Ashlyn STANFORD
Ashlyn STANFORD #401
Female Y2
00:03:29.20
00:03:29.20
10
(10)
Y2
10
00:00:18.45
Female
10
St Mark's ACS
7
4:38 min/km
57
972
Solomon FREEMAN
Solomon FREEMAN #972
Male Y2
00:03:29.25
00:03:29.25
47
(47)
Y2
47
00:00:40.07
Male
47
St Anthony's
4
4:39 min/km
58
5
Kai LANE
Kai LANE #5
Male Y2
00:03:29.33
00:03:29.33
48
(48)
Y2
48
00:00:40.15
Male
48
Francis Jordan
4
4:39 min/km
59
971
Jack DONNELLY
Jack DONNELLY #971
Male Y2
00:03:29.45
00:03:29.45
49
(49)
Y2
49
00:00:40.27
Male
49
St Anthony's
5
4:39 min/km
60
509
Ruby LOAN
Ruby LOAN #509
Female Y2
00:03:29.57
00:03:29.57
11
(11)
Y2
11
00:00:18.82
Female
11
St Stephen's Duncraig
4
4:39 min/km
61
510
Olivia ROUNCE
Olivia ROUNCE #510
Female Y2
00:03:30.02
00:03:30.02
12
(12)
Y2
12
00:00:19.26
Female
12
St Stephen's Duncraig
5
4:40 min/km
62
113
Ollie LEAR
Ollie LEAR #113
Male Y2
00:03:30.58
00:03:30.58
50
(50)
Y2
50
00:00:41.40
Male
50
Lake Joondalup Baptist
2
4:40 min/km
63
915
Yak BOL
Yak BOL #915
Male Y2
00:03:30.83
00:03:30.83
51
(51)
Y2
51
00:00:41.65
Male
51
St Andrew's
2
4:41 min/km
64
516
Jacob SHADBOLT
Jacob SHADBOLT #516
Male Y2
00:03:31.08
00:03:31.08
52
(52)
Y2
52
00:00:41.89
Male
52
St Stephen's Duncraig
6
4:41 min/km
65
341
Coaimhe MCALEER
Coaimhe MCALEER #341
Female Y2
00:03:31.57
00:03:31.57
13
(13)
Y2
13
00:00:20.82
Female
13
St Lukes
5
4:42 min/km
66
225
Tilly COOK
Tilly COOK #225
Female Y2
00:03:32.00
00:03:32.00
14
(14)
Y2
14
00:00:21.24
Female
14
Padbury Catholic
9
4:42 min/km
67
111
Jaxon FITCH
Jaxon FITCH #111
Male Y2
00:03:32.08
00:03:32.08
53
(53)
Y2
53
00:00:42.90
Male
53
Lake Joondalup Baptist
3
4:42 min/km
68
790
Ruben SOUTH
Ruben SOUTH #790
Male Y2
00:03:32.71
00:03:32.71
54
(54)
Y2
54
00:00:43.52
Male
54
Northshore
1
4:43 min/km
69
916
Thomas CORR
Thomas CORR #916
Male Y2
00:03:32.71
00:03:32.71
55
(55)
Y2
55
00:00:43.52
Male
55
St Andrew's
3
4:43 min/km
70
1133
Libby SNYMAN
Libby SNYMAN #1133
Female Y2
00:03:32.83
00:03:32.83
15
(15)
Y2
15
00:00:22.08
Female
15
St Stephen's Carramar
5
4:43 min/km
71
507
Maddie GUNN
Maddie GUNN #507
Female Y2
00:03:33.07
00:03:33.07
16
(16)
Y2
16
00:00:22.31
Female
16
St Stephen's Duncraig
7
4:44 min/km
72
1023
Olivia LEAMAN
Olivia LEAMAN #1023
Female Y2
00:03:33.26
00:03:33.26
17
(17)
Y2
17
00:00:22.51
Female
17
St James' Anglican
5
4:44 min/km
73
508
Skye KERR
Skye KERR #508
Female Y2
00:03:33.57
00:03:33.57
18
(18)
Y2
18
00:00:22.82
Female
18
St Stephen's Duncraig
8
4:44 min/km
74
4
Mikayla RUDD
Mikayla RUDD #4
Female Y2
00:03:33.66
00:03:33.66
19
(19)
Y2
19
00:00:22.91
Female
19
Francis Jordan
5
4:44 min/km
75
789
Willem LOTTERIING
Willem LOTTERIING #789
Male Y2
00:03:33.92
00:03:33.92
56
(56)
Y2
56
00:00:44.74
Male
56
Northshore
2
4:45 min/km
76
919
Simon PELC
Simon PELC #919
Male Y2
00:03:34.12
00:03:34.12
57
(57)
Y2
57
00:00:44.93
Male
57
St Andrew's
4
4:45 min/km
77
1025
Andi MORRIS
Andi MORRIS #1025
Female Y2
00:03:34.29
00:03:34.29
20
(20)
Y2
20
00:00:23.53
Female
20
St James' Anglican
6
4:45 min/km
78
506
Lucy GRIGSBY
Lucy GRIGSBY #506
Female Y2
00:03:34.49
00:03:34.49
21
(21)
Y2
21
00:00:23.73
Female
21
