City Beach Primary Schools Cross Country
26 Jun 2019
Results
Details
 
Contact
Year 3
Year 4
Year 5
Year 6
Advanced
Advanced
[1]
2
Page 1 of 2 (89 items)
Fav
Pos
Race No
Share
Name
Name
Time
Time
Cat Pos
(Gen Pos)
Category
Cat Pos
Time Behind Cat
Gender
Gen Pos
Team
Pos In Team
Points
Dist
Pace
1
17
Harry THOMAS
Harry THOMAS #17
Male Y03
00:03:49.24
00:03:49.24
1
(1)
Y03
1
Male
1
City Beach
1
20
1
3:49 min/km
2
418
Mitchell PEARCEY
Mitchell PEARCEY #418
Male Y03
00:03:55.39
00:03:55.39
2
(2)
Y03
2
00:00:06.15
Male
2
Wembley
2
16
1
3:55 min/km
3
420
Noah TOME
Noah TOME #420
Male Y03
00:03:59.99
00:03:59.99
3
(3)
Y03
3
00:00:10.75
Male
3
Wembley
3
12
1
3:59 min/km
4
215
Nicolas STEELE
Nicolas STEELE #215
Male Y03
00:04:03.92
00:04:03.92
4
(4)
Y03
4
00:00:14.68
Male
4
Kapinara
3
8
1
4:03 min/km
5
609
Spencer HATHRILL
Spencer HATHRILL #609
Male Y03
00:04:05.14
00:04:05.14
5
(5)
Y03
5
00:00:15.90
Male
5
West Leederville
1
4
1
4:05 min/km
6
314
Charlie JOHNSON
Charlie JOHNSON #314
Male Y03
00:04:05.95
00:04:05.95
6
(6)
Y03
6
00:00:16.70
Male
6
Mount Hawthorn
1
4
1
4:05 min/km
7
812
Daniel MASSEY
Daniel MASSEY #812
Male Y03
00:04:05.95
00:04:05.95
7
(7)
Y03
7
00:00:16.71
Male
7
Churchlands
1
4
1
4:05 min/km
8
512
Kai BENNETT
Kai BENNETT #512
Male Y03
00:04:06.56
00:04:06.56
8
(8)
Y03
8
00:00:17.32
Male
8
Wembley Downs
1
4
1
4:06 min/km
9
310
Isaac BENGER
Isaac BENGER #310
Male Y03
00:04:07.37
00:04:07.37
9
(9)
Y03
9
00:00:18.12
Male
9
Mount Hawthorn
2
4
1
4:07 min/km
10
716
Tom TWOMEY
Tom TWOMEY #716
Male Y03
00:04:07.99
00:04:07.99
10
(10)
Y03
10
00:00:18.74
Male
10
Woodlands
1
4
1
4:07 min/km
11
311
Kieran CUTRESS
Kieran CUTRESS #311
Male Y03
00:04:09.99
00:04:09.99
11
(11)
Y03
11
00:00:20.75
Male
11
Mount Hawthorn
3
4
1
4:09 min/km
12
211
Arki EYGELAAR
Arki EYGELAAR #211
Male Y03
00:04:10.42
00:04:10.42
12
(12)
Y03
12
00:00:21.17
Male
12
Kapinara
4
4
1
4:10 min/km
13
316
Tate MUCJANKO
Tate MUCJANKO #316
Male Y03
00:04:11.44
00:04:11.44
13
(13)
Y03
13
00:00:22.20
Male
13
Mount Hawthorn
4
4
1
4:11 min/km
14
317
Patrick SEALE
Patrick SEALE #317
Male Y03
00:04:14.48
00:04:14.48
14
(14)
Y03
14
00:00:25.23
Male
14
Mount Hawthorn
5
4
1
4:14 min/km
15
412
Michael BLEWETT
Michael BLEWETT #412
Male Y03
00:04:14.48
00:04:14.48
15
(15)
Y03
15
00:00:25.24
Male
15
Wembley
4
4
1
4:14 min/km
16
712
Duncan ISLES
Duncan ISLES #712
Male Y03
00:04:17.50
00:04:17.50
16
