St James' Anglican School Cross Country
10 May 2019
Results
Details
 
Contact
Year 2
Year 3-4
Year 5-6
Senior
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
Page 1 of 1 (18 items)
Fav
Pos
Race No
Share
Name
Name
Time
Time
Cat Pos
(Gen Pos)
Category
Cat Pos
Time Behind Cat
Gender
Gen Pos
Team
Pos In Team
Points
Pace
1km
Pace
O/Pos
C/Pos
G/Pos
2km
Pace
O/Pos
C/Pos
G/Pos
1
276
Charlie STAY
Charlie STAY #276
Male Y04
00:08:31.61
00:08:31.61
1
(1)
Y04
1
Male
1
SYD
25
50
4:15 min/km
00:04:19.62
4:19 min/km
1
1
1
00:04:11.99
4:11 min/km
1
1
1
4
33
Saul MONGER
Saul MONGER #33
Male Y04
00:09:20.50
00:09:20.50
2
(3)
Y04
2
00:00:48.88
Male
3
CER
19
49
4:40 min/km
00:04:31.65
4:31 min/km
5
2
5
00:04:48.85
4:48 min/km
4
2
3
8
275
Aiden RUSS
Aiden RUSS #275
Male Y04
00:09:34.59
00:09:34.59
3
(7)
Y04
3
00:01:02.97
Male
7
SYD
24
48
4:47 min/km
00:04:41.53
4:41 min/km
8
3
7
00:04:53.05
4:53 min/km
6
3
5
9
390
Miller CONNER
Miller CONNER #390
Male Y04
00:10:02.83
00:10:02.83
4
(8)
Y04
4
00:01:31.22
Male
8
TWI
21
47
5:01 min/km
00:04:47.62
4:47 min/km
10
4
9
00:05:15.21
5:15 min/km
9
4
8
21
28
Tyson BENNETT
Tyson BENNETT #28
Male Y04
00:11:37.24
00:11:37.24
5
(14)
Y04
5
00:03:05.62
Male
14
CER
15
46
5:48 min/km
00:05:30.15
5:30 min/km
24
7
17
00:06:07.08
6:07 min/km
20
5
14
22
152
Charlie HOUSTON
Charlie HOUSTON #152
Male Y04
00:11:37.24
00:11:37.24
6
(15)
Y04
6
00:03:05.62
Male
15
EGLI
15
45
5:48 min/km
00:05:04.86
5:04 min/km
15
5
12
00:06:32.37
6:32 min/km
28
9
19
23
268
Makai DA SILVA
Makai DA SILVA #268
Male Y04
00:11:41.90
00:11:41.90
7
(16)
Y04
7
00:03:10.28
Male
16
SYD
21
44
5:50 min/km
00:05:21.90
5:21 min/km
22
6
16
00:06:19.99
6:19 min/km
24
7
16
25
393
Riley PALFREY
Riley PALFREY #393
Male Y04
00:12:00.14
00:12:00.14
8
(17)
Y04
8
00:03:28.52
Male
17
TWI
18
43
6:00 min/km
00:05:40.36
5:40 min/km
31
9
22
00:06:19.78
6:19 min/km
23
6
15
27
156
Riley THOMPSON-DAVIES
Riley THOMPSON-DAVIES #156
Male Y04
00:12:09.73
00:12:09.73
9
(19)
Y04
9
00:03:38.12
Male
19
EGLI
13
42
6:04 min/km
00:05:48.28
5:48 min/km
34
10
23
00:06:21.45
6:21 min/km
25
8
17
36
150
Jude BRYANT
Jude BRYANT #150
Male Y04
00:12:42.48
00:12:42.48
10
(23)
Y04
10
00:04:10.86
Male
23
EGLI
12
41
6:21 min/km
00:05:30.91
5:30 min/km
25
8
18
00:07:11.56
7:11 min/km
46
13
29
38
30
Wyatt DENISON
Wyatt DENISON #30
Male Y04
00:12:46.36
00:12:46.36
11
(24)
Y04
11
00:04:14.75
Male
24
CER
9
40
6:23 min/km
00:06:02.29
6:02 min/km
39
11
26
00:06:44.07
6:44 min/km
37
10
22
41
274
Makuakai PASILI
Makuakai PASILI #274
Male Y04
00:12:57.85
00:12:57.85
12
(27)
Y04
12
00:04:26.24
Male
27
SYD
13
39
6:28 min/km
00:06:08.65
6:08 min/km
42
12
28
00:06:49.20
6:49 min/km
39
11
23
47
391
Ethan EVEREST-SAMWAYS
Ethan EVEREST-SAMWAYS #391
Male Y04
00:13:33.19
00:13:33.19
13
(31)
Y04
13
00:05:01.57
Male
31
TWI
11
38
6:46 min/km
00:06:29.30
6:29 min/km
47
13
33
00:07:03.88
7:03 min/km
44
12
27
63
149
Ethan BOSCH
Ethan BOSCH #149
Male Y04
00:15:52.66
00:15:52.66
14
(36)
Y04
14
00:07:21.04
Male
36
EGLI
9
37
7:56 min/km
00:06:40.65
6:40 min/km
53
14
35
00:09:12.00
9:12 min/km
75
15
40
64
36
Easwaranlingam RAJALINGAM
Easwaranlingam RAJALINGAM #36
Male Y04
00:15:58.18
00:15:58.18
15
(37)
Y04
15
00:07:26.57
Male
37
CER
8
36
7:59 min/km
00:07:30.15
7:30 min/km
63
15
37
00:08:28.03
8:28 min/km
63
14
35
89
31
Tawananyasha MAHACHI
Tawananyasha MAHACHI #31
Male Y04
00:21:18.49
00:21:18.49
16
(44)
Y04
16
00:12:46.87
Male
44
CER
6
35
10:39 min/km
00:10:18.17
10:18 min/km
88
16
44
00:11:00.31
11:00 min/km
89
16
44
277
Riley-Jay WILLIAMSON
Riley-Jay WILLIAMSON #277
Male Y04
DNS
DNS
Y04
Male
SYD
0
271
Max HALLISSEY
Max HALLISSEY #271
Male Y04
DNS
DNS
Y04
Male
SYD
0
Page 1 of 1 (18 items)