St Stephen's Duncraig
9
4:45 min/km
79
345
Hayden FRANCIS
Hayden FRANCIS #345
Male Y2
00:03:34.54
00:03:34.54
58
(58)
Y2
58
00:00:45.36
Male
58
St Lukes
6
4:46 min/km
80
513
Ryan GEMMELL
Ryan GEMMELL #513
Male Y2
00:03:34.94
00:03:34.94
59
(59)
Y2
59
00:00:45.76
Male
59
St Stephen's Duncraig
10
4:46 min/km
81
400
Olivia MURPHY
Olivia MURPHY #400
Female Y2
00:03:35.32
00:03:35.32
22
(22)
Y2
22
00:00:24.57
Female
22
St Mark's ACS
8
4:47 min/km
82
567
Lani O'DONNELL
Lani O'DONNELL #567
Female Y2
00:03:35.52
00:03:35.52
23
(23)
Y2
23
00:00:24.77
Female
23
Whitford Catholic
8
4:47 min/km
83
169
Sarah RICHARDS
Sarah RICHARDS #169
Female Y2
00:03:35.57
00:03:35.57
24
(24)
Y2
24
00:00:24.82
Female
24
Liwara Catholic
8
4:47 min/km
84
402
Matilda WALLACE
Matilda WALLACE #402
Female Y2
00:03:36.07
00:03:36.07
25
(25)
Y2
25
00:00:25.32
Female
25
St Mark's ACS
9
4:48 min/km
85
912
Elysia BOSCHIN
Elysia BOSCHIN #912
Female Y2
00:03:37.07
00:03:37.07
26
(26)
Y2
26
00:00:26.32
Female
26
St Andrew's
5
4:49 min/km
86
404
Cadel COFFIN
Cadel COFFIN #404
Male Y2
00:03:37.18
00:03:37.18
60
(60)
Y2
60
00:00:48.00
Male
60
St Mark's ACS
10
4:49 min/km
87
110
Oliver FISHER
Oliver FISHER #110
Male Y2
00:03:37.19
00:03:37.19
61
(61)
Y2
61
00:00:48.01
Male
61
Lake Joondalup Baptist
4
4:49 min/km
88
1138
Asher MUNJODZI
Asher MUNJODZI #1138
Male Y2
00:03:37.80
00:03:37.80
62
(62)
Y2
62
00:00:48.62
Male
62
St Stephen's Carramar
6
4:50 min/km
89
224
Jasmine BAKER
Jasmine BAKER #224
Female Y2
00:03:37.96
00:03:37.96
27
(27)
Y2
27
00:00:27.21
Female
27
Padbury Catholic
10
4:50 min/km
90
2
Michaela KO
Michaela KO #2
Female Y2
00:03:38.07
00:03:38.07
28
(28)
Y2
28
00:00:27.32
Female
28
Francis Jordan
6
4:50 min/km
91
115
Lucas O'LONE
Lucas O'LONE #115
Male Y2
00:03:38.33
00:03:38.33
63
(63)
Y2
63
00:00:49.15
Male
63
Lake Joondalup Baptist
5
4:51 min/km
92
167
Anne MUNRO
Anne MUNRO #167
Female Y2
00:03:38.57
00:03:38.57
29
(29)
Y2
29
00:00:27.82
Female
29
Liwara Catholic
9
4:51 min/km
93
1135
Shayen BHAKTA
Shayen BHAKTA #1135
Male Y2
00:03:39.23
00:03:39.23
64
(64)
Y2
64
00:00:50.04
Male
64
St Stephen's Carramar
7
4:52 min/km
94
399
Arkeela MAKENE
Arkeela MAKENE #399
Female Y2
00:03:40.34
00:03:40.34
30
(30)
Y2
30
00:00:29.59
Female
30
St Mark's ACS
11
4:53 min/km
95
348
Finley SIMMS
Finley SIMMS #348
Male Y2
00:03:41.26
00:03:41.26
65
(65)
Y2
65
00:00:52.08
Male
65
St Lukes
7
4:55 min/km
96
917
Sid DILLON
Sid DILLON #917
Male Y2
00:03:41.45
00:03:41.45
66
(66)
Y2
66
00:00:52.27
Male
66
St Andrew's
6
4:55 min/km
97
338
Izabelle DRODZ
Izabelle DRODZ #338
Female Y2
00:03:41.57
00:03:41.57
31
(31)
Y2
31
00:00:30.82
Female
31
St Lukes
8
4:55 min/km
98
570
Macey TAYLOR
Macey TAYLOR #570
Female Y2
00:03:41.57
00:03:41.57
32
(32)
Y2
32
00:00:30.82
Female
32
Whitford Catholic
9
4:55 min/km
99
397
Hannah BROWN
Hannah BROWN #397
Female Y2
00:03:41.83
00:03:41.83
33
(33)
Y2
33
00:00:31.08
Female
33
St Mark's ACS
12
4:55 min/km
100
909
Eleanor BARRET
Eleanor BARRET #909
Female Y2
00:03:42.23
00:03:42.23
34
(34)
Y2
34
00:00:31.48
Female
34
St Andrew's
7
4:56 min/km
1
[2]
3
Page 2 of 3 (147 items)