(16)
Y03
16
00:00:28.26
Male
16
Woodlands
2
4
1
4:17 min/km
17
816
Angus PAYNE
Angus PAYNE #816
Male Y03
00:04:17.50
00:04:17.50
17
(17)
Y03
17
00:00:28.26
Male
17
Churchlands
2
4
1
4:17 min/km
18
13
Elliott GEORGOPOULIS
Elliott GEORGOPOULIS #13
Male Y03
00:04:18.97
00:04:18.97
18
(18)
Y03
18
00:00:29.72
Male
18
City Beach
2
4
1
4:18 min/km
19
417
Charlie JOHN
Charlie JOHN #417
Male Y03
00:04:19.38
00:04:19.38
19
(19)
Y03
19
00:00:30.14
Male
19
Wembley
5
4
1
4:19 min/km
20
119
Cameron REID
Cameron REID #119
Male Y03
00:04:19.49
00:04:19.49
20
(20)
Y03
20
00:00:30.24
Male
20
Floreat
2
4
1
4:19 min/km
21
519
Oliver SCRIVEN
Oliver SCRIVEN #519
Male Y03
00:04:20.02
00:04:20.02
21
(21)
Y03
21
00:00:30.77
Male
21
Wembley Downs
2
4
1
4:20 min/km
22
315
George KALANTZIS
George KALANTZIS #315
Male Y03
00:04:20.20
00:04:20.20
22
(22)
Y03
22
00:00:30.95
Male
22
Mount Hawthorn
6
4
1
4:20 min/km
23
814
Hugh MORPHETT
Hugh MORPHETT #814
Male Y03
00:04:22.82
00:04:22.82
23
(23)
Y03
23
00:00:33.58
Male
23
Churchlands
3
4
1
4:22 min/km
25
612
Remi MERENDA
Remi MERENDA #612
Male Y03
00:04:25.05
00:04:25.05
24
(24)
Y03
24
00:00:35.81
Male
24
West Leederville
2
4
1
4:25 min/km
27
413
George BURBURY
George BURBURY #413
Male Y03
00:04:25.89
00:04:25.89
25
(25)
Y03
25
00:00:36.64
Male
25
Wembley
6
4
1
4:25 min/km
28
710
Ben DAVEY
Ben DAVEY #710
Male Y03
00:04:25.99
00:04:25.99
26
(26)
Y03
26
00:00:36.75
Male
26
Woodlands
3
4
1
4:25 min/km
29
9
Charlie ALCOCK
Charlie ALCOCK #9
Male Y03
00:04:26.98
00:04:26.98
27
(27)
Y03
27
00:00:37.74
Male
27
City Beach
3
4
1
4:26 min/km
30
516
Sam MCGORM
Sam MCGORM #516
Male Y03
00:04:27.08
00:04:27.08
28
(28)
Y03
28
00:00:37.83
Male
28
Wembley Downs
3
4
1
4:27 min/km
32
511
Oliver BARBETTI
Oliver BARBETTI #511
Male Y03
00:04:28.11
00:04:28.11
29
(29)
Y03
29
00:00:38.87
Male
29
Wembley Downs
4
4
1
4:28 min/km
34
714
Andreas RUSLY
Andreas RUSLY #714
Male Y03
00:04:28.93
00:04:28.93
30
(30)
Y03
30
00:00:39.68
Male
30
Woodlands
4
4
1
4:28 min/km
35
715
Noah SCHWEIKERT
Noah SCHWEIKERT #715
Male Y03
00:04:29.13
00:04:29.13
31
(31)
Y03
31
00:00:39.89
Male
31
Woodlands
5
4
1
4:29 min/km
37
815
Ethan PARADISS
Ethan PARADISS #815
Male Y03
00:04:30.35
00:04:30.35
32
(32)
Y03
32
00:00:41.11
Male
32
Churchlands
16
0
1
4:30 min/km
39
319
Eddie WELCH
Eddie WELCH #319
Male Y03
00:04:31.58
00:04:31.58
33
(33)
Y03
33
00:00:42.34
Male
33
Mount Hawthorn
7
3
1
4:31 min/km
40
313
Max GOTSIS
Max GOTSIS #313
Male Y03
00:04:32.20
00:04:32.20
34
(34)
Y03
34
00:00:42.95
Male
34
Mount Hawthorn
8
3
1
4:32 min/km
42
212
Jed PETHICK
Jed PETHICK #212
Male Y03
00:04:32.60
00:04:32.60
35
(35)
Y03
35
00:00:43.35
Male
35
Kapinara
5
3
1
4:32 min/km
44
514
Sam HALL
Sam HALL #514
Male Y03
00:04:33.74
00:04:33.74
36
(36)
Y03
36
00:00:44.50
Male
36
Wembley Downs
5
3
1
4:33 min/km
45
411
Lenny ANASTAS
Lenny ANASTAS #411
Male Y03
00:04:33.90
00:04:33.90
37
(37)
Y03
37
00:00:44.66
Male
37
Wembley
7
3
1
4:33 min/km
46
615
James SOMMERFIELD
James SOMMERFIELD #615
Male Y03
00:04:34.04
00:04:34.04
38
(38)
Y03
38
00:00:44.79
Male
38
West Leederville
3
3
1
4:34 min/km
48
213
Daniel PORTER
Daniel PORTER #213
Male Y03
00:04:35.05
00:04:35.05
39
(39)
Y03
39
00:00:45.80
Male
39
Kapinara
7
3
1
4:35 min/km
49
811
Melih DELIA
Melih DELIA #811
Male Y03
00:04:35.66
00:04:35.66
40
(40)
Y03
40
00:00:46.42
Male
40
Churchlands
5
3
1
4:35 min/km
50
209
Max BRINDAL
Max BRINDAL #209
Male Y03
00:04:35.99
00:04:35.99
41
(41)
Y03
41
00:00:46.75
Male
41
Kapinara
8
3
1
4:35 min/km
51
120
David STARCEVICH
David STARCEVICH #120
Male Y03
00:04:36.48
00:04:36.48
42
(42)
Y03
42
00:00:47.24
Male
42
Floreat
3
3
1
4:36 min/km
52
616
Oliver TRILLING-KIRKWOOD
Oliver TRILLING-KIRKWOOD #616
Male Y03
00:04:37.50
00:04:37.50
43
(43)
Y03
43
00:00:48.26
Male
43
West Leederville
4
3
1
4:37 min/km
53
121
James WALAWSKI
James WALAWSKI #121
Male Y03
00:04:37.52
00:04:37.52
44
(44)
Y03
44
00:00:48.27
Male
44
Floreat
4
3
1
4:37 min/km
55
414
Billy GIBSON
Billy GIBSON #414
Male Y03
00:04:38.75
00:04:38.75
45
(45)
Y03
45
00:00:49.51
Male
45
Wembley
9
3
1
4:38 min/km
56
610
Einan HEALY
Einan HEALY #610
Male Y03
00:04:39.66
00:04:39.66
46
(46)
Y03
46
00:00:50.42
Male
46
West Leederville
5
3
1
4:39 min/km
58
416
Daniel HOLMES
Daniel HOLMES #416
Male Y03
00:04:41.58
00:04:41.58
47
(47)
Y03
47
00:00:52.33
Male
47
Wembley
10
3
1
4:41 min/km
59
711
Dane HARRIS
Dane HARRIS #711
Male Y03
00:04:41.58
00:04:41.58
48
(48)
Y03
48
00:00:52.33
Male
48
Woodlands
8
3
1
4:41 min/km
60
216
Noah WEINBAUER
Noah WEINBAUER #216
Male Y03
00:04:42.24
00:04:42.24
49
(49)
Y03
49
00:00:53.00
Male
49
Kapinara
10
3
1
4:42 min/km
61
517
Tyler PENBERTHY
Tyler PENBERTHY #517
Male Y03
00:04:44.24
00:04:44.24
50
(50)
Y03
50
00:00:54.99
Male
50
Wembley Downs
6
3
1
4:44 min/km
[1]
2
Page 1 of 2 (89 items)